Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
jirinko, jasne to by bylo nejlepsi:) x-)
Profilova fotka
jiřinko a co myslíš že jsem hloupá :-D :-D jasně stů bude u toho x-) x-) a vládík at si vybere která se mu bude líbit víc 8-) :-D :-D
ahoj holky, tady se řeší srazík o 106. :-) ještě se neozvaly Míša A. a Monča. vy máte tel.č. na Monču, ne? já jen email. Miško, Amálka je kočka, roste jako z vody. moc se těším, až si ji pochovám. snad nám to konečně vyjde. holky, maminky, o vaše dítka bude na srazíku asi dračka, co? :-D já už se teda na ně hrozně těším! ;-) a na vás samozřejmě taky! :-D a nehádejte se o Vládíka, maminy, může mít přeci obě, ne? :-D Evi, kdybych se vešla do auta, ráda taky přisednu na Zličíne. jinak bych dojela busem z Dejvické.
Profilova fotka
leni na monču tel nemám :-( a o míše A jsme dlouho neslyšela =-) =-) jo jo naše miluje chování a neváží tak moc tak jí ráda přenechám :-D 8-) :-D
tak já jí zkusím napsat mail. myslím, že Jiřinka má tel.č. a Míša A. tu nebyla ani před Vánocemi, snad je vše v pořádku. ona má vlastně tu novu práci, tak asi je toho dost. jak to tu sleduju, tak mi už asi tikají biologické hodiny! :-) kolegyně mi včera řekla, že jestli otěhotním, udělá mi ze života peklo! :-D dělala si srandu, protože přede mnou dvě kolegyně otěhotněly neplánovaně. uklidnila jsem jí, že aspoň rok tam chci vydržet. ale to bych mohla i s břichem, ne? :-) já měla ráda děti vždy, ale loni jsem teprve dodělala školu, takže praxe veškerá žádná a furt mě láká to zahraničí. aspoň na půl roku bych vyjela. já vím, rodina je nejdůležitější, ale zase tolik mi ještě není, abych se musela bát, že už je pozdě.
Profilova fotka
leni není kam spěchat nejdříve svatba x-) x-) pak DR 8-) 8-) pak bydlení a miminko přijde coby dup x-) x-) já třeba od začátku těhu nepracovala....záleží na tom co je to za práci a na stavu maminky a miminka ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak koukám, že sraz domluven, to místo vypadá bezva :-) Jen škoda, že se vám nechce do Plzně, k nám na sedačku bychom se všechny vešly a děti by mohly bt na dečkách v klidu na zemi ;-) Jinak, kdo bude chtít nabrat na Zličíně, tak v pohodě, mám auto pro 7, tak se tam vejdem i s manželem :-) my vyrazíme už dopol, půjdem se podívat do Ikey, pak si dáme někde sraz, kde vás naberem, on nás tam odveze, pojede za kámošema do Prahy, a pak pro nás zase přijede :-) Jen bych potřebovala být do 18h v Plzni, abych večer stihla ten koncertík ;-) Míšo, to je pecka s tím natáčením, malá bude mít pak pěknou památku :-) no a třeba si vás tam někdo všimne a budou vás angažovat i do jiných dílů či seriálů x-) A fotky Amálky jsou nyny, je to kočička :-) Pavlí, dnes mi manžel vyblejskl bříško, tak ho pak taky vystavím ;-) Leni, nenech se námi těhulkami a maminkami zblbnout a nežeň se do toho, užívej si, dokud můžeš, na děti je času dost ;-) Přesně jak píše Markét, v klidu si užij svatbu, svatební cestu, pořešte si bydlení, třeba to zahraničí, jsi ještě mladá holka, je škoda se zahrabat mezi plenama, zvlášť když není to správné zázemí.. já jsem třeba teď za to těhu už ráda, ale taky jsem ráda, že jsem do toho šla až teď a užila si toho bezstarostného života do sytosti, je na co vzpomínat a tak :-D
Evi, máš pravdu. i když v dnešní době to nejde tak snadno, tak si říkám, na co čekat, že? řekneš si mladá, ale bude mi za půl roku 27, což už není tak málo. holky, tak sem s bříškama! :-) tak ještě Kačka a Monča a jste komplet, co? je to hezké, jak to mátě hezky po sobě - svatba, DR, bydlení a mimča. :-) Míšo, oni vás vybrali na to natáčení, jak jsem Ti posílala ten odkaz???
