Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Mně přišlo, že na té fotce u zrcadla je břicho docela i vidět...a dvakrát emoticon
27. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 A helééééé!!!
http://www.novinky.cz/domaci/182733-na-gymnaziu-v-ceskych-budejovicich-ma-deset-lidi-praseci-chripku.html
27. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Tak jsem po procházce, už jsem i uvařila, najedli jsme se, s Petrem jsme si to vyříkali a svět je zase růžový emoticon
Říkal mi, že ho to mrzí, že má teď takový plat, ale bez toho řidičáku prostě šéfa pobočky dělat nemůže, že můžem být rádi, že ho nevyrazili úplně a hned, jak dostane řidičák, že se podívá po lépe placeném místě, ale bez papírů je to prý těžké.. Ale můžu já za to, že jezdil jako prase a o papíry přišel? Nemůžu, ale bitá na tom jsem emoticon
Jinak holky k tomu břichu, takové mám víceméně pořád, mrkněte na fotky z DR, možná teď je trošilinku plnější, ale rozdíl na kalhotech atd nepozoruju zatím vůbec.

Markét, to je moc dobře, že je to vše ok, za chvilinku tu budeme mít malou Sofinku emoticon A ten tvůj váhovej přírustek je super, to necháš v porodnici, paráda emoticon

Jdu to tu trochu poklidit a dát se trochu do kupy, tak kolem 16H vyrazíme do té Prahy, Ikea, Metropole a na 20H musíme vyzvednout naše na letišti, už jsem moc zvědavá na jejich zážitky a fotky emoticon
27. říj 2009 ve 13:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, no tak to je hukot, to už je dost lidí emoticon Osobně si ale o té prasečí chřipce myslím, že se neliší ničím od normál chřipky, jen tím názvem a velkým humbukem. No snad se nemýlím.
27. říj 2009 ve 13:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 No lidí už je tu nemocných víc...takhle touhle chřipkou....ale ne tolik "dětí" a tak rychle najednou.

Haha a tutově je to ten gympl, co máme vedle kanclu emoticon emoticon

Beru to asi jako ty...umřela tu na to jedna stará paní z KV, co byla tak už hrobníkovi na lopatě kvůli srdci.

Hlavně klid a vitamíny emoticon
27. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 No přesně tak, kdyby dostala "normální" chřipku, tak dopadne stejně, měla nemocné srdce atd.
Kdyby se ta prasečí chřipka nepojmenovala takhle blbě, tak člověku by ani nějak nevadilo, že ji dostal, prostě by prochrchlal a proležel s horečkou pár dní a bylo by, ale s vědomím, že je to prasečí chřipka se moc dobře teda pak asi nedejchá.
Pěkně se nadopuj vitamínkama a kolem gymplu to ber poklusem emoticon
27. říj 2009 ve 14:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Holky, musím se s váma hned podělit o mé nadšení, zamilovala jsem se do tohodle auta, totál a bezhlavě emoticon
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/toyota/avensis/7564949
Původně jsme chtěli Sharana, ale tohle splňuje ty samé podmínky, taky je to velké, až 7sedadel a přitom desingnově dokonalejší emoticon Známej, co dělá mechanika pro Toyotu, tak tohle auto moc hcálí, prý neporuchové a výborné, manžel je taky pro, tak to asi vyhraje tohle. Koukala jsem po nich hend v německu a našla to smaé, ale v černé, r.v 12/05, najeto jen 46tis km, serviska, no úplná funglovka, paráda a jen za 6500Eur!!! Akorát stojí v Londýně, tak domlouvám teď převod atd a musím vymámit VIN a prolustrovat to, zda to není čorka, když ho dávaj tak levně. No snad to klapne, držte palce!!! emoticon
27. říj 2009 v 15:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 evi toto autí chválím emoticon emoticon sharana nebrat fakt ne emoticon emoticon ....já sama toyoty moc ráda emoticon emoticon

my také zvažujeme zda nové či ojeté ale asi začátkem roku nějaké pořídíme emoticon

uvidíme kolik zbyde z půjčky emoticon emoticon emoticon

držím palečky at to klapne!!! emoticon
27. říj 2009 v 15:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, no ten sharan je taková klasika, jsou na něj třeba levnější náhradní díly než na toyotu atd, ale tahle se mi fakt moc líbí, sharan je spíš takovej dělník, tohle je elegantnější emoticon
Do úplně nového bych asi nešla, za A je mi líto vyhazovat xset tisíc za auto, když jen tím, že vyjede z prodejny ztrácí šíleně na hodnotě.. myslím, že takovéto mírně zajeté je ideální emoticon
Naši teď psali, že jsou v Egyptě odbavení, letí to sem 4,5h, tak pomalu vyrazíme do té Ikey, abychom si to tam v klidu prošli, nutně potřebuji nové Vánoční ozdoby a výzdobu emoticon doufám, že tam už něco bude a tak ty programy so šatních skříní.
27. říj 2009 v 16:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 Evi - auto vypadá dobře emoticon jen aby to londýnské nemělo volant na druhé straně emoticon
27. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 pavlí emoticon emoticon to mi nedošlo emoticon emoticon emoticon

