Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Jo Markét, já zapomněla, že letos jsou Vánoce poprvý, takže člověk neměl čas předchozích téměř dvanáct měsíců si na svoje nejbližší vzpomenout i nějakou drobností :-p :-D Ne...chápu to - znám víc lidí, co to takhle dělají. Ale já jsem na tohle prostě cíťa. Loni si tchýně s tchánem nedali nic se slovy "všechno máme, na co další krám do baráku" a mně se z těch dvou zoufalců chtělo brečet. Máma s tátou jsou spolu třicet let a přesto každej rok vymejšlí, čím by toho druhýho potěšili. Mně sice v každým oku svítí pětitisícovka, ale nejdůležitější je, že si na mě někdo vzpomene a chce mi udělat radost. Takže mě opravdu upřímně potěší od babičky naprosto antisexy noční košile z flanelu ve velikosti xxxxl, protože jsem jí před třičtvrtě rokem říkala, že mi je v noci zima. Tohle pro mě dělá Vánoce Vánocema a každýho, kdo to tak nemá je mi upřímně líto.
Profilova fotka
míšo ale my rodině dáme ;-)
Profilova fotka
a my si také dáme auto akorát ho nezabalíme a nevejde se pod stromek no :-p :-D
Profilova fotka
jo a kdo tady od ledna chodí a nakupuje dárky =-) =-) to by mě fakt zajímalo :-D :-D pro mě i vánoce jsou to že v období výzdob světýlek atd člověk chodí a nakupuje upřímně by mě v létě nakupovat dárky nebavilo :-p
Říkám - to je vaše věc.
Profilova fotka
právě jsme zapálila svíčku to je krásnýýýý x-) x-) x-)
Profilova fotka
Amimi já letos na Vánoce nemněla přes starosti o dům ani pomyšlení. Ale také pár drobností koupím, bez dárků úplně si to neumím představit, jen to nebude takový maga nářez jako loni. To jsem dostala auto za 120 000 a k tomu dárky odhadem za dalších 20 000, já jen za Pavla utratila také minimálně 10 000. Pavel je v tomhle cvok, dostala jsem tři luxusní soupravy spodního prádla, několik parfémů, kosmetiky, jízdy v autoškole, kabelku, boty a pásek puma, zlatá náušnice za 6000,-, prostě blázen. Mněl radost, že pěkně vydělává. Letos jsem mu řekla, ať korunky, za které by nakoupil dárky dá do obálky a koupíme si za to něco do domečku, on neumí šetřit.
Profilova fotka
moni přesně tak jako ty až budou rekonstruovat atd tak se to pochopí ;-) také jsme neměla náladu něco kupovat když byli starosti s domečkem a ted jak se malá narodila dřív tak to zkomplikovala :-N ale drobnosti budou to jsme napsala....my dali do baráčku 500 tis.to je dar jako brno :-D :-D a auto které chceme kupovat půjde také do větších výšin....takže tak, moni tak to můj Jirka právě šetřit umí a dost :-D :-p ale dělá to pro nás x-) jo a po nové roce chceme krb to také není levná věc :-N loni jsme tam měli fakt velké dary a docela drahé.....a je to zbytečné člověk si má dělat radost během celého roku a nejen o vánocích ;-) ;-) moni ale je hezké jak se o tebe Pavel stará x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste toho nakecaly dneska :-) Naše letošní Vánoce 100% nebudou o dárkách, protože jsem maximálně vyždímaní :-D Ne opravdu, počítám teď každou stokorunu, abych vyšla do dalšího rodičáku a to jsem utratila dalších 8tis., které mi poslali z práce. Vašek na tom teď není mnohem líp, ale 3 měsíce mu neposlali peníze z hokeje, tak snad to tenhle týden pošlou a bude trochu veseleji, i když ne o moc :-| Ale to nevadí, letos už toho bylo hodně. Vašíkovo rodiče