Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Jiřinko, no ta malá je na UM od narození, šla předčasně císařem a je jí 8měsíců, ale byla venku o necelé 2 měsíce dřív, takže na 8měsíců ještě nevypadá.. no a kámoška o ní v noci fakt neví, max.se vzbudí v 6h ráno, nají a spí ještě min.do 8h.. ale ono je to celkově hrozně hodné dítě, přes den vydrží celou dobu sama v postýlce, kámoška se jí nemusí vůbec všímat, to jsem ještě neviděla.. K tomu kočárku, mám u toho 2 stříšky, jedn na sporťák nahoře s okýnkem a jednu na hlubokou korbičku. To je super, že vítání bylo tak hezké, těším se na fotečky :-)
Profilova fotka
Ahojky děvčátka. Tak jsem doma. Tedy jsem doma už od čtvrtka, ale teď jsem se v podstatě probudila, byla jsem unavená a od čtvrtka spím. Začnu od začátku. V pondělí jsem přišla domů s horečkou 38,5 a neudržela jsem se ani na nohou. Mamča mi řekla, že mně do nemocnice nevezmou. Celou noc jsem si dělala ledové zábaly na nohy a ráno byla teploto 37,5. V nemocnici teplotu sice změřili, ale jen se mně zeptali kolik, tak jsem řekla 36.6. V noci už jsem mněla zase 38,5 a aby to nikdo nepoznal, tak jsem se chodila po dvou hodinách sprchovat do ledové vody. Zase nikdo nic nepoznal, na teploměr se nikdo za celou dobu nepodíval. Mamina řekla, že doktor to pozná, nepoznal. Ve středu jsem šla na operaci, hrozně jsem se bála a kvůli tomu, že jsem nemohla pít mně třeštila hlava. Kolem jedenácté mně odvezli na sál, píchli mi injekci a už mi bylo vše jedno, to jak mně vezli se mi hrozně líbilo. Na sále si pamatuji jen náhubek s rajským plinem. Probuzení bylo zvláštní, všichni říkali jak mi bude zle a mně nic nebolelo, nechtělo se mi zvracet, prostě pohoda. Ale usnula jsem. Pak přišel strejda, to jsem byla ještě frajerka. Když odešel, tak mně sestra začala zvedat, to už se mi točil celý svět, švihla jsem sebou do postele a zvracela. Pak přišel Pavel a pomohl mi na záchod. Noc byla krutá, když jsem si sedla, bylo mi cle. Taky se mi udělalo zle, když jsem viděla to krvavé prostěradlo a krev při čůrání. No, už je to pryč a docela dobrá. Akorát jak jsem do toho nastydla, tak mám kašel, který mi to bříško dráždí. Závěr:? Vejcovody naprosto průchodné bez srůstů, odstranili mi něco, co vypadalo jako polyp, ale mohl to být jen kousek sliznice trčící do dělohy, je to v laborce a vaječníky jsou trochu zarudlé, což je prý běžná odchylka a mám na ní nárok. Holky jsem zdravá. Lékaři, co mně měli na sále říkali, že to vidí na ten prolaktin.
Profilova fotka
jiřinko ajaj zase noc to je mi líto :-( to budou asi fakt ty zoubky |-| ....snad se to brzo urovná a to pláče když je vzhůru =-) ??a nějak hodně jako hystericky?? vítání občánku muselo být krásné x-) také se na to těším :-) tedy to máte obr strom a super cena x-)dobře jste pořídili!!já ndes utratila hafo peněz také :-p evi gratuluji ke kočárku x-) je super že je v pořádku a sedí vám 8-) o tom to je....do globusu jsem tu psala asi 3 krát že jedeme v pondělí :-D :-D možná pokud bude jirka chtít :-N fuj sníh já ho nechci :-( ]-( moni tedy ty jsi zatajila horečku?? =-) víš že jsis mohla zavařit :-. GRATULUJI K TOMU ŽE JSI V POŘÁDKU x-) to jsme moc ráda mysleli jsme na tebe!!ta noc po nárkoze byla asi hnusná ale je to za tebou....to jsi potom i krvácela?a ted tě něco bolí?odpočívej a šetři se
