Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Tak to já našim dárky už i předala. Mamina ten poukaz do autoškoly, táta keramický nůž a tričko adidas. Pro Pavla mám parfém, keramický nůž a jinak nic emoticon .Babičce koupím žehličku a mám pro ní speciální mýdlo z konopí kvůli lupence. Ale pak mi chybí drobnosti pro kamarádky, strejdu a tak. A hlavně nevím, kdy to koupím. Pokusím se vybrat něco na netu. Letos žádné utrácení
7. pro 2009 v 17:04  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Mončo, o tom keramickém noži jsem už slyšela, ale ještě se ke mně nedoneslo, v čem je dobrý a lepší, než normál nože? a na kolik vyjde? Tak dárky pro kámošky mi taky chybí, ale pro ty se nakupuje jedna radost, nějakej hadřík to jistí emoticon No a pak mi chybí ještě vymyslet dárky pro Petrovo bráchy, ale to ať si taky trochu poláme hlavinku Petr, že emoticon
7. pro 2009 v 17:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No ten keramický nůž je dobrý v tom, že je dobrý emoticon . Já ho vyzkoušela u kamarádky a řeže, což se může zdát logické, ale naše nože doma neřežou, ale žužlají emoticon . Tátovi jsem ho vzala, páč je na nože ujetej, takže mají sice výborné nože řezací, ale tenhle ještě nemá emoticon . Já za něj dávala 250Kč, ale mám to od kamarádky, která to má od kamarádky, která je prodává, ale za 500Kč. Tak nevím, já to nezkoumala, líbil se mi, tak jsem ho vzala. Ta moje kamarádka jich kupovala deset pro celou rodinu a páč mně má ráda, tak mi dva obětovala emoticon. Pro kamarádky se nakupuje dobře, pokud nejsi na neschopence, já to podcenila, ale kdo mohl vědět, že půjdu pod kudlu ještě před Vánoci emoticon
7. pro 2009 v 17:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Moni, tak takový nůž, co řeže bychom taky potřebovali emoticon strašně rychle se nám všechny tupí a když potom třeba krájím rajčata, tak by mi u toho hráblo.. díky za tip emoticon
Ty dárky pro kámošky můžeš přece nakoupit i po Vánocích, nebo máte nějakou tradici, že si dárky dáváte vyloženě před Vánoci? Já to asi taky takhle letos vyřeším, že kámoškám nakoupím v tom týdnu po Vánocích, až sem budou jezdit na návštěvu, tak budou mít dárky už připravené pod stromečkem emoticon
Jdu se dát do kupy a vyrazím pomalu na cvičení, dnes jsem se skoro z toho gauče za celý den nezvedla, děs.
7. pro 2009 v 17:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 evi není to zbytečné emoticon emoticon je to nutné emoticon emoticon

mám černou stěnu svítí sem sluníčko a je vidět ten prach emoticon navíc i na stole v obýváku je také černý emoticon a je to vidět emoticon emoticon to samé sedačka je červená a je na ní dost vidět luxuji obden.....

já nahazuji dudlíka ted protože mi pije po hodině jen 30ml je to na lano emoticon takže ted má do 8 smůlu at řve jak chce...od odpoledne do ted skoro nespala čumákuje jo dovolila mi lehnout na 20 min. emoticon emoticon

holky se máte s timi dárky...fakt
7. pro 2009 v 19:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Teda Evčo, takových dárků emoticon
Jinak bez dudlíku neusne, když mu vypadne, tak to nevadí, občas si zavolá, že ho potřebuje, tak ho dostane emoticon Dneska jsem se dohodli, že první kojení půjde Vašík a dá mu flašku a možná já i to druhé kojení.
Na té diskuzi dali super stránky: www.kojeni.net Laktační poradkyně píše, že mimčo v 6 měsících by už opravdu mohlo spát celou noc, nebo kojit max. 2x, když je jedlík. Strašně moc maminek tam píše o stejném problému jako já, tak jím říká, ať s tím začnou něco dělat, nebo to bude ještě horší a stane se z nás chodící mrtvola a že nás ty mimča mají za chodící dudlík. Já s tím souhlasím, myslím si to taky.
Prcka moc miluju, ale tohle už je moc, snad to nějak zvládneme.
7. pro 2009 v 19:45  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jo a s tím prachem, to bych taky nezvládla emoticon
7. pro 2009 v 19:45  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiři co bys nezvládla?? emoticon emoticon

jiřinko kde je ta diskuze??
7. pro 2009 v 19:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
přeju hezký večer
dnes jsme se byli podívat s kamarády na stromeček a Vánoční trhy. ale ne na Staromáku, tam je hlava na hlavě, už mě to tam nebaví. zašli jsme na jedno menší náměstíčko. už fakt cítím Vánoční atmosféru! emoticon
dali jsme si svařáček a medovinu

teď jsem se docela hnusně řízla do prstu, jak jsem dělala jednohubky, ještě zbyla pomazánka ze včerejšího večera.
Evi, včerejšek se povedl, tak referuju, jak ses ptala. bylo to hezké, až mě to překvapuje, že po sedmi letech to je ještě možné! emoticon

Jiři, jedna známá taky tvrdila, že její malý byl takový malý cecek a furt by se chtěl nechat v noci kojit, tak to musela prostě omezit, i když se mu to nelíbilo. je dobře, se se to snažíš změnit, protože tam už o hlad opravdu nejde.

