Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
moni mám to lehátko je houpací ale radši má ruku :-D v práci to je opruz co :-p :-p :-p dokonce už i zpívám chudák malá :-D :-D
holky, tady jsou fotky z minulého víkendu ze Zlína, kde jsem zkoušela šaty a byli jsme slavit kámošovu třicítku. http://gujonci.rajce.idnes.cz/Zlin_sa... trochu jsem vás tu dnes četla, ale nestíhám psát mám trochu v práci stresy a nějaké problémy, do toho se melou naši, no paráda! 8-( jsem také vyždímaná, je toho nějak moc. ale bude líp i hůř, ne? ;-) dobrou
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem vás konečně dočetla, jste neskutečný drbny!!! :-D Leni H, my právě měli taky jako prioritu co největší korbičku (dítě se narodí v dubnu, tak aby s etam na podzim vešlo s fuksakem) a další priorita byla stabilita, nafukovací kolečka a černá barva, no a tohle vše splňoval nejlépe ten casualplay S4, mrkni na rozměry hluboké korbičky a srovnej to s ostnatními, kopíuji, je fakt větší: Rozměry :vnitří plocha :d-77cm,š-33cm,h-16cm a je i vyšší, já mám 170cm a řekla bych, že ke mně jde :-) Jo a měla ho Šeredová :-D Jiřinko, no uvidíme, ta paní mi psala, že s ním byla i v terénu velice spokojená, že měla ještě jeden obyčejnější a tenhle byl prostě ve všech ohledech lepší, no pak poreferuji :-) K té sedačce, já se prostě do té bílé zamilovala a je mi jasný, že to jako korba nonstop sloužit nebude moct, ale vidím velkou výhodu v tom, že to prostě jde položit, že se tam to dítě nemusí kroutit, když s tím budu courat po krámech atd.. vnitřní rozměry té autosedačky, když se položí jsou 30x70, což mi přijde pro ty prvn měsíce-letní, dobrý.. když pojedem k vodě, ke známejm nebo tak, tak nebudu brát ani normál hlubokou korbu a bude v tomhle.. no uvidíme, teď to mám takto namalované :-) Koukala jsem na fotky prcka, je naprosto úúúúúžasnej, nádhernej, no fakt pecka x-) Moni, ten proutěnej kočárek tu prodávaj v jednom krámu, cena kolem 25tis :-) ale až to bude aktuální, tak se po něčem mrknu ;-) Jinak s autínem jsem se dnes vyfotila, zítra natáhnu fotky do compu a dám na rajče :-) Kočárek doma ještě nemám, paní ho bude posílat. Jooo a já nestihla tu Santa fotku, dáš jí tam ještě jednou, prosím? :-) Markét, to je super, že se ti bříško tak rychle vrátilo, tiše doufám, že na tom budu stejně.. zatím ho fakt jako těhu nemám, no zítra uvidíte na fotkách, nikdo mi ten 22.týden nevěří. V podstatě cizí lidi vůbec nevěří, že jsem těhotná, pořád to jde zatáhout do plocha :-D Míšo P, malá je sladká, teda kromě těch vztekacích fotek :-) Míšo A, přesně kvůli tomu, co jsi psala, jsem chtěla jedině černý kočárek, do jiného bych nešla ani náhodou..ty černé vypadají elegantně a hodí se ke všemu.. jooo a teď teda mě nadchla ještě ta bílá barva, to je zrovna tak :-) Leni, koukala jsem na ty šatky, tak tady se mi jich líbí dost, moc ti to tam sluší, jaký jsou favoriti? A co se děje v práci? držím palce, ať je tam, i doma brzo vše ok.
