Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Leni, v IP máš recept na ty košíčky.. jestli chceš, napiš mi mail.adresu, mám v compu stažené recepty, jak chodívají mailem, tak ti to přepošlu, třeba tam najdeš nějakou inspiraci :-) Zítra dej vědět, jak se vám pečení podařilo :-) Míšo, tak s mami jsem taky pekla celé dětství, ale jakmile jsem vylítla z hnízda, tak mě to nikdy samotnou nechytlo.. max. nějaký druh jako specialitku, ale klasické vánoční cukroví ne. Pavlí, no tak to jsem zvědavá, co tam vyfasuji, bojim bojim, hlavně toho, že to do sebe fakt nenatlačím, neumím se napít jako normální lidí, třeba x loků za sebou, já si to musím vždy dát do pusy na xkrát spolknout atd.. to mi tam z toho švihne :-D
Profilova fotka
Evi - to dáš, neboj ;-) myslivecký knoflíky jsou moc dobrý x-) ty mamka taky dělá :-D a dneska je kolegyně donesla do práce a taky se jí povedly 8-)
Profilova fotka
dobré ráno :-) evi nic jiného ti nezbývá :-D musíš to vypít :-p míšo také peču od té doby co jsem s jirkou a moc mě to baví x-) já mám 8 druhů tchýně 11druhů :-D něco proměníme takže jich budu mít víc 8-) leni co se rýče cukroví už jsem ti to tu psala asi 3 :-N :-N rohlíčky,skořicové,máslové,ořechové perníčky,listové na sladko a na slano...budu dělat ještě rafaelo a vosí hnízda ;-)
Profilova fotka
dobré ránko :-) Evi - pokud ještě sháníš tu bílou autosedačku a šla bys i do nové, tak tady jí mají ;-) http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/pr...
Dobré ráno :-) Vy jste toho zase napsali.... ;-) To je na kávu...a dočítání.... Holky já jsem myslela,že dnes se probudím a bude už konečně bílo...,pořád hlásí a straší....,tak snad zítra. Tohle už je ošklivé! :-( Evičko...,ty by jsi chtěla srazík až takhle pozdě??? =-) Zkusíme to naplánovat třeba přelom leden-únor (záleží jaké bude počasí),protože s prckama a těhule....to radši ne. A pokud by bylo dobré počasí,tak se sejdem! Už je to dlouho co jsme se neviděli a s některýma vůbec! :-) Evičko, já prosím také recept na košíčky!!!! Ty mám moc ráda!! Nemám ráda suché :-| Pavlí,ten odkaz na tu autosedačku,to není součástí toho kočárku? Nebo když ano,můžu si to v obchodě skombinovat????
Profilova fotka
Ja jsem taky spis pro sraz ted v zime, v lete budu mit hodne maleho prcka ja a nevim jak to bude s cestovanim ;-) Miso A., pokud pojedes tak se urco domluvime, i kdyby jsme mely jet busem nebo necim jinym ;-) Jinak Evi, pokud ty kalhoty budou v poradku tak ti pak hned poslu odkaz jo;-) Pani je dnes posila, takze do stredy je cekam Kaci ja taky cekam na snih, vcera jsem byla odpo na namesti u nas, mame stromecek a umele kluziste,ale jak prselo a bylo i docela teplo tak mi to jako vanoce vubec neprislo :-( A priznam se, ze jsem si vcera jen lizla punce a kupodivu mi to vubec nechutnalo :-D to je dobre,aspon me to nebude pokouset. A pani ve stanku mi do horky brusinky dala i ovoce a orisky, tak to bylo jako punc a moc dobry :-D
Profilova fotka
Ahoj Kači - někdy to prodávají jako komplet sporťák + korba + autosedačka, ale jde to i zvlášť ;-) barvy si můžeš určitě nakombinovat, jak chceš Evička podle mě už má sporťák koupený
