Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Kaci, ja je jeste neochutnala emoticon ale vypadaji moc pekne, priznam se ze zrovna pri jejich vyrobe jsem spala, ale holkam se aspon vzledove povedly. Odpo je vyzkousim a napisu emoticon a pry to nebylo tezky emoticon
14. pro 2009 ve 14:04  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Jak to????? To musíš!!!! emoticon Já bych to ochutnala snad ještě neupečené !!!! Já se letos těším tak na cukroví,že to není normální!!! Nikdy jsem se tak netěšila!! Až z toho začínám mít obavy,abych se po novém roce do něčeho vešla emoticon emoticon Jasně, napiš....udělej nám chutě emoticon
14. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Vypadá to, že jsme si ho pěkně vycvičili, viď emoticon Jojo, to je vítání občánků.

Vládíčka už asi opustil kašlík, ale rýmičku má, hlavně že nemá teplotu. Zítra bysme měli jít na plavání, prý když bude jen rýma, tak máme chodit, že to pomáhá, tak ještě uvidíme. Taky se nejvíc těším na kaštany, tak jsem zvědavá, jestli pojedeme.
14. pro 2009 ve 14:13  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 No prave, ze se delaly jako posledni a uz jsme byly tak preplacany, zeu z na to sladky ani nebyla chut emoticon

Jiri super, ze uz je malemu lip emoticon
14. pro 2009 ve 14:19  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Vypadá to moc hezky emoticon To je fajn,že už nemá kašel....měla bych strach,teď je to šílené,každý chrchlá,chodí navíc do práce...já když to viděla na těch trhách,když někteří občané kýchli a jen tak prostě do vzduchu,ani přes ruku,tak mě bylo...... emoticon Jinak kaštánky jsem si dovezla i domu emoticon a ještě včera jsem loupala zbytek emoticon Jiří,a kam jedete na trhy?????

Leni, no jo....a je to venku.... emoticon už jste byli namlsané!!!! emoticon emoticon Tak to je potom jiná.... emoticon
14. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Chtěli jsme Chemnitz s našima, tak ještě nevím, mám dilema emoticon
14. pro 2009 ve 14:31  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 holky potřebuji radu emoticon emoticon emoticon

jsem na prášky

mila jsme kamna cilit bangem a normálně mi to do toho nerezu vyžralo emoticon emoticon emoticon je tam flek jsou sříbrný emoticon emoticon
uznají to jako reklamaci emoticon emoticon emoticon
14. pro 2009 ve 14:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko fotečky jsou krásnéé emoticon emoticon jste moc hezká rodinka emoticon emoticon a krásný baráček

co více si přát Vladíček je kouzelný sluší vám to moc emoticon
14. pro 2009 ve 14:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jiřinko, jaké dilema????

Markét....,no....z čeho máš ty kamna? A konkrétně co jsi tím myla???? Ale obávám se..... emoticon
14. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kači asi nerez..já nevím jsou stříbrný...myla jsme je cilit bengem krásně to vyleštilo ale dnes se tam objevil teh vyžraný flek emoticon emoticon emoticon
14. pro 2009 ve 14:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Asi jsem natvrdlá.....ty jsi myla kamna,jako ten obal,nebo tu sklokeramickou desku?
14. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kamna troubu u dispeje je ten flek emoticon
14. pro 2009 v 15:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Markét, a ten Cilit je na co určený???? Pokud je na kamna,šla bych to reklamovat....kdyby jsi to drhla drátěnkou,tak to poznají...,ale pokud jsi to dělala hadrem,tak bych problém neviděla. Ale pokud si to sundala i s barvou,tak to je problém. Já tohle nekupuji, mám na to ověřený prostředek a ten je perfektní!!!
Já jsem jednou byla aktivní u rádia v autě...drhla jsem ho,až jsem prodrhla černý flíček na stříbrné desce.... emoticon
14. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Markét to je pech. Já udělala něco podobného. Vzala jsem na neraz kamna houbičku tou drátěnkou a také jsem je poškrábala, proto nerez už nechci. No, reklamovat to zkus, přečti si, jestli na tom prostředku, nebo kamnech není přímo napsané, že tím to nemáš čistit, ale já bych to zkusila i tak.

