Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Leni, děkuji :-) To je dobře, že ti to v práci utíká, je lepší nemít čas se ani najíst než se celý den kopat do pr.. a nudit se. K tomu vínku, v těhu se taky může, sem tam vyjímečně 2dc červeného nevadí a dokonce se i doporučují, takže když se někam jde, tak si dám a neřeším, ale není to každej týden, tak jednou měsíčně. A jak jsem dlouho pořádně nepila, tak to stačí pro veselou náladu :-D No a něco nového ve svatebních přípravách?
Evi, teď máme pauzu. spíš okukuju, kam vyrazit na svatebku. docela mě láká i Keňa. máme oba moc rádi přírodu a zvířata. kromě DR uvažuju i o Kubě. pak to jen naservírovat Adamovi a jedééém! 8-) na šaty pojedu za týden do Brna, kde mám sraz s kamarádkama. a pak za dva týdny do Zlína, protože tam jedeme poblíž slavit třicetiny kamaráda, bude to velká akce. já si myslím, že se to s tím nepitím nemá přehánět. jenž já neumím zůstat u decky. ale jak budu mít v břiše to stvoření, určitě to ovládání půjde samo! :-) co furt vyvádíš, dnes byl opět obídek s kámoškou? já si to celkem užívala, když jsem byla bez práce. čas si umím zorganizovat a najít si zábavu, jen kdyby na to byly penízky, že? :-D Mončo, nespíš???????????????
Profilova fotka
Leni, pokud Kubu nebo DR, tak určo DR, když koukám na fotky známých, co byli na Kubě, tak se to absolutně nedá srovnat a navíc co si budem povídat, je to komunistickej stát a podle toho to tam stále vypadá. Jsem moc zvědavá, jak pochodíš se šatičkama v tom Brně a Zlíně :-) K tomu pití, taky normál neumím zůstat u jedné, právě po jedné se teprve začínám rozjíždět a začíná mi to chutnat, ale teď prostě vím, že to jinak nejde, ze začátku jsem si dala třeba ještě jednu houbičku, ale jen s deckou, takže 3dc, ale to bylo párkrát. Řešim to tak, že jezdím autem, takže si stejně víc než dvojku dát nemůžu, i dkyby svědomí vůči mimi šlo do háje, tak vím, že se nějak musím dostat domů a pod vlivem bych do auta prostě nesedla. Ale fakt s tím teď nemám problém, zůstat u jedné, ono se to člověku v té hlavě fakt vlivem těhu srovná, i když u někoho je to neuvěřitelné :-D Jinak dnes jsem byla celej den doma, dopol jsem uklízela a k večeru jsme jeli nakoupit papu.. Ale zítra mám zase lítací, v poledne jdu na kontrolu k obvoďačce, pak po krámech najít manželovi nějaké dárky a večer s kámoškou na kafčo :-) No jo, Mončo, kdepak tě máme? V delíriu? :-D
Evčo, o dárčcích mi ani nemluv. už máš nápad, co pro manžu k narozkám? A. má narozky na Mikuláše, na konci listopadu máme 7.výročí, což slavíme večeří a na Štědrý den má svátek. ten si to fakt vybral, vše v jednom měsíci! já fakt nevím! :-|
Profilova fotka
Leni, zatím pro něj mám jen 2 trička, zimní černou vestu, pak svařovačku na pytlíky (je žrout brambůrků, tak aby mu to nevlhlo, když to otevře a nedojí, měli jí v akci za 99kč :-D ), pak takovou taštičku přes rameno na doklady, cíga, peněženku, telefon atd, aby nemusel tahat baťužek, ještě potřebuje kšandy na motorkářské kalhoty, zhubnul a padají mu. Ale pořád nemůžu přijít na nějakej takovej ten pravej dárek.. no dostane pak ještě ten můj kalendář..dodatečně :-) S tím Adamem to máš teda hustýýý :-D
Profilova fotka
V dlíriu, v delíriu. Dostala jsem nádhernou kytici od manžela, že jsem to dnes ustála. Dnes ano, ale jak bude zítra nevím. Držte nám palce. Evi v Německu se moc nakupovat nevyplatí. Spousta obchodů má ceny jako u nás. Když tu nebyl New York, Exe, Nexu a podobně, tak to bylo super, ale dnes je to škoda benzínu. Naši to mají 20km do Polska i o Německa, to je super. Když se ještě vracelo clo, tak jezdili pro nábytek do Polska. To by byl podnikatelský záměr, ale dnes už to není co dřív. Jamal byl kdysi za hubičku. Holky jsem na šrot, jdu spinkat.Papa