Profilova fotka
Dobre rano, brrr to je venku zima, vcera kdyz jsem sla spat tak bylo pod nulou =-) Leni prohlidla jsem fotecky satecku, je ich tu peknych vic, u me teda takhle na prvni pohled vitezi 704 ;-) Co ty jake se libily tobe? Evi to je dost velka ta korbicka, urcite si to pridam k tipum;-) Ja mam prave 180 a Kamil pres 190 takze budeme mit dlouhama na 90%. Kamaradka to ma podobne takhle s tou vyskou a maji pekny kocarek a malej se jim do korby vesel jeste v 3/4 roce kdyz bylo treba. Jinak nepocitam, ze ho tam budu davat na zimu,ale nerada bych uz v zari vytahovala sportak, ze se mi do korby maly nevejde:-( No jsem zvedava co jednou vybereme :-D Jiank je ze me na 4 dny slamena vdova, Kamil odjel na lyze tak se tesim, ze si doma uklidim, vyzdobim a v sobotu se pustim do peceni cukrovi, snad uz tim chytnu tu vanocni atmosferu ;-)
Profilova fotka
ahojky malá mě vzbudila spát nejdu protože musím zabalit vezu jí k našim a pak hurá do terénu :-D :-D jsem ráda že se vám líbí černé kočárky mě každý říkal že je pohřební atd a ted je každý unešený x-) :-p evi nevím co jste řešili s autosedačkou =-) ale zastávám názor jako ty....hele ed jdeme na vyšetření malá má 3kg a já to neunesu =-) =-) manžel jo ale na delší trasy už také nemůže takže podvozek pod to o.k složí se do auta vyndáš a nasadíš a jedeš ;-) naví i do tich obchodních center je to pecka 8-) jinak náš je také 77cm dlouhý ale Leni k vám by nešel je spíše pro malý rodiče :-D :-D ale jak říkám už jsme zkoušela dát zimní fusak a je tam narvaná tedy fest 8-( 8-( 8-(
Profilova fotka
jéé leni v sobotu chci také péct co máš v plánu???
Profilova fotka
Market ja mam vymyslenych asi 7 druhu, mam rada, kdyz je to pestry,ale neprehanim to s mnozstvim, takze vic druhu a od kazdeho trochu. PAk bude jeste pect mamka a tchyne takze toho bude :-D Hlavne potrebuju upect pernicky, ty musim zvladnout,aby se dobre odlezely, a pak mam citronove hvezdicky kokosky, puncove orechy, jogurtova kolecka, linecke, pak jsem nasla recept na nejake seminkove hrudky (at je neco aspon trochu zdrave :-D ) a zbytek si nejak z hlavy nevybavim. A co budes pect ty? Me to strasne moc bavi, tak se na to tesim ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno. Evi, až tu budeš písni, já tam ty fotky mrsknu, je to úplně mimo, tak nechci nikoho dráždit a zase to smažu. Leni co se v práci děje? Holky já péct nebudu a jak to tak vypadá, nestihnu si v klídku udělat ani výzdobu ;-( . Teď budu u našich a příští týden v nemocnici. Pak nevím, co bude :-(
Profilova fotka
Mončo, já tu fotečku taky nestihla. Evčo, ta korbička je stejně malá. Vládík se narodil 20.5. a minulý týden v ní byl naposled, začínal se dotýkat hlavičkou i nožičkama a má 69 cm :-( No a fusak to už vůbec ne. Jinak vám napíši, co se stalo. U nás ve vesnici ze soboty na neděli zavraždili starou paní a zakopali jí na zahradě :-( Je to hrozný, když víte, že se to stalo tak blízko. Paní byla dost stará a bydlela tam sama, byla trochu bláznivá, prý měla schizofrenii. No a co se mi stalo večer, malej se probudil ve 22:15, já už spala, takže mě probudiil a byl pokaděný, tak že ho nejdříve přebalím, pak dám nabaštit. Jenže šíleně řval, tak jsem se rozhodla, že si ho dám k prsu a pak ho doobléknu, jenže jsem mu zapomněla dát plenu. Takže mě pročůral, musela jsem se převléknout, vlézt do vany a převléknout postel, nakonec při oblékání zase brečel, fakt jsem si hrozně pomohla ]-( :-D
