Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
evi záda také trpím :-( to je věc ty pořád makáš prosím tě pro kolik lidí to děláš =-) :-N :-D ??? já už jsme po obídku i po svačině a mám zase hlad 8-( 8-( poslíčci jsou kontrakce někdo je má někdo ne..já je mám často mám dráždivou dělohu či co :-( tvrdne přitom břicho bolí v podbřišku jako na MS jde to do kříže a je to nepříjemný :-x každý to pocituje jinak prostě se tělo připravije na porod..pokud to není pravidelné nic se neděje ;-) ale je to otravující no 8-( 8-( a ležení moc nepomáhá ]-( spíše horká vana a a tak....
Profilova fotka
Já bych si dala chlebíček. Já už stihla vytřít, uvařit bramboračku a houbovou omáčku, pak jsem jela na barák dát tam nový zámek, do Globusu pro peníze za rozbitý kufr a k té mojí kamarádce´golegyňce s paoíry na katastr a podrobným popisem, co s tím má dělat. Teď se najím a jdu se porvat s tím prádlem. V Globusu mněli krásné botičky, teda stáli 1600,- ale chtěla jsem si je koupit, mněli jen 38 a 40 a já potřebuji 39. :-( Tak nevím, jestli mám zajet do Ústí do Globusu, nebo se podívat po jiných. Evi, jenže mně ty věci už nejsou. Kdyby mi to bylo, tak super, mněla bych spoustu oblečení na doma, ale takhle je jen bordel ve skříni . ]-(
Profilova fotka
Tak hotovoooo!!! teď jsem se svalila na gauč a jsem totál ko, od 9h v kuse na nohou jsem už nebyla pěkně dlouho :-D Ještě musím jít vydrbat koupelnu, mají přijít v 17h, tak to vychází akorát :-) Markét, přijde jen Petrovo rodina a naši, celkem 10lidí, mám štěstí, že druhej švára je pracovně v Bangladéši, protože jinak by nás bylo 13. Ty poslíčci musí být fakt nepříjemné, na to se teda vůbec netěším. Jo, jinak břicho pořád nic, teď vypadá, jako bych byla víc najezená, jako těhu rozhodně ne, váha taky furt stejná a to jdu za 14dní do poradny, už vidím, jak mi doktorka zase vyhubuje. Já jsem ale ráda, že nepřibírám, na to je času dost, že :-D Leni, co je to to kačí s čím jste si dělali tu rybu??? Mončo, teda to jsi byla čiperka :-) co to bylo za botičky? No a co to oblečení teda prodat na Aukru nebo tak, když už ti stejně není? Nebo pro charitu? :-) Holky, taky je u vás tak krásně? tady sice klendra, ale svítí sluníčko :-)
Profilova fotka
Jojo, chtěla jsem to hodit na aukro, ale nemám udělaný ten přístup. Tedy, mám, ale nemám heslo, takže to musím zrušit a udělat znovu a to neumím. Botičky byli černé, kotníkové do kulaté špičky a na nártu jako shrnuté. Chtěla jsem je k tomu koženému kabátu. Určitě to nejsou botky na dlouhé chození ve sněhu.
Profilova fotka
evi šikulka 10 lidí to jde to nás je tak vždy kolem 20 :-N :-N bud ráda že bříško roste pomalu já ho nemám mega velké mám v pase 94cm ale už mě otravuje 8-( 8-( neohnu se jak to bolí nesundám kalhoty prostě omezení ve všem :-( a na váha také nepospíchej já mám nahoře 8kg což je pohoda to nechám hned v porodce ;-) 8-) uvidíš v poradně třeba už tam to kilečko bude :-D :-D my jdeme ve čtvrtek na první monitor tak jsme zvědavá =-) =-) moni ty jsi čiperná já dneska sotva koukám :-D :-D :-D u nás je zima a zataženo ]-(
Profilova fotka
