Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Míšo, tak všechno má své klady i zápory. No pěkně to máš naplánováno, držím palce! emoticon
To souhlasím, neskutečně mě štvalo, starat se o bráchu, je o 5 let mladší a vždy jsem musela čekat, než se naši vrátili domů, aby chudáček nebyl sám! emoticon
Každopádně já chci páreček. emoticon
1. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Miso A. ak az ti to vse tak krasne vyjde predej navod jak na to emoticon emoticon

Jinak jsme ted volala na vysledky krve a vse ok, jsou to tyzakladni,ale stejne, jsem rda, ze mam potvrzeny, ze je vse jak ma byt emoticon
1. pro 2009 ve 12:25  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Markét - to taky nebyla moje vlastní banda usmrkanců, zaplaťpánbůh! emoticon
Ale samý bratranci a kdesicosi.

Jo jo, páreček je fajn. Ale tam kde mají jen dva kluky je to taky boží...asi lepší než dvě holky, ty furt ječej emoticon
1. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak Vládík usnul.
Dneska jsme byli plavat, zase perfektní. Takže pro miminka doporučuju, protože je to hrozně baví emoticon

Byla jsem u zubařky a jsem akorát nasraná. Potřebuji dvě korunky a ptá se mě, jaké budu chtít, že hlavně je to o ceně, jestli 2 nebo 4 tisíce, takže paráda emoticon Příští týden jdu na první a na tu druhou po novém roce. Ale dávám si jen ty za dvojku, porcelánový teď počkají, prostě 8tisíc se mi teď za zuby opravdu dávat nechce emoticon
1. pro 2009 ve 13:09  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Psala jsem a najednou mi všechno zmizelo emoticon

evičko, moooc gratuluji k holčičce emoticon Nakonec je to opravdu úplně jedno emoticon

Míšo, článek si přečtu později, ale doufám a přeju ti, že se z toho brzy dostaneš a bude lépe emoticon

Co se týče těch věciček, tak mě u těch holčiček vadí, jak moc si jsou všechny podobný, ale je to právě tou barvou. Ono nakonec je stejně jedno, kolik toho mají. Já měla na Vládíka hromady, něco na sobě neměl ani jednou a něco jsem mu dala alespoň jedenkrát, abych neměla blbý pocit, že jsem to kupovala zbytečně.
1. pro 2009 ve 13:25  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jo a Míšo, my byly dvě holky a vždycky jsme měly hezký vztah. Je jasný, že jsme se taky pohádaly, ale nebylo to hrozný. Ale znám ségry, které se opravdu nemusely.
Já si třeba nedovedla představit, že bych někdy měla mít dva kluky a teď už si to představit dovedu, i když bych jako druhé miminko chtěla určitě holčičku.
1. pro 2009 ve 13:27  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Jiří to je mazec. Pavel má udělané přední dva. Kdysi si je vyrazil na kole, takže šel do porcelánu. Byl to boj, já první u chlapa koukám na zuby a Pavel je měl strašný. Po mé péči a pravidelném hlídání preventivních prohlídek má zuby jak perličky emoticon , ale těch peněz, než se to dalo do kupy emoticon . Jo, když tak nad tím přemýšlím, tak jsem z Pavla udělala pěkného chlapa, ale toho úsilí.

No tak já dvojčata opravdu nechci. Asi bych si při prvním umělku nechala dát jen jedno vajíčko i kdybych měla platit druhé. Pokud by se mi dvojčata narodila, tak jedno určitě neutopím, ale není to můj sen, spíš noční můra.Pavlovi kartářka dvojčata předpověděla emoticon

Amimi, to je vidět, jaké máme sebevědomí. Ty budeš mít super muže a já se na nás vždycky tak podívám a říkám si. Plešatý to bude po Pavlovi, oplácaný po mně, nohy a nos po mně, hlavu po Pavlovi a ambice zase po mně. To bude chudák emoticon emoticon Akorát oči máme oba zajímavé, Pavel úplně až černý a já zase čistě modré, tak doufám, že se to nepomíchá.

