Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Krásné ráno emoticon
Jdu vás dočíst...jinak mimochodem Markétko,včera jsem v rychlosti ještě jukla na tu skříň a je moc krásná!!!! To máte z Aska??
10. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Tak už jsem vás dočetla emoticon
Leni,gratuluji také k hladké a úspěšné jízdě....zachvilku budeš jezdit taky jako dračice Markét... emoticon Jinak si myslím,že po Praze je to úplně stejné jako jinde,jen tady je více aut,více křižovatek...a větší trpělivost mít emoticon Jinak na srazík dorazím také kamkoliv emoticon A také si ráda pochovám!!!
Fuj, tak to je hnusný článek....dneska opravdu nevíš s kým máš tu čest! emoticon

A co je holky s Mončou???????
10. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 dobré ránko emoticon
Markét - to už se malá takhle sama zabaví s hračkama? to je super emoticon
Evi - já už na té cukrovce byla a je to teda pěkný hnus emoticon se divím, že jsem to v sobě udržela...
a to na to pro velký úspěch půjdu ještě jednou emoticon emoticon kvůli cukrovkové zátěži v rodině
10. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 dobré ráno, holky.

poslušně hlásím, že do práce jsem to v ranní špičce také zvládla! emoticon
po novém roce budu muset jezdit víc, jen by to chtělo GPS, jinak budu po večerech študovat mapy! emoticon

ten případ je fakt odstrašující!

Kači, Monča byla na laparoskopii. ale měla tam být jen jeden den, tak snad je v pořádku a brzy dá vědět.

Marky, kam na trhy? jinak jsem dostala tip na salon v Buštěhradu, tedy jestli jsem nezkonila název. znáš to? nebrala sis tam náhodou ty šaty?
tak šup sem s fotečkama, jak je malá šikula! emoticon
10. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Leni - ty máš teď k dispozici služební auto?
neboj, za chvíli se vyjezdíš a žádnou GPS nebudeš potřebovat emoticon
10. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Monča byla v nemocnici?? Tak snad je vše v pořádku!! A brzy se tady ukáže emoticon
Leni,do toho se dostaneš a opravdu brzy budeš jezdit po paměti emoticon

Markét,kam jdete na trhy??
10. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Pavli, máme tady jedno služební auto pro Prahu a pobočku v Ústí, střádáme se po dvou týdnech, takže když je třeba někam zajet, můžeme. je to dobrá škola, jinak bych asi neřídila, nemám proč.
a kdy budou fotky bříška? emoticon

my byli loni na trzích v Drážďanech, krásná je i Vídeň, ale tu už mám dost prolezlou.
chtěla bych ještě do Salzburgu a Budapešti.
jo a doporučuju Krakow, parádní město! emoticon
10. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 kuk emoticon emoticon

pavlí jo jo už kouká a spíše to pozoruje a šmatrá potom ručičkou emoticon oni jsou děsně šikovní ty děti emoticon emoticon

kači skříň máme ze sconta jako skoro vše emoticon emoticon vyšla na 7 tis.byla ve slevě a ještě byla akce 20% emoticon

na trhy k nám na kladno na náměstí máme stromeček a jsou tam stánky emoticon do prahy to neriskneme,sice u nás jsou malé ale svařák tam dělají emoticon emoticon

leni jo jo Buštěhrad je kousek od nás nej svatební salon tady v okolí a že jsme jich prolezla emoticon měla jsme šaty od nich i jirka tam měla oblek a tchýně se švagrovou šaty emoticon

jirka mi jel do hornbachu pro dveře takže už budeme kompletní emoticon jupííííí emoticon
10. pro 2009 v 10:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Leni - fotku snad dodám během víkendu emoticon
my měli jet letos na advent do Linze, ale bohužel... emoticon
10. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 pavlí proč nejedete?? emoticon

já ybch tak jela třeba do vídně emoticon ale smůla emoticon
10. pro 2009 v 10:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3606523&vReferer=/album/myalbums.php%3F

tady jsou mé dvě zlatíčka emoticon
10. pro 2009 v 10:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 My snad pojedem do Vidne emoticon V Salzburku jsem byla vloni a bylo to nadherny, jen jsme tam zastavili a prosli trhy a okoli a byla jsem nadsena emoticon
My jeste trhy nemame az od pondeli emoticon
Jinak Leni ja zacala ridit hned v 18 diky brigade, delala jsem promo pro jedno radio a co chvili jsme meli pujceny novy auto a tak sjem si i zvykla v pohode presedat z auta do auta a nebat se je ridit. Ted mam rizeni jako relaxaci emoticon
10. pro 2009 v 10:55  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Markét - skvělá fotečka emoticon
nejdeme, protože to manžel odpískal - kvůli prasečí chřipce... emoticon
10. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Aha, ale i tak je to Markét super cena a krásná je opravdu. My koukáme po těch rohových,protože mám tolik hadrů,tak abych to měla kam dát emoticon
Pavlí, my měli v plánu také Linz 19.12....ale manžel musí na zápas,posunuli mu to,tak jedeme opět do Drážďan teď v sobotu. Vídeň je také kráná emoticon Chemnitz,také...
My nemáme trhy žádné,jen u nás byli jeden víkend při rozsvícení stromku,a to je vše emoticon
10. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 holky nechte toho s těmi trhy emoticon emoticon tolik bych jela emoticon