Profilova fotka
To je síla jiří
Profilova fotka
ahojky tak jsem měla super den 8-) nakoupila jsem vše co jsem potřebovala a už přišel JEŽÍŠEK x-) x-) od mé makky jsem dostala startovací sadu od aventu jsou tam 4 lahvičky šidítko,kartáč na čištění jsem nadšená tak jsem si hned koupila sterilizátor do mikrovlnky a ted to běží a já se bojím zda nebouchnu :-N =-) jiři to je strašný s tou paní :-( :-( a s vládíkem sranda tedy :-D :-D leni my pečeme s maminkou u mě ;-) asi 4 druhy a já chci sama udělat ještě tak 3 uvidíme :-D
Profilova fotka
Akorát to teď dávali ve zprávách :-| Já budu děla vosí hnízda a kokosové kuličky a Vašíkovo mamča už začla péct a pak si to vyměníme. Já moc péct neumím, takže takhle je to dobře vymyšlené :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Mončo, jsem tu, co ty? :-) Dáš tam tu fotečku? Jsem na ní moc zvědavá :-) Jiřinko, no to je hustý s tou paní a ví se, kdo a proč to udělal?? no to je strašnej nářez, úplně mi běhá mráz po zádech, nebojíš se tam teď sama doma? A jakto, že se na to tak rychle přišlo? K té korbičce, ty máš tu samou, co budu mít já? Jak je možné, že se tam malej nevejde, když má 69cm? Ale koukala jsem na fotky, už krááásně sedí sám, to už korbičku nebpotřebuje, může být ve sporťáku, takže to vyšlo dobře, co :-) Jo a příhoda s malým naprosto dokonalá :-D Leni H a kdy máš vlastně termín? :-) Markét, tak si nakonec vyrazila na nákupy? :-) ten startovací balíček od Aventu vypadá super x-) Já dnes měla taky parádní den, v Jysku mají akce na povlečení, tak jsem koupila takové červené se vzorem saténové za 300Kč/ks, bude hezké na Vánoce :-) pak přehoz přes postel a závěsy ve stejné barvě, už se těším, až to o víkendu pověsím x-) No a pak kupu ptákovin, světýlka do okna, pak svítící kometu, nějaké rámečky na fotky atd atd, mám radost :-) No a včera jsem byla na výletě s novým autíčkem za kámoškou, má 7mi měsíční holčičku, to je vám takovej mazlík, normálně se nechala muchlovat a ani nepípla, tak jsem toho pořádně využila :-D
Profilova fotka
Včera ve zprávách říkali, že už je chytli, prý jim nebylo ani 18, prý kradli brambory a cibuly, ale já myslím, že to nebylo jen o tom, ona je přichytila, tak jí zkopali a zmlátili a ona na to umřela :-( Paní chodila nakupovat do krámku a pak 2 dny nepřišla, tak starosta zavolal policii, ale v novinách psali, že jí našel syn. Právě že nás se v středu v krámku ptali, jestli nevíme, proč tu je tolik policistů, tak nevím, jaká je správná verze. Je to hrozný, já se bojím normálně a když je chytli, tak tohohle už ne, jsou jiné věci. Super kup v Jysku, mít peníze, tak tam taky zajedu. Vládík dneska řádil od 5 hodin, od té doby mi usnul 1x na 10 min. a pak nic. V 6:20 si ho vzal Vašík do obýváku a já pak alespoň do 7:15 ještě spala. V 8 mi usnul jen tak v ruce, to už se několik týdnů nestalo. Opravdu budemem mít stejnou korbičku, tedy jestli budeš mít playmoon a ne mako a Vládíka už tam nedám. Sporťák je polohovací, ale tím, že už sedí, tak může sedět i tam. Ale to polohování nám nějak blbne, musíme na to přijít.