Ahoj Moni, tak to je dobře, že jsi v pořádku a věřím, že s tím prolaktinem se to také brzy vyřeší! Někdy to prostě nejde na povel, ale pak je to o to větší a hezčí překvápko! :-) Holky, tak z baletu jsme viděli jen půlku. Špatně jsme se mrkli na vstupenku a sekli jsme se o hodinu! :-D Vlezli jsme se do pauzy a nakonec si to také užili, bylo to moc hezké! ;-) Marky, loni jsme měli první Vánoce společné, tedy předVánoce dá se říct, tady a nazdobili si jen větvičky. Letos už máme i stromeček, ale stejně budeme na Štědrý den na Moravě. Jestli je DR hezčí než Srí Lanka nedokážu posoudit, když jsem tam nebyla, ale podle fotek a vyprávění, myslím, že Srí Lanka má více zajímavých míst pro cestovatele a DR zase krásnější pláže a moře. Zkrátka každé má něco. A s tou dovčou mám velké dilema. Říkám si, že po svatbě si budu chtít odpočinout a když už pojedeme někam do exotiky, chtělo by to tam pořádně procestovat. No uvidíme i podle toho, jaké budou ceny, chcem last-minute a v červnu je i riziko děšťů. Tak jdu spát, dobrou. Zítra jdu na charitativní akci - Vánoční Bazaar, pracovně. Moc se mi teda nechce. :-|
Profilova fotka
Markét vím, můj otec je anesteziolog a mamina u anestezie jako arová sestra také není nováčkem ;-) Ale dobře to dopadlo, to je hlavní. Za trest mám bolavé břicho a k tomu kašel, blbá kombinace. Ale výsledek mně potěšil. Jsem zvědavá, jaké budou výsledky prolaktinu v pondělí jdu na krev a ve čtvrtek kontrola u endokrinoložky.
Profilova fotka
ahojky holky moni já vm že víš a právě proto to nechápu že jsi riskovala :-N hlavně že to dobře dopadlo x-) mám z tebe radost!! tak copak dneska děláte? já celé dopoledne mazala cukroví :-p už to mám hotové ale že toho bylo... :-. malá byla venku s prabábou ted vařím a koukám na telku dávají hezký fil na nově x-) x-) malinká spinká v košíčku x-) takže hezké odpoledne mám zapálené 3 svíčky a je to fajn :-) jen nám chybí tatka přijde až po 3 hod :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnešek byl moc hezký a přitom jsem uklízela :-) Vládík se v noci budil, ale tím, že měl ucpaný nosánek. Takže máme rýmičku a kašel. Možná padnou i ty trhy, měli jsme jet ve čtvrtek. Jenže do toho má být -4 až -8, tak uvidíme. Tady sněžilo, chvíli se to i drželo, to já můžu :-) Když už zima, tak se vším všudy. Ahoj Mončo, tak hlavně že to dobře dopadlo. Chápu tě, že jsi se to snažila zatajit, ale zase se mohlo něco stát =-) Jinak jsme dali stromek do stojánku na terase a od stojánku do špičky má 270cm =-) :-D Takže ho musíme trochu ufiknout :-D Trošku jsme těch 220cm neodhadli :-D Vládík už krásně leze, takže musíme začít odstraňovat věci a v týdnu vytáhneme ohrádku :-) x-) Leni, když pojedete na 14dní, tak si stihnete odpočinout i cestovat ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Já pomalu poklízím po bytě, ale jen nádobí, Pavlovo ponožky a tak. Je mi celkem fajn, ale nepřeháním to a dost spím. Zítra jedu ke gyndařce, tak jsem zvědavá po týdnu venku. Vánoce u nás doma nejsou a obávám se, že letos snad ani nebudou ;-( . Odpoledne jsem kopila Pavlovi zastřihovač vousů a kravatu přes net a končím s nakupováním. Letos jsem koupila skoro vše přes net, nemám čas chodit po obchodech, ale celkem mně to mrzí. Markét ty babči a prababči jsou k nezaplacení. Jiří, to jste tedy opravdu trochu přestřelili. Jsem zvědavá, jak bude vypadat stromeček v domečku.