Profilova fotka
ahojky holky napíšu pak dočtu :-) včéra byl fakt den :-( :-( jako Ikea dobrý něco jsme pokoupila pak jsme jeli do Sconta opět slevy 20% objednali jsme si tam tu obrovskou halovou skřín za 6500 :-) a židle do jídelny jsou mega luxusní i houpací :-D :-D vyšli by na 7 tis.s tou slevou na 4 500tis.máme 4 ;-) řijde to do 3 týdnů x-) x-) to bylo fajn pak jsme jeli do hornbachu už mi začlo být divně vzali jsme obklad do koupelny asi 30 balíků 8-( 8-( jirka naložil...zaplatili jsme a jeli k autu já také něco táhla,pak to nakládal do vozíku a chodil daleko tak jsme mu chtěla pomoc a chtěla jsem te vozík přesunout no a co se stalo vše se vysypalo na zem ;-( ;-( ;-( no asi 6 balíků obkladů |-| |-| jirka nejdříve nadával ani se mu nedivím...pak mě ale uklidnoval objla a já jen brečela a brečela..asi hormony :-N jeli jsme domů doma to prohlédli a byli pěkně odštípaný rohy :-( :-( zníčený asi 4m obkladů :-S večer přijeli zedníci a v pondělí nám to obloží x-) x-) x-) to je ejdna dobrá zpráva druhá že jsme jeden balík vzali a vyreklamovali :-N a oni nám ho vyměnili :-N a třetí že tyto dlaždice se budpu doel řezat a na vanu takže ty růžky nevadí :-x :-N takže to nakonec dopadlo dobře uffffff 8-) holky celá rekonstrukce mě už pěkně se.. :-( :-( :-( nervy v háji ale jedna věc jistá koupelna bude příští pátek x-) x-) jirka udělá jídelnu za pondělí a úterý a příští víkend se STĚHUJEME x-) x-) x-) pardon musela jsem si postěžovat jo a jedna otázka mám pocit že se malá otočila zadečkem na druhou stranu je to možný =-) =-) =-) ????
Profilova fotka
evi gratulace k výsledkům x-) x-) to je super!!!slyšela jsem ten balvan spadnout až k nám :-D :-D mío Amálka to má nějaké otočené no dává vám zabrat :-( snad se to brzo upraví ;-) jsme zvědavá na naše zlobidlo :-N :-D :-D evi ta ikea mě také nenadchla 8-( koupila jsme jen mísy květináčky :-D slkleničky :-D a pár drobnůstek ale nádobí koupím v tom tescu už mi to řekla mamka ;-) potřebuji bílé a zelenkavé černé už by bylo moc máme černou jídelní sestavu :-N a ty netypické nelulaté talíře se mi moc líbí x-) x-) moni tedy to je situace :-( ale jak někdo říkal je to dnešní doba bud ráda že to nakonec dopadlo takto...ach jo to jsou fakt situace 8-( 8-( jinak já včéra také probrečela den kvůli tim dlaždičkám 8-( :-. úplně mi bylo zle a měla jsme chut na paňáka :-N leni za týden uvidíš už možná vše :-D :-D z domečku!! :-) to tvoje plábování svtyby ti tak závidím :-N rozhodně lepší než stavět :-p :-p jak jsem se na to těšila tak už mě to fakt neba 8-( 8-( a tu svatebku to je na tom tom to nejkrásnější x-) x-) x-) hlavně vyberte co s elíbí vám 8-)
Profilova fotka
jo evi na film jdětě každý na to holt má jiný názor jak píše Lenka odejít můžete vždy ;-)
Profilova fotka
Markét to mně mrzí ty obklady, ale nakonec to opravdu dopadlo dobře. Ale frčíte bleskovou rychlostí, jste šikovní. Já nějak pořád tíhnu k Ikea a to Sconto mi nějak nepřirostlo k srdci, ale spousta známých tam nakupovat jezdí. Mně bylo dnes trochu zle a pořád mám modrý jazyk. Doma nebylo nic, co mi chutná, jen Curaso :-N . Večer přijel Pavel, byl milionovej a koupil mi nádhernou kytici. Sice na benzínce, kde taky jinde v deset, ale laděnou do oranžovo-žluta a je v tom červené dubové listí na větvičce. Je nádherná, podzimní.
