Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
kači na mailu nic nemám =-) jen nějaké desatero...
Jo....,posílala jsem ti to tam ráno. Přeposílala jsem ti tam ten mail od kolegy a teď i nějaké auta co vyhledal v Německu..,jukni na to . Desatero je dobré :-D === ZVUK! ;-)
Profilova fotka
taky jsme si našli auto přes mobile.de Ale je fakt, že je to jednodušší tady od nás, my třeba těm lidem věřili a i pro ně bylo lepší, že jel vašek s nima, že si mohl auto sám prohlédnout.
ahoj holky, před půl hodinkou jsme se vrátili ze saun z Aquapalce, strávili jsme tam skoro čtyři úžasné hodinky a nemělo to chybu, jsme krásně zrelaxovaní! :-) taky je u vás taková kalamita? to asi všude, tipuju. po dálnici jsme místy jeli šedesátkou. je to krásné, ale ne zrovna bezpečné pro řidiče. :-| Jiři, hezké fotky, Vládík opět nezklamal! :-) hrozně se mi líbí ty dvě fotky za sebou, jak sedí v sáňkách, na první má otevřená očička a tím přechodem jakoby mrkne. to fakt nemá chybu! :-) zítra jdu naposledy na šaty do dvou salonů, už mě to nebaví! a když nic, jdu do ušití. v Hodoníně mi je ušijí na míru s tím, že si je tam pak nechají a za super cenu - 5tis. znám holčinu, která je odtud má a moc jí to slušelo, byla spokojená. přeju hezký víkend a dobrou noc ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jiřinko, ty fotky jsou naprosto úžasné, malej je naprosto dokonalej, i manžel se tady nad ním rozplýval :-) Ty sáńky jsou super, určo ho to moc baví, viď :-) Pod tím stromečkem je to super fotka a ve vaně taky x-) Markét, v tom tescu jsou ty pytle za 100Kč v akci, ne za 1000Kč, to jsi špatně četla.. mají na 0-6měsíců a 6-12, tak koupím tedy ten větší, je fakt, že přes léto ani potřeba moc nebude a jeden mám. K tomu autu, vyplatí se určo koupit v německu, já ho sháněla taky přes mobile.de a nemusíte mít nikoho, kdo by vám to přitáhl, stačí se domluvit s nějakm automechanikem, aby tam jel s váma ho prohlídnout, oni tam udělají polopřevod a vy do něj tím pádem můžete sednout a přivést si ho domů a tady ho pak jen přihlásit:-) Já teda to naše nakonec z německa nekupovala, protože se mi podařilo tady ten bazar stáhnout o 30tis a to už bylo hodně výhodné a navíc bylo v perfektním stavu, zánovní a tento typ byl i v německu dokonce dražší. Pavlí, k těm kurzům, maminky o to mají v t porodnici obr zájem, protože ona je to nová porodnice, má statut nejmodernější v ČR a všechny jsou z toho hin, tak proto možná tam taky chtějí ty kurzy absolvovat.. bylo to 5 lecí po 90min, náplň podobná, jak jsi psala ty. Ale holt půjdem na ty kurzy do toho jiného centra a do té porodnice se jen podívat. Jen doufám, že až budu rodit, že tam bude místo, protože o to fakt moc stojím, jsou tam totiž ty porodní pokoje vždy pro jednu rodičku a tam je od hekání až po porod, je tam manželská postel, vana, sociálka, veškeré monitory a přístroje atd a i ta koza na rození.. takže bych tam měla s manželem klid, v ostatních porodnicích je hekárna společná a pak se jde až na porodní sál a to se mi moc nelíbí oproti této možnosti. Tak snad to klapne. Leni, tak u nás taky hlásím kalamitu, na dálnici dobrch 10cm sněhu stejně tak i ve městě, ale je to krásné :-) S těma šatičkama, to věřím, že tě to už neba, taky jsi jich prošla už mraky.. bylo tam pár ale fakt super kousků, určo si vybereš, dej vědět, jak jsi to vyřešila, držím palečky ;-) Jdu do hajan, dobrou noc
Profilova fotka
