Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Evčo, já bych ale ty lahvičky zatím nekupovala, když nevíš, jestli budeš kojit. To samé odsávačku, na co ti bude, když třeba zase kojit nebudeš moct. Já jsem třeba nikdy neodsávala, ale taky jí nemám.

My už máme vyzdobená okna i venkovní stromeček (je to ale prcek emoticon ) a dneska zapálím na věnci druhou svíčku emoticon Chtěla jsem načerpat vánoční atmosféru, tak jsem dopoledne koukala na vánoční film.

Říkala jsem vám, že jsem byli v pátek na mikulášské u nás v kulturním domě? emoticon Vládík dostal veliký balíček s ovocem, sladkostma, adventním kalendářem, brambůrkama a tak. Alespoň máme co baštit emoticon
6. pro 2009 ve 14:04  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Jiřinko, takže jsi absolvovala pvní pařbičku? emoticon To je moc hezké, že tě to tak táhlo domů emoticon Jé, první Mikulášská, copak Vládík na čerty?
K těm lahvičkám atd, myslíš, že by to nemělo být nakoupené před narozením? Co když pak zjistím, že právě kojit nemůžu a nebudu mít z čeho dávat pít? Ale akorát si píšu s tou kámoškou, jak má půlroční mimi, že ona tohle všechno má, takže mi to schová, že to prej kupovat nemám, tak teď nevím.. já byla z těch cen v německu tak unešená, že bych nakoupila vše, prodat se to může vždycky a ještě by na tom člověk nějakou korunu vydělal emoticon Ale asi máš fakt pravdu, že je to zbytečné.. no tak co mám teda aspoň nakoupit? Mám strašnou potřebu emoticon
6. pro 2009 ve 14:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj Jiřinko,
to jste slavili nějaké kámošky?
to věřím, že teď už je to jiné a táhne Tě to více za rodinkou emoticon

u nás letos Mikuláš nebyl, jsme si vždy dávali něco za okno, ale tentokrát poprvé jsme to nezvládli. už bychom asi měli mít děti! emoticon
ale aspoň jsme si koupili Milku a udělali si ovocný salátek emoticon

Evi, to je stejně zvláštní, že nemáš vůbec bříško, že? co na to doktorka? kolik ta maličká asi váží v tom bříšku, to se ví? to se tam tak dobře schovává? emoticon buď to bude drobeček nebo to pak dožene! emoticon

tak hlásím, že my máme konečně adventní věnec (home made emoticon ) a už nám tu hoří dvě svíčky. do okýnka jsem dala velkou hvězdu a výdzoba je na světě! emoticon
6. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni, no teda, ty jsi šikulka emoticon já se dneska ještě nezvedla z gauče emoticon zvládla jsem akorát vyprat a pověsit prádlo, jsem ostuda, ale po včerejšku jsem slabá jak moucha a na mytí oken nemám ani pomyšlení.
Malá má skoro půl kila, velikostně odpovídá, to je ok, jen je tam vevnitř prostě dobře asi umístněná, že nekouká ven, jen když kope, tak se mi někde udělá boulička emoticon Dr říkala, že je to neobvyklé, že v 6.měsící ještě není břicho, ale někdo to tak prostě má, prý mám asi dobré břišní svaly emoticon to mě opravdu pobavila, nemám žádné svaly natož dobré emoticon
Manžel teď dodělal dřevo, nají se a pojedeme pro stromeček, hurááááá emoticon
6. pro 2009 ve 14:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

evi tak třeba odsávačku bych koupila a určo i tu lahvičku...nikdy nevíš třeba budeš hnedka od začátku přikrmovat a pak je potřeba odstříkávat mlíčko atd emoticon mě jí jirka vezl do porodnice kupoval jí narychlo za pěknou palbu emoticon ale potřebovala jsem jí a lahvičku jsem měla doma a ještě že tak pustili mě domů a já bych jí neměla z čeho dát jíst emoticon
to je moje zkušennost emoticon
jsem ráda že je ti lépe emoticon emoticon to je moc dobře emoticon

no jak se bydlí krásně emoticon emoticon zítra přijde položit ten koberec a je hotovo emoticon dneska jsme byli koupit světla zásuvky atd...a vyhlídly dveře tak tam pro ně v týdnu jirka zajede emoticon výzdobu mám také a už mi tu hoří i druhá svíčka emoticon

stromeček uřízneme na zahrádce je tu krásný a poprvé v novém tak to bude symbolické emoticon takže jsme ušetřená lítání a schánění stromku emoticon

leni zvláštní to není já také bříško neměla emoticon a máme krásnou holku emoticon
6. pro 2009 v 18:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak Markétka má jinou zkušenost, ale já bych to stejně raději nekupovala.
Markét, ale Evička nemá opravdu vůbec žádné břicho, to jsme všechny měly a u tebe šlo vidět hezky.