Pipiii ty tvoje stavy to je také síla. Amimi má pravdu, že základ je v pohodě, ale pro tyhle onemocnění jako jsou deprese jsou vlohy, které prostě někdo má a někdo ne, stejně jako u různých závislostí, někdo na podmět pro vznik těchto chorob zareaguje, někdo prostě ne.. To co máš ty pipiii nevím, neznám to a hlavně píší, že to není choroba. Asi bude opravdu stačit na sobě zamakat a umět se pozorovat a vytušit, kdy už jsi v nepohodě. Držím palce, určitě to bude v poho.
1. pro 2009 ve 13:29  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak já za zubaře zatím nedala ani korunu, krom těch 30Kč, co chtějí na prohlídce.
Zatím jsem bez plomby, zuby mám bílý a rovný. Zubařka si dělala srandu, že kdyby byl každej jak já, tak jdou žebrotou emoticon
Moni - to není o seběvědomí, to je prostě holej fakt - my sme dva štramácíí emoticon emoticon
Co kecáš prosimtě - ty jsi kusanda jak blázen a Pavel je přesně ten typ, co po něm ženský šílí.
Plešatej nebyl od narození a ty oplácaná taky ne...naopak - vy vrhnete na svět mládě neskutečně krásný a bude to modelka, páč jste oba veliký emoticon

Jiří - já vím, že můžou být i ségry v pohodě emoticon Moje máma má taky jen ségru a i když dětství prej bylo občas krušný, tak dneska jim to klape perfektně.
1. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Mončo, takže hezké vyhlídky, opravdu se ti do toho mimča ještě chce emoticon
Já bych dvojčata také nechtěla a hlavně po zkušenostech. Dřív ano, ale od té doby, co z nám kamarádku, která má dva kluky dvojčata, tak se to ve mně zlomilo. Ona je super, až mě překvapuje, jak to zvládá, ale je to makačka a začátky prý byli těžký.
1. pro 2009 ve 13:42  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Amimi modelka, nebo kyklop emoticon
1. pro 2009 ve 13:59  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 holky dvojčata je mazec semnou na Jipu ležela paní co je měla..ono asi pak být doma a pomáhat manža je něco jiného ale tam se v noci nevyspala vemte po 3 hod.se budí než nakrmí jedno druhý než přebalí atd může začít znova emoticon emoticon no já bych to také nechtěla emoticon musí fakt mít chlapa který pomůže emoticon
a pka jak chudinky plakali měli hlad a ona nevěděla které nakrmit dřív emoticon emoticon

jiřinko plavat bych chtěla chodit také od kdý to doporučují??? emoticon emoticon
1. pro 2009 ve 14:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No a já bych na ně byla sama. Buď bych se musela odstěhovat na první měsíc dva k našim, nebo nevím. Musí to jít zmáknout, ale fakt bych si to dobrovolně nevybrala.
1. pro 2009 ve 14:10  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 holky,
a to si představte třeba čtyřčátka! emoticon
to bych se šla buď utopit, nebo si pořídila chůvu, ale nevím teda za co! emoticon
1. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni emoticon emoticon emoticon emoticon

moni to jo pomoc i rodiny je dobrá emoticon no uvidíte ale pokud to máte od věštkyně no nevím emoticon emoticon
1. pro 2009 ve 14:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Leni nestras, pro me i ty dvojcata byli nocni mura
1. pro 2009 ve 14:21  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markétko, důležité je, aby držela dobře hlavičku, aby jí už vůbec nepadala. U nás se může od 3 měsíců, někde od 6 měsíců. My začali ve 4. a myslím, že akorát.
1. pro 2009 ve 14:22  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Já už jsem to tu asi říkala, ale jednou jsem na přechodu pro chodce potkala chlapíka, co vezl kočár trojčatama, co řvaly a řvaly a přes ameno mu koukala taková starší paní a děla: "To je štěstí! To je štěstí!!!"
A ten chlapík se na ní podíval takovým tím výrazem "jako děláš si prdel?!" a pravil: "Jo! Ale moc najednou!"