Leni, mrkla jsem na fotky, bříško máš opravdu mini. tak ať je i dál vče jak má být! emoticon

holky, jak jste slavíte Vánoce, popř. dřív jen ve dvou? nebo i s širší rodinkou? já bych chtěla být příští rok na Štědrý den jen spolu a pak domů za rodinou. uvidíme.

dárky už mám jakž takž promylšené, i když Ádu upřímně letos vůbec nevím. ale včera jsme psali Ježíškovi, tak aspoň nějaká inspirace, ale překvápko musí být emoticon
7. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, ty musíš být uklízecí maniak, to jinak není možné emoticon Za den se přece nemůže na skřínce a sedačce usadit tolik prachu, že by to člověka zvedlo ze židle.. ale soudím dle sebe, já mám ten práh bordelu trochu šoupnutej emoticon

Jiřinko, držím moc palce, ať plán vyjde a trochu se vyspinkáš. Ty stránky jsou super, vůbec nechápu, jak dřív mohli maminky bez netu a takových infomací existovat, máme velkou výhodu emoticon
Ráno nám napiš, jak probíhala noc a zda se to hnulo k lepšímu emoticon

Leni, tak to je hezké, že i po těch letech to máte takto emoticon
K těm Vánocům, my je trávíme každej rok ve dvou, ráno zdobíme stromeček, k obědu jsme zaveldi tradici obr steak (naši do mě celé dětství na štědrý den k obědu cpali kubu, tak je to tak trochu na just emoticon ), odpoledne jdeme na procházku, večer si uděláme kapříka a salát, rozbalíme dárečky, pokocháme se tím, no a pak jsme měli většinou sraz s bandou v knajpě a řádně jsme ty Vánoce oslavili, to letos odpadne emoticon
Petr chtěl teda původně tyto první Vánoce v novém udělat s celou rodinou, ale mě to moc neláká, chci si to užít v klidu jen ve dvou, třeba další roky až bude prcek to tak uděláme, to uvidíme..
Vy na štědrý večer nebýváte spolu?
7. pro 2009 ve 23:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holky, tak vcra jsem cele odpoledne gaucovala, zacala me bolet hlava tak jsem odmitala cokoliv delat a jen jsem lezela a spala emoticon emoticon
My slavime vanoce zatim s celou rodinou, letos to bude u nasich, budou tam i Kamilovo rodice. Pres den jsme jen spolu, zdobime stromek, jdeme se projit a vecer se pak vsichni sejdeme. U nas je blby, ze bydlime s K rodicema v jednom baraku a tak je blby delat si vlastni veceri a vedet, ze oni jsou dole sami. A pak ja jsem zvykla z domova, ze jsem se vzdy vsichni vecer sesli tak se mi to nejak nechce porusovat emoticon
8. pro 2009 v 06:29  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi to by ses divila emoticon emoticon jak se tu pořýd ještě něco dělá je to hrozný a práší se a nemůžu se na to koukat emoticon
a na tom tmavým to vynikne fujjj emoticon a ted máme pořád návštěvy bych se styděla emoticon

já také chtěla udělat vánoce ve velkém ale naši odmítly přijedou jsem jen na odpoldne jezdili jsme my ale ted kvůli maké přijedou oni emoticon

strávíme je ve 3 jako rodina emoticon emoticon ale jednou ty vánoce ve velkém moc chci emoticon emoticon
8. pro 2009 v 07:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Ja si to ted uzivam, protoze nemusim nic pripravovat emoticon emoticon mamka ani nechce pomoct. Ale pristi rok s mimi budou urcite u nas, takze to uz se pripravam nevyhnu. Ale i na to se tesim emoticon

