Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... už máme i dveře jupííí
Profilova fotka
jééé kladno to bude super :-D :-D :-D
Profilova fotka
holky jedem na nákupy papa
Jiři, jestli pojedete na trhy do Prahy, tak doporučuju krom Staromáku, kde je hlava na hlavě, určitě trhy na náměstí Míru. Je to u velkého jakoby kamenného kostela, u stromečku hrají koledy a má to tam fakt pěknou atmosféru, takové klidnější a přátelštější. ;-) Míšo, já to brala jako zážitek od známé, je to spolužačka ze ZŠ na té druhé diskuzi, ale možná že to bude blbost, i když vem si, kolik takových náhod a psychopatů existuje, ani bych se nedivila! 8-( Ale hoaxy kontroluju, co mi chodí na mail, hned se nad tím podivím. 12 druhů? Kdy to pečeš, v noci? ;-) Ale když se chce, všechno jde! :-) Já budu ráda, když zmáknu tři.
Profilova fotka
Kladno je pro mě taky OK ;-)
Markét,krásné dveře!! Ještě kliku..a je to! ;-) Jsou moc hezké a k té zelené suprové! Takže já si píšu Jiřinka,Markétka a Pavlínka souhlasí s Kladnem. Markét,asi na tobě bude výběr místečka...neznáme to na Kladně,teda aspoň já...jednou jsem tam někde byla v nějaké pizzerii U Tří koček,nebo co...
Profilova fotka
Ahojky holky, vy kecalky jedny :-D Tak dnes u dr vše ok, mrkla na mimčo na UTZ, tak se jí ptám, co vidí mezi nožičkama, tak mi říká, že nic, že je to fakt na sto pro holčička :-) Tak jsem tý naší prďolce dnes koupila dáreček pod stromeček, takovou látkovou dlouhatánskou housenku, je na plněná takovým tím zvláštním materiálem, jak by to člověk mačkal pořád, já se u toho vždycky strašně zapeču, tak doufám, že to na takovou dobu zabaví i malou :-D Jinak test na cukruvku mi nedělali, to vše absolvuji 18.12. spolu s odběrem krve (nevíte na co se teď ta krev bude brát?), no a prý mi mají udělat vyšetření i na štítnou žlázu, zda nemám zvýšenou funkci, že není možný, že nepřibírám, když tak žeru :-D Koukám, že jste plánovaly srazík, Kladno je ok, můžu holky pražandy nabrat cestou, ještě mě napadlo, že i Lenku H, když pojedeš z budějek, tak bychom si mohly dát sraz třeba u Ikey a nechala by jsi tam auto, hm? :-) A jaký termín máte na mysli? Pokud to bude leden/únor, tak je mi jedno, kde to bude, ale pokud to bude až po našem porodu, tak bych preferovala nějakou hospůdku s terasou, venku se přece jen prckům líp spí a nebudou nás tolik rušit :-) Míšo A, no teda, ty jsi hovádko, tolik druhů, smekám :-) Markét, dveře super, na kolik vyšly? Obložky dělat nebudete? Ta fotka malé s tatínkem je super, už je to pěknej cvalík, viď x-) Je super, že tak pěkně prospívá a dělá takové pokroky! :-) Jiřinko, takže Vládíka Vaši budou mít dnes poprvé i přes noc? Toho by chtělo využít,co :-D Leni H, pak dej vědět, jak sedí ty kalhoty, já bych se teda taky bála, ale když bude vše ok, tak se na to taky mrknu, kde jsi je objednávala a za kolik? I když zatím myslím, že těhu asi zvládnu bez těhu kalhot, dnes jsem v 24.týdnu a ani pásek zatím netlačí.. i když ty těhu gatě jsou mi sympatické s tím pásem přes záda a bříško, že je člověk pěkně v teple :-) Pavlí a jak chutná ta srágorka na cukrovku? a kolik toho musí člověk vypít?