Jiří, co to má být za časopis? Ten druhý domeček, ale není Váš ne? Malej je prostě prdela. Ty nechceš ho přihlásit na točení reklam, nebo tak? Je jak malovanej.

Evi dnes mi vyndali stehy. Marodit budu do Vánoc, což by mnělo být víc jak 14dní, prosím písni mi do IP, jak mám postupovat při uplatnění té pojistky. Ještě se musím juknout, mám tam něco i za pobyt v nemocnici, ale a ty tři dny se to asi nevztahuje.

Mně nějak ty Drážďany nelákají. Byli jsme tam dvakrát. Já raději Prahu, tam těm koledám alespoň rozumím. emoticon
14. pro 2009 v 16:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj Mončo....my jsme byli letos také podruhé v Drážďanech,loni jsme byli na jiném místě....ale řekla bych,že je to všude stejné. A teď jak byla mamka na staromáku,tak právě říkala,že tam ani koledy nehráli - nic.... emoticon Buď na sebe opatrná a brzy se vykurýruj!!!!! Plánujeme tady srazík,v příštím roce emoticon leden-únor!!! emoticon
14. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Kačí, dilema jestli jet nebo nejet na ty trhy.
Mončo, je to do firemního katalogu firmy BEST, stavěli jsme z jejich tvárnic.
Taky jsme si dělali srandu, že ho dáme do nějaké agentury emoticon Ale to ne emoticon
Markét, to opravdu nevím, já jsem zjistila, že na nerez je nejlepší jen voda s jarem a pak to setřít čistým hadříkem emoticon Jako Monča, poškrábala jsem si houbičkou mikrovlnku emoticon
14. pro 2009 v 16:43  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jé, to je pěkné, já pak ten katalog chci, aspoň na netu. A s tou agenturou to není blbý nápad. Teď snad běží akce, že hledají děti na Kinder, ale na Pemrskách by se mi taky líbil.
14. pro 2009 v 16:59  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tak to zkusím reklamovat s s myčkou ta zlobí taky emoticon emoticon

a když to nevezmou rozleštím to tím sajrajtem všude aby to mělo stejnou barvu všude emoticon a nebyl tam ten flek emoticon

jen se semnou doma nebaví ani klika u dveří emoticon emoticon
14. pro 2009 v 18:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Markét to se stane. Ještě mně napadlo to rozleštit takovými těmi přípravky na škrábance u aut. Ale nejdřív to zkus reklamovat a hokus pokusy nejdřív vyzkoušej někde zezadu, aby to nebylo vidět.
14. pro 2009 ve 20:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
teď jsem tady ještě smolila něco práce, muselo to být! emoticon

pomalu zdobíme stromeček, dnes jsme si koupili nějaké sušené ovoce, mašli, vyhrabali slámové ozdoby, přidáme skořápky od ořechů a bude to! ať si toho našeho prcka trochu užijeme! emoticon

ptaly jste se tu na bazar. bylo to fajn, ale o neděli bych raději odpočívala než pracovala! emoticon
je to charitativní akce, kterou pořádají manželky prezidentů, hlavní podíl má samozřejmě paní Klausová, která se se všemi vítala. byla tam část neziskových organizací a část všemožných zemí, které se prezentovaly.
my ukazovaly např. výrobky našich klientů. země tam prodávaly vše možné, co je charakterizovalo - oblečení, jídlo, dárkové předměty a spoustu dalšího. dalo se tam dobře nakoupit na Vánoce.
no a výtěžek se pak rozdělí mezi neziskovky, které si podají žádost. my loni výtěžek využili na kurzy Čj pro cizince, tak to máme opět v plánu.

já dnes koupila další dáreček, už mi chybí jen pro bráchu a Adama, což mám v plánu asi zítra.