Ja vim, proc jsem nechtela tmavej nabytek emoticon jsem na tom jako Evca, dokud nemusim tak neuklizim. Jediny co tak vysavam, prach na podlaze me rozciluje, ale to tak jednou tydne. Ale jinak to neprehanim, me to strasne neba...hlavne kdyz vygruntuju, prijde Kamil a vecer uz je tam zase binec emoticon
8. pro 2009 v 08:01  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni také niv nepřipravuji emoticon emoticon saůát a kapra přiveze mamka emoticon emoticon takže pohoda emoticon emoticon

ale mě by to bavilo i připravovat emoticon emoticon ale moc salát nejíme tak nám dají jen trošku

mě se zase černá líbí emoticon emoticon a za to mi to stojí utírat to denně emoticon
8. pro 2009 v 09:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Jee tak to ja salat muzu,ale jen ten od mamky, dela jinej, protoze nejime cibuliemoticon a dela takovej lehkej, ze ho muzu snist vic emoticon
8. pro 2009 v 09:13  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky,
já ten svůj pupek ještě nestihla vyfotit, ale oproti Evičce mám teda megabřicho emoticon

Markét ten váš černý nábytek a skleněný stůl, to by mě zabilo emoticon u nás bude muset být nábytek co nejsvětlejší emoticon
8. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky emoticon

Teď mě malá vykopala z postele, má už pěknou páru a tak blbě se dnes vrtí, že je mi až těžko od žaludku nebo jak bych to popsala.. no vůbec mi není hej.

Markét, ono až doděláte ty schody atd, tak se tolik přestane prášit.. podle mě teď se v tom ještě i vyžíváš, jak je to nové, tak to chceš mít pořád nablýskané, viď emoticon
A je jasný, že když chodí návštěvy, že to musí být, ono by to bylo i docela blbý, když se jdou podívat na mimi, aby jsi tam měla bordel emoticon

Leni, tak takové Vánoce, jako míváte vy, tak asi uděláme ten příští rok, ono se mi to i šikne, že se babičky postarají o jídlo atd, když bude prcek emoticon Petr si totiž představuje, aby tady byli i oba jeho bráchové, babička, no prostě celá familie, no bude to určo krásné, ale tyto Vánoce si ještě pořádně v klidu vychutnám ráda emoticon

Pavlí, to jsem teda na to megabřicho fákt zvědavá emoticon

Jiinko, tak co noc??

Mončo, držím palečky!!!
8. pro 2009 v 10:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Evi - no to budeš koukat emoticon
to mě z postele vykopová zatím jen budík emoticon emoticon

Moni - taky držím palce emoticon
8. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 No jo ona je to uz dneska, tak Moni at je vse v poradku!!!!!!!! emoticon
8. pro 2009 v 10:56  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 hezký den, holky
dnes jsem tady sirotek emoticon
ale zase je klid

Moni, tak tfuj tfuj emoticon

Evi, my jsme s Adamem ze stejné vesnice a bydlíme jen kousíček od sebe, takže na Štědrovečerní večeři jsme každý se svojí rodinkou a pak se navštívíme a jdeme spolu na půlnoční.
příští rok bych chtěla jen ve dvou, no uvidíme. a až budou děti, tak taky nevím, o tom jsem ještě nepřemýšlela. bude záležet, kde zůstaneme, zda v Praze nebo na Moravě
8. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Leni - tak alespoň máš čas na obídek emoticon
8. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Holky, tak jsem si teď ohřála svíčkovou, co vařila o víkendu tchýně a já ji nemohla, jak mi bylo zle, tak doufám, že se po ní teď zase nepo.. emoticon
Jo a byla jsem dnes pilná, našla jsem zastřihávač vousů, který manželovi koupím a shodou okolností ho mají i v elektrowordu za cenu jako je na netu, tak ušetřím za poštovné a pak jsem se rozhodla mu ještě koupit ten mobil, on má chudák už x let N70 a už je v žalostném stavu, tak mu asi koupím tel jako mám já, E66 našla jsem ho v akci jen za 5500Kč, což je super, já ho v létě kupovala za 8tis, ale v červené, jemu koupím černý. Sice to není top novinka, ale je strašně nabušenej a má vše, co mají ty úplně nový, tak si myslím, že je to super volba za ty prachy emoticon No a zarezervovala jsem našim lístky na Abbu, co tu bude v lednu, tak pro ně teď zajedu..
Jen jsem trochu v depce z toho všeho okolo, jak jsme se nastěhovali, tak jsme už technickou místnost nedodělali a chtěla bych to mít hotové na Vánoce.. to samé šatnu.. a vyklizené děcáky.. a bohužel vůbec netuším, kdy to manžel asi tak udělá emoticon

Pavlí, tak se dnes blejskneš? emoticon

Jo, holky tak mě napadlo dát si na střechu reklamu, koukáte třeba na ty reklamní upoutávky, co jsou tady vedle diskuze nebo vůbec? Myslíte, že to má smysl?
8. pro 2009 ve 14:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Evi - se blejsknu, až manžel konečně dotáhne domů foťák... emoticon
já na ty reklamy občas kliknu; Evi a nechtěla bys ten eshop spíš trochu přikrmit? emoticon
8. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Holky, poraďte, kde koupit termohrnek. Chci ho dát mamce k Vánocům. Včera jsem byla v Tescu a nic.
Na netu jich je dost, ale nevím, za jak dlouho to dojde, když si to objednám, netušíte zhruba?