Profilova fotka
evi gratulace ještě jedno k holčičce x-) x-) krev se možná bere kvůli tobě zda ti něco nechybí atd třeba železo atd si myslím :-. no s místem na kladně no nevím :-( sama moc nikam nechodím ale něco vyzjistím ;-) evi obložky zatím nee,dveře vyšli na 3000kč...jo jo tvářičky už má pekně nasyslený :-D :-D přibírá krásně x-) na tu cukrovku je to hodně sladký a lepí se to na patro...kdo nemá rád sladké musí to být utrpení já to vypila no nic moc hlavně toho je moc :-p
Profilova fotka
Ahoj Evčo, tak bezvadný holčička :-) Určitě máš radost, co? Podívám se k tobě zase na ty věcičky ;-) Já nevím, na co ti teď brali tu krev =-) Vládík tam nespí přes noc, to ještě dlouho nebude, dokud to nebude v noci lepší, ale odvezla jsem jim ho po 8 ráno a přivezli ho ve 14:30. Spal u nich po obídku :-) Vydržel jim spát 1,5 hodiny, to je super, prý si šli lehnout s ním :-D Dneska mi dávali tu korunku, štve mě, pěkně blbě se mi jí, překáží mi ]-(
Profilova fotka
Markét, děkuji :-) no o tý krvi mluvili, že jsou to nějaké zátěžové testy.. tobě to nedělali? a neberou to k tomu zjištění případné cukrovky? Jak moc toho pití je? To bude průšvih, neumím najednou vypít ani deci, piju ucucáváním, jak dlouhou dobu na to budu mít to do sebe natlačit? Ty nemáš na Kladně prolezlé knajpy? :-D tak kam třeba chodíte na véči nebi na kafča s kámoškama nebo pařit? To já některé plzeňské ulice neznám podle jmen, ale jen podle hospod a klubů :-D
Profilova fotka
Ahojky Jiřinko, no z holčičky adost smaozřejmě mám, už jsem se s tím zase srovnala, ale poprvé to byl trošku šok :-D Ty klučičí věcičky jsem probrala a většinu stejně přisoudila i holčičce, protože se mi ty mikinky atd prostě líbí a nevzdám se toho :-D Vládík je šikulka, jak to pěkně zvládnul x-) Hlavně, že tě ten zub nebolí, za chvilku si na ní zvykneš a ani nebudeš vědět, že ji máš ;-)
Profilova fotka
evi :-D :-D zátěžový test =-) to nevím asi ta cukrovka ne =-) mě dali 500ml toho sajrajtu :-p :-p ale všude to dělají jinak....někde dávají mín atd záleží na středisku či nemocnici ;-) muselo se to vypít hned :-N já to dala na 2krát ale je to lepší najednou fakt se to lepí na patro fuuujj ale dá se to neboj :-D :-D nemám...pařit chodíme na diskotéku tam asi nepůjdeme :-N a s jirkou chodíme do pizzerie ale ta bývá zakouřená :-| znám jednu cukrárnu i pro děti ale tu bych musela zamluvit celou :-D :-D je malinká :-p my byli na nákupech mám i koberec pod stůl do jídelny,konzole záclony už mám fakt vše 8-) koupila jsem si i něco na sebe abych byla hezká mamina :-D :-D ted jdeme do vany x-) :-x :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Markét, tak jsem koukla na hospody na Kladně a máte jich tam taky dost : http://www.superjidlo.cz/katalog/rest... Mně se celkem líbí tyhle, mají i zahrádku, kdybychom to nechaly až na léto: http://www.uadmirala.cz/ http://www.hrad-cervenyujezd.cz/cze/r... Dnes jste měli úspěšný nakupovací den, co :-) a pak, že na nákupy nemáš čas ;-) Copak jsi si pořídila? Já mám dnes taky super den, koupila jsem ten telefon pro manžela, pak knížku pro mami i manžela, myčku pro tchánojc, v Elektrowordu měli akci z 12500 na 6990Kč, tak to jsem neodolala :-) Jo a včera jsem koupila manželovi ten zastřihávač vousů a představte si, v Elektrowordu ho mají za 1800Kč a na jejich netu jsem ho viděla za 1300Kč, tak jim to říkám a dali mi to za tu cenu z netu, dobrej typ i pro příští nákupy x-) takže teď už mi spadl kámen ze srdce, už budu dokupovat jen ptákoviny :-)
