Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Moni, k těm koníčkům, ten valach neznamená rasu, ale valach je označení pro vykastrovaného hřebce.. hříbátko (miminko) -hřebec (chlap) -valach (nefunkční chlap) ;-)
Moni :-D :-D Valach je prostě vykastrovenaj kůň...a nezáleží na tom, jestli je to poník, lipicán nebo koník pro dostihy. Kde si přišla na to, že valach je tažnej megakůň? :-D To je jako kdyby ses zeptala, jak se z bejka stane vůl :-D
evi - nefunkční chlap :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Míšo a jak jsem to měla napsat? :-D jako ale celkem Monču chápu, mně se první pod valachem taky vybaví velkej tažnej kůň a nedovedu říct proč.. :-)
Profilova fotka
Ahááááááááááááááááááááá, tak to jáá vůůůůůůůůůůůůbec nevím :-N :-N :-D 8-) . No vždy když se mluví o práci v lese, tak se říká, že k tomu používají tažné valachy – takové ty menčí, ale robustnější koně. Mně by vůbec nenapadlo, že se kůň nechává vykastrovat, kdy není ve stádu. No, mám se toho ještě hodně co učit o venkovském životě :-D :-D :-D
Jste nedávaly ve škole pozor, což?! :-D
Profilova fotka
evi :-D :-D :-D :-D kdy jdeš na ten UZ?? ale díky také jsme nevěděla :-D :-p evi manžel dárek dostane :-N :-N MĚ!!!21.12 Jdu na gyndu ted jsem se objednala a dá mi prášky takže dárek je jasný :-D x-) a to pro něj bude po tolika měsících celibátu :-N
Markét...tak to by sis měla koupit nějakej rajcovní obleček (ačkoliv po x měsících celibátu - pravdu máš - i kdybys měla na sobě pytel od brambor, bude to fuk :-D) a nebo aspoň pořádnou mašli :-D
Profilova fotka
Markét, to je fakt, že to pro něj bude ten nej dárek :-D ale stejně by nějakej ten balíček pod stromečkem měl být :-D vždyť mu to bude líto, že si nemá co rozbalit, i když teď třeba říká, že dárky nechce.. napiš mi aspoň pro můj klid, že mu aspoň nějakou drobnost koupíš, jinak budu furt hučet :-D :-D Mončo, neboj, na vesnici do toho rychle přijdeš.. za chvilku budeš mít na zahradě králíkárny, slepičky, jejej :-D
Profilova fotka
Hele, já umím zkřížit rohatou krávu s bezrohou a vím kolik procent bude rohatých a bezrohých, jako genetiku chápu, ale když ufiknete koni pinďíka, tak jsem fakt nevěděla, že z něj bude valach :-D :-D :-D . To musím říct doma mužovi. Nefunkční chlap taky dobrý, ale krásně vysvětlený ;-)
Profilova fotka
Evi ja vim, ze se nesmi,ale ono se pod tim ymsli, to pravy se syrovou rybou,ale tyhle co tu delaji ty se muzou, to neskodi,aspon teda myslim ;-) a me dela vyslovene dobre. Delame si ho obcas doma a to je taky jiny ;-) Moni ja si taky nejdriv pod valachem predstavim toho taznyho v lese, takze bud v klidu, nejsi jedina ;-) :-D
Míšo, mrkni sem: http://www.aquapalace.cz/sauna-praha My tam byli loni, je to parádní, doporučuju! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Mončo, to fakt umíš vypočítat, když zkřížíš rohatou a nerozahatou krávu, kolik procent bude jakých???? :-o jak se to dělá? Leni, oni tam do toho nedávají syrové maso? Co jsem měla tady v tom sushi baru, tak v tom byl syrový losos, treska, krevety a ten kaviár.. vše syrové. Ale já jsem na syrové maso děsněj úchyl, na veškeré, takže jsem neodolala ani tataráčku a zhřešila jsem a když vařim, tak si sem tam taky do pusy strčím.. když jsem toxoplasmosu nechytla za celý svůj nezřízený život, tak snad mě to nepotká zrovna teď, ale nemůžu si prostě pomoct.. někde jsem četla, že to je mou krevní skupinou, mám nulku a to je nejstarší krev, ta tu byla prej jako první, takže mé tělo potřebuje k životu syrové maso, jako jedli pralidi, takže tak :-D
Profilova fotka
ahoj holky, četla jsem teda jen 1 stránku zpět a koukám hezké téma - čáry-máry valach :-D :-D Evi - držím palce na utz :-) já mám taky krev 0 a fakt masožravec jako blázen a tataráček je největší pochoutka x-) i když co jsem těhu, tak jsem ho teda neměla jinak nás domek taky pěkně vysává, ale něco pod stromečkem mít musím 8-) představa, že jsme proinvestovali do domku během roku x set tisíc mě teda 24.12. večer vůbec neuspokojí :-D
Profilova fotka
Pavlí, přesně tak, mám to stejně, super, že máme nový dům, nové auto, ale to mi dárky pod stromečkem v té chvíli nevynahradí :-) Děkuji za držení palečků, za chvilinku vyrážím, tak se pro dnešek loučím, budu tu až v noci, tak vám přeji hezký zbytek dne :-)
Profilova fotka
Evi jojo davaji, jen ja si vybirala ty bez neho ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsme byli u kamarádky, která má 5.12. termín. Vládík mi ve 13:45 usnul a zatím spinká s tím, že se mi už 2x probudil a já ho zase uhoupala :-| Noc opět hrozná, do 23hod. byl 3x vzhůru a pak se to táhlo v podobném režimu do 7:30. Mončo, tohle mě orpavdu dostalo :-D Ale nebudu se vytahovat, o tom, jak vzniká valach vím od neděle, kdy mi řekli, že ho nechají vykastrovat :-D Já vůbec spoustu informací získávám v průběhu soužití s Vaškem, do té doby můj všeobecný přehled nic moc a žádný titul mi to nenahradil.
