Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Kačko, moc tě tu vítám. Vzpomínali jsme na tebe, jak se asi máš. Takže tohle období asi nic moc, viď, ale určitě se to zlepší |-| Pořád nerozumím tomu bydlení, že na nějakém děláte a máte se stěhovat jinam? Evčo, zoubky si s ním asi hrajou, ale to už pěknou dobu, tak uvidíme, kdy se vynoří ;-) Ta ABBA není pravá? Markét, koberec je opravdu super ;-)
Profilova fotka
Jiřinko, Abba jako taková už dávno nehraje ;-) Jo a malej ještě nemá ani jeden zoubek? To je stejně něco, jak je to u každého prcka jinak, malá jedné mojí kámošky už má 4 zuby a sedí, ta druhá malá jiné kámošky má sice 2 zoubky, ale ještě nesedí a Vládík sedí a zase nemá zoubky :-) Kačko, to autí je opravdu velké, chtěla jsem právě už nějaké pořádné rodinné a hlavně bezpečné auto :-) Jo s tím bydlením atd jsem to taky moc nepochopila, co se děje? Leni H, tak to máte super takhle, nemusíte se zadlužovat a máš veškerý konfort i pak s hlídáním, viď :-)
Profilova fotka
Já jsem četla, že některá miminka mají první zoubky až třeba ve 13 měsících. Opravdu to má každé jinak. Na plavání teď vyrostly první zoubky chlapečkovi v 8 měsících a druhému ve 4,5 měsících.
Profilova fotka
Jiřinko, tak ono je to jedině dobře, že je malej ještě nemá, aspoň tě nekouše při kojení :-)
Dobré ráno... :-) Tak jsem včera něco málo dočetla..,ale byla jsem do šesti v práci,tak jsem toho moc nestihla. Leni,vy čekáte mimčo??? x-) Tak to gratuluji!!! To je krásné!!!! Tolik příjemných změn.... x-) Přeji hodně zdraví!!! Včera jsem tady něco četla o Monče...,ona je v nemocnici???? Pokud ano,držím palce a ať jí vše dopadne dobře!!! Evičko,včera jsem stihla kouknout jen na vaše nové auto,ale klobouk dolu!!! Super auto,super modelka a super naleštěná bílá barva vozu!!!!!!! x-) x-) Krásné auto! Opravdu jste vybrali krásné auto! To je nafta,nebo benzin??? Jinak teď jdu juknout na fotky s bříškem ;-) Ahoj Jiřinko!!!! Tak co váš klučík? Jak se mu daří? Ohledně toho bydlení....zařizujeme si byt,a zároveň jsme dostali také nabídku na bydlení v Praze,víš. Tak se nám toho honí dost v hlavě. Jinak vše normální :-) Víc klidně napíšu do IP... ;-)
Evi,kde tu slečnu nosíš????????? :-N =-) Ty nemáš žádné bříško..... =-) =-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vcera jsem tri hodiny louskala vlassky orechy abych to pak v sobotu zpracovala a upekla z toho cukrovi :-D jsem myslela, ze m iz toho hrabne, jeste, ze davali ordinaci :-D Kaci teda jak to tak čtu tak pořád nic moc viď :-( kdyby jsi chtela tak napis ;-) ja bych teda zit v Praze nechtela, jako umim si predstavit zit v jine zemi ve velkomeste to jo, ale ne v Praze, na ni mi neco vadi na ziti, ale je to jen muj nazor ;-)
Profilova fotka
dobré ráno :-) Kačko - takže z tebe bude Pražačka? :-) kromě toho, že bys to měla blíž do práce, tak byt velikostně OK a v nějaké dobré lokalitě? my ještě nebydlíme, ale snad už se to blíží ke konci ;-)
Leni, tak to muselo být dobré ..,louskat ořechy... ]-( asi bych měla z toho mozoli :-D Stačilo když jsem hrabala zahradu u dědovo baráku a v pondělí jsem nemohla vzít v práci ani tužku do ruky :-D Je vidět,že nejsem zvyklá makat!! :-N Ahoj Pavlí.., no Pražačka...uvidíme...Měla bych to přímo vedle práce...lokalita dobrá.....
