Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
jirinko, kde jsou nejake tabulky, kolik deti meri atd???
Profilova fotka
evi, auto jee kraaasneee!!no uzasne proste!!! snad se mi dneska o nem bude zdat ;-)
Profilova fotka
Míšo, to bývalo na koníkovi u maminek, ale třeba Vládíkovi sedí oblečení. Třeba 3-6 měsíců vel. 68 - to jsme teď ve většině donosili a jdeme na 74. Ale u něčeho se to liší, ale většinou bodyčka a pyžámka jsme měli opravdu přesně. Pak ještě vidím, že když už se Vládík otáčí a dělá blbosti v postýlce, tak že je lepší mantinel kolem celé postýlky a ne jen u hlavičky.
Profilova fotka
no tam je to takové komplikovanější, kámoška je na mateřské, její manžel má moc hezký plat, koupili starý dům na hypotéku, že udělají rekonstrukci, ale nestihli to, otěhotněla a s malou to teď nejde. Takže to tam vypadá blbě, ale je to provizorium. Ta malá je krásná, oni to ty fotky tak nedokážou vystihnout, ale je naprosto boží, dokonalá x-) Ty poslední fotky jsou ze středy, byla jsem tam na výletě s novým autím, bydlí kus za Plzní, tam je vidět, že fakt stále s břichem žádná změna a jsem v 23týdnu. jdu se dát do kupy a jedu do města, přeji hezký zbytek dne, papa
Profilova fotka
Míšo, ještě v příloze k očkovacímu průkazu jsou grafy s křivkama, tak se mrkni.
Profilova fotka
Ježiš, já než to docvakala, tak tady x dalších příspěvků :-D takže to poslední bylo pro Míšu :-) Míšo, děkuji za pochvalu, jsem z něj hotová x-) Tu tabulku velikostí mám v compu, jestli se připojíš na skype, tak ti jí pošlu. Jiřinko a nemá třeba ošklivé sny, že se budí s pláčem? jejej, to mi je broučka líto, snad se to brzo srovná.. a jaké máš to lehátko a jaké doporučuješ? U té autosedačky píšou, že lze použít i jako houpací lehátko na doma, ale stejně bych asi ještě nějaké koupila nebo co myslíš?
Ahoj ženy... Evi - auto je boží a břicho nemáš vskutku žádný :) Možná malinký...ale víš co mě napadlo? Jak máme ty záda takhle pokurvený...tak jak je ta páteř prostě celá blbě, jestli to nemůže být tím? Moje máma taky se mnou měla ukrutně malý bříko...přibrala jen pět kilo a dopředu to bylo jak kdyby spolkla míč na volejbal, prej jí na břichu držl půlitr piva :-D Ale vyhnalo se jí to až od sedmýho měsíce. Jinak - už asi tak měsíc vím, že mi v práci neprodlouží smlouvu a že od ledna bych byla bez práce. Docela se to vzhledem k práci s domem nehodí, takže mě to tak jako trochu deptalo a kdykoliv jsem zalezla tady na beremku na diskuzi Hledám práci a je to děs, tak se mi úplně udělalo špatně od žaludku, co já si počnu. Včera jsem našla inzerát na manažera jedné divizové pobočky s obchodníma zástupcema...říkám si, že to zkusím....i když chtěli vysokou školu atd... že když si řeknou s mým CV, že jsem doživotně trapná marná, tak co...je neznám :-D Byl to první inzerát, na který jsem odpovídala. Okamžitě mi volala paní, jestli můžu přijít na pohovor, ani jsem se nestihla rozklepat a už jsem seděla s ředitelem u něj v kanclu. Večer mi volali, ať přijdu dneska ráno na druhý kolo...čuměla jsem jak blázen. Teď mám v kabele podepsanou smlouvu a pozvánku na předvánoční ples :-D Někdy mám pocit, že mám víc štěstí než rozumu :-D
Profilova fotka
Míšu - to je super :-) gratuluju :-)
Profilova fotka
jiri, ahaaa tyhle tabulky, ja myslela ze mas nejake kde je napsane kolik ma mimi merit a vazit k veku ditete:) ;-)jo a mas pravdu, vetsina kamosek maji 4 mesicni mimi a davaji ted 68-74 ;-)
Profilova fotka