Profilova fotka
moni no vidíš jakého máš manžílka x-) x-) já kytku nedostala pěkně dlouho :-N 8-( 8-( tak my tedy máme skoro vše ze sconta :-N sedačku stěnu,židle skřín :-D :-D mě zase nejde Ikea no to je prostě o názoru ;-) jako na doplňky super :-) mě to mrzelo hooodně fakt jsme měla hysterák :-N ...šlo třeba o 2 tis.ale mě to prostě nějak sebralo :-x
Profilova fotka
Moni ta babka to teda komplikuje :-( Ale myslim si taky, ze kdyz mas smlouvu tak to proste musi byt dobry ;-) ale chapu ty nervy. A co vcerejsi vecer pomohlo to aspon trochu? Market ty mas ale stesti s tema obkladama ;-) hlavne, ze to dopadlo takhle a muzete pokracovat. Jde vam to fakt rychle :-) Leni ja byla na Kube i v DR a jednoznacne bych volila Dr,ale uz jsem ti to nekde psala proc vid ;-) Nerikam, ze Kuba se mi nelibila,bylo tam pekne,ale na svatebku bych akt zvolila DR ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
leni a jak dneska je??? no my rychle nejedeme to zedníci nám dali přednost že jsme prý těhotná :-D :-D jirkovi už chybí jen ta jídelna a končíme :-) také bych volila DR.sice Kubu plánuji někdy :-D :-D ale na DR prostě nezapomenu x-) x-) byla to nádhera x-) x-)
Profilova fotka
Market dneska zatim dobre ;-) TEda jako zaludek citim,ale zatim to jde Kuba je pekna a nebyt predtim v DR tak sem tam asi nadsena,ale DR nasadila vysokou latku. Jako priroda a moznost vyletu je lepsi na Kube,ale zas hotel za stejnou cenu je mnohem lepsi v DR a to o 100 Procent. Aspoń když porovnám ty naše dva, co fakt stál přibližně stejně.
Profilova fotka
Evi koukam na ty oblecky a ty jsi hodne pocitala s holcickou pri tom objednavani vid ;-) :-D Ale je to pěkné takhle na fotce;-)
Profilova fotka
Markét pomohlo. Dnes je mi víc blbě fyzicky, než psychicky. O polední pauze pádím na katastr udělat zástavu. V pondělí tam pojedu znova, pro potvrzení, že tam ta zástava je do středy to prý mají zpracované a do příštího týdne jsou peníze na účtu. Vypadá to líbivě, ještě aby vše klaplo. Jo a v prosinci patnáctého si z účtui strhnou první splátku. Letos si uděláme pěkné Vánoce, pouze vše nazdobím, uděláme si váču a žádné dárky. Asi si stanovíme limit, třeba 500,- na drobnůstky.
