Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Lenča kluk ;-) kdepak máme Kačku, holky?
To byl prví dárek, co jsem dostala od Michala x-) Druhý rande mi přinesl vypálený dvd se všema dílama Přátel...no mohla jsem se z něj pominout, jak je úžasnej a pozornej, že vůbec vnímal, co říkám :-)
http://www.pratele-online.cz/ http://www.prateleonline.com/ ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se sem konečně dostala.. Ačkoliv mi to hlava nebere, tak jsem se dozvěděla, že to bude na 90% holčička!!! Jsme naprosto zdraví, vše ok, má 400g a je nááááádherná.. akorát mám v hlavě teď děsnej bordel, za ty měsíce od minule, jak mi tipl kluka a já ho na tom UTZ taky viděla, tak jsem se s ním tak smířila a začala ho děsně chtít, ještě při pomyšlení, že to bude takovej brouček jako Vládík, pak ty super hadříky, co mám na kluka nakoupené, fakt bombové, pro holčičky je vše na jedno brdo mi teď přijde, no hotovo a najednou je to zase holčička :-D takže jsem se ještě nestihla ani radovat, ale musím si to zase v hlavě celé přeházet, proč je lepší mít tu holčičku :-D Zítra vás dočtu, teď letím do postýlky, dobrou noc
Profilova fotka
Dobre rano Jeee Evi tak to gratuluju, holcicku jsi si tak moc prala az to opravdu bude ;-) Ale musi to byt mazec po tom, co jsi se pripravila na kluka, ale myslim, ze si na holcicku rychle zvyknes ;-) Leni myslis, ze budu mit kluka jo. No ja bych teda radsi holcicku :-D
Profilova fotka
ahojik holky... tak konecne neco vim, tak vam to muzu napsat... byla me diagnostikovana Hyperventilacni tetanie sekundarni. Zni to silene az bizardne:D ale jedna se o to ze muj nervovy system se tak nejak pretizil a zpusobuji se mi kolapsy. Neni to nic vaszneho, neumira se na to nebo neco podobneho, ale bohuzel je to nemoc na cely zivot. Mam to v sobe asi od puberty ale nikdy jsme nemela tak zavazny stavy jako ted. Vlastne kdyz je telo pretizene psychicky(s tim souvisi i pasovy opar co jsme mela pred 1,5rokem) tak se prestane dostatecne okyslicovat, tim se mi stahne cely hrudni kos, zacnu se dusit, brnet mi ruce a kdyz je nejhur tak muzu upadnout do bezvedomi. Musim sebou nosit porad igelitku nebo pytlik a jyz mi zacnou brnet ruce, tak musim dychat do pytliku, sice jsme to nechapala ale pry to silene pomuze od kolapsu. Musim se ladovat magneziem a az prestanu kojit tak me nasadi asi analgetika, k tomu musim na rehabilitaci (ale to uz si musim potom zaridit nekde v praze), 24h budu jeden den nosit pristroj na srdci, aby se vyloucilo i srdecni vynechavani atd... no je to silene o te psychice a ten stav se tedy ted hodne zhoril, takze budu chodit i k tomu psychologovi. ufff snad to pochopite:-(
Profilova fotka
http://www.uszsmsk.cz/Default.aspx?cl... tady je to vysvetlene lepe:) ;-)
Ahoj Míšo...já teda z toho odbornýho článku pochopila, že se jedná o psychickej stav...ne o nemoc nebo něco vrozenýho. Až teda netaktně bych takovýho člověka označila za hysterickýho a nevyrovnanýho....a že jich znám a sama se mezi ně někdy počítám :-D Myslím, že to skutečně není nic, co by tě mohlo nějak trápit.....prostě máš teď trochu nervy z toho všeho....až to pomine, tak to bude prostě lepší a určitě ti nebudou brnět ani ruce ;-) Psycholog ti pomůže, jsem přesvědčená, že když narazíš na někoho dobrýho (ne že ti po prvním "sezení" nacpe krabici neurolu a nazdar hodiny), tak ti pomůže víc než léky a rádoby podpora okolí. Na mě si vždycky z fotek i písmenek tady působila jako mladá veselá holka plná optimismu, tak věřím, že až se z toho vyhrabeš, bude to jako dřív a bude to prostě super :-) . Držím palce ;-) __________________________________________________ Eviiiii - gratulujuuuuuuuuuuuuu a růžových hader je víc :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky. Evi gratuluji, ale víš jak, třeba to nakonec bude kluk :-D .Ještě, že máš hadříčky pro obě pohlaví ;-) . No, já mám stále strach, ale když říkáte, že to nic není, tak do toho holt půjdu. Amimi a kvůli dvojčatům nechci dospět do fáze umělého oplodnění. Fakt nechci dvojčata :-(