Evičko, asi to bude špatný sen, ale je to strašně pravidelné. Nikdy teď nedokoukám ordinaci :-D Já mám tohle lehátko, to hnědé s proužky: http://www.babydracek.com/zbozi/148-l... Už bych koupila jiné, i když jsou pak dražší. Tu autosedačku bych jako houpačku nevyužívala, ale nemám jí, tak nevím. Jinak z postýlky před chvílí strašný řev, otočil se z bříška na záda a bouchl se o část toho kolotoče, co je v postýlce :-| Taky začínají být nebezpečná nebesa, tahá za ně a ztahuje na sebe. Mrknu na autí ;-)
Profilova fotka
Miso ty jo to je skvely, to gratuluju!!!!!!!!!!!!!! To byl ale fofr ;-) Evi ja jdu pohledat tvoji adresu na rajce a pak se budu kochat autickem
Profilova fotka
Aha tak adresu jsem nasla, ale nemam heslo :-( tak se nepokocham :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Míšo A., tak to je úplně perfektní :-N To se opravdu jen tak nepoštěstí, ale určitě to není jen tak. Taky je to hlavně o tom něco zkusit a nebát se ;-) Míšo, v těch grafech je třeba ukázáno, kolik by mělo měřit a vážit k porodní váze a výšce - průměr a rozpětí.
Já se bát ani nestihla...jen jsem si skočila koupit halenku (měla jsem na sobě tričko a džíny...naštěstí teda černý), převlíkla se na záchodech v OC, doběhla tam a bylo...asi bych měla jinak štres, co budu vykládat atd. Jsem z toho vykulená jak žaba ještě teďka :)
Profilova fotka
Evčo, teď bych už objednala tohle: http://www.babydracek.com/zbozi/2995-... Nebo něco takového, ale i houpacího: http://www.babydracek.com/zbozi/2497-...
Míšo, paráda, jsi šikula! Jo jo, štěstí je potřeba! :-) Jaká bude Tvoje náplň práce? Takže od ledna nastupuješ? To šlo teda hopem, super!
Profilova fotka
Auto nádherný, úplně super :-N Leni, heslo a jméno jsem taky neznala, ale je jednoduchý. Napíši do IP ;-)
Profilova fotka
Míšo A, tak to moc gratuluji, to je pecka x-) a co budeš dělat a jak finančně, je to ok? Mám radost za tebe :-) Joo a jak jsi se sakra dostala zase do toho alba s autem, když je pod heslem? :-D ty jsi hroznej agent :-D To břicho taky svádím na ty záda, podle mě jak je ta páteř vychýlená do stany, tak na té jedné půlce má třeba víc místa nebo nevím :-) jde pořád zcela zatáhnout a když na to nemyslím, tak vypadám jako po větším obědě :-) ale když malá kope, tak se mi dělají bouličky, to je nářez x-) Leni H, heslo v IP ;-) Jiřinko, tak to nám pak budeš muset radit, na co si dávat pozor a co a jak :-)
Profilova fotka
Jiřinko, ty lehátka jsou krásný, ještě s emi líbilo jedno v krámu, to bylo jakoby zavěšené a vibrovalo a samo houpalo, ale nemůžu ho na netu najít. Jo a nevadí, že tam mimi rovně neleží? Děkuji za pochvalu autíčka, ty jsi taky dobrá agentka :-)
Profilova fotka
Peknyyyy autiiii :-) a uz se asi na fotky divat nebudu, stves me, ja se pekne kulatim :-( chci se o vikendu vyfotit tak kdyz to dopadne dobre tak vam dam foto ;-)
Evi - tak mě nenapadlo, že by to mohlo být jiný slovo, než to, co to je :-D To samý u těch šatů :-D No finančně na tom budu asi o málo líp než tady...ale fakt neznatelně. Teda padaly tam termíny jako: vysoké finanční odměny, ohodnocení, motivace atd. Takže kdyby to byla fakt pravda, tak si dost polepším....ale známe to - já věřím spíš tomu, co je daný na papíře ve smlouvě. Ale kdyby to šlo...nezlobila bych seee :-D Akorát čím jsem nadšená je pracovní doba. Je to dlouhej/krátkej tejden...takže se to střídá: dvě dvanáctky jeden tejden, tři dvanáctky druhej tejden... Což jsem ještě nikdy nezažila a myslím, že v tom tejdnu, kdy budou tři po sobě budu asi hebat, ale co..pak mám čtyři dny na regeneraci, takže to půjde...doufám.