ahojky evi aha za 100 :-D :-D to jo :-D :-D jsem viděla ještě jednu nulu no :-N :-N evi i můj manžel to ví že v německu se dá sehnat levněji ale jak co :-p včéra jsme na to koukali a nic moc tedy....hlavně mi pořád nevíme zda ojeté či úplně nové víš?to je problém :-D ta kalamita se mi vůbec nelíbí :-p :-p jsme zapadaný hnusnej sníh..bojím se o všechny kdo řídí...nesnáším tohle počasí :-( navíc asi ani nevyjedem s kočárkem :-| už at je léto :-N
dobré ránko, jsem čekala, že naše pidi okno od našeho mini bytu bude zavelené sněhem a ono nic! :-D Marky, já mám taky radši teplejší počasí. nejvíc miluju jaro, když nejsou pařáky, ale můžeš si lehnout do trávy a sluníčko pěkně hřeje! prostě džíny a tričko, to je moje! :-) zima je krásná a baví nás lyžovat, ale pro řidiče fakt nebezpečné. hlavně musí být opatrní! Evi, já jsem asi trochu náročná s těma šatama. chodila jsem na podzim a pak jsem měla pauzu. líbí se mi prostě jednoduché, ne s širokou sukní. tedy na mě. na ostatních určitě! prostě každý se cítí v něčem jiném a já jsem asi praštěná či co! :-D Evčo, tak jestli budeš rodit v nejmodernější nemocnici, to zní dobře! to prostředí je asi důležité, aby se tam maminka cítila příjemně. :-)
Profilova fotka
leni jo jo jaro je krásné x-) už se na něj moc těším x-) jako sníh mám ráda na horách ale at není tolik tady ve městě :-p :-p to se nedá nic :-( ted jsme už asi po 4 odhrábávali cetu..malou mám jen na terase opravdu se nedá vyjet ven ]-( a pořád chumelí a chumelí.... leni každá nevětsa je náročná ;-) vždyt je to velký den a chce být ta nej nevěsta :-D evi já ten alternativní box měla a je to super vana postel s manželem jsme tam byli spolu bylo to fajn tak držím pěsti at to vyjde ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Markét, tak to je opravdu problém, když nevíte zda nové nebo ojeté :-D Já osobně bych se do nového nehnala, ztrácí šíleně na hodnotě, jen s tím vyjedeš ze salonu a má o pár desítek tisíc nižší hodnotu. Ale zase jsou výhody, jako záruka atd. Ale stejně bych do funglovky nešla, leda až budu chtít nějaké zase mini do města, až děti krapet odrostou, tak to asi řešit nebudu a koupím si i nové, aby měl člověk klid, koukala jsem, že ty malé auta teď stojí fakt pár korun :-) Třeba ted si vozím prdel autem, co bych nové pořídila za milion, má najeto jen 40tis a stálo mě 230tis, takže to mluví samo za sebe :-) Leni, s šatičkama je náročná každá, to se neboj, je dobře, že jsi si udělala pauzu, ted si znova zkus ty co u tebe vedly a ještě pár jiných a uvidíš, máš ještě čas a za měsíc přijdou myslím nové kolekce, tak bude zase z čeho vybírat :-) K té porodnici, kdyby mi to vyšlo a nebylo tam plno, až se malá začne drát na svět, tak bych byla moc štastná, ale protože všichni chtějí rodit tam, tak se sem sjíždí i z x desítek km vzdálených vesnic a prostě mám strach, že tam volno nebude.. už jsem se dala na modlení, protože, pokud tam bude plno, tak další porodnice v Plzni je zase snad ta nejzastaralejší v ČR :-( Ještě je možnost soukromé kousek od Plzně, ta je taky super, ale na soukromou s emi moc nechce, no uvidíme, času ještě dost. Já sníh miluji, ale léto je léto, to je fakt x-) No a co máte v plánu na víkend? :-)
Profilova fotka