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Jiřinko, to je aspoň vidět, že pravda se těžko hledá, viď, v tv se říká něco jiného než ve skutečnosti.. Jako jestli jí ti parchanti zabili kvůli bramborám atd, tak bych jim dala doživotí a do smrti by nedostali k jídlu nic jiného, než ty brambory ]-( tohle je strašný, když si představím, čeho jsou takoví lidi schopní, co by udělali, kdyby se rozhodli vykrást někomu barák a on je tam překvapil?!! je mi z toho na blití S tím Vládíkem máš teďko záhul, co :-( čm to je, že tak málo spinká? a to brečí nebo je prostě vyspinkaný takto brzo? Tu korbičku budem mít taky Playmoon, pokud to vyjde jako tobě, že tam prcek bude do 7 měsíců, tak to je naprosto super, mně šlo o to, abych nemusela dávat mimi, co ještě samo nesedí do sporťáku :-) Jo, to jsem se tě chtěla zeptat, využíváš ještě ten kolotoč Fisherprice? Jsi s ním spokojená? Moc se mi líbí, chci ho taky pořídit. Nebudeš ho třeba někdy v dubnu chtít prodávat? :-) kdyby náhodou jo, tak ho beru :-)
Profilova fotka
Nebo kdybys ho prodavala az v kvetnu tak ho beru ja :-D :-D me se taky moc libi :-D Jinak ahoj vsem ;-) Evi termin mam v prvni pulce cervna, v pondeli mi to upresni dle utz ;-)
Profilova fotka
Leni, no tak to jsi stejně těhu jako ta má nej kámoška :-) Moni, dala jsem na rajče fotky toho nového autí, jak jsi chtěla, tak se mrkni ;-) Jo a já chci vidět v santa oblečku!!! :-)
Profilova fotka
ahojik holky..tak jsem vas rychle probehla.... jirinko, ta udalost s pani je strasna..brrrr... vladicek je uzasny. kraasny!!!! musime se nekdy sejit!!!!! x-) x-) x-) ukazu ho amalce:-D a s tim spinkanim..no u nas se to ted zase otocilo strasne k dobremu!!! celou noc spinka-7h vkuse, krasa proste! co se tyka kocaru, mam o neco vetsi jak market(ale jen asi o 3cm:-D) malou davam do fusaku a zatim plno mista, vcera jsem ji dala do rychlozavinovacky co mame do autosedacky a s tim jeste do fusaku a take v pohode. myslim ze se tam vejde tak do toho 5. mesice, potom dame sportak a na leto kupujeme golfky a budeme mit misto v aute:-D evi, bily kocar bych si nekupovala ani na paradu..:-/ bude pekny 1tyden a potom to musi byt masakr.... ja jsem ted pred 2dny mela horecku, tak jsem to srazela Paramax Rapid(jediny pro kojici) ani se pry paralen nedoporucuje a ted me uz boli jem poradne v krku a nosim jeste u maly rousku. amalce davam hedelix na kaslik(porad se to nejak nelepsilo) a mazu ty opruzeniny, ma to zase osklivy... volala jsem i na pohotovost co s tim tak davam obklady z cerneho caje a nechavam ji vetrat, potom mazu a pres noc to i pomohlo, tak uvidim co dal....
Profilova fotka
Míšo, to je mi moc líto s tou malou a ví se, z čeho má takové opruzeninky? Ty se pořádně vylež, ať si brzo fit. No a co stěhování? K tomu kočáru, já bílý mít nebudu, to by byl fakt masakr :-D Psala jsem o té bílé polohovací autosedačce Prima k tomu Casualplay, má snímatelný pratelný potah, tak do ní jdu na sto pro, jsem z ní unešená :-) Ten potah můžu hodit do pračky nakonec při každém praní, je prý suchý za chvilinku, tak o nic nejde :-) Jen se teď modlím, aby ta sedačka klapla, paní ji má prý do dneška pro někoho zamluvenou, tak snad si ji tamti nevezmou, jinak budu smutnit, není nikde k sehnání :-(
Profilova fotka