evi tohle nechávám na manžovi emoticon pokud chce nový beru i nový emoticon emoticon emoticon

do ikey jsem ukelaa kámošku v sobotu mě tam poveze emoticon emoticon za A já už nechci řídit emoticon za B Jirka jde do práce a za C potřebuji nové nádobí do nové kuchyně emoticon emoticon emoticon

tak pěkně evíku koukej co tam mají emoticon
27. říj 2009 v 16:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 a 3.11 jdeme fotit profi fotky do ateliéru emoticon emoticon emoticon
27. říj 2009 v 16:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Pavlí emoticon nene je to německé auto, jen momentálně v Londýně a asi proto tak levné, tam se s ním asi dost blbě jezdí.. no budou mi posílat veškeré dokumenty, je prý odhlášené, tak to tu zkontroluji a jestli vše klapne, tak do 14ti dnů ho máme emoticon Ohledně dopravy, jezdíte tam? Od nich by doprava stála 650eur na kamionu, to si to radši zařídím sama, při nejhorším pro něj kámoš zaletí, to ještě uvidíme.

Markét, dnes to tam pořádně shlídnu, pak ti písnu, co je tam zajímavého, ju emoticon Nemůžu manžela dostat z lešení, nějak se do té práce po tom dnešním výstupu zažral emoticon
Na ty fotky jsem moc zvědavá!!!!
27. říj 2009 v 16:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Evi - jezdíme tam, ale jen skříněma...
nejlevnější by bylo poslat tam řidiče, jestli to bude mít převozní papíry

mně se doma hromadí dárkové poukazy IKEA, doufám, že u nich není nějaká omezená platnost... budu muset taky vyrazit na nákupy
27. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 pavlí a jak vůbec reagoval manžel na tu novinku?? emoticon emoticon emoticon
a ví už to rodina?a jak ti je??
27. říj 2009 v 17:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Markét o tu mateřskou si myslím, že přijdeš. Ale to je otázka spíš pro OSSZ. Já jsem myslela klasickou nemocenskou. Jak byla ta změna od ledna 2009, tak kdo začal nemocenskou v prosinci, běžela mu podle stejných podmínek i v roce 2009. Vím to, protože pro známou bylo lepší nemocenskou k 31.12.08 ukončit a od 1.1.09 nastoupila na novou. Jak to bude teď netuším. Já skoro nemarodím. Musím to zaklepat.

Jinak doktorka říkala, že možná přišla na to, proč nejsem těhu. Mám hodně zvýšenou hladinu prolaktinu, který se normálně v těle objevuje při kojení a brání ovulaci. Musím na vyšetření na endokrinologii, dnes tam nikdo nebyl, tak se objednám v úterý. Léky od gyndařky nedostanu, musí mi něco napsat endokrinoložka. Proto mně prý možná tak bolí prsa, a já myslela, že mám falešnou březost z toho, jak jsou všechny okolo těhotné emoticon

Ještě jsem stihla přepadovou kávu s kamarádkou. Prý jsem hrozně smutná a nesměju se. Docela to odhadla. Vypadá to, že dokud nebudu v katastru napsaná u baráčku, tak se jen tak nezasměju. Jsem dost v křeči.
27. říj 2009 v 18:17  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni děkuju já se jen ptala zda to nevíš emoticon

to je super že už se na něco přišlo a hlavně že se to bude řešit a ty budeš brzo těhulka emoticon emoticon

a usměj se emoticon bude lépe emoticon emoticon
27. říj 2009 ve 20:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Nevím, škoda, že nemůžu poradit emoticon

No, ono té má kamarádce, ty jí znáš misanda, tak té také vždycky něco nejdou a těhotná zatím není. Takže já se předčasně neraduji. Zatím na to nemám žádný názor. Jsem na samém počátku. Nemám ráda pocit, že mi něco je. Nikdy jsem nemarodila, nemám alergie, nejsem po operacích, neberu žádné léky a přesto nemůžu otěhotnět. Hlava mi to nebere. Nejsem nadšená, že se ve mně bude někdo šťourat, ale něco skrytého asi v pořádku není.
27. říj 2009 ve 20:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni to nevadí emoticon uvidím od ledna sama emoticon bud se mi to o 3 tis.sníží nebo ne....