Profilova fotka
moni jen odpočívej a spinkej ;-) jak nebudou vánoce :-o když dárečky máš x-) x-) jiřinko to jsme na ten stromek fakt zvědavá :-N :-o :-D jéé už lezete takže vše pryč :-D je mi to jasné :-D at je Vládikovi brzo lépe broučkovi :-)
ahoj holky, před chvílí jsem dorazila z toho Vánočního bazaru. bylo to fajn, pár neziskovek, vedle nás Nadace T. Kuchařové a pak se tam prezentovaly snad všechny možné země. zabrousila jsem k maďarskému stánku a koupila tarhoňu, znáte to? je to výborná příloha k masům a guláši, znám to od kamaráda, jeho rodiče bydlí u maďarských hranic na Slovensku, a pak ještě takovou pálivou omáčku. zpátky jsem jela opět autem, tak je to fajn, postupně se budu snad zlepšovat. ;-) Moni, neber to tak, bude vám nejkrásněji, uvidiš. máte domeček a sami sebe. :-) jak dlouho budeš marodit? Jiři, dnes jsem myslela, že vidím vašeho Vládíka. ten chlapeček byl úplně jak on! skoro i maminka, menší blondýnka, ale s mikádem. :-)
Profilova fotka
Mončo, Vánoce budou hezké, ještě si to nazdobíš a budeš s manžílkem :-) Leni, ve zprávách jsem ten bazar viděla, zrovna jsem říkala, že to asi bylo zajímavé.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Mončo, moc gatuluji k úspěšnému zákroku, mám radost, že to máš v pořádku za sebou :-) S tou výzdobou si hlavinku nedělej, hlavně, že máš z krku dárečky, stromeček zvládne určitě koupit i nazdobit kdyžtak manžel ;-) Hlavně hodně odpočívej a zítra držím palečky na kontrolu! Jiřinko, to mě mrzí, že je maličkej marůdek, jak to snáší a co ty? S tou jedličkou je to nářez, my na tom budem nejpíš taky tak, když jí máme stejně velkou :-D Markét, kočárek je fakt peckovej, jsme z něj unešení a je super, jak je vysokej, že se člověk nemusí moc sklánět, no máme radost :-) Jsi šikulka s tím cukrovím, jak to pěkně zvládáš :-) Leni, no a jak bylo na tom bazaru? O co tam šlo? Co je tarhoňa vůbec netuším, slyším poprvé, to je nějaké koření? s tím řízením je to super! :-) My dnes byli v Ikee pro ty skříně do šatny, teď to montujem, mám z toho radost, komplet celá šatna vyšla na 16tis x-) A to tam mám spoustu vychytávek, vysouvací držáky na kalhoty, košíky a tak, no už aby to bylo smontované, jde to pomalu, už se tím moříme 4h a jsme tak v půlce :-D Chtěli jsme jet ještě na náměstí v Praze na trhy, ale měli jsme tím tak přeložené auto, že už jsem s tím do Prahy zajíždět nechtěla, tak jsme jeli rovnou domů a ještěže ta, jinak bychom to dnes nestihli sestavit. No jdu zase asistovat :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No, já budu doma snad ještě týden. Doufám, že mně dr nepožene do práce. Pořád slaboulince krvácím a nevím proč, ale mám strašné průjmy, co sním jde během deseti minut dost drasticky ven. Takže jím tak půl rohlíku za půl dne a tak, možná proto jsem i unavená, ale teploty nemám. Také mně příšerně bolí pravé rameno, jako kdyby se mnou někde třískli, ale to se asi nestalo, nevím proč, ale v pátek jsem brečela bolestí, teď už to trochu ustupuje. Já jsem si teď zapálila třetí svíčku na mám improvizovaném svícnu a zapálila vánoční vonný olej, je to příjemné. Leni na ten bazar jsem koukala. Vůbec nevím, že něco takového je, kdyby to šlo, tak se tam na 100% vypravím. Evi na tu šatnu jsem zvědavá. Cena jde. Já chci také šatnu z Ikei. Jen nevím kam sní. Jestli tomu obětovat pokoj, nebo jí udělat ve sklepě, kde bude prádelna s permanentně vyndaným prknem a žehličkou. Určitě to vyfoť.