evi, ma citlivou prdelu:-/ hold... :-/ stehovani: uz je vse prestehovano v novem, na starem byte uz jakub jen opravuje zdi a v pondeli predava byt, ale spi uz v novem, vcera byl s kamosema zapijet stehovani :-D jeste ze jsem v jablonci :-D :-D :-D no a ted nas ceka vybalovani atd..masakr, zitra tam jedu, snad mi uz bude lepe, ale teplotu uz nemam:)
Profilova fotka
dobré poledne 8-) Jiři - s tou starou paní je to šílené, já to viděla večer ve zprávách... ;-( Vládíkovi to moc sluší, máte krásné fotečky ;-) Evi - to nové auto je super :-) té bílé autosedačky bych se trochu bála, ale jestli je to prací, tak no problem a koukám, že skvělé úlovky v Jysku, já se zítra chystám do IKEA, mám dárkové poukázky, tak je jedu konečně utratit ;-) Pipiii - tak vy už jste přestěhovaní, tak to se těším na fotky ;-)
ahoj holky, nestíhám, ale moc vás zdravím! :-D Míšo, kdybys potřebovala pomoct při vybalování nebo jen s malou, tak dej vědět. na opruzeniny si myslím že je nej klasický dětský aviril. mně pomáhá doteď. ;-) a na nachlazení doporučuju zalít nastrouhaný zázvor, plus med a citron. hodně to pomáhá! Jiři, mrkla jsem na fotky, Vládík opět nezklamal, no má být fešák po kom, furt to říkám! ;-) s tou paní je to smutné. to si vždy uvědomím, kam se hrabou moje problémy! lidé jsou zlí. právě že se nejvíc bojím nemocí a zlých lidí. :-( Leni, Pavli, co vaše bříška? budou nějaké fotky? a co jména?
Profilova fotka
eviiiiiii????????? to je vsechno to detske obleceni tvoje?????to mas snad pro materskou skolku!!:-Dja jsme nakupovala jen do velikosto 68-74hele my toho plno ani neunosili, nebo jsem ji dala neco 1na sebe abych mela dobry pocit, ale toho jsem mela tak 3krat mene a prisaham ze te to bude strasne mrzet az to neobleknete
Profilova fotka
jo a my jsme nosili vel 50 do jednoho mesice, ted mame 56/62 a to mame 8tydnu.
Profilova fotka
Míšo, to je vidět, že nedočítáš :-) nakoupila jsem to na kšeft z německa za super prachy, vše je použité, ale naprosto bomba hadříky, mám toho snad 20krabic :-D klučičí i holčičí a co nebudu potřebovat, budu prodávat a vydělávat na tom, takže mrzet mě nic nebude, proto jsem to nakoupila ;-) Pavlí, tak to budou super nákupy na poukázky, to je paráda x-)
Profilova fotka
evi, nedocitam, opravdu ne..:-Dto bych nedala:-D jen tak okem proletnu....tak to je super, ty vzdycky vymyslis neco kde a jak ziskat pravhy:-D nam by se do bytu nevesly ani 2krabice:-D nemame sklep, pudu a ted ani vestavenou skrin:D jen 2 satni skine:-D
Profilova fotka
a co je to za holcicku ve tvem albu?
Profilova fotka
to je kámošky dceruška, teď je jí 8 měsíců, to je ta, co se narodila o 2 měsíce dřív, ale krásně to dohnala :-)
Profilova fotka
asi nemaji moc penez, ze?!.... ta holcicka je moc pekna.. x-)
Profilova fotka
EVčo, ráno už pak nepláče, prostě je vyspinkaný. Teď má privedelné, že se budí kolem 21hod se strašným pláčem. Musíme ho probudit a pak přestane. Někdy mu dám najíst, někdy usne i bez toho. Dneska si nejsem jistá, jestli jsem pak kojila až v 1:30 (což by bylo dobrý) nebo jednou mezi tím. Ještě k té korbičce, vydržel tam do 6.měsíce a to je tabulkové miminko, většina miminek, co znám, jsou větší ;-) Ten kolotoč je dobrý, ale to promítání nejde tolik vidět, musíš mít tmu tmoucí. Nechám si ho pro druhé mimi ;-) Co třeba nemám moc dobré, je lehátko. Koupila bych si jiné a s vibracema. Není u něj dobrý, že je do stran celkem ploché a ne prohloubené. Jdu vás dočíst. Vládík se mi zrovna v postýlce pere s pejsekm :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?