Tak jsem to rychle projela, co jste včera ještě napsali. Evičko,gratuluji k prohlídce a k potvrzení že to bude holčička ;-) Leni, to jsem sama zvědavá,jak budou sedět ty kalhoty....já třeba tohle nemůžu,mám blbou postavu...! Nevím zda jsem to tady psala,ale objednala jsem si minulý týden tepláky Nike....krásné bílé...je to vel. S ale myslím že by se do toho vešli tady všechny těhu dohromady :-D ,tak nevím co teď s nima... :-N Hmmm,brusinky,ovoce,oříšky.... :-) Punč jsem snad nikdy neochutnala,jen dětský.... :-D Svařák moc nemůžu...nebo vůbec teplý alkohol...ne eeee...jde mi to mooooc rychle do paličky :-N Takže se na trhách vždycky zahřívám černým čajem,nebo dětským punčíkem... :-)
Profilova fotka
Kaci ja prave punc a svarak miluju, nerikam, ze mi to do hlavy neleze :-D ale stejne si to v zime davam porad :-D tak je hod nekam na net a prodej je;-) a nebo vzdyt by to melo jit vratit, do 14 dnu muzes neposkozene zbozi koupene na netu vratit bez udani duvodu;-)
Hezky to voní,stejně jako ten trdelník??? Ale také jsem to v životě neochutnala.... :-N ,já si radši dám třikrát kaštany!!! Já se někoho poptám,nebo si to nechám nějak upravit...ale když si je obléknu,tak mám rozkrok někde mezi kolenama :-D ,v pase drží...ale ten rozkrok... :-D jak když tam mám na....o! :-D :-D 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska byl Vládík čilý už v 5:30, takže jsme museli vstávat. Ale v 7:45 jsme usnuli a spali do 9:15, tak alespoň takhle jsme to dospali. Za chvíli se mi prcek vrátí z procházky, stačila jsem trochu poklidit a vás dočíst. Evčo, ta cukrovka je hnus a jestli nemáš takhle ráda sladký, tak to ti moc nezávidím, ale zvládnout se to dá. Nechápu, jak tě během toho zjišťování cukrovky můžou tahat na UTZ apod., protože mě bylo hrozně zle. Byla jsem unavená, musíš přijít na lačno. Nechtěli nás pustit domu, s tím jsem nepočítala, ale nakonec jsme jí přemluvili. Otevřela jsem dveře od bytu a od té doby jsem trávila asi 30 min. na záchodě, všechno jsem vyzvracela. Pak jsem se vrátila, řekla jsem jim to a prý si s tím tělo poradilo samo a nebrali mi ani krev. Jinak my jsme dostali obrovský hrnek a já to vypila na 2x. Včera jsem objednala ten holící strojek, tak v pondělí dorazí :-) Pak mám pro Vašíka polštářek s Vládíkem (pořád brečí, že mu chybí jeho bulíček :-D ), musím koupit pyžámko a uvidím, jestli ještě na něco narazím. Já si objednám na netu termokozačky od Tchiba, včera mi Vašík objednal brusle na led a ještě prý pro mě něco má x-)
Profilova fotka
Holky, mamka dela na laborce a prave mi rikala, ze musim byt na lacno ahlavne pak nikam ty dve hodiny nechodit, ze to zkresluje vysledky te krve potom. Tak se divim Evi, ze te posilaji na utz :-| Pry kdyz nekam odejdes a zjisti to tak to pisou k tem vysledkum a muzes treba kdyz to vyjde spatne jit znova
Článek se načítá
ahoj holky Leni, já miluju medovinu, mňam :-) a trdelník je úžasný, netušíte, co je to za těsto? Marky, ale já jsem hlava děravá a taky vše nestíhám sledovat, tak prosím měj ztrpění :-) občas se prostě ptám víckrát Jiři, já bych chtěla pro bráchu strojek na vlasy, poradíš, kde objednat? díky
Profilova fotka