Profilova fotka
Leni, tobě bude už 27? Já měla furt za to, že jsi čerstvě po škole, ale i tak jsi mladá a máš čas, mně bude v říjnu 30 :-D
Evi, taky si říkám, když vidím, že Tobě bude 30 a čekáš mimčo. horší je to po třicítce. jo, bude. já šla o rok později a měla jsem devítku, takže jsem dostudovala ve 25. kolik je ostatním? tuším Markét a Míša 23, druhá asi taky, Monča a Jiřinka 27, Pája a Kačka nevím.
Profilova fotka
holky, co máte proti 30...? :-D ;-) žádný konec světa se ve 30 nekoná, nebojte :-D vím to z vlastní zkušenosti 8-)
další třicítka, jo? :-D Pavli, vůbec nic, neboj. já už jsem taky blíž ke třicítce.
Článek se načítá
Profilova fotka
evi do plzně bych ráda :-) ale neodřídila bych to a už vůbec ne s malou je na to ještě malinká a já nejsem natolik zkušenná řidička :-N slibuji že v létě bude v plzni ju 8-) !!!! snad to místo bude hezké mrkněte i na jídelák myslím že mají dost na výběr ;-) mě je 24 ;-) ale miminko bych neměla nemít svatbu a zázemí jak píše evička ;-) to bych radši měla dítko až po 30 ;-)
Marky, tak já jsem v tomto taky staromódní, nejprve chci svatbu a až pak mimčo. ;-) zázemí nevím, jak mám brát. chci hrozně moc domek, protože z domku pocházím. kdybych otěhotněla, museli bychom jít do většího, což by byly peníze navíc. už teď to není málo a to máme pidibyt - 25 m2. nebo se vrátit domů. tam je u Adama celé volné patro - 3+1. jeho ségra se před půl rokem odstěhovali do domku. no uvidíme, plánovat radši nebudu, na to je čas. ale budeme si dávat žádost o pozemek u nás, je to běh na dlouho trať a třeba se to bude za dva, tři roky hodit. kdybychom zůstali tady, tak bychom museli jít do staršího a rekonstruovat ho za chodu, protože mít podnájem a stavět, na to nemáme. tak dobrou
Profilova fotka
ja jsem take chtela nejdrive svatbicku x-) x-) x-) pavli, brisko mas kraaasne!!! ja jsme se koukla k sobe kdyz jsem byla tehu, mela jsem ho tak nechutne veliky :-p a ta moje fotka 39/40tt no to je uplny konec, bleee:-D:-D:-D uz si na to vubec nepamatuju, ale alespon vim proc mam ted ten nechutnej mega spek a previslou kuzi:-D na mag bohuzel take nemam tel.cislo:-(
Profilova fotka
Pavlí, tak domeček je naprosto úúúúžasný!!!! x-) a kočárek taky ;-) :-D korbičku k němu máte taky černou jako my? My máme teda i ten sporťák černej a dostali jsme k němu 4 ty podložky dovnitř v různých barvách, to jsem měla radost, když malá bude čuně, tak se to bude aspoň moct průběžně měnit :-) No a s bříškem jsme na tom teda hodně podobně, až se mi nabije foťák, tak stáhnu fotečky a pošlu odkaz :-) Markét, cestu do Plzně by jsi určo zvládla, vždyť je to celé po dálnici a my bydlíme směrem od Prahy ještě před Plzní, takže se ani přes město jet nemusí, jen se sjede z dálnice.. ale chápu, že se ti s takovm miminečkem nechce, zvlášť v tomhle počasí. No to abychom mákli se zahradou a terasou, abych byla na vás na léto připravená :-D Jdu prostudovat ten jídelák :-) Leni, tak to máte náhodou super, že máte možnost toho bytu u Adamovo rodičů, to by bylo výhodné, kdyby jste stavěli co a i případně mimi máte kam přivést :-) Třeba já to zázemí jako postaven barák, manžela atd měla poprvé už v 24 letech, ale to by mě do dítěte nikdo nepřemluvil, žila jsem hodně bohémským životem :-D no co si budem povídat, kdybych taky neměla strach z věku a jak to pak půjde, tak bych se do mimi nehnala ani teď, bavil mě můj život bez dítěte, ale teď jak jsem těhu, tak si kolikrát říkám, proč