koupili pinčesový stůl a poníka, nám řetěz na baráček a Vládíkovi za tisícovku oblečení, hračky prý kupovat nebudou, že toho mají hodně. Naši asi nakoupí, prý už to mají vymyšlené, ale vůbec netušíme. Já Vašíkovi koupím ten holící strojek, tak doufám, že další rodičák brzy dorazí a pyžamo, které jsme nikdy neměli, ale na baráčku ho přeci jen potřebujeme. Tím nejspíše letos končím. Našim jsem udělala fotoknihu Vládíka a jejich dovolených, což jsou necelé 3tisíce, Vašíkovo rodičům ještě nevíme, pro Vládíka vše mám - jen to musím zaplatit :-S a pro malýho Kryštůfka taky. Nevím, co ségře. Já si to taky bez těch dárkům představit neumím, ale chápu Markétku a opravdu je těžké nakupovat s prckem, já mám vše přes internet. Jinak už jsem taky zapálila adventní svíčku, když dávali adventní koncert x-) Poník pěkně zlobí, pořád by kousal :-D Já se o něho starat neumím, takže ode mne to nikdo čekat nemůže, ale je krásný, dnes si Vládík pohladil. Prcek včera začal házet nový úsměv a to je kouzelný x-) Zatím neleze dopředu ale dozadu a dnes už nám začal tahat kabely od DVD a málem ho stáhnul dolu :-. Evičko, tak jsem zítra zvědavá, ale já čekám chlapečka x-) Všimla jsem si, že jak jsi doma, tak nás nějak nestíháš :-D Co asi Kačka, dlouho už tu nebyla.
Profilova fotka
Mám doma muže, tak písnu zítra, ale máte recht. Hlavně si udělat pohodičku, koukat na pohádky a být spolu. To jsou Vánoce.
Profilova fotka
holky jsme ráda že nejsem jediná já divná :-N x-) fakt moc dík x-) jiřinko to mi povídej vyždímaný to je to správný slovo :-D :-D ono když se staví a do toho přijde prcek no pozná to každý ;-) já mám zatím mateřskou ta je dobrá ale rodičák bude také drsný :-p :-p spadnou na 7600 fuj :-p :-p nám naši dají peníze za to koupíme hrnce :-D super dárek ne :-D :-D babička nám dá peřiny :-D :-D a polštář :-D a jinak asi penízky a pro malou pleny a oblečení ;-) jiři asi jsme blbá ale jaký poník vy máte živýho poníka :-o :-o ??? jé to vládík musí být roztomilý x-) x-) leze pozadu to je hezké :-D :-D a na kabely pozor :-x naše se také směje i na mě ale asi to není ještě ten pravý úsměv :-N moni hezký večer x-)
Jiří - taky jsem na ní dneska myslela...jestli se snaží nebo jestli už zabřezli s Míšou :-) Snad někdy nakoukne a dá vědět, co a jak. Poníci jsou svině kousavý, já to říkala :-D Ten náš ještě kopal, hajzl jeden. Ale to byla enormně vzteklá kobyla. Jiřinko - je funkční nebo je to valach? Ty bejvaj nejklidnější. Co se týče těch Vánoc...nemůžu si pomoct, ale nemít pod stromečkem ani špejli je prostě smutný, i kdybsme si nadělili dům za deset milionů. Pro mě jsou to prostě výmluvy. Ale jak říkám - každý to má jinak. My taky zapálili svíčku, ale u nás furt něco hoří, tak mi to ani nepřijde nijak "sváteční" - ale je na věnci, to zase jo :-D Evi - co jsem to tipovala minule? Holku nebo kluka? Už nevim... :-D Sama bych chtěla klučíka prvního....a když vidím Vládíka Veverkouc, tak jsem rozhodnutá úplně pevně...jen ještě nevim, jak to zařídit :-D :-D Jo a Markét - našla jsem teďka ve špajzu i dětskej punč, tak ten bys mohla :-) Nebo jestli už nekojíš ani na "požmoulání" nebo jak si to řekla, že Sofí dělá :-), tak i normální. Já mám asi radši svařák, ale musím si ho dělat sama....v baru mi vždycky přijde takovej fuj e-e.