holky ten sraz bych chtěla hned x-) ráda bych vás zase viděla a některé ráda poznala osobně :-) na svařáček se moc těším x-) :-D já ráno byla s malou venku ted začlo pršet :-p hnus :-p :-p jiřinko naše je také od rána čilá spala akorát v kočárku a ted tu zase čumákuje :-N :-N já jsem sama doma vařit budu naž navečer takže mám pohodu 8-) jo jo po tom vypití by se mělo sedět v klidu ale někoho pošlou i domů takže je to fuk :-D asi 8-( leni v pohodě já to zkopíruji vždy :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dnes jsem se zaboha nemohla vyhrabat z postele, povedlo se mi to až teď, asi pak chcípnu, až budu s prckem vstávat :-D Pavlí, jsi hvězda, moc děkujiiiiiiiiiiiiiiiii !!!! x-) já tu bílou autosedačku nemůžu nikde sehnat, všude jsou vyprodané nebo už je nemají v nabídce a použité taky nikde nejsou.. jdu určo i do nové, když se mi podařilo kočárek koupit za tak super prachy :-) Joo a už je doma, u tchánojc, o víkendu ho jedem prohlídnout, složit a vyzkoušet, už se moc těším :-) Kačko, recept ti pošlu do IP. K tomu srazu, určo bude lepší už teď, myslela jsem to tak, kdybychom se nestihly domluvit, tak pak by šlo až léto, až budem mít my tři těhule odrozeno a po šestinedělí :-) K tomu kočárku, ten casualplay to dělá buď v sadě- korba, sporťák, autosedačka, nebo si můžeš to sestavit sama, každé z jiné barvy a tak, já mám korbičku a sporťák v černé a autosedačku chci bílou, totál jsem se do ní zamilovala, je polohovatelná a v prvních měsících lze použít i jako mini korbička a to bude na léto super a do bíého auta ta bílá bude taky krásná :-) Leni H, ten dr, co mi bude dělat ten UTZ po tom vyšetření na cukrovku, má ordinaci na stejném patře, kde dělají to vyšetření, takže je jedno, kde budu sedět po tu dobu, zda v čekárně tam nebo vedle, víš jak. Jsem ráda, že mi to doktroka takhle spojila, že tam nebudu muset jezdit nadvakrát. Jiřinko, malej je teda ranní ptáčátko, co.. a co noc, už to bylo lepší? S tím zážitkem při vyšetření cukrovky jsi mě celkem vyděsila, uf, už aby to bylo za mnou. Lenni, tak medovinu taky miluji a mám pocit, že teď v těhu na ní myslím víc než jindy.. vždy si od manžela líznu, prostě neodolám :-) K tomu strojku na vlasy, já manželovi koupila ten zastřihávač vousů a vlasů a právě v tom Elektrowordu, jak jsem psala výše, tam ho mají za 1800kČ, ale na svých stránkách v eshopu ho mají za 1300kč a dali mi ho za tu cenu :-) Ale to je ten nej od Philipsu, jsou i levnější a dobrý a třeba jen vyloženě na vlasy, nejlepší to budeš mít dát do zboží do vyhledávače, vyjede ti jich hafo ;-)
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... tady je ten koberec do jídelny :-) evi sedačka je krásná al bílá =-) to si nedovedu moc dobře představit naše už je špinavá ted a je černá s rožovou tmavě růžovou.. :-x no na vstávání se těš za noc je to hodněkrát :-D :-p
Profilova fotka
Evi tak to joooo, to pak chapu a je super, ze to mas takhle pri jednom ;-) ja se vratila z obidka a uz abych sla domu, jsem zas nejak unavena a neba me to tu, vidina vikendu je silnejsi :-D
Profilova fotka
Markét, vždyť už jsme to tu probíraly, má to snímatelný a pratelný potah, jak jsem jí chtěla minulý týden koupit tu jetou od jedné paní, co jsem našla, tak mi psala, že je to bez problému přes noc suché, takže to můžu prát, kdykoliv to bude trošilinku ušmudlané, prostě to přihodím k ostatním věcem pro mimčo nebo tak.. Prostě mě od ní nic neodradí, vypadá naprosto fantasticky, když je na tom podvozku, paní mi i psala, že se po ní každej otočil, že je to prostě pecka :-) musím jí mít x-) Koberec vypadá super, to bude příjemné, že budete mít u jídla tepleji od nohou, viď :-)