Jojo, byly to kamarádky narozeniny.
6. pro 2009 v 18:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Holky, tak jsme zpět, máme tu největší jedličku, co měli, 210cm, kásná a bohatá emoticon takže se stojánkem bude až do stropu, chtěli jsme obr stom, když jsou to první Vánoce v novém a splnilo se emoticon

Markét, to jste pěkně vyřešili s tím stromečkem emoticon a nebude ti tam pak na zahrádce chybět? Vzrostlé stromy jsou krásné na zahradě a můžou se pak zdobit, to se mi moc líbí emoticon

Holky, no tak teď nevím, co mám dělat, nakoupit či nenakoupit lahvičky, odsávačku a tak, vy mi dáváte emoticon
Ale je fakt, že je to zbytečné kupovat nové, když to vše má ta kámoška a v dubnu to už nebude prý potřebovat, tak si to vezmu od ní a bude emoticon
Tak a potřebuji ještě Váš názor ohledně přebalováku.. mám to vymyšlené následovně: do ložnice bych koupila jen tu podložku na komodu a chtěla bych koupit ještě nějaký přebalovací stoleček do koupelny, který bych používala po koupání, má to smysl? Jde mi o to, abych v noci nemusela na přebalování atd běhat až do koupelny a nebo naopak z koupelny běhat s vykoupaným mimčem zase do ložnice.. koukala jsem, že se ty přebalováky dají pořídit za 1500Kč, což mi nepřijde tak hrozný a bude to tak pohodlnější.. co si o tom myslíte?
No a ještě řeším matrace do kolébky a postýlky.. jakou a kde objednat? a nebesa atd?
Chytla mě nakupovací, potřebuji trošku ukojit chutě , aspoň něčím a hadříky nakupovat fakt už nemůžu, mám jich plnej děcák emoticon
6. pro 2009 v 19:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tak to evička bude mít asi prcka no emoticon emoticon a je to určo ta holka emoticon

jiřinko no jo ty jsi měla tu pařbičku a jak zvládli hlídání????
6. pro 2009 v 19:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, žádnej prcek to není, velikostně odpovídá, jen je o ten týden menší, kvůli tomu dlouhému cyklu, jako jsi to měla ty. Ale kdyby byla menší a drobnější než normál děti, vůbec bych se nezlobila, pro porod by to bylo určo příjemnější emoticon
6. pro 2009 v 19:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi emoticon emoticon nebude máme tam stromů mraky a ještě asi 3 obrovské smrky emoticon emoticon fakt je tu stromů požehnaně emoticon

určo alespom lahvičku měj doma emoticon třeba skleněnou obyč abys měla dát z čeho najíst emoticon kdyby náhodou emoticon emoticon

tak přebalovák....mám v ložnici s komodou přebaluji tam přes den emoticon
v noci vzmu podložku jen tu obyč plenovou a všechny věci a stěhuji to do obýváku a v noci přebaluji na sedačce emoticon abych zbytečně nesvítila jirkovi a nerušila ho emoticon stačí že třeba řve než mě vzbudí emoticon emoticon
a v koupelně koupu a oblíkám atd na pračce emoticon

takhle to mám řešené já a spokojenost emoticon mám mezi ložnicí a koupelnou velký prostor a kdybych tam neměla pračku určo tam něco pořídím emoticon nemá cenu s dítětem lítat sem tam emoticon
6. pro 2009 v 19:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi dělám si srandu emoticon emoticon někde tam prostě je emoticon hlavně že je spokojené na bříšku nezáleží ono vykoukne emoticon
6. pro 2009 v 19:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 aha matrace v košíku byla emoticon je z kokosu a do postýlky jsme také koupili z kokosu emoticon hodně je doporučují a nebesa mám emoticon je to krásný emoticon emoticon takové roztomilé načinčané ale má průhledné takže na ní vidím emoticon
ale u kluka bych to asi nedala emoticon
6. pro 2009 v 19:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, no přesně takhle jsem si to myslela, díky za utvrzení emoticon v koupelně pračku nemám, ale je tam prostor u žebříku akorát na přebalovák, což je i super, že tam bude pěkně teploučko, když bude vydžumbané emoticon Koupelnu máme hned u obýváku, takže to je ok a v ložnici bude teda jen ta komoda s hadříkama a na ní ta podložka. Teď musím sehnat jen nějakej pěknej přebalovák do té koupelny, aby mi to tam nehyzdil a ladil tam emoticon Ty lahvičky atd budu mít doma, po novém roce o to vše zkásnu tu kámošku emoticon
6. pro 2009 v 19:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.babymarket.cz/11-dilne-luxusni-povleceni,65.html