Článek se načítá
Profilova fotka
kačce můžu napsat sms ;-) míšo špejli tam jirkovi kldině dám tu mám doma :-D :-D no ono výmluvy ono nemít peníze a počítat každou stokorunu není nic moc |-| my na tom špatně tedy nejsme to ne..ale zase je tu malá a s ní fakt do krámu nepolezu ;-) jak zařídit kluka :-D :-D to fakt nevím míšo já bych poradila holčičku :-D :-D míšo já můžu už i činzáno :-D :-D už jí nepřikládám neodstříkávám už je pouze na Um ;-) na svařák s etěším také si ho uděláme doma x-) x-)
Vy nic radit nemůžete...vy lehnete a je zaděláno...ta zasejc takhle u všech není :-D Ale nedávno jsem četla na novinkách, že za sperma v těch "sběrnách" dávají 1000 Kč. No říkám Michalovi, že když bude pravidelným dárcem, za rok máme na čupr kuchyň. Tak prej si to mám sbírat sama :-D No...tak mě napadlo, že Jirka by byl asi strašně žádanej, když je takhle to....zasejvací :-D
Profilova fotka
míšo fakt že bych mu to navrhla :-D :-D ale zase aby po světě choili jeho děti 8-( to bych asi nerada :-N dneska jsme vedli vážnou debatu jak se chránit takže prášky jinak nic nebude :-N :-D míšo kdo ví třeba to bude i u vás ;-) otření o trenky a je to tam :-D
ahoj holky, tak už jsme doma z Londýna! ;-) bylo to fajn! pojali jsme to trochu jinak, jeli jsme tam hlavně za kamarádama, kteří po novém roce odlétají na Nový Zéland a do teď pracovali v Londýně. taky jsme vyrazili na nákupy a užili si dobrého jídla. po památkách jsme příliš nechodili, oba jsme byli v Londýně už několikrát, takže už ho známe. sešli jsme se tam pak ještě na pivku s mojí kamarádkou, která tam už pár let žije a my se dlouho neviděly. zašli jsme si do nádherného parku Greenwich, jedli v China Town, Indické restauraci a koštli i sushi. vše za super ceny. já ho teda miluju, ale Adamovi to moc nejelo. dovezli jsme tašku hader. nakupovat jsme byli v Primarku, což je parádní několikapatrový obchod s neskutečně levným oblečením. nakoupila jsem si v přepočtu za tisícovku triko, rolák, podprsenku, tepláky, punčochy, elegantní nátělník, košili a nějaké drobnosti. pak i košile a kravaty jako dárky. prostě ty ceny jsou neuvěřitelné. já nemám moc ráda takové to účelové nakupování oblečení, ale teď mám teda na nějakou dobu vystaráno ;-) . navíc jak jsem byla skoro půl roku bez práce, tak hadry šly samozřejmě stranou. jdu mrknout, o čem jste povídaly a taky musíme trochu poklidit, je to tu jako po výbuchu. :-D přeju hezký večer
Profilova fotka
Ahoj Leni, mě vůbec nedošlo, že jste v tom Londýně. Hlavně, že jste si to užili. Kamarádka tam je 4 roky a tolikrát jsme plánovali, že za ní poletíme a vždycky do toho něco vlezlo. Teď je od soboty tady a těším se, až jí uvidím. Pak se vrací. Míšo, tak to je moc hezký, že je Vládík malá inspirace, i Léňa, takhle mluví, to mu pak budu muset povědět x-)
Jiři, určitě tam zajeďte, ale před Vánocemi nedoporučuju, je tam už celkově hrozně moc lidí. Praha je proti Londýnu hadr! :-D Zkuste někdy na jaře, jsou tam nádherné parky. Ale žít bych tam nechtěla, prostě to množství lidí, hektický způsob života a dost nepořádku mě neláká. Jak jsi psala, že byste nechtěli žít v Praze, tak já také ne pořád. Teď nám to vyhovuje kvůli práci, ale časem někam do klídku. Oba jsme z vesnice, vlastně ze stejné, takže chceme bydlet někde na vsi u lesa v domečku jako vy :-) Bez dětí mi to tu vyhovuje a bydlíme na okraji, kde je klid, takže zatím