pavlí aha to je mi líto emoticon to já bych kvůli tomu neodmítla chytit se to může i tady emoticon ...ale znám chlapi emoticon
10. pro 2009 v 11:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 holky já nemám pořád ani jeden dárek emoticon jsem už zoufalá ani nemám nápady emoticon
10. pro 2009 v 11:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 holky ja si prave objednala tehu rifle tak jsem na ne strasne moc zvedava. Meli by prijit zacatkem pristiho tydne tak to stihnu i na vanoce. Kupuju se je z penez od dedy tak nebudu mit darecek pod stromeckem, ale na sobe, teda doufam emoticon
10. pro 2009 v 11:28  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Markét,nakonec není o co stát...krom atmosféry,výzdoby a dobrůtek emoticon Všude hafo lidí,sotva se dostaneš ke stánku,zlaté místní menší trhy emoticon Za rok nebo za dva se vydáte s malou také emoticon
Pavlí,tak to je škoda,ale zas na druhou stranu má strach,což chápu. Ale jak píše Markét,chytit to můžeš i v místní sámošce. emoticon
Leni, tak to jsi odvážná objednat si kalhoty,to já bych nemohla. Zrovna teď jsem si objednala krásné bílé tepláky Nike..,,S´ale vypadají jak XXL.... emoticon nevím co s nima.
10. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kači jsi hodná že mě uklidnuješ emoticon ale stejně bych jela emoticon

leni to si fakt odvaha já měla úplně jinou velikost než u normoš kalhot musela jsem to zkoušet ten pás někdy blbě sedí emoticon no držím palce at ti padnou emoticon
10. pro 2009 v 11:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, vy jste toho dneska už stihli emoticon
Vládík je u mých rodičů, před chvílí volalai, že vládík spal dopoledne jen 30min. (a to stával v 6 !!!), tak že to vypada, že bude spinkat a ptali se, jestli může u nich, nebo mi ho mají přivézt, tak bude spinkat u nich, už mi poslali MMSku, jak je v postýlce emoticon

Jak jsem psala o tom srazíku, že bych raději blízko Prahy, tak ne kvůli řízení, ale že to tam je pak na dlouho a s Vládíkem je to složitější, když sedí v zádu sám, když nespinká, tak vydrží chvíli, pak ho to tam samotného štve a brečí mi, tak proto, Prahu už mám vyježděnou.
Jo a pomuchlovat se budete moct emoticon Zatím mu cizí lidi vůbec nevadí, ba naopak. Ale prý kolem 8. měsíce se to mění a je to závislák na mámě.

Evčo, oni fotili z venku a nás ve vnitř, jak tam sedíme na sedačce.

Markétko, ta fotka je úžasná, už jsem koukala včera emoticon

My chceme jet na vánoční trhy buď v neděli, nebo příští týden, pojedeme s našima. Jen se ještě musíme rozhodnout, jestli do Prahy, nebo do Německa - měnší, ale krásné trhy v Marienbergu, nebo do Chemnitzu. Taky Vašík nevěděl, kvůli té prasečí chřipce, ale nakonec asi pojedeme.

Dárky nemám všechny. Teď jsem objednávala ten holící strojek. Psali, že ho mají skladem a pak mi napsali, že skladem není a nemůžou mi zajistit dodání do Vánoc, tak jsem to zkusila jinde a uvidíme.
Dneska jsem si byla vyzvednout věci pro Vládíka - objednávala jsem to přes internet, ale sklad mají v Mostě, tak jsem tam přijela a z 10 věcí 4 neměli, ani nebyli schopný mi to zavolat nebo naspat mailem, abych hledala jinde, hlavně že před týdnem mi volali, jestli mi jednu věc můžou vyměnit za jinou emoticon

Leni, já bych tedy přes net také těhotenské rifle nebrala, měla jsem dost veliký problém vybrat i v normálním obchodě. Tak uvidíš, snad ti sednou.
10. pro 2009 v 11:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 emoticon Ahoj ženy,

hlásím, že žiju emoticon
Peču peču peču a peču, už mám svých klasických 12 druhů, tak dneska a zítra to naplním, nazdobím a hotovo emoticon

Nemám čas to dočítat, ale jen se vrátím k tomu děěěsně odstrašujícímu případu z Břeclavi od Lenky.