tady jsme objednala sadu do postýlky
6. pro 2009 v 19:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Takže matrace kokosové? proč jsou nejlepší? Nebesa na sto pro chci, do obýváku na sto pro nejspíš bílé nebo smetanové, aby to sem ladilo, žádné dětské motivy a do ložnice uvidím, tam bych to ráda taky vyladila se závěsy a přehozem přes postel, aby to tam nebylo jako pěst na oko.. tchán tu kolíbku udělal na klasický rozměr matrace, co jsou postýlky, takže to bude kolíbka jako kráva a prcek se do ní vejde fakt hodně dlouho emoticon
6. pro 2009 v 19:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.splavacek.cz/zbozi/119-matrace-kokos-molitan-120x60

tady ta matrce emoticon
6. pro 2009 v 19:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi jsou tvrdé a kvalitní na záda emoticon

já mám růžové emoticon dají se k nim objednat i závěsy lampičky atd aby to ladilo emoticon na tich stránkách co jsme ti poslala emoticon

naše košík bude mít také dlouho jak je malinká a je fakt dobrý je v něm radši než v postýlce emoticon
6. pro 2009 v 19:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jojo, my taky měli lahvičku emoticon

My máme přebalovák v pokojíčku a je veliký, což teď, když už se přetáčí, je výborný, protože bych se bála, že z malého by mi vypadl. V koupelně máme jen na zemi takovou přebalovací podložku, co se dává třeba na postýlku nebo někam. Prostě je jen na takových mininožičkách, prodávají se levně. Určitě to chce nějak vymyslet v té koupelně, aby jsi pak mimčo nemusela přenášet přes chodbu. Ta pračka je dobrá, ale my jí máme pod bojlerem, švagrová to tak taky dělala.

Matraci máme z jedné strany kokos a z druhé pohanku, kupovala jsem to přes net, jako všechno. Ale stránky si už nepamatuju. Já si tenkrát zadala něco do vyhledávače, pak se mi objevila hromada stránek s dětskými věcmi a nakoupila tam, kde to bylo nejlevnější.

Evčo, mi chceme stromeček kupovat tenhle týden, hrozně se mi líbí normandské jedle. Za kolik jste stromek kupovali? Vy už ho budete doma zdobit?

Markét, hlídání zvládli perfektně emoticon Ale jak jsem psala, táhlo mě to domů. Když se pak malej probudil a já dokojilaj, tak jsem ho pak pohupovala v ručičce a koukali jsme na sebe, to bylo nádherný emoticon Poprvé jsem se těšila, až se mi v noci probudí emoticon
6. pro 2009 v 19:30  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiři jo jo pohanka kokos já jí našla za 649 kč jinak jsme kolem 900kč také jsem hledala nejlevnější emoticon

pračka je super mám jí hned vedle vany emoticon jsme spokojená....

jiřinko to chápu emoticon hlavně že to zvládli emoticon
6. pro 2009 v 19:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, díky za odkazy, ta 11ti dílná luxusní sada je super, ta první smetanová je přesně to, co chci do obýváku, takže se ještě mrknu, zda to někde nemaj třeba levnější a budu asi objednávat emoticon

Jiřinko, za jedličku jsme dali 980Kč, je to dle velikosti, do 180cm stojí 780Kč a nad 180cm 980Kč.. v Plzni je to všude stejné, bude to tak nějak i u vás.. jedle je super, máme ji každý rok, vydrží až do velikonoc emoticon Zdobit jí ještě nebudeme, dali jsme ji zatím do garáže, ale chtěli jsme ji mít už koupenou, protože jsme chtěli fakt velikou a krásnou, tak dokud to není ještě přebrané, víš jak..
Jé, to je tak hezký s tím malým, jak si tě dokonale omotal, co emoticon
6. pro 2009 v 19:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jé, už jsem našla takový přebalovák, co by se mi do té koupelny líbil a hodil a není to žádná plastová hrůza emoticonhttp://www.splavacek.cz/zbozi/109-prebalovaci-pult-s-podlozkou-jas-teak
6. pro 2009 v 19:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markét, já mám tu sadu do postýlky taky z tohohle e-shopu emoticon
Nevím, proč bys klukovi nebesa nedala, je to pro miminka a ne pro holčičky. Teď jsem je prala a nedovedla bych si to bez nich představit. Jsem i ráda, že nejsou průhledná, protože přes den, i když mám žaluzky, tak to trochu ztmaví.
Jo a Evčo, jestli tí můžu poradit, tak bych si pořídila i skříň a ne jenom tu komodu, je to pak nepřehledné a hlavně přes tu zimu přeci jsou jen ty věci větší. Já mám skříň policovou i na ramínka a je to super, opravdu.