dobrý. Jinak uvažuju, že na jaře vyrazíme do Říma, viděla jsem levné letenky. Jiři, vy jste tam byli, doporučuješ? Co ubytko? Kde se dá sehnat za levno? Moni, gratuluju k domečku, to je perfektní a za tu snahu to stálo! ;-) Marky, hezké fotky a ještě hezčí dcerunka! :-) Evi, držím palce na UTZ a těším se na výsledek. Já tipuju klučinu. ;-) Musím zareagovat k pár příspěvkům. Jak jste psali, že nechápete, jak spolu můžeme být už tak dlouho, tak já to nikdy nijak neřešila, prostě tak to šlo. Je jasné, že kdybych začala s někým chodit teď, jde to rychleji než v 19. Ale do teď, vlastně rok zpátky, jsme ještě studovali, A. vlastně ještě dokončuje dálkově, takže při studiu pro nás prostě svatba nepřipadala v úvahu. A ten posun tam byl, právě to společné bydlení, bydlíme spolu už 2 roky, a cítím, že teď to chce další posun - svatba se blíží. ;-) Míšo A., takže jsem pochopila správně, že HA nebereš? Já to beru taktéž jako svinstvo, i když pleť jsem měla jako miminko a teď nic moc, to je fakt a bez gumy je to taktéž lepší, někdy se tomu dost bráním, ještě že A. je zodpovědný :-D . Ale nemíním se tím cpát a je mi líp. Kontryhel pomáhá a já si nestěžuju, Durex Ultra Thin to jistí, doporučuju! :-D
Profilova fotka
Leni, k tomu Římu ti napíši zítra, ju. Jinak kůň je on a na jaře bude valach. Kope jen do ovce a do psa :-D Jo a Markétko, je živý ;-)
Profilova fotka
Jak na jaře bude valach, já myslela, že je to poník a valach je takové to velké tele do lesa. Jsem zmatená. Jinak když nejsou prachy, dají se vymyslet ptákovinky, zarámovat, nebo překreslit společnou fotku a tak. My za těch deset let už byli kolikrát né na nule, ale tak v mínusu, že jsem si myslela, že se nevyhrabem a to jsme ani nic nepořizovali, jako např. barák. Stačí hazard v podnikání a je to. Markét u Vás je to podle mého i tím, že máte malou a to je pro Vás takový dar, že ostatní jde stranou. Příští rok budeš vymýšlet co pod stromeček, ale na 100% nejvíc pro malou. Já si myslím, že se ty Vánoce s dítětem trošku změní. Teď je to o nás dvou a o romantice s dítětem je to o záhadách okolo Ježíška a jiskřičkách v očích. Manža se napapal a spí. Vstává ve dvě a jede do Ostravy :-(
Jiři, klidně, nespěchám. Díky. Nebo mi napiš, kdy jste tam byli a pokud jsi tady o tom holkám referovala, tak si to vyhledám. Krom Říma mě láká Amsterodam či Barcelona. Moni, tak to se manža moc nevyspí, často tak brzy vstává? Já to letos s dárky také nemůžu přehánět, peněz moc není, až po novém roce mi začnou penízky na účtu růst a to budeme šetřit na svatební cestu. Teď mám navíc jen to, co si vydělám z učení Aj, jinak se dostávám z kontokorentu. Adam má za týden narozky, tak mám pro něj jednu košili s kravatou z Londýna, pak lístky na balet na Louskáčka a chci ještě něco. Na Vánoce nevím. Mamce a jejímu P. chceme pořídit poukázku tady do aquapalace do světa saun, mamce přemýšlím termohrnek na kávu, jejímu P. také jednu košili, taťkovi druhou, ale jinou :-D a , to byl rozkaz od mamky, ať nemají stejnou, pak poukázku na masáž. Bráchovi mi mamča něco radila, ale teď to nevím. A kámoškám koupím nějaké drobnosti pro radost. Také vždy něco vymyslím, i kdyby to mělo být za pár kaček. Babi a dědovi zařídím mamča a druhé babi promyslím. Přeju dobrou noc. ;-)
Profilova fotka