jsem vlastně do toho nešla už dřív, vždyť je to tak hezké :-) Ale často si uvědomuji, že vím proč jsem do toho nešla dřív, ten společenský život mi někdy dost chybí :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Pavli mas krasny brisko, jste na tom fakt s Evcou podobne, narozdil ode mne :-D Evi dik, ze me svezete, si zabiram jedno mistecko ;-) Misa A. ma tu novou praci, tak asi nema cas, jen by byla skoda aby se o tom sraziku nedozvedela, jenze ja na ni taky nemam kontakt :-( A Monca se vrhla do baracku ;-) Jinak me je 27 a vdavala jsem se ve 25, a mam pocit, ze to je na me vse akorat ;-) jdu dneska dopo na kontrolu tak se jdu podivat co tu musim do te doby udelat :-|
Dobré ráno :-) Vy jste se zas rozjeli :-D Máte něco proti třicítkám?????? Tak se přidávám k těm dalším......bohužel za dva měsíce už mi bude 31..... ;-) Já myslím mám na mag telefon..... Jdu vás malinko dočíst,ať jsem trochu v obraze...Nějak mě zlobí klávenice .... ]-( mezerník nefunguje ta jak má MIZERA!!! ]-(
Profilova fotka
dobré ránko holky :-) díky za pochvalu fotek Evi - my koupili zatím jen sporťák, koupili jsme ho nový za 8tis s tou jednou podložkou a nánožníkem, je to ta novější bezadaptérová verze; korbičku ještě nemáme, líbí se mi černá nebo šedá - tu už koupíme bazarovou, na autosedačku se nabídl švagr, že nám jí koupí, to jsem teda valila oči, jen ho ještě musím nějak usměrnit, aby nekoupil nějakou hrůzu :-D já mám taky na Mag číslo, Leni H - ty už si jí teda dala vědět o srazu?
Pavlí, krásné fotky sluší ti to a pěkný sporťák x-) ;-) Můj favorit.....
Profilova fotka
ahojky :-) kačko máš mail ;-) a děkuju x-) x-) pavlí krásný domeček kuchyně :-) a bříško budeš mít malé jako já x-) x-) holky napíšete někdo Monče :-o :-o :-o :-o :-o
Profilova fotka
Ahoj holčiny, Monče jsem včera psala, tak prý se mnou pojede 8-) Prý je nemocná, snad se brzy ukáže. Pavlínko, musím mrknout na fotky ;-) V létě srazík u Evičky a u nás ;-)
Profilova fotka
Pavlí, baráček nádherný a kuchyň taky a je krásně veliká, to se bude vařit, viď. :-) No a bříško se krásně kulatí x-) Evčo, tak to je super s těma podložkama, já si koupila jednu zatím červeno-černou.
Profilova fotka
jiřinko super děkuju x-) x-)
Profilova fotka
30.1.2010 může: Pavlínka Markétka Lenička Jiřinka Lenka Kačka Evička Monička Míša a Vládíček,Sofinka a Amálinka x-) x-) x-) x-)
Ahoj Markét..,už jsem ti odpověděla a tvůj požadavek se vyřizuje. :-) Monča je marod?? Tak ať je brzy fit! Jinak máme pěkný seznam...,nás teda bude požehnaně... x-) Už se těším!!!!!!
Profilova fotka
kačko moc děkuju jsi hodná x-) x-)
Profilova fotka
Markét, zapomněla jsem ti pochválit ten stůl :-D EVičko, tobě jsem zapomněla reagovat na to "máma" Vládík dělá mamam.... Ale my v tom slyšíme máma ;-) Ještě si asi počkám, až se na mě podívá a řekná máma, nebo když odejdu a bude volat ;-)
Profilova fotka
Tak jsem zpet a vse ok a za mesic uz bych mohla vedet co to je :-) Jinak moc daleko ten letni srazik neplanujte, ja rodim v pulce cervna :-D :-D a zahradu mame taky ;-) Teda nas tam bude, to je dobre aspon vas vsechny poznam ;-) :-) Jen jeste ta Misa,mate na ni nekdo kontakt??
ahoj holky, Pavli, moc Ti to služí, bříško už se fakt rýsuje. a domeček taky super, kdy se stěhujete? Lenči, tak že by se Ti prcek narodil na narozky? :-) já myslím, že na Míšu tu kontakt nikdo nemáme. nebo jo? Moni, brzo se uzdrav!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?