jo jo misandu znám jen tak z koníka pořád není těhu ju emoticon ?to je mi líto.....někdy je to běh na dlouhou trat já to vím a ty osudy na koníku mě někdy dostávají emoticon ale ty se snaž myslet pozitivně emoticon asi jsi věděla že něco není v pořádku když to nešlo....ted to dají do pořádku a nic nového se objevovat nebude..musíš tomu věřit....
27. říj 2009 ve 20:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 přeji krásné sváteční ráno emoticon emoticon
28. říj 2009 v 08:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky,

tak jsme včera naši přivezli v noci z letiště, v Egyptě se jim líbilo, ale táta si to vyloženě užil, nejdřív měl průjem, pak si na to vzal moc prášků, tak trpěl zase zácpou a nakonec prozvracel den.. prostě dovča za všechny prachy emoticon
Byli jsme v té Ikee, tak jsem si tam koupila pár drobností, ramínka, svíčky atd a super hrnec, kterej je jako pekáč do trouby a taky na indukci a jen za 1200Kč, což je super cena, sháněla jsem něco podobného už několik měsíců a nikde to něšlo pod 4tis emoticon Jinak vánoční ozdoby atd bída, mají jen pár druhů v barvách červená, stříbrná, černá. Jo, ale vyhlídli jsme si tam ten systém do šatny, v podstatě to jsou normál skříně, ale bez dveří a mají takové ty vychytávky, co tam chci a vyjde to strašně levně, teda mám pocit oproti normál šatním skříním, metr stojí 5tis včetně těch polic, držáků kalhot atd, takže dáme na každou stranu zdi 2, na jedné to bude akorát a na druhé zbyde ještě asi půl metru místa, tak tam už uděláme jen třeba police na zdi na boty nebo tak něco. No mám z toho radost emoticon

Pavlí, převozní papíry to nejspíš mít nebude moct, protože to auto je s německými papíry, ale stojí v Londýně. Dnes jsem ´jim psala, ať mi pošlou foto velkého techničáku a foto VIN štítků na autě, tady si to prolustruji, zda to není čorka nebo tak něco.

Mončo, to je moc dobře, že to paní doktorka bude už řešit, počítám, že třeba od ježíška by mohl přiletět pozitivní test emoticon Jo a co s tím baráčkem, jak se to vyvíjí??

Já jdu teď trošku pracovat, pak uvařím manželovi papu a mažu s kámoškou po nákupech, manžel má v neděli narozky, tak musím něco nakoupit. Vůůůbec nevím teda co emoticon Jako hlavní dárek jsme koupili motorovou pilu, potřeboval jí na dělání dřeva, ale to je takovej dárek nedárek, stejně by se musela kupovat. Ach jo, jsem bez nápadu a inspirace..
28. říj 2009 v 10:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

evi to je super že se vašim líbilo emoticon jinak s tím průjmem to má skoro každý emoticon ale lituji ho no ale přežil emoticon

já se do té Ikei těším emoticon potřebuji talíře skleničky atd emoticon tak jsme zvědavá co v sobotu pokoupím emoticon

ten hrnec to je skvělá cena tedy emoticon emoticon

my včéra skládali tu obývací stěnu emoticon emoticon pár skříněk a manžel to dělal přes 4 hodiny emoticon ale už to mám zítra se tam vynese sedačka a obývák jakž takž hotový emoticon emoticon pomalu tam začnu stěhovat věci emoticon emoticon

dnes jedem pro obklad včéra jsme vybrali do té naší koupelny emoticon a zedníci můžou přijít emoticon

přeji hezký den sice je uplakaný ale co bychom chtěli že emoticon
29. říj 2009 v 08:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holky,
tak tady sice neprší,ale na sluníčko to taky nevypadá emoticon
Jiank já včera měla klasický těhu den, spala jsem až do 10 pak se mi udělalo blbě tak sjem ležela radši dál, na oběd jsme si zašli, protože jsem odmítla vařit, no a polínka byla ještě ok,ale do hlavního jídla jsem jen párkrát rýpla a už jse mběžela. Ale nic a to bylo ještě horší, takže mi celý den bylo pěkně těžko emoticon

Jinak jsem konstatovala, že potřebuju něco nového na sebe, všechno je mi malý, jak mi vyrostly prsa a trochu i břicho tak jsou mi svetry krátký a mě to rozčiluje, takže příští víkend jedeme do Prahy a já vyluxuju obchody emoticon