Moni...a to bys radši byla bezdětná? Že se i vícerčata dají zvládnout by tě určitě přesvědčila každá mamina, co je má ;-) Já osobně bych je taky nechtěla, ale když už by nebylo zbytí? =-)
Profilova fotka
evi já to říkala :-D :-D a jikdo mi nevěřil u nás také tipovali kluka pamatuješ i já na té fotce viděla pindíka a skoro všichni a podívej co mi leží v postýlce x-) x-) já holčičku moc chtěla bude pak pomáhat s druhým miminkem ;-) a jsou to parádnice a věciček na nich je mnohem víc to mi věř ale hodně té růžové :-p a netrpí na prdíky takže bude v noci hodná ;-) 8-) x-)
Profilova fotka
amimi, ono jde o to ze ty moje stavy uz nebyli normalni:(... zacala jsem se dusit, lezela jsem na zemi a dusila se pul hodiny:(.. bylo to sileny..ale asisem to sem nepsala.
Článek se načítá
Profilova fotka
amimi, nebylo to kvuli prckovi toho zvladam,slo o hadky s jakubem
Psycholog ti pomůže zjistit proč se hádáte a jak tomu předcházet. Je dobře, že ses to rozhodla řešit, takhle se nemůžeš starat o Amálku, když nejsi v cajku...ty děcka jsou jak sloupy vedení, všechno to poznaj....a určitě bys nechtěla malýho neurotika. Uvidíš, že za pár tejdnů se ti moc uleví ;-)
Profilova fotka
amimi, jak rikam tohle bylo narazovy kvuli jakubovi:(
Míšo, já do vašeho vztahu nevidim...nevím, co ti Jakub "dělá" a nechci ani psát žádnej svůj názor na to, protože se nerada ukvapuju "veřejně" a jak to mezi váma je víte jen vy dva. Jen ti přeju, aby ses dala do cajku, protože díte potřebuje hlavně matku vyrovnanou a v pohodě a je mu jedno, jestli pobíhá celej den po baráku v pyžamu a s jednou fuseklí, má mastný vlasy a jebáky na zádech...hlavně, že je v klidu.
Profilova fotka
amimi...noo proste jsme se strasne hadali.:-( fuuj, at je to uz pryc:-( ;-(
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak dnes jsem se vyspinkala vyloženě do růůůžova :-D Děkuji za gratulace, už jsem si vzpomněla, proč jsem tak chtěla holčičku, takže dnes se mi to zase v té hlavě snad srovná :-D No a aby té radosti nebylo málo, tak si jdu odpol konečně pro to autíčko x-) držte mi prosím palce, ať s tím hned někde neřachnu, než bude havarijka.. celkem bojim bojim, po 10ti letech v pidi autíčku.. Míšo P, držím palce, ať se z toho brzo dostaneš, mně hned napadlo, že tehdy ten tvůj záchvat byl z nervů, prostě pocit beznaděje atd tě tlačila na hudi víc, než ostatní když jsou zoufalí, ale že je na to lékařská diagnoza, tuo jsem netušila, brzo se dáš určo do kupy, doma už bude klid, malá je taky hodnější a bude dobře ;-) Mončo, to je dobře, že půjdeš na pořádné vyšetření, ničeho se neboj, aspoň se zjistí, kde je problém a vyřeší se to.. a když jsem přemýšlela o těch dvojčátkách, ono to není nakonec tak špatné, třeba první roky je to záhul, ale pak je to super, že jsou stejně staré, rozumí si a vyhrajou si.. když má někdo třeba 2leté dítě a do toho druhé, tak mi to přijde o doooost horší, protože obě jsou prťata, musí se kolem nich běhat, ale každé potřebuje v danou chvíli jinou péči a hrát si spolu nemůžou, takže je vše na rodičích.. to mi fakt přijde horší než dvojčata.. a já bych třeba ráda, aby děti byli od sebe kousek, ale tohodle se děsím. Markét, no jo, měla jsi asi pravdu :-D ale to mi řekni, kam ten pindík zmizel, minule byl fakt zřetelně vidět :-N K těm hadříkům, v obchodech je toho opravdu víc na holčičky, a proto jsem byla nadšená z těch haldiček hadříků, co jsem ukořistila na kluka, protože to jsou věci, které se u nás neprodávají a jsou naprosto peckové.. no nic, už jsem to roztřídila a ty bombové pruhované trička a mikiny jsem přiřadila holčičce, nemusí chodit jen v růžové, ne? já se toho prostě nevzdááám :-D Lennus, k tomu jak jsi psala o sushi, je víc, než tři druhy, je x desítek druhů a nejsou jen obalované v té trávě, jsou i bez toho, s tím,že třeba losos nebo kreveta je k tomu jen přivázaná, nebo dovnitř dávají i ovoce, ale mně nejvíc prostě jede to ze syrových ryb :-) Jdu trochu poklízet, mám tu nehorázný bordel..