A co dvojčata...to je právě ještě ok - dvě ruce, dvě prsa...ale TŘI? To je jedno navíc!!!
1. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Třiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii emoticon emoticon
1. pro 2009 ve 14:24  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak mě napadá....když jsme se tu bavily o těch vánočních dárcích a sexem pod stromečkem emoticon
Nechtěla byste se některá převlíct za Santovo děvku? emoticon
Já si loni koupila tenhle kostýmek: http://www.obsessive.pl/foto/produkty/ikony/54.jpg za šest stovek a ve finále ho neměla na sobě - koupila jsem si jinej emoticon
Nechcete ho některá? Jináč ho hodím na Aukro emoticon
1. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo mám něco podobného už loni na Vánoce jsme v tom byla oblečená emoticon ale bez čepičky
1. pro 2009 ve 14:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Já mám právě dvoje...a tohle jsem ani neměla na sobě a neužiju to (taky oblíkat si to třeba na Velikonoce je blbý, že jo... emoticon).
Tak jsem si říkala, že se vás tu pozeptám, jinak to za čtyři kilča pofrčí na Aukru emoticon
1. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Když jsme jezdili s tou kamarádkou, tak mě překvapilo, kolik lidí se ještě nad dvojčatama pozastaví. Starší lidi říkaji, Pán Bůh poděkuj.
1. pro 2009 v 15:19  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak jsem si poprvé rozdělal sama v krbovkách, už jsme tu měli jen 23,7 emoticon
1. pro 2009 v 15:49  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

tak mi už stojí před barákem nová kára!!! emoticon emoticon emoticon Projela jsem se s ní dnes 50km a jak jsem z toho měla strach, tak to bylo naprosto v pohodě, už to mám v ruce i parkování mi jde emoticon Akorát má vzadu hooodně tmavé folie, takže když se seřeší, tak už zadním okýnken nevidím lautr nic, ale to jde o zvyk. No je to parádní autíčko, jsem naprosto unešená, šťastná jako blecha emoticon

Jiřinko, k tomu plavání pro prcky, mé budou 4 měsíce v srpnu, to jí budu moct už cárat i v rybníku a tak? nebo to můžu i dřív, jen to plavání pro prcky se doporučuje až od té doby, co drží samo hlavičku? I když nad tím tak přemýšlím, tak asi není vhodné mimi cachtat v studené vodě v rybníku nebo koupališti, co..
Jo a už jste topili něčím jiným nebo zatím stačí jen ty krbovky? My ještě kotel nezapli ani jednou, topíme jen tím krbem, manžel zatopí vždy večer a jak je teplovodní, tak ohřeje vodu do radiátorů i na koupání a do druhého dne do večera se tu teploučko krásně udrží, je to pecka.. dřevo máme zadara od známého, takže ušetříme za vytápění domu X desítek tisíc, mám z toho radost emoticon

Míšo, obleček úžasnej, hned bych do něj šla, akorát by to asi s pupkem trochu ztratilo kouzlo emoticon

S těma zubama jsou to teda dardy, já jsem naštěstí na tom stejně jako Míša, žádnej kaz, rovné, bílé, ale švagrová má se zubama problémy a fakt jí stojí strašný prachy, je to děsný emoticon

Jooo a novinka dne, máme kočárek!!!!! emoticon ten náš vysněnej, casualplay S4, nomálně stojí přes 20tis, to mi bylo teda líto dávat do kočárku, ale sehnala jsem ho za 10500Kč, zánovní, skoro nejetej, paní měla dva a tento měla jako sváteční jen do města, takže použitej párkrát a je kráááásnej, černej, přesně takovej, co jsme chtěli emoticon
1. pro 2009 v 19:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Včera jsem byla u kamarádky, která měla v sobotu termín a dneska v 15hod. porodila chlapečka emoticon
1. pro 2009 v 19:40  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, tak sem hoď fotku kočárku.

S těma zubama jsem na tom byla dlouiho jako Míša a Evča, ale jak jsem nejedla to maso a ničím to nenahrazovala (doporučují se luštěniny a ořechy, když nejíte maso), tak se mi trochu pokazily a přední není úplně celý můj a je tmavší. Před měsícem jsem si ho byla nechat zpravit, vrazila do něj tisícovku a výsledek nulový. Musím někam zajít, ale nevím kam a peněz zrovna moc nemám.
A to jsme dnes dali skoro 8 stovek za véču, ještě se slevovým kuponem od ČS. Ještě jsme měli výroční dozvuky. emoticon

Krbík bych si nechala také líbit, rozhodně ho chci jednou v domečku mít. Máme ho doma a je to paráda, takové to domácí teplo. emoticon

