Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ráno. Evi autíčko ti moc sluší a je opravdu velké. A jak ho má nablýskané, panečku ;-) . Horejsi bříško máš krásné, maličké, podle tvého popisu jsem myslela, že máš bříško obrovské. Jinak já už se doma pomalu balím a psychicky připravuji na zítřek. Volala jsem do nemocnice kvůli nadstandardu, ale objednat to nejde. Nicméně jsem mluvila se sestřičkou a ta byla velice příjemná. O víkendu jsme byli u našich a super. Táta dělal v jedné hospůdce Mikuláše. Nakonec se to tak rozjelo, že z toho byl malej Silvestr. Mamča letos na Silvestra slouží, tak byla ráda. Nakonec jsme tančili jak draci.......sami :-D . Druhý den jsme jeli do Krištofova údolí u Liberce. Doporučuji, je to milá vesnička, kde mají udělaná venkovní Betlém, malý orloj a v místním hostinci je nádherná výstava starých Betlémů. Vaří tam skvělý svařák s rozinkami, grilují klobásy z masa :-D a vesnička je z roubenek. Nad vesnicí je takový zvláštní kostelík, který je i uvnitř celý dřevěný, ale úžasně vyzdobený.
Profilova fotka
ahojky x-) leni bříško máš malé ale už se rýsuje ;-) jiřinko já bych to chlapečkovi nedala nevím přijde mi to načančané takové spíše holčičí toto můj názor 8-) já jsme od půl 6 na nohou jeli jsme pro koberec tchýně hlídala a ted tu mám pána který to pokládá x-) vypadá to krásně jupíííí konečně bude hotovo x-) a chvíli malou seberu obléknu a jedem do poradny jsem zvědavá kolik už bude vážit :-D :-D moni zítra na tebe budu moc myslet!!!!drž se ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, noc zase příšerná. Já nevím, kdy se to zlepší. Pak jsme alespoň spali do 7:15 do 9. Teď malého vzala babička. Markétko, já myslím, že nakonec bys to chlapečkovi taky dala. Fakt si to bez toho nedovedu představit. Ale tvůj názor, i když podle mě špatný :-D Leni, já tě chci také vidět =-) Mončo, držím palečky, ať vše dobře dopadne. Brzy to budeš mít za sebou a bude to dobrý :-) Evčo a proč si rovnou pokojíček nezařídíš, když máte volný pokoj? Dneska v noci by se třeba Vašek zbláznil. Nakonec ho Malej stejně i přes 2 zdi v 5:20 probudil brekotem a pak si ho v 6 odnesl. Už jsem stejně nespala. On se nebudil po hodině, ale už po 45 min. Vždycky se jen přisaje, párkrát si cucne a pak se ho pokusím dát spát, někdy se to povede hned, někdy to trvá déle, takže v tomhle by mě Vašek stejně zastoupit nemohl. Podle mě se budí jen pro to, aby byl u mě. Musíme něco vymyslet, takhle je to už hrozný. Ale co jsem se bavila s holkama na plavání a s kamarádkou, která má toho chlapečka o měsíc mladšího, tak při kojení to mají skoro všechny, po tom 4. měsíci jim to začíná :-(
Profilova fotka
Omlouvám se, už jsem viděla :-) Vůbec to nevypadá, že bys měla nějak přibírat, ale bříško vidět jde ;-)
Profilova fotka
jiřinko au :-( :-( tedy Vládík ti dává zabrat co :-( to je mi tedy líto....chápu je to hodně náročně a ptala si se třeba dr.co s tím?? jinak nevím proč špatný já osobně bych to klukovi nedala ale když to dá někdo jiný nevadí mi to :-D :-D naše se budí stále po 3 hod ale nakrmím uložím a zase spinká takže to jde :-)
Profilova fotka
A co by jste chlapečkovi nedali? Já vůbec netuším o čem mluvíte.¨ Jiří to je hrozný.