Markét, tady se to nebere jako alternativní box, tady v té nové porodnici mají takhle udělané všechny pokoje pro rození, tady jsou fotky hned na prvním odkazu pod obrázkem http://www.fnplzen.cz/porodnice.asp Jo, to jsem se chtěla ještě zeptat, jak s věcma do porodnice? Na co jsou dobré ty jednorázové kalhotky? Mně jsou děsně nesympatické, nejde to řešti normálníma? A prcek se oblýká tam do jejich nebo do našeho? Jo a směly jste jíst a pít v průběhu porodu? konec výslechu :-D
Profilova fotka
evi už jste to tu řešili tvůj názor na nové znám ;-) ale je to naše věc :-D :-D a peníze :-D :-D nebudu dávat 230 za ojeté když můžu za tu cenu mít fungl nové :-N musíme vyměnit obě auta takže jedno bude ojeté a jedno nové ale jak to ted budeme řešit ještě nevíme ;-) a nic nás netlačí takže to můžeme řešit i rok :-D :-D a čim déle tím více našetříme 8-)
Profilova fotka
já jsem fakt tatar.. oblíká :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
evi však u nás se tomuto obrázku říká alternativní box :-D ;-) je to to samé ale jiné samozřejmě ale účel stejný ;-) jednorzové kalhotky super věc navíc oni ti ani tvé nedovolí hrozí infekce atd já je ocenila byli volné prodyšné nepařila jsme si jí :-D :-D ty 4 dny jsme to přežila :-) u nás miminka oblékají do jejich ..... já jsme pila ale asi se nesmělo :-N kdyby se něco zkomplikovalo a musela si pod kudlu :-N já si do porodky vezla tašku pro sebe a když nás pouštěli vzal jirka tašku s věcma která byla doma připravená pro malou....
Profilova fotka
Markét, nojo, ale jaké auto budeš mít za těch 230tis nové.. určitě to nebude jako auto za milion, víš jak to myslím, bezpečnost, vybavení atd atd atd. Ale přesně jak píšeš, vaše prachy, váš boj, to ti nikdo nebere ;-)
Profilova fotka
evi kdo říká že chceme auto za milion =-) =-) co koupíme už to víme wolzvagen polo úplně nové v plně výbavě mají ho v akci za 240 tis. ;-) a wolzvageny jsou super auta ;-)
Profilova fotka
Markét, takže jednorázové kalhotky teda pořídit, co. No a vložky? to se používají normál menstruační? Jestli mám debilní otázky, tak sorry, ale fakt vím houby :-D K tomu jídlu a pití, tady jsem právě četla v manuálu, co sebou, tak jídlo a pití.. jako bez jídla vydržím, ale nepít třeba 10h a funět jako pes? To nedám :-D
Profilova fotka
vložky určitě sebou...protože na Jipu už jsme musela mít své ale jinak se používají opět jejich a nejsou to klasické vložky ale porodnické vložky koupí s ev lékarně a stojí asi 30 kč ;-) ty nemáš ten seznam co sebou do porodky???
Profilova fotka
Markét, já na tom příkladu s ojetým autem za 230tis vysvětlovala jen jeho výhody proti novému autu za 230tis, víš jak. Ale WV jsou dobrá auta :-) Vy nechcete jako rodinné auto combi? Kam s kočárkem, psem, 2 autosedačkama, taškama a tak až budete jezdit s rodinou na výlety a dovolené? K tomu seznamu, ten mám, ale kolikrát se někde píše něco, ale praxe je jiná, tak se ptám na zkušenosti, když mám tu možnost ;-)
Profilova fotka
evi ty mi nerozumíš ;-) chcemevyměnit obě zatím nám obě i kufry stačí ;-) do megana dám vše co potřebuji i do audiny ;-) aby jsme ted měnili obě na to nemáme :-N takže postupně a zvažujeme zda ted nové menší ale funglovku nebo ted ojeté třeba octávku ale combika nee má velký kufr sama o sobě :-) nebo zda ted ojeté a pak až budu pracovat nové :-N jedno prostě chceme fungl nové a jedno ojeté
Profilova fotka
víš jak peníze máme ale je lepší mít něco na straně kdyby náhodou jak říkám naše auta ted stačí,...takže nikam nespěcháme a zvažujeme než udělat nějakou kravinu a litovat :-x na ty věci se ptej ale je dobré mít seznam a odškrtávat si to ;-)