Jiři, moc hezké fotky, jako vždy. já bych Vládíka hned do nějaké agentury dala, co víš, třeba se mu to bude líbit a už teď si může začít spořit na studium! emoticon

já měla včera dostat po 28 dnech MS a zatím nic, tak se A. vyděsil! emoticon po vysazení HA jsem to vždy dostala dřív. ale už mě pobolívá břicho, tak se uklidnil.
14. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi,
tady info i foto na tarhoňu. Je to těstovinová příloha a opravdu výborná! Hlavně k masům a ke guláši.
http://diskuse.gastronews.cz/kuchyne/tarhona
14. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
 Ahojky holky,

tak jsem vás dočetla, mám to místo románu na dobrou noc emoticon

Jiřinko, fotky malého jsou božské, já ho taky chci vidět v nějaké reklamě, je na to jak dělaný, nebojí se a je nádherný!!!! emoticon Jestli chceš, pošlu ti nějaké kontakty na agentury, můžeš jim jen tak zkusit poslat fotky a třeba vám malej vydělá na tu zámkovku emoticon emoticon
Jinak to jsem si ani neuvědomila, že jsem baráček nenafotila z venku, ono teda není zatím co, udělali jsme zateplení, ale omítku na to budem dávat až na jaře po teréních úpravách, abychom si to neorochali a plot uděláme taky až pak a to samé zámkovku a terasu, to bych vše ráda stihla do porodu emoticon Teda nechci zámkovku, ale takové ty velké ploché kameny, kamen chci dát i na fasádu, tak aby to ladilo emoticon

Kačko, jak chutnají ty kaštany? já je ještě nikdy neměla..

Markét, s tou troubou je mi to líto a zkoušela jsi to omýt vodou? Ještě mě napadlo, zda to není jen čmouha od toho cilitu. Nemyslím si, že by do nerezu něco mohlo vyžrat flek, teda pokud to máš z nerezi, což by ale mělo být. Zkus to vyfotit, dáme hlavy dohromady a něco vymyslme, neboj a kdyžtak reklamace to jistí, žádné strachy. A manželovi vzkaž, ať neprudí, taky mohl ty kamna nakonec vydrhnout on, ne emoticon

Leni, tak ten bazar musel být fakt fajnovej, to by se mi líbilo, mám strašně ráda ty různé typické speciality různých zemí emoticon

Jdu do hajan, ráno v stáváme v 7h a jdeme na ten 4D ultrazvuk, strašně se těším emoticon Už jsem měla strach, že to neklapne, zapomněla jsem se s předstihem objednat, dnes tam volám a sestřička mi sdělila, že až po novém roce.. tak jsem jí nakonec přemluvila, pan doktor zítra přijde dřív do práce a vezme nás, jupí emoticon
Tak dobrou noc
14. pro 2009 ve 23:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Evi a ja to mam jako romany na dobre rano emoticon Jinak preji vsem pekny den!!

Ja hned rano zjistila sokujici zpravu - moje laska z VS se ozenila, ach jo, proc ten facebook existuje emoticon emoticon

Evi ty jsi neskutecny premlouvac emoticon emoticon Uz se tesim na fotecky!!!

Market to je mi lito,ale s timhle moc neporadim, ja kdyz uz fakt chci vylestit neco z nerezu tak pouziju prostredek na sklo emoticon ale jinak taky jar a voda emoticon
15. pro 2009 v 06:48  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj emoticon
Jiřinko, jestli vám nic nestojí v plánu jet na ty trhy,tak bych asi jela.....je to zpříjemnění odpoledne,byť i na chvilku.....Silnice by měli být v pohodě.....A v Chemnitzu chodí krásný ,,starý´Santa emoticon A ten katalog vyjde kdy?
Markét,nesmutni........to se stane,no....buď to půjde rozleštit,jak píšeš,nebo se to vyreklamuje.... emoticon
Evi,kaštany nemají nějak zvláštní chuť..,je to jako uvařená kedluben...nevim,něco takového....jsou dobrý. Já si je kupuji i přes rok vakuované,vyloupané v Makru.
Leni...... emoticon ,ty ses taky vdala..ne?? emoticon emoticon Jinak já to mám také jako romány na dobré ráno emoticon
15. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Kaci ja vim emoticon jenze ja ho mam zafixovaneho jako kluka a ne chlapa, chodili jsme spolu do rocniku a tak mi prijde divny, ze zrovna on je zenatej emoticon Ale to je spis takove to prekvapeni, jinak mu to samozrejme preju a rozhodne ted bych ho nechtela emoticon emoticon
15. pro 2009 v 09:29  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 holky je to vyžraný fakt volala jsem technikovi přijedou se podívat kdyžtak se vymění jen ten panel a ten zaplatím emoticon
spala jsem s malou v obýváku Jirka mě fakt naštval emoticon dneska ráno už je v pohodě...ale stejně mě to mrzí