Profilova fotka
jiři já se to dozvěděla až dnesj jako monča :-D :-D :-D at žije maturita :-D :-D holky vy pořád ale nechápete že náš Vánoční dárek je Sofinka a auto :-N =-) =-) evi aby ses nedivila 8-( 8-( já mu ěnco koupím ale on fakt mě ne 8-) se vsadím :-D :-D ve čtvrtek jde malá k našim a já jdu na mega nákupy :-p :-D tak se po něčem teda juknu ale jestli od něj nic nedostanu pak si pro tebe dojedu jasný :-p :-D evi co UZ =-) =-) =-) my byli v poradně malá už má 3100 g a 49cm x-) velká ženská to je :-D
Evi, k tomu sushi, tak ten obal je vlastně z řas a vnitřek je různý. Jsou tři základní druhy, ale teď si nevzpomenu na názvy, jedno je wasabi. Základ je ta rýže a pak ostatní různé, takže ne ve všem je syrové maso. Mně se dřív tatarák protivil, představa syrového masa a vajíček byla pro mě fuj, ale když jsem to koštla, hodně mě to překvapilo, ale zatím jsem to měla jen dvakrát, přeci jen to není nejlevnější. Ale ráda bych to někdy zkusila doma. Já mám maso ráda, vyrůstala jsem na zabíjačkách, ale hodně to v sobě řeším, protože se mi nelíbí to masové zabíjení. Jednu dobu, asi rok, jsem maso téměř nejedla. Myslím, že mít za partnera vegetariána, není to pro mě takový problém, vždyť je tolik dobrých bezmasých jídel a já je stále objevuju, ale občas mám hroznou chuť na domácí klobásy. ;-) Snažíme se to řešit domácím masem od babi a dědy a bio masem. Hlavně kvůli tomu způsobu, jak ta zvířata žijí. holky, tak zase jste o něco chytřejší, že? :-D Míšo A., s HA je to pohodlnější, to souhlasím. Člověk je tvor pohodlný! ;-) Ty sauny zkuste, je to parádní! My tam chceme před Vánocemi.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem byla na gyndě příští úterý si to šupaldím na čtyři dny do nemocnice, kvůli laparoskopii. Jako nejsem z toho odvázaná i když vím, že mně na to chystala celou dobu. Ještě mi napsala lék Ultragesteron, nebo tak nějak se to jmenuje. Trochu mně vyděsila, že pokud by byl vaječník neprůchodný, tak ho doporučuje odebrat, protože i kdyby se vyčistil a zprůchodnil, tak většinou zůstává nepohyblivý a hodně dochází k mimoděložnímu oplození. Prý by stejně překážel při umělku kvůli produkci nějakého jedu či co. Je to sice krajní řešení, ale jsem z toho zmatená a dost rozhozenená. Ach jo. Zítra jdu k obvoďačce kvůli předoperačnímu vyšetření.
Profilova fotka
Jojo Evi, umím spočítat kolik se procentuelně narodí kterých, je to celkem jednoduchý genetický vzoreček, jde jen na to přijít na princip. Ale po těch letech co jsem se tím nezabývala bych nad tím musela také zapřemýšlet 8-( . Vím i jak vylučuje ploštěnka :-D , na vysoký mně na tom načapal a vyhodil, pak jsem se nedala a dostala jsem za jedna. A pak mně dostanete na valacha.