Profilova fotka
Jojo bylo to docela namahave, ale mohlo by to byt horsi, tyhle sly docela dobre otevirat, nesnasim kdyz s nima musim bojovat aby vubec praskly. No a hlavne toho bordelu vsude a to jsem davala pozor. Pak uz me zacal bolet i zadek jak jsem u toho sedela v kuse a kdyz jsem se zvedla tak jsem zacala behat po byte a uzivala si, ze stojim :-D ale jeste nemam vsechny, takze dneska bude asi pokracovani :-(
Profilova fotka
Leni - tak na ty ořechy bych se já vykašlala a někoho bych tím zaúkolovala a jak se říká, nemusel by být ani tak moc chytrej :-D
No to věřím, že je to namáhavé....a bordel taky z toho je docela dost...Já bych toho moc ale nevylouskala,to by šel jeden do mísy,druhý do pusy :-D Takže dnes si dej polštářek pod prdku ;-) Já dneska budu zdobit perníčky...už se docela těším,odreaguji se. A v sobotu se těším na pečené kaštany!!! x-) Pavlí.... :-D :-D :-D chytrej,to jsem ještě neslyšela :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky kači hned odepíši na IP včéra mě malá zaměstnala že nebyl čas :-N leni já louskala ořechy nedávno pěkná pakárna :-p ale na cukroví se musí že :-D :-D holky mynžílek mi skládá tu šatní skříň x-) x-)
Ahoj Markét,v pohodě....jen se věnuj malé....je opravdu moc krásná!!! x-) Chodíte ven,když je takhle sichravo,nebo se to nesmí??? Louskat ořechy...,a to mě vždycky čeká ještě vylupování mandliček..,ale letos koupím vyloupané! A to jdou potom dvě do pusy a jedna na talíř :-D :-D Markét,tak potom ukaž foto skříně!! A jak už jste vůbec daleko? Už asi bydlíte v komplet hotovém,viď? To musí být paráda!!!!!
Profilova fotka
Tak mandle kupuju jen vyloupane a tech teda muzu kopici :-D Ale ty orechy mi vcera nejak nejely, nastesti, jinak bych mohla louskat furt a misa by byla pora prazdna :-D :-D Market koukala jsem na koberec, ty jo ta chodba je uplne jina, fakt to hodne prokouklo ;-)
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... kači tady je baráček :-) nastěhovali jsme se sem přesně v den propuštění z porodnice 11.11 a trávili tu první noc x-) nebylo to hotové koupelna chyběla atd byl tu binec v té hale ale přežila jsem to :-D :-D ted už chybí jen ta skřín,dveře a dodělat lišty kolem lina a je hotovo :-) včéra jsme venku nebyli hrozně tu pršelo ale dnes půjdeme zabalím jí do fusaku tam je teplo 8-)
Leni,mandle letos koupím vyloupané také,ale jak píšeš....jsou mňamósní ;-) No a co budeš péct? Markétka už má napečeno - šikulka ;-) A já se na to chystám teď o víkend. Jdu kouknout na baráček ;-) Jinak když prší,tak to je jasné...já bych asi courala pořád s kočárkem :-D
Markét,ty schody jsou opravdu krásné....,pěkná fialová..a ten parapet máte potažený také kobercem? Je fialový,ne? Moc hezký stůl se židlema! A Sofinka si lebedí v sedačce, :-) musím říct,že jste s tím řádně hnuli!!!! Krásné!