evi užij si 4D emoticon emoticon je to krásnýýý emoticon emoticon

všem děkuju

kačko ty trhy zíávidím je fajn že se vám líbilo emoticon
15. pro 2009 v 09:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Leni, jasně......rozumím emoticon No jo,pak člověka takové věci i docela zaskočí,viď? emoticon

Ahoj Markét...., to bude dobrý...už nesmutni, vyřeší se to. Mrzí to, to ano....,ale jsou horší věci emoticon Jinak vánoční trhy jsou každé krásné...i ty vaše museli být hezký na Kladně emoticon
15. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kači u nás nic moc emoticon
tam jak to bylo vždy u stromku na náměstí to není a pár stánku bylo na hlavní třídě milion lidí emoticon takže jsme to prolítly ani svařák jsem něměla emoticon jen jmelí jsme koupila a věnec emoticon

dneska jedu vyzvednou ty fotečky a koupím rámečky a máme pidi dárky pro rodinu emoticon
15. pro 2009 v 10:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 holky mam kalhoty doma a jsou paradni!!!!!!! Ja jsem tak rada, ze to klaplo emoticon objednala jsem dvoje, jedny od pani co prave na ni mam ty recenze, ze je skvela a fakt je, pristup byl super a rifle taky, staly 700 a pak druhe od holky co je asi dostala, nevim,ale kazdopadne jsou uplne nove i s visackou, maji byt z CaA a ty jsou mi malinko volnejsi v bocich,ale nevadi to,aspon budou volnejsi, jinak sedi skvele a hlavne je mam za 500 emoticon Uz tu v jednech sedim a je to pohoda emoticon
15. pro 2009 ve 12:02  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno, tedy odpoledne.

Horejsi emoticon ........chápu, všichni s kým jsem kdy do svých sedmnácti chodila mi přijdou prostě moji a uráží mně, jak si po mně mohli najít někoho jiného emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a dokonce se oženit a mít děti emoticon emoticon emoticon emoticon

Kaštany já také ráda, jako není to noc extra, ale k Vánocům to prostě patří stejně jako svařák, akorát jsou dost drahé.

Markét no vidíš, jak jsi to pěkně vyřešila, kamna nebudou jak nové, ale budou nové emoticon

Evi, tak to jsem zvědavá s čím přijdeš. Jinak ty kameny by se mi také líbili, jsem zvědavá, jak to vymyslíš. A až přijdeš od Dr. tak koukni napsat, jaký byl ultrazvuk.

Holky, já jsem zobla tři tablety ultragesteronu a jsem nadržená jak stepní koza. Jako nevím, jak donutím manžela k sexu, páč se bojí, aby mně to nebolelo, trochu ještě krvácím a tak, ale mně dnes zbudil orgasmus. Nekecám, něco se mi zdálo a bylo to. No, není se co divit, čtrnáct dní před operací nebylo nic, páč jsem byla nervózní a chodila jsem na gyndu a teď už jsem týden po operaci a ještě ty hormony emoticon. Dá se vypěstovat závislost na ultragesteronu
emoticon emoticon emoticon emoticon
15. pro 2009 ve 12:15  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.