Leni...člověk...co člově!! Já jsem lemra líná příšerná :-D Markét - "tak si pro tebe dojedu" :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jako všeobecnej přehled je dobrá věc, nicméně s tím si ten titul nepořídím...v Plzni už se na to přišlo.....tak co já, student věčnej? :-N 8-) :-D :-D :-D Moni nebuuuj....udělaj ti malý ďourky do břicha, kouknou co je a co není ok a za chvíli budete muset kvapit s dětským pokojem v Peci ;-)
Profilova fotka
kde je ta evča jsem napnutá 8-( :-N moni neboj s eničeho jsou to dírečky juknou tam zda je vše o.k ;-) a jak píše Míša pak na tom budete jako my honem honem baráček :-D :-D moc ti to přeji x-)
Markét...jak jsi psala, že Sofí už je ženská velká....tak jsem si vzpomněla na jeden z posledních dílů přátel kde "se" Monice a Chandlerovi narodí dvojčata, jak Monice podají toho chlapečka a ona mu říká: "Budu tě TAK milovat, že ti žádná ženská nebude dost dobrá!" Já děti nemám a ani to se mnou nijak necvičí, ale už teď je mi jasný, že budu patřit do kategorie: "tchýně? na zabití" Protože mýmu chlapečkovi nebude skutečně žádná DOST dobrá, aby si ho zasloužila :-D
Profilova fotka
Tak Vašík teď dočetl pohádku :-) Markétko, ještě k té dovolené v 10 měsících, možná ano, ale já bych ho do letadla nevzala, vidím to na Vládíkovo bratránkovi, dlouho nevydrží u jedné věci a to ani teď Vládík. Prý je hlavně lepší nejezdit jen na týden, aby si zvykly na jiný režim. Mončo, brzy to budeš mít za sebou |-| Markétko, to má už Vládíkovo porodní váhu :-) Stejně musela být malinká x-) Jinak Vládík už sedí bez opory, ale občas ještě padá :-N Prodala jsem věcičky za 310,- a 400,- a 105,- tak mám radost, každá korunka teď dobrá :-)
Profilova fotka
jiřinko však uvidíme ale z koníka vím že ty děti jsou v poho ;-) ale uvidíme jaká bude :-) o tom týdnu to vím...... malinká byla ale roztomilá x-) x-) x-) gratulace k sezení to je hezký a ty věcičky super prodej 8-) holky mi se poprvé koupali v nové koupelně dnes nám tam dali topení a vana prošla zkouškou a vydržela :-D :-D :-D
Profilova fotka
To je jasný, že musí vydržet 8-) No Evičko, tak co je?
Moni, držím palce. Já se toho vždy bála, ale když je třeba to absolvovat a má to smysl, alou do toho! ;-) Míšo, u toho dílu jsem bulela. Ony se nenarodily jim, ale adoptovali si je, ne? Já vůbec nedokážu říct, jaká budu mamča, ale myslím, že přísná. Co vy? Metoda cukr a bič nebo opak? :-D S tím jezděním s mimčem na dovču si myslím, že jde hlavně o to, jaké to dítko celkově je a podle toho vše zařídit a uspořádat. Jsou rodiče, kteří prcky do roku vytáhli na zádech do exotiky. Já myslím, že u nás je také krásně, ale nic se nedá plánovat, to se nějak ukáže. Míšo, ani mi nemluv o lenosti. Vy také rádi sauny? Také jsem napjatá a zvědavá na Evču. Poďme hlasovat, co to bude? Já myslím, že kluk a bude to tu 2:2 (Míša, Markét: Jiřinka, ? Evča) Pája bude holka a Monča kluk. Já to vždy tipla, vsaďte se! :-D
A ty? A já? A Pavlí a Leni a Kačka? To je nás pět...nás nespáruješ...ledažeee...no já bych tam prcla třeba Monče dvojčata...když už maj ten velkej dům :-D Já chci klučíka jako maj Veverkouc!!! :-D Já taky tipuju pindíka dneska :-) Jinak, ona jim je porodila ta náhradní matka (v Přátelích), proto jsem tam dala to "se"... To byl ten poslední díl? Já už se dlouho nedívala (to znamená, že už sem dlouho nežehlila :-D)..no to sem řvala jak tur...zvlášť, když to bylo v telce poprvý...jakože jsem s nima fakt strávila deset let a oni si skončí...drzouni :-N :-D Já ráda všecko, kde se dá relaxovat :)
já tipuju zatím těhotné a plánující! :-D Míšo, my tu za chvíli budeme přes počet! :-D já se také zamilovala do Vládíka a chci takového klučíka. takže my dvě kluka jako buka. nebo jako veverku! :-D myslím, že jo, že to byl poslední. jsem zjistila, že se dá na webu dívat na všechny díly Přátel. já ten seriál miluju a vůbec mi nevadilo, že jel dvakrát po sobě. a nejvíc se mi líbila ta scéna na závěr, ten výraz Joeyeho, jak zjsitil, že jsou ti prcci dva. :-) u žehlední se také ráda dívám na telku Evíííííííííííííí, ukaž nám pindíka! :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?