Mončo, tak si na Aukru jen zažádej o to heslo, že jsi ho zapomněla, oni ti ho pošlou :-) Jo a nehodily by se stejně víc k elegantnímu koženému kabátu botičky do špičky? ;-) Markét, fíha, 20?? To je i s tetičkama a bratrancema, ne? :-D Ty jsi taky jedináček nebo ne? Od nás jsou to jen naši, ale Petr má 2 bráchy s rodinama, jeho rodiče a babička. Na Vánoce to bude horší, to přijdou i právě jeho teta se strejdou, 2 bratranci, to si teprve s občerstením dám.. Teď jsem udělala 30 chlebíčků a jednohubky yz 10ti rohlíků a ten aspikový dort a je to tak akorát :-) Já na tu váhu rozhodně nepospíchám, ale doktorka mi dělala tytyty, že musím přibírat. Vždyť už to mimčo musí něco vážit a voda taky, takže pokud jsem na svých, tak to znamená, že na těle hubnu, ale přitom nejim, ale žeru :-D Ještěže mám ten domácí ultrazvuk a mimi každý večer slyším, teď už je to srdíčko mnoooohem silnější, než na začátku x-) Tak já to jdu nanosit na stůl, za 10min by měli dorazit :-) Joo, objednala jsem jako dárek od Petrovo bráchy tu hru Scrabble, tak večer bude souboj :-D
Holky, upekla jsem mřížkový koláč a těsně před pečením jsem zjistila, že jsem tam nedala vajíčka! :-D je trochu sypký, ale chutná dobře u nás je hnusně, tak jsme celý den zalezlý a teď se díváme na DVD Nesmrtelná teta. ;-)
Profilova fotka
evi já jsme jedináček ale je nás hodně no :-D :-D :-D my zveme i babičky atd.to máš od Jirky nějaké lidi ode mě nějaké lidi :-D :-D :-D evi mimčo si bude brát neboj se!!!můj dr zažil pacientku kdy měla u porodu -5kg než na začátku těhu :-N :-N prostě ty děti si vezmou a u tebe se to projeví třeba padáním vlasů lámaním nehtů atd ;-) ale bobek trpět nebude ;-) já také hodně žeru nevím kam to jde :-o :-D :-p a ten domácí UZ nebudeš potřebovat až ucítíš drobečka kopat x-) x-) x-) to je úplně něco jiného x-) x-) leni :-D :-D :-D ty jsi expert jako já :-D minule jsme do bábovky místo prášku do pečiva dala prášek do perníku a divila jsem se že je hnědá a chutná perníkově :-D :-D :-D evi hezky si to užijte x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Evi špičaté boty už nejsou IN ;-) . Na úplně kulaté jsem si ještě nezvykla, teda u balerínek mi to nevadí u zavřených bot váhám. Tohle bylo tak na půl cesty, tvarem do špičky, ale ta špička je kulatá. Pokukovala jsem i po koních, ty se mi k riflím líbí nejvíc, ale už jsou také trochu mimo a hlavně jedny mám ...........v opravně :-N a potřebuji něco ke kabátu. Právě jsem roztřídila haldu prádla. Zbyli mi Pavlovo trička ne žehlení, ale skříň má plnou, tudíž má chuť žehlit je pryč, páč to znamená, že mu musím nejdřív překládat skříň. Letos opravdu k Vánocům žádné hadry. On to stejně neunosí, je pořád v obleku. Poskládat spodní prádlo a ponožky mi trvalo hodin 8-(. Teď musím ještě roznést evidenční listy lidem, kteří nebyli v pátek doma. Musela jsem všem zvednout teplo o 2,5Kč na m2. Počkám do sedmi, to už by mohli být doma.
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/183116-p...
Evi, s tím jídlem, to jsem se přepsala, myslela jsem kaši (ne kačí) :-D a chřest. je moc dobrý osolený s máslem, prostě zdravá zeleninová příloha. ;-) vidíš Moni, tak to jsem úplně out, mám teď krátce podzimní boty do špičky. :-D když to začalo frčet, vůbec se mi to nelíbilo. naopak baleríny jsem měla jako jedna z prvních, ty mě nadchly hned! Marky, ale i tak sis smlsla, že? dnes tady u nás v obchodě neměli vanilkový cukr, tak jsem tam dala skořicový, takže tak různě experimentuju. ale hlavně že se to dá jíst! :-) no jo, Parobukovi. hrdý otec, třeba se sklidní, frajer! 8-)
Profilova fotka