Profilova fotka
moni nebesa nad postýlku :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Leni, jsem asi debil, ale nemůžu se na to tvé album na koníkovi dostat :-( a chci to taky vidět!!!!! :-D Jsi šikulka s tím pečením, co jsi napekla? Jo a přeji hodně štěstí u dr :-) Mončo, díky za pochvalu, pak ho ještě někdy vyfotím vedle mého Káčka, to fakt stojí za to :-D Měla jsi krásný víkend :-) Na zítra držím palce, ničeho se neboj, vše dobře dopadne a hned se bude vědět, co dál, to je dobře :-) Markét, jak vlastně zvládáš ty chvíle bez malé, když hlídá tchýně? Nebojíš se, když je ještě tak prťavoučká? Jiřinko, to je nářez ty noci :-( a přes den třeba spinká dýl v kuse nebo to má taky tak? A co ho na noc zaplácnout nějakou kaší, aby jsi měla jistotu, že se nebudí hladem a pak mu při probuzení nahodit jen dudlík, to by nefungovalo? Zrovna jsem si včera koupila poprvé časopis maminka a tam o tom píšou, že se dítě nesmí naučit usínat u kozy, že pak bez toho nemůže existovat a je průšvih na světě.. k tomu pokojíčku, no nechce se mi ho teď moc zařizovat, když to bude mimi a chceme mít postýlku v ložnici.. přijde mi to zbytečný mít pak postýlku a přebalovák v každé místnosti, víš jak.. Pokud nastanou takto krušné časy, jako máš ty a manžela by to budilo, tak vždy můžu prcka vzít do obýváku do kolébky a já si můžu lehnout na gauč nebo se ten pokojíček může začít třeba řešit pak, ale teď mi to přijde prostě zbytečné. Ale nejradši bych pokojík opravdu řešila až ve chvíli, kdy prcka definitivně vystěhujem z ložnice :-) K těm nebesům, já bych je dala určo i klukovi, třeba v té modré nebo zelené mi to přijde vyloženě klučičí a je to přece jenom sladké miminko, tak proč by nemohlo být v nazdobené postýlce x-)
Profilova fotka
Holky dekuju, me uz prijde velky, teda vetsi nez obvykla a urcite vetsi nez to Evci :-D ;-) na to ze jsem teprve 13 tyden. Ale vahove se ted drzim tak aspon neco ;-) Jinak kontrola v poradku, podezreni na vyvoj.vady neni, hurrrra a mimi se nadherne hybalo ;-)
Profilova fotka
Leni, tak to gratuluji k úspěšné kontrole!!! to jsi byla na NT sreeningu? K tomu bříšku, tak takovéhle ho mám taky, když se najím a nezatáhnu ho :-) ale jelikož mi jde pořád zatáhnout, tak ho ještě nevyvaluji, protože furt to nevypadá jako těhu bříško, ale jako tlusté bříško :-D A tlačí tě třeba už džíny nebo tak? Mně ještě ne, jen mi už vadí ležet na břiše, to už tlačí a bolí..
Profilova fotka
Holky, tak jsem to nevydržela a blejskla si teď taky břicho, je to na koníkovi ;-) A jdu něco dělat, od rána se zase flákám :-N
Profilova fotka
Evi jojo na NT screeningu ;-) No jo jenze nezapomen, ze ja jsem v 13 tydnu na rozdil od tebe :-D a pak tohle je hladovy bricho :-D Dziny uz nosim povoleny, pri chuzi jeste ne vsechny,ale pri sezeni vsechny rozepinam :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, no tak to máš ale krááásné hladové bříško :-D Moc ti to sluší a důležité je, že nepřibíráš na těle :-) Ta moje fotka teď na koníkovi je po snídani :-) Tady je aspoň vidět, jak je vše strašně invidiuální, nejde říct, že prostě v prvním trimestru břicho ještě není nebo, že v druhém už je, jsme zdárnými příklady :-)
Profilova fotka
To si rikam taky, kazda jsem jina a jinak to prozivame a to je pekny, kdyby to vse bylo podle tabulek byla by nuda ;-) Holky me se chce dneska strasne moc spat, uplne usinam nad praci, jeste hodku a pul to tu musim vydrzet a pak rovnou na gauc :-D
Profilova fotka
evi jk zvládám normálně :-D stejně pořád skoro spinká ;-) a za 2 hodky jsme vždycky zpátky já zastávám názor dávat na hlídání od začátku aby si zvykla :-D :-D lepší než jí tahat do obchodů to je podle mě větší zlo ;-) s tím pokojíčkem máš pravdu řešila bych to jako ty ;-) ....a manžel ještě ani jednou neutekl a že malá někdy pláče dost..prostě trpí semnou a tak to má být :-D leni gratulace ke kontrole x-) x-)
Profilova fotka
my byli v poradně malá už má 3,30kg prospívá krásně x-) x-) ted jí má tchýně venku a vozí :-D holky to je bájo mít jí za rohem fakt si to nemůžu vynachválit x-) x-)
Profilova fotka
evi jukla jsme ty fakt žádné nemáš :-N :-D kde jí máš??? x-)
Profilova fotka
Já bych nebesa dala i klukovi. Je to prostě miminko. Přijde mi to stejný, jak tlačit dítěti do hlavy,že kluci nepláčou.