Aha tak než jsem to napsala tak začalo pršet emoticon
29. říj 2009 v 08:28  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jo a doporučuji film 2 bobule byli jsme včéra a smála jsem se od začátku do konce emoticon emoticon emoticon emoticon
29. říj 2009 v 08:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni to znám emoticon mě bylo zle tak od 7 do 10tt nebyl den abych nebyla na WC emoticon není to příjemné ale musíš vydržet emoticon a něco na sebe si kup ale věř že bude hůř emoticon emoticon emoticon
já obléknu ted jediné kalhoty a jediný svetr emoticon emoticon
29. říj 2009 v 08:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Market líbilo? Já jsem to tu trochu pohanila emoticon Teda, ne že by se nelíbilo,ale nemusím to vidět znova. To se mi 1 líbila víc. Ale smála jsem se taky to jo

Jojo bude hůř, mě spíš štve, že to tu v práci ještě neví a vzhledem k tomu, že tu jsou samé mladé holky, které jsou všímavé tak to necci prozradit oblečením. Takže něco málo si koupím, něco co se dá vzít kdyžtak i příští zimu emoticon

Evi byla jsem si zkusit ten svetr a nesluší mi emoticon ty pruhy mě nějak rozšiřujou emoticon ale mají i jednobarevný tak ho ještě vyzkouším
29. říj 2009 v 09:03  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni mě se to fakt líbilo byli jsme se svědky a smáli jsme se na celé kino emoticon emoticon
všem 4 se nám to líbilo emoticon emoticon takže to není mojim těhotenstvím emoticon

no jo to se neboj oni s evšimnou i bez oblečení nevím někdo na to má prostě talent emoticon
u mě to poznali ještě než jsem to věděla já emoticon emoticon

s timi svetry mě také málo co sluší a jde emoticon jakj sme malá emoticon

změna do Ikei jedeme dneska emoticon pojedu radši s manžou potřebujeme ještě konferenční stolek světla,to bych sama asi nevybrala tak tam zajedeme dneska spolu emoticon emoticon
29. říj 2009 v 09:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky,

tak jak jste si užily volný den? emoticon

Leni H, to tě ty nevolnosti přepadly brzo, co emoticon V jakém týdnu vlastně jsi? V té Terranově mají spoustu těch různých dlouhých svetrů, já tam mám zálusk ještě na 2, ale zatím vyčkávám, počítám, že budou brzo slevy, teď je to nové zboží a navíc nevím, zda si pak nekoupím už raději větší velikost než XS emoticon Ale ten pruhovaný zatím vypadá, že vydrží i přes větší břicho, no uvidíme. Včera jsme byly po kráměch s tou mou nej kámoškou, co je taky těhu, v 10.týdnu a taky jí není hej, hodně únava, to jsem měla teda taky, ale má k tomu ještě prý nonstop stav jako při kocovině, takhle mi to vysvětlovala, abych pochopila, jak jí je emoticon

Markét, to je paráda, že pbýváček už bude hotov, k tomu nádobí v Ikee, já se po něm schválně koukala, když jsi psala, že ho potřebuješ, ale osobně mě tam žádné nenadchlo, ale uvidíš sama. Já si teda kupovala nádobí v Tescu, měli předloni super akci na ty hranaté sety, na to jsem ulítlá, vypadá to na stole luxusně, ať se na to nandá jakákoliv šlichta emoticon
Hezky si to v té Ikee užijte a dobře pořiďte emoticon

No holky, s těma Bobulema jste mi teď nandaly, vůbec teda nevím, zda jít emoticon
29. říj 2009 v 09:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Evi to je presne ten stav - jako po flamu, zaludek na vode a nic moc stav emoticon Zitra koncim 6 tyden, podle utzemoticon

Já bych šla a pokud se ti to nebude líbit tak odejít můžeš vždycky emoticon

My koupili nadobi v Kika je to jedina vec co odtud mame emoticon Doma jsme meli z Ikei,ale to uz tam nemaji to je skoda to se mi libilo. Tak Makret dobre poridte emoticon
29. říj 2009 v 10:00  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Čauky...to je ale odporněěě emoticon

My se celej včerejšek váleli a kdyby kočky venku neřvaly hlady, tak snad ani nevylezu emoticon emoticon emoticon

Kolik stál ten svetr Evi? Já mám Terranovu sakra z ruky a ještě nikdy jsem v ní tady nebyla emoticon a to je teda co říct, u mě emoticon.... ale dojdu dojdu, když to bude stát za to emoticon emoticon

Mně se v Ikea žádný nádobí nelíbí, jen skleničky a to ne ty nejlevnější, co mají...myslím série "Pokal", protože je mají v každý druhý jídelně a i u maminy v důchoďáku emoticon

Taky se mi moc líbí to hranatý nádobí, ale akce v Tescu mi teda unikly. Já si ho objednávala z Neckermanna a je pěkné, ale takové volaké mrňavé!!! Jakože co do objemu gáblíku nic moc emoticon

Hele ty Bobule - záleží, jak jsi náročenej divák a co tě v tomhle směru uspokojí.
Vkus a intelekt máme každej jinej přece emoticon
29. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.