Profilova fotka
evi to jo čas mám ale jen na nás dárky nemám žádné fakt ti závidím :-( a víš co je to hrozně ve spěchu ve 3 jsem malou nakrmila v půl 4 jsme jeli a v půl šestý být zase doma :-| abych jí nakrmila tchýně se na to ještě necítí :-N u admirála je to super ale drahé a nic moc na výběr z jídel...lepší je gome restaurace..ta mě napadla nebo mexická ale nevím jak s dětmi....no určo něco vymyslím ;-) až v létě jo???já mysella po novém roce :-o :-o evi to jsi pořídila moc krásně x-) x-) já si koupila čepičku abych ladila ke kočárku,svetr,kozačky a na doma tepláky....v sobotu jedu na kladno s malou to budu pokračovat :-D manžel mi dal peníze at se oblíknu x-) x-)
Profilova fotka
Markét, já se z tebe picnu :-D nákup dárku čas ne a ne najít, ale hadříky pro sebe, to joooo :-D Nebere to manžel tak, že to pak budeš mít jako pod stromeček? :-) pěkně jsi pořídila :-) Ten sraz po novém roce jo, ale nejdýl v lednu-únoru, v březnu nám už s Pavlí hrozí porod :-D no a kdybychom se nestihly do toho února domluvit, tak pak jsem právě myslela na to léto někam na terásku i s kočárama :-)
Profilova fotka
evi na dárky je potřeba víc času nemyslíš než hodinka :-p =-) my fakt jeli cíleně pro vybrané věci a já to tam popadla ani jsme nic nezkoušela :-D tak může být ted i vlétě x-) a od roku 2011 bude naše sofinka v kalendáři x-) budou tam dávat taková ta jména jako tobiáš tadeáš atd
Profilova fotka
Markét a Sofie není ještě v kalendáři? My jak chtěli toho Tadeáše, tak ten tam je, má svátek v říjnu ;-) Jinak na dárky přece taky nepotřebuješ víc času, když víš, co komu chceš koupit.. já dnes vlítla do toho Elektroworldu, tam jsem za 5min koupila tu myčku a zastřihovač, pak jsem přejela do jiného krámu pro ten mobil, vedle do knihkupectví a bylo, dohromady tak půl hodinky :-) Nejvíc času právě teď zaberou takové ty dárky do počtu, jako oblečení atd, to musí člověk už vybírat na místě. To je fakt, že se může sraz udělat i v létě :-)
Profilova fotka
evi ale já nevím co kupovat chápeš :-D :-D a doma mě nic nenapadne :-| sofinka není tedy v nějakém možná jo jako Tadeáš ale nebyli ve všech ;-) a ted budou 8-) má svátek 15.5 na Žofii
Profilova fotka
Tak to je dobře, že už bude ve všech kalendářích, aspoň na ní nebude při svátku okolí zapomínat :-) Zase jsem se nehorázně přejedla, v Liedlu měli akci na sušenou šunku, já jí zbožňuji, tak jsem jí tam jela nakoupit a teď jsem se tak natláskla, že jestli neprasknu nyní, tak už nikdy. No a do toho skleničku červené řepy, uf :-D
Tak a mám hotovo...ještě jsem uhňoucala takový ty úlky a rafaela a ze zbytku kuličky. Zítra ještě nazdobím perníčky. Jsem levá, nejde mi to, vztekám se, i jich občas část rozmlátím....ale kaaaždej rok se s tim seru. Asi nějaká forma masochismu :-D Mně to baví, jako pečení, z kupovanýho mi je skoro na blití, jak tam cejtim ten lacinej tuk místo másla a je to celý fuj e-e. Takže než si koupit, to radši napeču a když už se do toho dám, tak to pak lítá...na pečení jsem magor, stejně jako na úklid. Proto když čtu, že Markét utírá prach obden, tak mi to přijde normálně a nechápu, jak to snesou ty, co to tak nedělají :-D :-D (humor, chápu...) Koukám, že plánujete sraz...to já bych se nasádlila do auta asi k Lenče z Budějc :-D, ale po novým roce nastupuju do té nové práce a nerada bych neco slibovala...kdo ví, jestli mi tam nehoukne. Co ta Monča? Nevíte někdo?