Profilova fotka
holky neřešte to pořád ;-) napsala jsem že bych to nedala já 8-)
Profilova fotka
Jojo, ale já se k tomu ještě nevyjádřila :-)
Profilova fotka
Markét, no tam jí mam :-D K tomu hlídání, taky bych chtěla prcka naučit, že nebude furt se mnou, proto jsem se ptala, jak to zvládáš, když jsi od ní.. přijde mi ještě strašně malinká, je na světě pár týdnů, musíš mít ještě o ni strašný strach, nebo ne? Ale na to hlídání je tchýně za rohem fakt super a další výhoda je na tohle ta UM:-) Gratuluji ke kontrole, to je paráda, jak hezky přibírá x-) K tomu tatínkovi u řvoucího mimča, já to beru tak, že mimi chtěl stejně on jako já, tak si stejně musí taky vyžrat všechny zápory jako já :-D Teda vyjímku bych udělala, pokud by měl náročnou práci, potřeboval být fakt dokonale vyspalý, ale jelikož hlavní živitel rodiny jsem stále stejně já a budu, tak co.. ale uvidíme, jako kdyby to mělo probrečet celé noci, tak to by nešlo, on si přes den nebude moct zdřímnout jako třeba já.. praxe ukáže :-) Leni, tak co, už na gauči?? :-D Mončo a copak baráček, jsou nějaké novinky?
Profilova fotka
moni jasně :-) já abyste mě neukamenovali :-D :-D evi to víš že se bojím pořád bych volala..ale vím že prostě spinká a je hodná....poprvé to bylo nejhorší ale pak už jedeš normálně pryč ale myslím na ní pořád x-) to je jasný!!! no evi ty si nelehneš někdy ani přes den :-N je to makačka kolikrát bych si lehla a spala přes den nejde to človběk ráno vstane po náročné noci něco uvařím odpoledne jdeme ven pak tu poklidím a je večer do toho krmení po 3 hod....fakt je to náročné takže omluva pro chlapy není!!!!i když makají v práci já makám také....a je to možná náročnější jal na psychiku tak se vše učíš atd atd....takže mě praxe ukázala zatím toto ale chlapa bych od toho neoddělovala :-N
Profilova fotka
Já si tedy nemyslím, že by si chlap měl zažívat to samé jako ty za každou cenu. Proč by se neměl vyspat, protože se nevyspím já? On za mě nenakojí, takže vstávat musím také. Když nemůže Vládík v noci zabrat, tak ho někdy uspává. Pomáhá mi to, že on se o víkendu v noci vyspí, pak ráno vstane s Vládíkem a já můžu dospat. Vaška zbudí všechno, i kdyby se jen Vládík vzbudil a poklepal mě na rameno, že chce nakojit. Ale uvidíte, třeba to budete mít lepší, než my. Po dnešní noci to chci řešit, tak jsem najela na diskuzi na koníkovi. Stejně na tom byla jedna holčina a ptala se na rady. Některé maminy jí tam skoro ukamenovaly, že nechce dát v noci malému najíst, že kvůli vlastnímu spaní by ho ošidila o jídlo apod. Že ony taky kojí 10x za noc a nepřipadá jim to divný, když to potřebuje, ale já si myslím, že to není o hladu, ale o zvyku, vždyť si už pak cucne jen párkrát, kdyby měl hlad, tak baší, jako při první a druhém kojení v noci. Evčo, kašičku už dávám každý večer asi 3 týdny a stejně to nezabírá.
Profilova fotka
No já mám ten samý názor :-) ale přece jen si myslím, že když budu potřebovat, tak si přes den zdřímnu, malá přes den přece taky spí, nebo může ven s babičkou či kámoškou a já se můžu natáhnout.. vidím to možná moc růžově, ale uklízet taky nebudu každej den, to nedělám ani teď, tak co.. spíš se děsím toho období, až to bude trošku větší, přes den to spát nebude a bude to vyžadovat nonstop pozornost..