Profilova fotka
Mončo, teď mě napadá, ty jsi si prve byla taky udělat to připojištění na nemoc, viď, tak se hoď marod nejméně na 14dní, potom ti poběží za každej den těch 500Kč a máš nárok si po tom zákroku odpočinout a penízky se budou určo hodit, byla by škoda to nevyužít, když máš už tu možnost :-) Šatna se blíží do finále, už jen namontovat pár polic a bude hotovo :-) jen jsem zvědavá jak to blejsknu, moc místa tam není :-D
Profilova fotka
Ahoj holky Monco tak hlavne, ze jsi v poradku!!!!!A s vanocema si hlavu nelam, budete splu s Pavlem a to je nejdulezitejsi ;-) Leni o tom bazaru jsem taky slysela a mohlo to fakt byt dobry :-) A my jsme hned po svatbe odjeli jen na 4 dny do Alp, tam si odpocinuli a pak v zari jsem leteli do DR, ja driv nemohla kvuli dovolene a bylo to i tak super ;-) Jinak ja mela super vikend, v sobotu jsme byly u kolegyne, 4 holky a pekly jsme cukrovi, od 11 do 18 a stihly jsme 9 druhu vcetne nazdobeni a promazani. Byl to uzasny den, jen pro me trochu namahavy tak sjem si tam sla i na chvili zdrimnout. A doma jsem pak sla spat uz v 9 vecer a vstavala jsem az druhy den k obedu v 11 :-D :-D a cely den jsme pekne s Kamilem prolezeli, koukali na filmy a uzivali si pohody. A jsem pekne odpocata. Jen sje mzvedava jak mi to tu v praci vydrzi dlouho :-|
Ahoj holky! Tak jaký jste měli víkend?? Sněžilo aspoň u vás,když už to slibují od pátku... :-| a u nás pořád nic.... Ahoj Mončo! Myslím si totéž,hlavně že jsi v pořádku,víš co a jak a na Vánoce kašli...budete s manželem,rodičema....a to je hlavní ;-)
Profilova fotka
Kaci u nas konecne snezilo, i to chvili zustavalo lezet, ale pak to slezlo,ale bylo to nadherny, jsem na to porad koukala z okna. Jen ta zima ted :-|
Leni,já jsem vstala v sobotu a hned jsem šla k oknu a nic...později chumelilo tak moc,že jsem si říkala ...konečně,paráda!!! No a nakonec z toho není nic,jen mrzne! ]-( Byli jsme v Drážďanech a ani tam nebyl žádný sníh,jen mrzlo! ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, do IP jsem vám poslala ty fotečky z focení do katalogu, tak jestli chcete, tak se mrkněte ;-) Jen v té kuchyni na těch poličkách to není uklizený, chybí mi dózy apod., ale prý jsem to neměla uklízet, aby to bylo autentický =-) Jo a opravdu nejsme rodina Vokurkova, to spletli :-D Jdu vás dočíst.
Profilova fotka
Evčo, tak na tu šatnu jsem zvědavá, určitě musíš vyfotit. Ten stromeček v kontejneru nemají a myslím, že to asi nedělají, kam by dali ty kořeny? A kdyby to v nich už rostlo, tak ten prostor by jim určitě nestačil, takže myslím, že prostě nejsou. On ten stromeček má 260cm bez podstavce, my jsme to neměřili, jen špatně odhadli :-D Dneska mi má přijít ten holící strojek a rodičovská pořád nikde, musím si půjčit od tchýně :-| Jí to nevadí, ale mě už to štve, protože mateřská chodila kolem šestého a takhle se to pěkně blbě posunulo. Kačí, tady když sněžilo, tak se to taky neudrželo, ale aspoň že tak. Vládíčkovi musíme vysávat nosánek a vypadá to, že kašel ustupuje, ale špatně se mu spinká :-( Včera šel spát až v 8 večer, protože byl přes den unavený a ještě jsme ho před pátou na 45 min. uspali, tak jsem si říkala, jak bude ráno dlouho spinkat a v 6 už měl zase vyspáno. Takže mu je asi jedno, v kolik jde spát.
Jiřinko,fotky jsou nádherný - výstavní!!! Opravdu vám to tam moc sluší a Vládík je kouzelný!!! Ví kdy se má smát!!! x-) x-) x-)
Profilova fotka
ahoj holky :-) u nás trochu nasněženo je :-) Jiři - Vládík na těch fotkách pořád vysmátej x-) a váš domeček je ten žlutý? Moni - ať jsi brzy fit :-) Evi - na tu šatnu jsem taky zvědavá, minula jsme tam ty jejich šatní systémy okukovala a měli tam fakt dost vychytávek
Profilova fotka
Vládík už byl pěkně unavený, ale rozesmívali ho :-D Strašně mě překvapuje, jak to hezky nasvítili. Už se nedivím, jak v katalozích vypadá všechno tak krásně, úplně jinak, než když si to pořídíš domů :-) Pavlí, ano ten žlutý je náš.