Evi, na reklamy se občas mrknu, zkusila bych to být Tebou.
A v depce nebuď, hlavně že máte ty hlavní místností obytné a na ostatní je hafo času, prostě pomaloučku polehoučku. emoticon
8. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Evi - a co vám v té technické chybí? a do šatny už ty police atd. máš, akorát to zkompletovat?

Leni - já bych to zkusila někde ve sportu nebo nějakou outdoor prodejnu - Hudy sport apod.
8. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Pavlí, no měla bych ho přikrmit, ale víš jak na tom jsem.. nedokopu se a nedokopu a nedokopu emoticon
ta reklama stojí jen 800Kč, což není taková darda, celkem mě to láká...

Leni, ten termohrnek by měli mít v domácích potřebách, v rybářských potřebách atd, my ho myslím kupovali v Asku, z netu bych ho neobjednávala, to dáš jednou tolik za poštovné, to se podle mě nevyplatí u těchto levnějších věcí..
Já vím, že je hlavní, že máme vše důležité hotové, ale stejně, už bych to tu chtěla mít komplet, třeba ještě nemáme v ložnici a v děcákách kolem plovoučky ty lištičky, protože tam podlahy pokládal manžel a neudělal to hned a jak se to neudělá hned, tak nikdy.. dneska to na mě zase padlo..
Ale je to moje zlato, teď jsme se domluvili, že hned jak přijede za chvilku domů, tak vstěhuje bordel ze šatny na půdu a v neděli pojedem koupit do Ikey šatní program, jupí emoticon v té chvíli do šatny přestěhuji všechno oblečení, co máme v jedné velké skříni prozatím v děcáku a do té skříně našoupu ty bedny z věcičkama, co nevím, co s nimi po tom stěhování a budou uklizené děcáky.. takže mě bude trápit už jen ta technická místnost, která asi fakt do Vánoc nebude emoticon
8. pro 2009 ve 14:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Pavlí, v technické není nic, jen omítka na jedné zdi, kde visí kotel a bojler a je obestavěný záchod.. takže se musí udělat omítka, obklad, dlažba, pověsit wc, umyvadlo, vymalovat.. práce třeba na víkend, ale ten volnej víkend prostě chybí..

Leni, to je fakt, ve sportu to budou mít na sto pro!! emoticon
8. pro 2009 ve 14:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Evi - tak tu šatnu, tu zmáknete v pohodě emoticon a časem i tu technickou emoticon
lišty my taky nemáme, z jednoho prostého důvodu - nám se totiž žádné nelíbí emoticon jen nevím, jak to teď vyřešit, protože nějak ukončené to být musí

já už se raduju vyloženě z maličkostí - po téměř půl roce jsou namontované sprchové dveře, a po pár měsících je konečně přilepená jedna jediná dlaždice, kvůli které se nemohlo pověsit umyvadlo... emoticon
8. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Pavlí, no pěkně emoticon
K těm lištičkám k plovoučce, mně se taky právě žádné moc nelíbily, tak jsme koupili do těch místností jen plovoučku, že pak něco vyberem a ouha.. ony totiž k těm normál plovoučkám dělají ty lišty všechny na jedno brdo, moc s emi líbí ty, co máme tady v té obývací části u té drahé plovoučky, co jsme si nechali pokládat, jsou rovné a cca 8cm vysoké a vypadá to peckově. Jenže tohle prostě k normál plovoučce z Obi neseženem. Ale už je mi to fuk, hlavně tam nějaké už chci mít.. je možné, že mě přepadává pomalu hnízdící efekt? emoticon
No a jak jste na tom vy se stěhováním? Stihnete to do vánoc? emoticon
Jo a ještě si musím postěžovat, jaká jsem trubka, jak jsme byli koupit ten vánoční stromeček, tak mi vůbec nedošlo, že bychom tu jedli mohli koupit v květináči a na jaře by se pak zasadila na zahradu a byl by tu už aspoń jeden vzrostlý strom.. takže jsme utratili litr za 2m jedli, která po vánocích proletí komínem.. ach jo emoticon
8. pro 2009 ve 14:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Leni vim, ze termohrnek meli ted v Tchibu emoticon

Evi u nas je to taky tak- uz rok nam nedrzi prazky skoro u vsech dveri, jsou jen prilepeny silikonem nebo cim a proste stacilo do toho parkrat kopnout a jsou pryc, ale taky se jeste nenasel nikdo kdo by to udelal, chce to prisroubovat emoticon dvere do satny stale nejsou a asi jen tak nebudou a mohla bych pokracovat, presne jak rikas, co se neudela hned neudela se nikdy
8. pro 2009 ve 14:55  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.