Profilova fotka
Ja uz mam pernicky, linecke a citronove hvezdicky. Ted o vikendu jeste udelam kokosky, pak puncove orechy a vyfouknute. Jeste mam recept na jedno strasne zdrave, seminkove hrudky,ale to nevim jestli se do toho pustim :-D uvidim podle casu. Me to bavi pect ;-)
Profilova fotka
no mám napečeno ještě to namazat :-p :-p kači u nás na vesnici moc není kam jít a hrozný tetén ]-( tek kočárek už zažil :-N se těším až s ní vyrazím na kladno atd prostě do města :-D :-D děkuji za pochvalu také to budete mít krásné x-) x-)
Teda Leni, tak to mám co dohánět....já mám jen perníčky a už je druhý den zdobím :-D A já teď o víkendu začnu - nejspíš v neděli,protože v sobotu jedeme do Drážďan a potom hned na oslavu. Semínkové hrudky,to zní opravdu zdravě,můžu poprosit o recept ;-) Markét,tak mazání to už je rychlé,ne...? Akorát je to piplačka....když je to krém,tak tam mám lžišku a co kousek cukroví ,to potom jedna lžička mě do pusy,mám ráda ty krémy!!!! :-) Jo, jo...byt vám teď nafotím,ať vydíte a potom můžete taky vidět pokroky! ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) koukám, že tady se dnes peče :-) no tak to já jsem teda ostuda největší, já se na to totál vyprdla.. a ani se mi do ničeho pouštět nechce, ani nevím kdy.. dopoledne mám totál líné, válecí a odpoledne je toho dost, no a večer už se mi zas enich nechce :-D Mám nápad, nechcete si udělat soutěž, kdo má nejlepší pečivo, že by jste mi každá poslala pár kousků od každého druhu a já bych vám to zhodnotila??? :-D :-D :-D :-D Kačko, děkuji za pochvalu autíčka, je to benzín. No a to mimi tam někde mám :-D Jinak v Ip máš odpověď, jen jak jsi myslela, že mám už 2X absenci na srazu? byl jen jeden, ne? Ale jestli něco uspořádáte na jaře, tak to mi asi neklapne, mám termín v dubnu a pochybuji, že mě manžel někam pustí a já bych se teda osobně taky bála, a pak s čerstvým miminečkem jakbysmet.. to by musel být sraz leda v Plzni, ale to má zase daleko Pavlí a ta je na tom stejně jako já..
Ahóój Evi... :-) já jsem taky ostuda.....také nemám krom perníčků nic...,taky se mi do toho nechce....Při představě péct patnáct druhů jako tradičně každý rok :-| Potom vánočku.... =-) Jinak nápad je to dobrý,což o to...,ale myslím že by jsi to ani nestačila vše ochutnat...... ;-) Jiřinka už má určitě také napečíno... ;-) Jinak autí,fak bomba! Praktické a krásné!!! Absenci jsem myslela,že už by jsi měla potom druhou,víš....a to nepřipadá v úvahu....,tenkrát jsem tam byla sama jako kuřák..... :-) A co vůbec teď? Přestala jsi ze dne na den??? Aha....a co leden,únor...? Třeba na svátek zamilovaných :-D :-D :-D Já jsem zase myslela kvůli holkám z Prahy,Kladna atd...Mě je to vcelku fuk....nebo někde zvolit nějaký střed cesty,jestli by to šlo...
Profilova fotka
Evi - já se do pečení taky nehrnu, ale u nás to obstará mamka, ona co se pečení týče, tak je šílenec, má to moc dobrý, krásně načančaný... a většinou by z toho množství vyžilo x rodin, tak kdyžtak něco pošlu :-D plánujete sraz, jo? =-) no nevím, jestli se nám to teď s miminkama a těhulkama povede ale na leden, únor jsem klidně pro 8-)
Profilova fotka
No tak leden, úno by ještě šel, to není špatnej nápad.. nebo to pak nechat třeba až na léto, až se nám to narodí a Leni H taky a uděláme slet i s mimnkama :-) K tomu kouření, ze dne na den jsem s tím nesekla, chodím se i nadále bavit, akorát nechlastám a nekouřím jako dřív, ale když jsem někde v hospodě, kde je stejně zakouřeno, tak si i jednu dám, jestli už to mám dejchat nebo si zapálit, to už je fuk.. Navíc moje dr mi řekla, že do 5ti denně to není ani kouření, že to když bych bydlela v centru Plzně, tak toho sajrajtu nadejchám víc.. takže se nestresuji, nekouřím, ale když je chuť, tak si dám, stejně tak houbičku, když někde jsem, červené víno s epřímo doporučuje a colu musím na nízkej tlak :-) K tomu pečivu, to já bych to ani vše sníst nechtěla, ale že bych měla vystaráno o plné tácy domácího cukroví na stůl :-D Každoročně o něco zkásnu mamču a tchýni a takhle bych měla ještě víc druhů :-D