Profilova fotka
Leni H, tak to jsem na fotky zvědavá :-) ta moje kámoška už se taky začíná mírně zakulacovat, to je podle mě normální, mně přijde, že mi trošku něco vyskočilo hned na začátku v tom 3.měsíci a to mi zlstalo do teď, ale jde to zatáhnout :-) To autí vypadá na fotkách mnoohemmenší než je, musím ho blejsknout ještě vedle starého Káčka, to je nářez :-D
Profilova fotka
Evi - jj, za poukázky se nakupuje dobře ;-) mám je asi na 3tis, tak za to plánuju nakoupit nějaké sarapatičky do domečku x-) tak k lehátkům jsem se teda ještě nedostala 8-) Leni - já si ten můj pupek vyfotím a pak pošlu odkaz, jen to budu muset dobře zaheslovat :-D
Profilova fotka
Míšo, tak to je fakt super no a ta náplň práce? Je fakt, že to heslo jsem moc neřešila :-D Pavlí :-D to jsem teda na to břísko zvědavá :-D
Profilova fotka
Pavlí, ale jestli to bude dobře zaheslovaný, tak odkaz chci taky :-D Holky mají pravdu Evčo, jak můžeš takhle pořád vypadat =-) Míšo, tak ty směny jsou dobrý, já myslím, že mě by to tak taky vyhovovalo víc. I když třeba s dítětem je to pak horší, ale jako bezdětné určitě. Musím jít něco dělat a ne pořád s vámi kecat :-D
Profilova fotka
Jiřinko, já fakt nevím.. :-N Musím už taky pádit, co jsem vylezla z postele, tak jsem se z gauče nezvedla a musím pádit do toho města :-) Takže jdu ze sebe udělat člověka, zatím papapapa
Profilova fotka
Holky pekny vikend ja tu neco dodelam a hura domu :-)
Mojí náplní práce bude dohlížet na tu bandu obchoďáků a připravovat jim podklady. Ono to jako honosně zní, ale známe to...dneska je ve velkých firmách manažerem pomalu i uklízečka (manažer úklidu :-D)...takže jsem de facto taková "lepší asistentka", jak jsem to pochopila...jestli jsem to pochopila :-D To byl takovej fofr, že doufám, že nebudu třeba hlásička požárního poplachu nebo tak něco... :-D :-D Jinak jsem chtěla ještě reagovat - viděla jsem to včera ve zprávách a hned mi trklo, že Veverkouc jsou z Blažimi a úplně mi zatrnulo. Zmrdi nezletilí...to je děs. Zavřela bych to až to zčerná a cibuli by žrali ve dne v noci, hajzlové.
Profilova fotka
Leni, krásný víkend :-) Míšo, tak to máš pravdu :-D A kdy nastupuješ?
Profilova fotka
já chci také fotky :-( :-( a autí :-D :-D dnes noc tragická nebudila se moc často ale holky ty lahve od aventu mají strašně malou!!!!dírku a sála mi tu svou dávku snad hodinu chudinka vůbec jí to nešlo....tak dneska tam manžel udělal větší dírky a pane jak saje ale lahve drahý a na dvě věci :-| dopoledne jsem vařila a odpolko jsme byli venku a ted jsem dopakla perníčky x-) už mám první cukroví :-D :-D a vy jste toho nakecaly že nemůžu dočíst za chvíli jdeme koupat malou ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?