Tohle mi přišlo na maila už 3x, ale s Břeclaví jsem to poprvý četla až tady emoticon
Je to jen dašlí debilní hoax, stejně jako že v Ikea unášejí děti, že pangasius je jedovatej a na margaríny všici hebnem.
Nesmíte věřit taky všemu, co vám kdo nakuká emoticon emoticon

Zdravím Kačku, už tu po tobě bylo skoro vyhlášený pátrání emoticon emoticon
10. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko takže máš klid emoticon Vládík u babičky a spinká to je super emoticon

ten srázek ještě domluvíme musíme to skloubit prostě pro všechny bude to dost těžké emoticon emoticon

ty trhy vám závidím fakt emoticon hezky si je užijete už s Vládíčkem emoticon emoticon

no já bych právě dárky už asi nestihla ani přes net emoticon bojím se že by to právě nedošlo mám na to hroznou smůlu emoticon

a s těmi kalhotami koukám že máme stejnou zkušennost emoticon
10. pro 2009 ve 12:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Leni H - já si kalhoty taky objednal přes net, bála jsem se protože mám s kalhotama dost problém, ale sedí mi emoticon

Míšo A - klasika 12druhů emoticon tím krmíš celé Budějky, ne? emoticon
10. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Byla to strasne mila pani, poslaal mi vsechny mozne rozmery a vim o holkach co si od ni braly a sedi jako ulite. A není prblém to vrátit. Z normos obchodu na netu bych je nevzala, to mi nesedi skoro nic, ale takhle kdyz sjem si to mohla premerit, tak snad...no uvidime. Ja totiz tehu tady sehnat nemuzu jsou mi kratky emoticon a kdyz mi jsou tak stoji 1500 emoticon
10. pro 2009 ve 12:27  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj Míšo!!! Ty jsi hotová pekařka!!! emoticon Tak potom to všechno nafoťte,a budeme se kochat u pc ... emoticon
Jinak ty trhy,já vím Markét....ale třeba vy budete Sofinku na trhách už odhánět od stánků se sladkostmi a třeba já budu sotva doma funět s břichem,nebo budu nahnutá u postýlky emoticon
Ahoj Jiřinko,tak Vládík je u vašich a takhle hodný..a jak to,že tak málo spí?? V noci je v pohodě??? Jinak ohledně toho srazu,ráda se přidám jako pasažér a chůva na zadní sedačce emoticon Klidně bych vzala moje auto,ať můžeš sedět s Vládíkem sama...,ale na to si netroufnu...A kdy budete v tom katalogu? Jinak Marienberg je hezký,je to menší,ale hezký. Jezdíme se tam koupat! A Chemnitz je taky krásný.....
Jinak já mám dárky jen dva ,pro manžela....a ani nevím kdy nakoupím zbytek emoticon

My děláme taky tolik druhů,sice patnáct každý rok..ale prostě vše nám chutná emoticon
10. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Teda Míšo, to smekám emoticon
Kačí, tak my tě nabereme, jestli budete v Lounech, ju emoticon
Mě třeba včera spal dopoledne Vládík hodinu, pak chodí až po obědě, tak kolem 13hod. To většinou spinká tak 45min. až 1,5hodiny. Když spí těch 45 min., tak pak ještě většinou usne v kočárku babičce.
V noci je to zlý, ale začíná se to lepšit, tak to musím zaklepat emoticon
10. pro 2009 ve 12:32  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jiřinko, tak jo....klidně! emoticon Já se teď podívám do mapy a budu sem psát určité body a místa,tak snad si vyberete emoticon Akorát potřebuji vědět odkud kdo pojede...
Tak aspoň že tu hodinku přes den spinká,teda dopoledne..a odpoledne také. Večer je to už horší a nepříjemné..,ale snad už se to bude prodlužovat,to spaní. emoticon
10. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Jdu na poradu a pak do mesta pro darecky emoticon Jen tu akorat zacalo prset emoticon
Kaci Ceske Budejovice emoticon
10. pro 2009 ve 12:54  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Leni,díky. Už jsem si to nějak sepsala...ale ještě pár nevím,odkud budou vyrážet...
Myslela jsem Benešov...jako první...dala jsem vše na km...ale zase Jiřinka s malým by to měla daleko 99km...Když jsem dala Kladno,tak by to tak nějak vyšlo na stejno pro všechny. Zkuste se na to podívat emoticon
Nebo myslíte jiné místo?
10. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Já s Kladnem souhlasím emoticon
10. pro 2009 ve 14:16  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.