Profilova fotka
No Evi ja klidne poslu,ale spis by jsi mohla vyhlasit soutez o co nejmene rozbite cukrovi :-D Myslim, ze poslat to postou tak to pak muzes nabidnout jen ptackum, ty tyhle drobky maji radi :-D Ja jsem taky pro sraz, leden a unor v pohode, teda snad ;-) Ted jsem prisla z obidka, byli jsme v Indicke restauraci a jsem spokojene napapana, jen by to chtelo misto ty kancelarsky zidle postel :-D
Pavlí,plánujeme sraz....letos nebyl,tak příští rok už by to opravdu chtělo! ;-) Dáme dohromady termíny porodů,a potom možnosti maminek s miminkama a potom místo a je to!! Bude to krásné!! Stejně tak jako to bylo hezké loni!! Když si vzpomenu,jak Jiřinka měla něco pálivého...,a říkala že to snad ten malý skousne.... :-) ,dneska už je to skoro chlap a k němu se přidali další princezny a další děťátka jsou v očekávání..... x-) Jen já...... |-| ,já pořád nic.... |-| AHa,tak když je to tak s těma cígama,tak to jde,protože já dám určitě do pěti denně,někdy ani ne...... Jo tááák,plné tácy,krásný plný stůl.....hmmm,tak takhle.... ;-) kulišando! Já dělám cukroví s mamkou.....jsem tele.. :-D baví mě to víc...,umí to,zná to..a každý rok slyším jednu a tu samou vět ----- příští rok napečeš kočičko už sama... :-D :-D :-D
Profilova fotka
Kaci recept dodam, mam ho doma ;-) kdybych prosim te nepsala tak se pripomen, jsem ted nejaka hlava derava :-(
Profilova fotka
Tak mi mozek na chvili zapracoval a vzpomela jsem si, ze jsem to stahovala z netu tak tady je adresa ;-) http://www.apetitonline.cz/recepty/13...
Profilova fotka
Pavlí, teď jsem si vzpomněla, co foto bříška??? :-) už ti drahý donesl foťák? Máme to ale krásně zařízené s těma maminkama a cukrovím, viď :-D Moje mami je na to taky šílená, musí mít vše tip top, takže to je pak radost pohledět a škoda jíst..ale rok od roku toho peče míň a míň, příští rok už budu muset asi péct fakt já :-x Leni H, to je fakt, poštou to je blbej nápad, vykoumám něco jiného :-D Taky míváš po jídle útlumy? Hele, to mě nepřešlo ani po tom prvním trimestru, jakmile se najím, tak myslím na postel :-D Kačko, k tomu kouření, já bych třeba v těhu pravidelně kouřit nemohla, na to ještě nějaké svědomí mám a přijde mi ten názor paní dr hodně benevolentní, že do 5ti tomu neříká kouření, ale budiž.. sama je kuřačka, prý zcela nepřestala ani v těhu, má 2 zdravé, dospělé děti, doktora a inženýrku, takže asi tak :-) No ale dorazila mě moje maminka, před měsícem jsme měli oslavu narozek, tak že půjdem na véču, táta vybral nějakej lokál, kde se mu prý před 10ti děsně líbilo a od té doby tam nebyl, že to zkusíme.. dali jsme si tam saz, my tam dorazíme, tam nahuleno, že přes to nebylo vidět, no putika snad desítka, šílenost, no a já jim říkám, že tady přece nebudem sedět, že se tam nedá dýchat a moje zlatá maminka mi řekla, že že si ještě zapálí, jen dokouří, dopije a půjdem jinam.. hustý, co :-D Postě vůbec neřešila, že jsem těhu, prej si to malé musí zvykat a to jsem si ještě vyslechla, ty, takovéj bohém a budeš mamince vyčítat jednu cigaretku, no posr... bych se z ní :-D Takže je evidentní, že to v těhu s emnou taky moc neřešila a jaká jsem, zdravá, bez alergií, vše ok.. až na tu hlavu, ale to je jiná kapitola :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?