Profilova fotka
jé, já než to doťukala, tak jsem neviděla příspěvek od Jiřinky, to předtím bylo pro Markét.. Jiřinko, víš co, je důležité, že to vyhovuje tobě to takhle dělat, my si o tom můžem myslet co chcem a je to jedno, hlavně, že jste tak spokojení :-) Třeba u vás je to ten případ, co jsem psala, že bych udělala vyjímku a manžela od toho taky trochu osvobodila, Vašek ti celé dny jezdí autem atd, tak musí být fit, to je jasná věc.. ale třeba o víkendech bych ho nešetřila nočního buzení :-D K té noci, no a přišla jsi k nějakému závěru, co s tím? taky si myslím, že to není o hladu, ale proč se jen tak budí? co ten dudlík?
Profilova fotka
Tak já také plánuji být v noci s prckem v pokojíčku. Nedokážu si představit, že by prcek řval a Pavel v jednu jel do Ostravy. Jak píše Jiřinka, stejně musí kojit, tak proč by mněli být vzhůru oba. Na druhou stranu, doufám, že pak třeba vyspinkaný do růžova vezme po kojení kočár a nechá mně dvě hoďky vyspat ráno. No uvidíme, třeba budu mít zlatíčko jako moje kolegyňka. A Jiří, já bych tě nekamenovala, ty to prostě poznáš nejlíp, jestli je to o hladu, nebo o zvyku. To je jasný, že kdyby mně manžel při každém zakňourání drbal na zádech, tak budu kňourat pořád. Ty dětičky jsou prostě chytrý.
Profilova fotka
Mončo, to nekamenovali mě, ale tu holčinu, co diskuzi začala. Některé neměly pochopení, některé radily ;-) Já si jdu taky s malým někdy lehnout, ale taky chceš ten čas někdy využít pro sebe a poklidit. Ze začátku jsem nechodila s malým přes den spát, bylo mi to líto, ale teď už chodím. Ono taky bylo jiné, když se mi budil 3x a jiné je to teď. Já jsem právě ráda za to, že mi malého do těch 7:15 až 7:30 pohlídá Vašík a já ještě dospávám, nebo spíš už jen polehávám, ale vstát by pro mě bylo na zabití :-D O víkendy ho má Vašík víc. Strašně mi pomáhá babička, že když může, tak s ním jezdí. Ona teď jezdí ráno tak 3x do týdne do Chomutova, ale po odpoledním spinkáním sním jezdí skoro pořád. Uvidíte, mnoho rodičů to má takhle, že má mimčo v ložnici a jde jim to, u nás je tohle lepší. Já myslím, že díky té umělé výživě to u Markétky nebude vadit vůbec. Sice teď baští každé 3 hodiny, ale to se změní. Já teď usínám s Vašíkem v ložnici a když se malý probudí, tak se stěhuju.
Profilova fotka
jiřinko to je jasný pokud vám to takto vyhovuje o to žádná ;-) evi ted už malá moc nespí :-D :-D zrovna ted od dvou do ted čumákuje x-) x-) a úklid kuchyni musím mít denně utírat prach v obýváku také denně a ten jídelní stůl leštit tak třikrát denně :-D :-D
Profilova fotka
Jiřinko a co ten dudlík????? :-D nestačil by mu v noci nahodit místo prsa? nebo ten má a stejně pláče? a co mu nějakou noc místo prsa strčit flašku s mlíkem, aby prostě neměl v noci potřebu se budit jen kvůli požmoulání kozy a pomazlení.. nebo co myslíš?
Profilova fotka
Markét, no jo, skledněný stůl :-D ale denně utírat prach? není to zbytečné??? já zrovna přemejšlím, kdy jsem naposledy tady utírala prach, sakra, nevíííím :-D Jo, holky, mám konečně první dárky pro naše, dnes jsem objednala lístky na Abbu, budou tu v lednu a včera jsem jim v Albertu koupila v akci ty vyhřívané potahy do auta :-) no a mám pro ně zase náš kalendář a teď už nakoupím jim nakoupím jen nějaké oblečení, drogérku, knížku a mám hotovo, tchánojc kupujeme myčku, dostanou taky kalendář, no a pro manžela to mám aspoň už vymyšlené, potřebuje nový zastřihávač vousů, ten jeho už je asi 4roky starý a trochu začíná pý tahat, pak mluvil o takové té bedně na nářadí, tak to, no a pak mu zase nakoupím oblečení, toho není nikdy dost a přemýšlím o videokameře, na prcka se pak bude hodit nebo by si zasloužil už nový mobil, ale to uvidím.. Jednoznačně mám ale radost, že mám dárky aspoň už vymyšlené, jupí :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?