Profilova fotka
evi, neee me to netlacilo jen tak na hrudi:-(... sevrelo me to cely hrudni kos, plice, srazilo me to na zem a nemohla jsem se nadechnout ani hybat. az jsem uz viela jenom cerno a myslela jsme ze je to infarkt!:-X ale ono je to dobre vysvetlene na te strance co jsem sem vlozila. kdyby neslo o tyhle sileny zachvaty tak bych s tim ani k doktoru nesla, ale tyhle stavy jsou velice nebezpecne, bez magnezia, nez se s tim clovek nauci zit tak to nejakou dobu potrva...takze ,,do kupy,, se tohle datz bohuzel uplne neda:-( potom budu brat nejake leky atd ale to vse az po kojeni, bohuzel kdyz mi prijde dalsi zachvat tak budu muset prestat ihned kojit:-(:-(:-(
Já chci taky žrát suschiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D Evi - s těma hadrama...já si myslím, že navlíkat holčičku jen do růžový je těžce ujetý a jak už jsem psala, voni pak ty holčiny inklinujou k punku a tak - mrkni na mě :-D :-D Pruhatý mikiny budou prďácký a když jí k tomu teda narzíš na hlavu růžovou papachu, aby lidi poznali...tak vo co go :-D
Ale Pipiii - na tý stránce je jasně uvedený, že to JE z nervů...takže když se tomu budeš snažit předcházet, žádnej záchvat nenastane... To je jak deprese - někdo jí má, je v prdeli, nejradši by si to hodil nebo skočil pod metro, pak se "vyléčí" a je po všem...už to nepřijde jen tak, že by si tramtadá šel a najednou by otočil a hupnul z Nuseláku. Každá příčina má svůj důsledek. Ber to tak, že někdo se po štresu prostě "odkrví", má černo před očima a nemůže se nadechnout...jiný mlátí věcma a hystericky ječí. Oboje je blbý, ale v tom druhým případku bys taky mohla popadnout košerák a Kubu vykostit, takže ono je asi lepší modrat a dejchat do pytlíku, než zjistit, že ti ten tvůrce stresu dodejchal pod rukama ;-)
Profilova fotka
Míšo A :-D :-D :-D já se z tebe fakt po.. :-D :-D K té holčičce, taky si myslím, že nemusí chodit jen v růžové, třeba mám x klučičích mikinek klokanek, které by si dospělá ženská v pohodě vzala, ale holčičky jsou u nás prostě zajeté v růžové a když se jim dá něco jiného, tak se mi zdá, že na to spoustu lidí kouká divně.. ale ty klokanky jsou prostě srací, třeba bílá a má tenkej béžovej a tměvě modrej proužek a k tomu třeba džínečky, to je prostě nádhera, klukovi bych k tomu teda dala ještě bílou kšiltovku nebo šátek, holčička holt dostane růžovou aby se neřeklo :-D Míšo P, já vím, že tě jen tak netlačilo na hrudi, bylo to horší, to je jasný.. asi jsem se blbě vyjádřila. Taky si myslím, to co Míša, že pokud budeš v klidu, tak ti nic nehrozí, jen tak ten záchvat nepřijde..