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Teda Mončo, po Curasu musíš mít dnes hlavu jako střep.. to jsi to pila jen tak nebo se spritem? Dobře dneska pořiď :-) Markét, to mě mrzí s těma dlaždicema, úplně chápu tvoje pocity, je toho už na člověka moc, že. Taky jsem tyto stavy měla, moc dobře to znám, kdy má člověk pocit, že nic nejde tak jak má.. ale tohle jsem prožívala spíš u hrubé stavby, vnitřky byli těžce v pohodě. Manžel těmto stavům, kdy je všechno špatně říká, že je to p.čou ke zdi :-D Leni H, to, že je tam hlavně holčičí není tím, že bych počítala s holčičkou, ale tím, že to bylo za super penízky a prostě se mi pro ty holčičky toho líbilo víc :-D Všechny moje kamarádky mají holčičky, tak se to kdyžtak dobře udá a zbytek třeba přes Aukro nebo tak. Dneska jdu na kontrolu k obvoďačce, budu se muset jít dát do kupy, v poslední dobou jsem hrozně líná, až teď jsem se vykopala z postele.
Profilova fotka
moni jsem ráda že je ti lépe..... ;-) někdy je toho na člověka opravdu moc :-| |-| kde má evička fotky oblečků =-) =-) =-) ????? evi je toho na mě moc opravdu ale je to tím porodem prostě jsme rozhozená za 32 dnů rodím a mám pocit že už bych měla mít klid a ne tohle 8-( 8-( ted jsme natřela sloupky na zbytek plotu seškrábali jsme jídelnu a dali mi do obýváku sedačku x-) x-) je to moc hezké x-) x-) jen to musím celé vygruntovat jak tu stěnu tak sedačku :-) evi co u obvodáka??jako kvůli těm zádům :-D ??
Profilova fotka
Pila jsem to s citrónovou limčou vypila jsem 3/4 flašky :-S Nepořídila jsem moc dobře. Vše mám od úvěrářky podepsané, orazítkované, ale na katastru mají zrovna dnes z technických důvodů zavřeno :-( . Ach jo. Tak jsem poprosila mojí těhu kolegyňku, která je na nemocenské a ona mi tam v pondělí ráno zajde. Evi a co by jsi v tomhle počasí chtěla dělat. Pěkně se vyvaluj a vstávej až na obídek :-D .To je pohoda co?
Profilova fotka
moni :-( :-( tak snad to v pondělí vyřídí kolegyně ;-) to jsou starosti co :-p :-p já ted vyklidila a zabalila obývák vše co půjde s námi x-) x-) a udělala tu okna aby tchýně neřekla že jí to vracíme špinavé :-p :-p ale jen jsme to lehce setřela :-N třeba to tu bude půl roku půsté :-. :-. kdo ví?? tak obývák mám takový holý :-D :-D :-D ale co týden to vydržím :-D
Profilova fotka
Jojo, jsou to starosti. Markét hlavně to s tou prací nepřeháněj, ať se ti něco nestane.
Profilova fotka
moni přinejhorším porodím :-D :-D taška zabalená takže jsme připraveni ;-) moni snad si ty problémy vyberete ted a pak vám půjde vše jako po másle ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak trávíte páteční večer? Já se teď vrátila z města a jsem zralá do postele. Markét, odkaz na oblečky jsem nechávala v diskuzi, bude to asi na minulé stránce, tak se mrkni. Jinak u obvoďačky jsem byla na kontrole, tak mi to ještě napsala do konce měsíce 8-) 38tis doma :-D Ty jsi zase natírala? Jako venkovní barvy jsou určo syntetické, to by jsi vdechovat fakt neměla. Takže kdy bude stěhování? Příští týden? Už by jsi opravdu měla mít klid a pěkně se zahnízdit :-) Mončo, ty jsi hovádko, tříčtvrtě flašky Curasa, no téda :-D To je škoda, že zrovna dneska měli na katastru zavřeno, to je jak naschvál. Myslíš, že může ta kolegyňka za tebe udělat zástavu? Bude potřbovat plnou moc, nebo ne?