leni to je super že jste si to užili x-) x-) zívidím to cestování už se těším až budeme cestovat s malou x-) děkuju za pochvalu foteček x-) a to že jste spolu tak dlouho bez svatby chápu každý to má jinak já bych to ale asi nevydržela však můj první vztah se zhroutil po 5 letech právě že se nic nedělo 8-( 8-( takže to beru takto ale pokud vám to takhle vyhovuje je to v pořádku ;-) jiři :-D :-D živý kdo vám ho dal a kde ho máte???? :-N =-) =-) moni asi máš pravdu že letos to neřeším protože máme malou...jinak jsme vždy vymýšlela scháněla ale tento rok toho bylo moc baráček těhotenství a ted malá :-) tedy manžel vstává takk brzy jo to na ně budu myslet budu krmit :-D :-D malá se mi ted vzbudila až po 4 hod a něco škoda že to není v noci 8-( 8-( to mi určo vynahradí ted jsme jí uložila atk jsem zvědavá kdy bude vstávačka :-p leni však není to o dárkách ale o Vánocích a že budete spolu x-) x-) zdraví a štastní!!!tot je můj názor na Vánoce dárky můžu dát kdykoliv ;-) 8-) dobrou noc x-)
Marky, teď bych vše urychlila jako ty, ale při škole to nějak nešlo a žili jsme jinak - studovali a užívali si studentského života. ;-) A kam máte namířeno, že by za rok v létě to Řecko, jak jsi kdysi říkala? V letadle byla spousta miminek. Já bych s prckem letěla podle toho, jaké to moje mládě bude. Jestli bude klidné, tak no problemo a jestli to bude divočák, jako bývala dle našich já, tak to si budu muset nechat zajít chuť. :-D S těmi Vánocemi souhlas, já už se hrozně těším na ty první manželské za rok. ;-) A mám hlavně ráda nějaké to překvápko.
Profilova fotka
No teda holky, vy jste toho tady za ten večer strašně nakecaly, uf, dočteno, ale byla to fuška :-D Do teď jsem makala, jsem totál vyždímaná, už na to zase nějakej tejden ani nesáhnu, mám toho plný zuby.. kdybych to dělala průběžně, tak je to v poho, ale já se furt někde flákám, a pak nevím co dřív, když se to nakupí, no chytrá holka :-D Míšo, tak to si o tom přístroji zkusím tu diskuzi najít, vypadá to rozhodně zajímavě. Jiřinko, taky mám ten pocit, že co jsem doma, tak už tady netrávím tolik času, v práci jsem si sem chodila odpočnout, ale když jsem doma, což moc není, tak na compu udělám to nejnutnější, moc času nazbyt není.. Markét, k těm Vánocům a to jako na štědrý večer bude jen véča a žádné těšení na překvápko pod stromečkem? Ani třeba nějaké drobnosti? Tohle mám stejně jako Míša, bez toho pro mě Vánoce nejsou Vánoce, tu atmosféru podle mě dělá i to napětí z dárečků a radost z radosti druhých.. Já bych teda taky neměla kvůli té chřipce lézt po obchoďácích, pro těhotné je to to samé riziko pro mimi jako pro naozené mimi, ale já na to peču, tu chřipku může domů přitáhnout manžel a neudělám s tím stejně nic.. no a asi taky něco budu objednávat po netu, jen až vymyslím, co.. Leni, no tak to jste měli parádní výlet x-) nekoukala jsi po těch dětských hadříkách Next? Jdu do hajan, dobrou noc, zítra večer se ohlásím, jak dopadl utz :-)
Profilova fotka
leni jasně pokud jste se studovali tak se to dá pochopit :-D :-D jo jo chtěli bychom řecko tak září bude jí 10m.a zatím je kldiná x-) snad jí to vydrží :-D :-D evi vánoce jsme vysvětlila a už to nebudu řešit dáváme si fakt ted dary a to mi stačí x-) x-) mě stačí že tam bude malinka to je nejcenější dáreček x-) a o tom že jsi ohrožená ano ale to miminko které vylezlo z bříška mnohem víc ;-) a v šestinedělí se do obchodů ani mezi více lidí chodit nemá ale každý at dělá dle svého svědomí a vědomí ;-) jsme zvědavá s čím přijde z UZ x-) x-) x-)