Profilova fotka
dobré poledne ;-) Evi - gratuluju k holčičce x-) koukám, že u vás co utz, to nová informace :-D nech si pro jistotu ty oblečky všechny ;-) na sushi já byla jen v Palladiu a to mě teda vůbec nenadchlo :-p Moni - držím palce na příští týden ;-) kamarádka má dvojčata a říkala, že sice ze začátku záhul, ale pořád prý lepší než mít děti 1-2roky od sebe :-) odkojíš, noční vstávání si odbydeš taky najednou, pak se děti spolu zabaví... prý převažují samá pozitiva ;-) :-D Pipii - já jak mám velké absence, tak jsem ani netušila, že máš takové problémy |-| Míšo A - ... tramtadadá... :-D :-D :-D
Profilova fotka
naše také není jen v růžové máme i zelené žluté atd :-D :-D :-D evi já také byla v šoku nevím kam to zmizelo :-N ale říká se že je to dost podobné to pohlaví a ty pysky jsou veliké že to může být jako by pindík :-N na mojí fotce ze 4D je potvrzena holka ale vypadá to na kluka ;-) a podívej x-) ty věcičky určitě noit může bude frajerka 8-) míšo P souhlasím s Míšou A ;-) je to o pohodovém životě a jak píše malá potřebuje klidnou maminku a víš co ti povím že amálka to vycítí že nejsi ok a proto je tak mrzutá :-( :-( pořád pláče atd ty děti to vycítí!!!!! at se Jakub hodí do klidu jinak pro něj fakt dojdu ted musíš být v pohodě!!!pokud to tak bude záchvat nepřijde a je blbost si to vsugerovávat a pořád se toho bát to si vyvoláš ještě víc dnes kde kdo chodí k psychoušovi je to normální a bud ráda že nemáš něco horšího |-| |-|
Profilova fotka
pavli, ja to sem moc nepsala, psala jsem to par lidem do IP ;-) . miso, jj chapu, budu delat vse proto aby se mi zlepsila psychika, snad najdu dobreho psychologa....
Profilova fotka
evi, JEZIS ja si nevsimla!!!:-O gratulace k holciiicceeeeeeeeee! x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
jsou tu jeste nejake novinky???? :-N
Evi, tak gratuluju k holčičce! ;-) Já myslím, že každá ženská chce ve skrytu duše holčičku, ale nakonec je nám to jedno, hlavně že jsou prďolové zdraví! :-) Mamča trvdí, že bylo lepší, že jsem byla já starší, jak píše Markétka, mohla jsem jí pak pomáhat s bráchou. Dokonce jsem i pomáhala přebalovat, vůbec mi to prý nevadilo. :-) Evi, asi se v sushi vyznáš líp. Já jen, že kdysi jsem sledovala pořad v telce a říkali tam, že jsou tři základní druhy, možná úplně ty nejzákladnější. Míšo, tak se drž. Když to aspoň víš, můžeš s tím líp něco dělat.
Já teda nechci holčičku v skrytu...právě proto, že jsem nejstarší z rodiny a ještě k tomu holka...to tak! Služka zadarmo! Všechny ty malý smrady mi hodili na hrb a "Jsi už velká holka, tak se o ně postarej." Jo jako mě to bavilo, ale když jsem si chtěla pak hrát s holkama, tak za mnou kopice unudlanců a co s nima, že jo?! :-D Kluka jak Veverku a basta! Bude hrát tenis jako táta a bude po něm ultrachytrej a velikej, po mamince bude hudebně nadanej a taky hezkej....ženský po něm budou šílet a já je všechny zabiju. Jo a o mladší ségru se taky postará, bude jí hlídat na diskotékách, ačkoliv by měl bejt tak trochu pankáč po mamince a na nějakej popíček pěkně zvysoka...ale nebudu ho nutit, to zase ne. A bude mít spoustu štramáckých správňáckých kamarádů, žádný čutálisti vypatlaný...no tam si pak vybere ženicha naše Adéla, že jo... takže tak...hotovo, nalinkováno :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
míšo ale já bandu usmrkanců neplánuju :-D :-D max.jedno a kdo ví jestli =-) :-N jinak to máš hezky naplánované :-D :-D jsme zvědavá zda to ten kluk jednou bude jestli si tedy ještě budeme psát :-D :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?