Tak v Obi měli tu normandskou jedli od 150cm do 180cm za 499,- Chtěla bych taky právě veliký stromek, ale my to prošli strašně rychle, chtěli jsme jen teď v tom kontejneru ven, aby jsme ho pak jen přesadili na zahradu.
6. pro 2009 v 19:51  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evčo, je super, opravdu krásný, ale já bych do koupelny takový nekupovala. My máme tu podložku a tu vždycky vyndám jen na koupání a pak zase uklidím. Zabere mi to asi 10vteřin emoticon
6. pro 2009 v 19:52  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Já mám tuhle sadu, ale bez kapsáře, ten by se mi nikam nehodil + k tomu mám ten lustr:
http://www.babymarket.cz/339,11-dilna-sada-povleceni-do-postylky-vzor-c.-38.html
A mám ten baldachýn - nebesa jsou ta průhledná
6. pro 2009 v 19:55  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jo a nekupovala bych do koupelny ten přebalovák kvůli penězům, připadá mi to drahý, ale kdybych měla peníze na víc, tak je to krásný emoticon
6. pro 2009 v 19:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko, díky za typy, já děcák ale zatím zařizovat pro mimi asi nebudu, takže na bodíčka atd bude mít tu komodu v ložnici a až se to tam nevejde, tak to může mít v šatně u našich věcí.. děcák chci zařídit pak aktuálně, až tam prcka budeme stěhovat emoticon
K tomu přebalováku do koupelny, zase když tam na něj mám postor, tak bych ho tam vrzla, s mýma zádama si to moc nedovedu představit se ohejbat pokaždé až na zem atd, víš co, budu to tam používat i přes den, a tohle je dobrý, že do toho naspu balíky plenek a komplet drogerku pro mimi, někam bych to stejně musela dát..
Ale šup sem s dalšíma nápadama z praxe, to se moc hodí! emoticon
6. pro 2009 v 19:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko, to se mi moc líbí, jak to máš i s tím lustrem, vypadá ten pokojíček pak snově emoticon O tohle budu bohužel ochuzená, do ložnice to cpát nebudu.. ale jinak asi koupím určo do obýváku na kolébku toto http://www.babymarket.cz/612,11-dilna-sada-povleceni-do-postylky-vzor-c.-61.html a do ložnice bez toho kapsáře, protože ten jeden bok postýlky tam nebudu mít, chci ji přirazit k naší posteli, jak už jsme si o tom psali.. a postýlku jsem zatím vyhlídla tuto: http://www.splavacek.cz/zbozi/1185-alek-postylka-se-st-bokem-olse koukali jsme na to zrovna dnes v krámu, že ty stahovací boky jdou úplně odendat emoticon
6. pro 2009 ve 20:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 holky, čekám tu na Adama naparáděná v sexy prádýlku. emoticon
má dnes narozky a ve 3 odjížděl na zápas, tak jsem to stihla vše pochystat. kamarádka mi dnes zrušila setkání, tak mi to i bodlo. nakoupila jsem, nachystala jednohubky, vínko, upekla Krtkův dort a zabalila dárek (košili s kravatou a vstupenky na balet - Louskáček), tak už jen netrpělivě čekám, kdy zachrastí klíč emoticon

Marky, rozhodně jsi měla o krapet větší bříško než Evča, ale ta malá to určitě dožene! emoticon
6. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni, no teda, to Adam nebude vědět co dřív, jestli rozbalovat dárky nebo tebe emoticon tak dej vědět jeho reakce emoticon Krtkův dost slibuji manželovi už půl roku, vždycky nakoupímě banány, že ho konečně udělám a než se k tomu dokopu, tak je sežerem emoticon
6. pro 2009 ve 20:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Ahoj holky, tak jsem vas konecne docetla, ulozila spoustu odkazu do oblibenych a muzu jit k dr emoticon
Jinak diky za tipy, ty z praxe jsou vzdy nejlepsi.
Ja budu pokojicek zarizovat uz ted, do loznice se mi vejde jen postylka, koupelna je mala i pracka se nam tam nevesla, tak budu mit jen nejakou tvrdou podlozku pres umyvadlo abych prcka ususila tam a pak prenesu do pokojiku a tam budu mit vse, neni to daleko emoticon a jiank to ani moc udelat nejde

O vikendu jsem konecne pekla, mam tri druhy, zbytek budu delat ted v sobotu emoticon a vcera jsem byla v kaufu a vyprodavali tam vsechny veci na mikulace, tak jsem nakoupila tolik blbosti a kdyz se Kamil vratil vecer z lyzi tak jen koukal, jak byl asi hodny, kdyz toho dostal tolik emoticon
7. pro 2009 v 08:27  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.