Profilova fotka
míšo jsme ráda že jediná nejsem nenormální :-D :-D :-D také peču jak zběsilá :-D uklízím atd :-D :-D fuj kupovaný cukroví to je hnus :-p 8-( o monče nevíme nic =-) evi jen papej papej jíš za dva 8-)
ahoj holky, dnes mě v práci šéfka docela zdrbla, a to za něco, v čem se necítím vůbec vina! co s tím? ]-( ale taky zkušenost s A. jsme se shodli, že šéfové ženské nejsou úplně to pravé ořechové. on má taky hlavní šéfku. :-D máte jiné zkušenosti? ;-) Markét, Míšo, co vše jste pekly a co doporučujete jako rychlovku z pečeného? určitě chci udělat Raffaelo a pak vanilkové rohlíčky. a přemýšlím, co dál. zítra budeme po práci péct s tou kámoškou, tak prosím o radu. mám přímo na Kladně dvě známé, tak se taky poptám na fajn místo, jestli mají tip. Evi, gratuluju k holčičce. ono je to nakonec jedno a člověk prostě s radostí přijme to, co vyjde! ale kdy tu přibude další klučíčík? Pavli? Lenči? :-)
Profilova fotka
Evi - ta voda je takovej hnus přeslazenej :-p a v Táboře ještě navíc ocitrónovaný :-p po prvním loku jsem si říkala, že je to v pohodě, ale s každým dalším to bylo horší... a daly toho obrovský kafáč :-p zátěžový test je to na tu cukrovku, já tam byla asi 3 hodiny, nesmíš nikam odejít, protože tělo musí být v klidu a nesmíš ty 2-3hoďky ani nic jíst a pít :-| holky, u nás se kupovaný cukroví taky nejí, to by mamá nepřežila a třeba mě to ve vlastní kuchyni taky někdy v budoucnu chytne :-D
Nevím Leni...mně nepřijde nic z cukroví složitý nebo nejednoduchý. Rychlovkou bych nazvala to, co se upeče a dál nezdobí...takže asi ty rohlíčky, skořicový, myslivecký knoflíky?
Profilova fotka
Míšo a kolikátej rok takhle pečeš? Přijde mi to vzhledem k tvému věku fakt neuvěřitelné, tolik druhů :-) S tím kupovaným máš pravdu, měla jsem ho u kámošky a je to hnus fialovej, kdybych to musela kupovat, tak to asi taky raději x druhů napeču, ale zatím prachsprostě využívám tchýni a maminku :-) Leni, mohly by jste s kámoškou zkusit Toffife, to jsem pekla loni, je to celkem nenáročné a výborné.. upečeš košíčky, mezitím dáš vařit plechovku salka, udělá se z toho karamelový krém, tím ty košíčky pak naplníš a nahoře poleješ čokoládou a ozdobíš třeba mandličkou nebo oříškem :-) Pavlí, no tak to se mám teda na co těšit.. je to třeba jako přeslazený čaj? protože z toho se mi dělá zle a nejde mi to pít. Dr mi to naplánovala tak, že tam mám v 8h přijít, udělají se tyhle věci, pak pudu mezitím zase na ten velkej UTZ a pak se vrátím zase tam na tu krev. Jo a to mi připomíná, že jsem se ještě nepřihlásila na ten 4D ultrazvuk, zítra to musím napravit.
Profilova fotka
Evi - přeslazený čaj to teda nebyl, ale všude to dělají jinak, my tam byly 3 a jedna holka říkala, že její kamarádce daly kdesi místo toho glukózového roztoku sníst 2 větrníky, já teda větrníky můžu, ale ráno na lačno bych ho teda nedala a 2 už vůbec ne :-p
Evi - takhle jsem pekla s mamkou od mala...prostě co si pamatuju, tak se u nás peklo. Sama peču od tý doby, co jsem s Michalem a nebydlím u našich, takže letos frčím pátej rok.
Chci péct skořicové rohlíčky, tzn. totéž těsto, co vanilkové, ale obalím v cukru a skořici a druhé nevím, vyhrbala jsem recepty z Ona Dnes z loňska. jsou zajímavé a nenáročné. Míšo, co je myslivecký knoflík? Evi, košíčky z čeho? hoď mi sem gramáž, prosím. to zní dobře. díky já pekla s makou na ZŠ a gymplu. na VŠ jsem už jezdívala domů tak poskromnu, takže spíš ne, takže až loni, kdy jsme spolu s Adamem začali prvně bydlet. a letos máme mini kuchyňku, tak by to nešlo, takže zítra s tou kámoškou. ale asi upeču aspoň vánočku. :-) kupované cukroví bych nepožila, navíc to nemá takovou tu vůni! :-)
Leni nechce se mi hledat recept do kuchařky...jsem docela kantáře po tom maratonu. Ale je to asi takhle: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... Já tam akorát nedávám vlašák, ale lískový oříšek, protože dělám ty kolečka malý, jako fakt knoflíčky. S vlašákem jsem dělala něco jinýho, ale je to limetkový cukroví...vypadá to podobně, ale chutná úplně jinak, tak tam jsem vlašák dávala, to je větší. Ale je to křehký jak sviňa, takže jestli se mi to do Štědrýho dne všecko poláme, tak tu krabici poskáču :-D
Míšo, díky. Holky, dobrou noc. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?