Míšo, obleček paráda, ale já bych se do té Tvé pidi velikosti asi nedala, mám velikost tak 38-40 a s prsama bych Tě také měla co dohánět! emoticon
1. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni, je to tento kočárek, dole se na něj můžeš podívat v té naší černé variantě emoticon http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=712877
Je strašně vychytanej, má ruční brzdičku (že člověk třeba z kopce ten kočár nemusí brzdit silou těla), stříška na korbičce lze úplně přetáhnout, že se dítě nemusí krejt plenkou před sluníčkem, jde taky odklopit odzadu, takže mimi může ležet na břiše a koukat ven, má větrací mřížky atd atd a ve sporťáku má nahoře ve stříšce slídu, že můžeš koukat na prcka, i když je po směru. No mám z toho obr radost emoticon
No a nejlepší na tom celém je, že jako z mála kočárků má tento polohovací autosedačku, že to mrně se tam nemusí kroutit jako v těch normál, ale že lze položit a je z toho lůžko, které lze používat jako korbička (70x30cm, což je velikost některých normál hlubokých kočárků), no a tu jsem do bílého auta objednala v bílé a přímo tuto http://deti.bazos.cz/inzerat/4412220/CASUALPLAY-PRIMA-EASY-UNISYSTEM.php emoticon takže přes léto to budu možná používat i místo hluboké korbičky, ještě uvidím emoticon no dnes byl úspěšný den emoticon
1. pro 2009 ve 22:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
 amimim, oblecek krasny, ale bylo by videt presne to moje osklive popraskane bricho- bohuzel mi ted praska kazdym dnem vic a vic:-/ nechapuemoticon ale mam to same jako murynkaemoticon emoticon

http://www.youtube.com/watch?v=qGpnkOnS6aE

amalka a oveckaemoticon emoticon emoticon

joo a ja jsme rada ze mam 1 diteemoticon a to mi staciemoticon
1. pro 2009 ve 22:28  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi,
moc hezký. Taky se mi líbí černá, popř. nějaká tmavá barva. Viděla jsem někde v časáku kočárek Terezky Maxové, v takové kovové barvě a dost se mi líbil.
Brzdu musím mít taky, kvůli in-linům, stříška super. Nelíbí se mi ale takové ty deštníčky, to fakt nemusím.

Já když byla malá, vždy jsem chtěla dvojčata, no jo, mladá nezkušená. A že jsem i teď, ještě jsem nerodila a nevím, co je to mít vlastní dítě. emoticon
Jednou, když jsem byla na brigošce někde v obchodňáku, byla jsem z jedněch dvojčátek hrozně nadšená a říkala jejich mamince, že si je hrozně přeji, tak mi to rozmlouvala. emoticon
Taky si myslím, že je to horší, ale zase ta pozitiva, jak už tu bylo řečeno, jsou v tom, že je to najednou a prý si spolu pak vyhrají a mají k sobě blíž.
No jak to dopadne, tak to bude.

A kolik byste chtěli dětí? My tak dvě až tři. Uvidíme, jaká to budou divočata, podle toho! emoticon

Míšo, jen jsem to zapla, Adam poznal, že je to Shawn the sheep! emoticon
Já bych se té ovečky asi lekla, ale Amči se, zdálo se, líbila! emoticon
1. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, jak je to možné, že ti to bříško stále praská, když už se nenapíná?? to se taky stává, že praská i po porodu? emoticon a Makét tobě taky?
video super, malá je kouzelná, má krásné oči, no je to panenka emoticon akorát ta ovečka se mi taky teda zdála strašně hlučná, divím se, že se jí nebála.. minulej měsíc jsem koupila takovouhle hrací kachničku kámošky malej, je jí 7 měsíců a ta teda řve jako tur, když spustí kachnička zvuk, takže fakt super dárek emoticon

Leni, myslela jsi tento kočárek? http://www.super.cz/bulvar/co-se-kde-sustne/33322-tereza-maxova-v-praze-uz-ji-hned-tak-neuvidime.html ten se mi taky líbí, jen ty kolečka jsou podle mě do terénu nepraktická, jak jsou vepředu malinká..
Jinak k tomu počtu dětí, já bych chtěla taky min.2, a když budou v pohodě a my taky, tak klidně i třetí emoticon líbí se mi velké rodiny, ty děti se pak raději vrací k rodičům a je furt živo, já jsem jedináček a tohle mi dost chybělo a líbí se mi to moc třeba u manžela, má 2 bráchy a je to prostě super emoticon
2. pro 2009 v 00:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.