Profilova fotka
a abych pravdu řekla já se do to neangažuju autum rozumím prd :-D :-D a navíc tohle našetřil jirka tajně sám tak at si koupí co on uzná za vhodné ;-) ted mi hodně pomáhá kačka x-) x-) tak snad s její pomocí něco vybereme 8-)
Profilova fotka
Markét, seznam mám, ale zatím nemám ani ň, co bych mohla odškrtnout :-D Jo, kdy jsi začala prát a celkově tak připravovat věci pro příchod malé? K tomu autu, tak to jste dobrý, že to zvládáte bez kombíku, musíš mít talent na uspořádání věcí :-) Já si to osobně neumím pak s kočárem bez velkého auta představit, vidím kámošky, jedna má golfa a druhá právě oktávku a obě se děsně trápí, že když dají do kufru kočár, že už se jim tam nevejde ani pořádnej nákup atd.. i když ta s oktávkou je na tom o znatelně líp, než ta s golfem, ale tady je to pro zlost, když jedou třeba na víkend, s taškama, kočárem atd. Ale pokud máte dost času, jak píšeš, tak uvidíš, třeba někam vyrazíte s bagáží a budeš hned mít jasno, že jako to rodinné auto potřebujete kombíka :-) No a třeba taky ne :-) Musím se jít pomalu pustit do vaření, dnes dělám játra přírodně, copak bude k papu u vás?
Profilova fotka
ahoj holky :-) dnešní noc jsme trávili u tchánovců, domů jsme včera večer nedojeli, stáli jsme v koloně tak 2km od domova,po 10min. to Honza otočil, protože ho to přestalo bavit :-| teď mě tchán odvezl domů (Honza je na nějakém turnaji v Praze) silnice sice pokrytá sněhem, ale už žádná kolona ani bouračka ;-) Markét - to auto si samozřejmě musíte rozhodnout sami, Evička jen psala svůj názor ;-) pro mě osobně je fungl nové vyhazování peněz z okna 8-) ale já vám to vaše platit nebudu, takže co je mi do toho 8-) Evi - tady v porodce se může jíst i pít, oni se tím zákazem dr sichrují pro případ, že by došlo na císaře, ale plno lidí třeba po bouračce jde na operaci a taky před tím nedrželi půst 8-)
Profilova fotka
evi tak to nevím co dělají :-D :-D já dám do kuru podvozek,korbu a ještě malý nákup ;-) ;-) pavlí já vím ale evičky názor znám už dlouho :-D :-D pro mě je vyhození z okna dát 2OOtis za ojeté a pak do něj cpát horem dolem když je to šmejd :-N :-p
Profilova fotka
já už mám uvařeno dělala jsem kuře na paprice x-)
Profilova fotka
Markét - jj, když jdeš do ojetého, tak holt nikdy nevíš, co přesně koupíš; v tom je to nové lepší, že v případě šmejda, máš alespoň záruku ;-)
Profilova fotka
pavlí a to je problém..hele já bych o tak neřešila já koupila megana a bylo :-D :-D ale jirka to moc řeší je to chlap a chce mít eno nuno auto nemysli si mě s tím také leze na nervy :-N :-D
Profilova fotka
megana mám 4 roky a až ted ho budeme doplácet :-| kolik mě vyšel ani nechci vědět :-p chybí tam doplatit 6Otáců ale zbavíme se měsíční splátky 26OO kč :-) pavlí jak je mamino x-) x-)
Ahoj berušky :-) Pomalu Vás dočítám....,dočítám...a dočítám..ale jsem tady s váma.... ;-)
Profilova fotka
Pavlí, tak to jste měli včerejšek akční, co, no ještěže jste tam neztvrdli a šlo to otočit.. K tomu porodu, taky si myslím, že když budu pít, že se nic neděje, přesně jak píšeš, když se stane úraz a jde se na operaci, tak je to samé. Markét, no tak když si jde člověk koupit ojeté auto, tak je první předpoklad dobrého kupu si sebou vzít odborníka, který přijde i na skryté závady, pak nehrozí to šťouchání peněz do šmejda ;-) Ahojky Kačko, jak trávíš víkend? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?