Profilova fotka
AHoj holky, tak jsem si pri snidani krasne pocetla, uz to tu mam misto knizky, kolik toho vzdy napisete ;-) Byli jsme o vikendu v Praze, v sobotu divaldo Na Fodlovacce - Jak vyloupit banku - odesli jsme v pulce, mela to byt retro komedie,ale nejak jsem se za celou hodinu nezasmala. PAni v satne se ptala jestli uz odchazime a rikala to tim tonem jako, vam se to snad nelibi?, tak sjem vystrcila bricho co to slo a rekli jsme , ze je m nevolno a ona jen s usmevem pokyvala hlavou :-D :-D Nastesti jsme ty listky meli zadarmo. Vecer jsme pak sli posedet s kamaradama a prisla jsem domu az v jednu rano. Vubec nevim, jak jsem to vydrzela. Vcera jsem zasla jeste ne pokec s kamoskou a pak na sushi. hlasim, ze to jak je v Paladiu je i na Smichove a je tam min lidi ;-) no apak sjem frceli zpatky do Budejk. A dneska jsem jak kdybych byla mesic v kuse v praci :-( Evi drzim palecky at uz mate dneska jasno ;-)
Profilova fotka
Leni já bych také ráda jela do Anglie. Mněla jsem super nabídku s průvodcem busem, ale Pavel to po té Paříži busem radikálně odmítl. A to sushi mi holky vůbec nechutná. Sníst se to dá, ale zdá se mi to bez chuti.
Moni :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D S tím valachem jsem tady málem padla pod stůl....kolegyně na mě vejrá přes stůl jak kdybych se zbláznila :-D Ale budete se stěhovat na vesnici...ono se to časem podá :-D Leni, pochopila si to špatně. Já HA beru, přestože si uvědomuju, o čem to je a že to není správně. Jo, jsem prostě pohodlná. Ale zasírám si svoje tělo, to je můj boj. Ale zase na moje ekomyšlení není zrovna příjemný, když vím, co to děla s rybama a tak vůbec...je to prostě sajrajt. Nicméně - cpát hormony do mlíka a dávat to dítěti, to bych nikdy neudělala, prostě mi to přijde špatný non plus ultra. Můžeš mi nějak přiblížit ten svět saun? Docela by mě to zajímalo :-)
Profilova fotka
A můžeš ty mně přiblížit toho valacha, když se mi směješ ;-) . Jako co si mám představit pod polmem: na jaře z něj bude valach. To jako čáry márý fuk a z pidi koně bude tažný mega kůň nebo co :-D ? Já tomu nechápu :-N
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Marktét, vždyť jo, to je každého věc, ale já si osobně myslím, že ti stejně manžel nějakou třeba drobnost koupí a on tam chudák nebude mít ani ň? Pamatuješ minule, teď nevím, co to bylo za událost, tak jste si taky řekli žádné dárky a dostala jsi myslím od něj nějaké stříbro.. :-) Leni, k tomu sushi, my na něm byli tenkrát poprvý v tom Paladiu, jak si zaplatíš asi 350Kč a jíš, co sníš, ale teď v říjnu jsme byli tady v Plzni, otevřeli nám tu konečně sushi bar a to se nedalo vůůůbec srovnat. Obr tác s výběrem všech druhů stál cca 300-400Kč a bylo to naprosto úžasné, byly mezi tím i kousky s těma velikýma červenýma kuličkama kaviáru atd, no nářez, normálně by to stačilo pro 2, ale my si objednali 2 tácy a jedli jsme to asi 2hod :-D Ale fakt pecka, doporučuji, fakt je to velký rozdíl :-) Jooo a víš, že se v těhotenství nesmí? ale já na to taky prděla :-D Mončo, ono když si to namáčíš do té jejich sojovky nebo wassabi, tak je to hned lepší :-) ale je fakt, že každej den bych to opravdu jíst zase nemusela. Tak jdu se dát pomalu do kupy, musím na kontrolu k obvodní, a pak na ten UTZ, nemůžu se dočkat x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?