Profilova fotka
jirinko fotky fakt moc pekny malymu viditelne nevadi pozovat ;-) :-) Jinak mamka uz marodi od zari a taky ji neprisla ani koruna, to je pekne na palici, zvlast kdyz pak je na to nekdo odkazanej. Ja to nechapu, ze jim to tak trva ]-(
Profilova fotka
Dobé ráno holky :-) Tak hlásím, že u nás je bílo a mrzne :-) Sice jen poprašek, ale i tak z toho mám radost, aspoň kolem baráku není to hnusné bahno :-D Jiřinko, ty fotky jsou krásné, fakt rodinka jak z katalogu :-) Baráček vypadá parádně, tiše závidím hotové terénní úpravy, fakt paráda :-) Maličkému posílám pohlazení, je mi ho broučka líto a tebe samozřejmě taky, ale určo se brzo uzdraví a bude zase dobře. Kojíš ještě? Říká se, že když jsou děti takhle nastydlé, že to nejrychlejí léčí mateřské mléko, tak ho zkus co nejvíc futrovat :-) K těm jedličkám v květináči, já právě tak velkou jak jsme chtěli taky v kontejneru neviděla, mají jen do 180cm, ale než jsem to zjistila, tak jsem si trochu rvala vlasy, bylo mi líto, že je ten stromeček řezaný, a pak akorát bude na spálení, když se mohl vysadit ven.. ale teď jsem už v klidu, když vím, že nejsou :-) Leni H, to jste to s holkama vymyslely super, za jeden den 9 druhů a ještě té legrace, co u toho muselo být, viď :-) Co jste vše pekly? Kačko a jak bylo v Drážďanech? Nakoupila jsi něco? Pavlí, šatnu pak vyfotím, včera zvládnul manžel komplet moje skříně a v jeho mu chybí ještě pár polic. Akorát jsem zjistila, že by se mi tam vešly ještě 2 police navíc, to jsem v krámu neodhadla, takže je dokoupíme, až tam pojedeme. Ale mám z té šatny obr radost :-) Přehážeme tam oblečení z původní skříně, co máme zatím v děcáku a do ní dáme pak všechen ten bordel z děcáků, co nevíme zatím kam s ním, do vánoc ty krabice nestihnu protřídit, tak budou aspoň sklizené :-) Musím jít makat, nějak jsem na to poslední dobou kašlala a teď nevím co dřív :-S
Profilova fotka
Evi - já si právě říkala, jestli si to nějak dopředu rozměřovala a pak už šla najisto, že potřebuješ tolik a tolik polic... 8-)
Profilova fotka
Pavlí, my si změřili tu šatnu a věděli jsme, jaké rozměry těch skříní chceme, počet polic, košíků atd jsme komponovali pak v Ikee, no a teď když se to sestavilo, tak vidím, že by se mi do jedné té skříně vešli ještě 2 police v pohodě.. ale to neva, ty se pak dokoupí, to není problém, určitě si i s tímto bohatě vystačím, je to prostorné :-)
Profilova fotka
Evi to peceni bylo fakt super, udelaly jsme linecky, dva druhy kokosek, van.rohlicky, nugatove rohlicky, puncove orechy, vosi ulky, plnene orechy, seminkove hrudky :-) My mame taky satni system z ikei, nemame teda celou datnu z toho,ale stejne si to nemuzu vynachvalit, fakt se to dobre kombinuje a pochytali jsme tam dost napadu.
Profilova fotka
Přidala jsem nové fotečky: http://www.vevercata.estranky.cz/foto... Evčo, pořád je kolem baráčku hromada práce. A co vůbec ten váš, my jsme ho z venku ještě neviděli? Máte už plot? Na jaře pak chceme dodělat terasu a snad už se začne dělat na plotě. Na zámkovku zatím asi peníze nebudou.
Evi, také jsme koukali po těch jedličkách v květináči a nikde jsme neviděli velké,byli to samé pidi...... :-| Jinak trhy byli krásné,hodně lidí a hodně stánků....koupila jsem si takovou klasiku - kaštany a svařák. Chtěli jsme do toho nák.střediska,ale tam bylo narváno šíleně!!!!! Tak jsme tam koupili Lego synovcovi a neteři něco pod stromeček a jeli jsme domu. Měli jsme zase oslavu od čtyř,tu jsme samozřejmě nestihli a dorazili jsme na ní až v půll sedmé..... :-| Vyfo´t určitě tu šatnu,jsem mooooc zvědavá......!!!! Leni,tak to je super,takhle péct s kámoškou.......to to určitě jde jak po másle,co???? A jak dopadli semínkové hrudky??????? ;-) Jiřinko,fotky jsou nádherný!!!! Opravdu máte krásného klučíka...jak pořád pozoruje ten objektiv... x-) ,to je úžasné!!! Tam jsou fotky z vítání občánků????

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?