Profilova fotka
evi :-D :-D už jsme to našla jsme slepá 8-( 8-( jinak fakt tam převládá růžová 8-) :-D :-D jo jo natírala asi 4 sloupky :-) venku to nevadí ;-) stěhování příští víkend snad :-) x-) x-) od pondělí budou dělat koupelnu to je tak na 5 dní a nám chybí už jen vymalovat jídelna 8-) a položit lino :-) u nás je holky pěkný mráz 8-( 8-( 8-( auta namrzlá zima fuuuujjjjjjjjjj 8-( 8-( dlouho tu nebyla Jiřinka co =-) =-) asi má starosti s malým snad jsou v pořádku..... hezký víkend přeju :-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Markét, u nás je taky klendra jako blázen, začalo to už včera večer, když jsem jela z města domů, tak jsem musela už škrabat okýnka. K tomu oblečení, no já prostě těm sladkým holčičím hadříkům za ty penízky nemohla odolat :-D Jiřinka mi psala ve čtvrtek, že mi odeslala ten kabátek, jsou v pořádku, jen toho má teď hodně. S baráčkem jste ve finále, to je super, i kdyby přišel porod dřív, tak než tě pustí, tak manžel stihne zbytek dodělat k bydlení, viď :-) No a jaké holky máte plány na víkend?
Profilova fotka
evi děkuju za zprávy od Jiřinky ;-) jsme se bála co se děje =-) =-) jo jo finišujeme konečně :-N :-p :-p plány??dneska mi dodělali sokl k vaně a jirka dělá izolaci na topení-odpoledne jede do práce...ale mě přijede mamka a babička na návštěvu takže mám o zábavu postaráno 8-) já ted byla zařídit internet vedle není co bych bez vás dělala :-D :-D tak mi pán v pondělí zavolá a připojí je od nás z vesnice ;-) ted vařím..... a zítra budu odpočívat v týdnu nás čeká přesouvání tak at mám sílu :-) a co vy????
Profilova fotka
Dobré ráno. Hovádko je přesný termín Evi :-N . Já doufám, že zástavu udělat může, ona to jen odnese na podatelnu, jsou tam všude ověřené podpisy moje, majitelky a Českomoravské. Jde jen o podání. A výpis si může vytáhnout každý, na jakoukoliv nemovitost. Ale máš pravdu, je to jak naschvál, už jsem tam tu plombu chtěla mít. Já jsem hrozně ráda, že tam skočí, jinak jsou všichni v práci, je naštěstí těhulka a už je doma. Markét dávej na sebe opravdu bacha, já vím, že finišujete, ale nepřeháněj to. Já byla včera na třídním srazu, který jsem jako obvykle svolala. Sešlo se nás z 24 nakonec 13 + dva jako doprovod. Byl to docela rachot. Jedna holčina je asi v osmém měsíci, tak dorazila i s přítelem a jeden spolužák byl na telefonu, páč už mněli v úterý rodit, tak mají doma pohotovost. Jako byli jsme zodpovědní a tu hospodu jsme ve dvě zavřeli :-N . Moc mi to pomohlo, trochu jsem se vyklidnila.
Profilova fotka
moni neboj se dávám pozor :-) jééé třídní sraz závidím my nedávno měli také byla jsem asi ve 20tt bylo to super :-) hned bych někam vyrazila :-N ale o tom si můžu nechat jen zdát :-N už dlouho mám chut na šampáňo či činzáno :-p :-p :-p a nebo prostě někam jít a opít se :-D :-D :-D je dobře že jsi se pobavila a hlavně že ti to pomohlo :-) o tom to je ;-)
Profilova fotka
To jo, my se vídáme každý rok. Tu chuť na šáňo ti věřím, ale za ten růžový uzlíček ta chvilková abstinence stojí.
ahoj holky, přeju hezký víkend. my byli včera u kamarádů, mají v areálu, kde bydlí saunu. po ní jsme dali vínko a úplně vyřízení usnuli po 22.hod. u pohádky jak nemluvňátka! :-D teď tady šúrujeme byt, už tu byl hrozný bordýlek. v malém prostoru se to fakt těžko udržuje. Moni, tak jsem vždy organizátor srazů. to bylo ze střední? a pak jsi dělala nějakou Vošku, ne? dnes se mi pro změnu zdálo o Tobě, už ani nevím co přesně, ale byla jsem tam. asi tím, jak sem často chodím, se mi postupně bude o vás všech zdát! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?