Profilova fotka
Leni H, takže víkend bude asi válecí, viď :-D My v neděli jedem do Prahy, do Ikey pro ten šatní systém, konečně, pak bych chtěla do toho velkého krámu pro prcky a na trhy, na to se už děsně těším x-)
Profilova fotka
evi aha :-D :-D víš já mám dítko a nestíhám třeba dočítat nebo nedočtu celé když otavuje ;-) jo jo teplo na nožky a hlavně ty židle se tlačili do lina :-| tak je to vyřešené x-) my chceme v pondělí do globusu mají tam mega slevy jak na jídlo tak na věci třeba nike bunda z 2 tis na 45o kč
Profilova fotka
Markét, fakt takové slevy? a jako vevnitř v globusu nebo v nějakých krámkách? To je pecka, jdu se na to hned podívat na net :-)
Profilova fotka
prý v globusu tak nevím :-.
Profilova fotka
Evi - tak doufám, že to s tou autosedačkou klapne a seženou jí, protože o tom, že by byla skladem nebo dostupná do x dní, tam nic nepíšou :-| Markét - fakt se vám ty židle otlačovaly do lina? =-) mě přijde, že takové nohy, jako máte vy u židlí, jsou pro to lino lepší než klasika 4 nohy
Profilova fotka
No tak koukám na net na akční nabídky Globusu, prolezla jsem tam všechny letáky a na nic takového jsem nenarazila :-( a že by zrovna bundy z 2tis na 450Kč tam nedali, to je divný.. no každopádně to ale za zkoušku tam zajet opravdu stojí :-)
Evi,děkuji x-) Chápu jak jsi to myslela ;-) ....my se domluvíme!! My se musíme domluvit,když už si takhle lééééta páááně dopisujeme,víš jak budeme natěšený na sebe???? Bude to jak rande... ;-) :-D Ten kočárek - tak to je dobré,,chtěla bych si to třeba také jednou sestavit co se barev týče...,ale ta bílá je k sežrání,nebo se mi líbila ta černo-bílá vedle té bílé. Leni, já také medovinu mám ráda,ale studenou...teď jsem si láhev koupila na Křivoklátě...a tam jsem jí také pila normální,všichni jí tam pili teplou,ale já normál :-) Markétko,ten koberec je kráááááásný!!! Hezky vám to ladí!!! Kde mají tak pěkné koberce? Je to moc hezký! x-) Cože??? Až takové slevy??? Tak to je super,to mi Glob nemáme,leda v Chomutově...a tam je to samý němec ]-(
Profilova fotka
evi říkala mi to jedna holka na diskuzi na koníku byla tam včéra ;-) v létáku to prý nebylo =-) fakt nevím kači koupili jsme ho v brennu koberce ;-)
Profilova fotka
Pavlí, tak jsem tam teď volala, skladem tu autosedačku nemají, mám si bnknout za 15min, že mi ověří dostupnost.. takže to vypadá černě, protože ani výrobce ji už nemá skladem, poslední vyprodali v únoru, byla to limotovaná edice. Kačko, to je fakt, mě prve strašně mrzelo, že jsem se na ten sraz nedostala, takže teď jsem natěšená ještě o to víc a k tomu ještě všechna ta miminečka x-) Ta černá autosedačka to jistí, když neseženu tu bílou, ale musím musím prostě musím ji sehnat :-D Markét, tak pak poreferuj, ju :-)
Profilova fotka
evi o čem mám referovat :-o
Profilova fotka
no o tom Globusu, jak jsi tam pořídila :-D
Evi,to jsou oni???? http://www.baby-kocarky.cz/katalog.ph...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?