Uf, tak už je po oslavě a snědlo se komplet vše, zbylo jen 5 chlebíčků a kousek aspikového dortu :-) Teď se s manželem vrhnem na scrabble :-D Markét, taky si nemyslím, že by mimi trpělo nedostatkem, sem ta si beru i ty vitamíny a musím říct, že nehty mi rostou rychleji než normálně :-) Ty vlasy prý hodně padají hlavně po porodu, protože v těhu se vlasy hodně zhustí a zlepší, ale je to jen přechodný stav vlivem hormonů, tak pak jdou ty navíc pryč.. Moni, špičaté boty nebudou nikdy out, je to elegantní a bude se to nosit pořád. Vem si, že v nových kolekcích bot převládají špičaté. Ty kulaté je zase takový výstřelek, mně se třeba líbí u balerínek, ale když jsem zkoušela s kulatou kozačky a pak si zkusila špičaté, tak je to fakt velký rozdíl. Ono taky každému sluší něco jiného, záleží, jak se v tom budeš cítit a co se ti k tomu kabátu bude víc líbit :-) Leni, chřest miluji, akorát manžel by ho nepozřel, s ním je to celkově v tomto těžké, nemusí žádnou tepelně upravenou zeleninu :-| Tak si chřest kupuju aspoň takový ten naložený ve skleničce, to ti je taky bašta :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
evi takže se to vyvedlo a vše ti snědli :-D :-D :-D ty jsou ale co.... :-D já jsme to myslela tak že kdyby si nepřibírala tak si bere mimi z tebe a na tobě už je to nějak poznat ;-) ;-) jinak v těhu se většinou vše zhorší ale u mě naopak vše se mi zlepšilo x-) x-) leni tak tak :-D :-D hlavně že se to dá jíst :-p :-D
Profilova fotka
Evi, já si myslím, že ještě rok dva a špičatým botám odzvoní. Zůstane tvar kopírující nohu + nějaký výstřelek. Já si pamatuji, když poprvé vyletěli špičky, tím myslím opravdu špičky, né klasiku dámskou lodičku, kterou opravdu nic neohrozí, tak jsme se klátili smíchy. Bylo to ještě na gymplu a to jsem módu dost žrala. Do roka a do dne jsme to mněli všichni i když špičaté boty dělají obr nohu. Myslím si, že i kulaté se chytí, dej tomu čas, noha v nich je maličká a vypadají roztomile. V telce teď mluvila Pilarka, že se špiček nevzdá, dali jí za to málo procent ( hodnocení oblečení) pak tam dali ještě Dolinovou, nebo koho a ta mněla také špičky a vyšla z toho za 100%. Jde asi hlavně o to, jak to člověk sladí a jak to umí nosit. Já poslední dobou umím nejlépe nosit tepláky :-S. No, snad se z toho zase dostanu, ale teď mně oblečení vážně vůbec nezajímá :-(. Když už jsme u jídla, Tak můj Pavel snědl dva talíře bramboračky, pak talíř houbovky z bramborem a pak další dva talíře bramboračky, něco zamumlal odvalil se a šel spát :-D :-D :-D . Usuzuji, že mu chutnalo. Já jdu spinkat, zítra mi nese kamarádka ty věci na katastr, tak jsem nervózní. Jsem zvědavá, jestli stihnou udělat plombu, aby mohla úvěrářka pro výpis a poslat vše do Lišky. Jsem z toho zase nervózní.
Profilova fotka
Holky, tak jsem manžela rozdrtila v tom scrabble, byla to sranda, je to super hra, asi z toho uděláme každodenní večerní rituál :-) Markét, co jsem četla, tak těhu fakt prospívá vlasům a nehtům, ale asi jak u koho. U mě je to naštěstí zatím vše v pohodě. Jo a co vlastně malá, je už hlavičkou dolů? a když kope, je to přes bříško vidět? Mončo, já nemyslela takové ty špičaté boty, co mají takovou tu špičku protáhnutou dopředu, já myslela typické boty do špičky, jako jsou třeba lodičky. Je fakt, že ta kulatá dělá třeba menší nohu a je to roztomilé, ale nemůžu si pomoct, ke koženému kabátu vidím prostě kozačky do špičky. Ale to je tím, že já se prostě ještě s těma kulatýma špičkama nesmířila, přijde mi to takové antisexy nebo jak bych to řekla.. Pavel je celkem jedlík, viď :-D Hezky se na ten zítřek vyspinkej, budu držet palce, aby vše dobře dopadlo, pak nám dej vědět, dobrou noc :-)
Profilova fotka
Aoj holky, tak ja byla cely vikend ukrutne lina az jsem s i za to vcera nadavala,ale neudelala jsem vubec nic krome jidla k obedu. Chtela jsem uklidit, probrat taky obleceni, prevlect postele a nic z toho neni hotovy, jsem jen lezela a spala :-D :-D Za to vy jste toho stihly, Evi udelala jsi mi ted peknou chut na chlebicky ;-) :-D Jo a byla jsem vcera u nasich a vlezla sjem na vahu a zhrozila se, uz jsem na 70 :-( bez obleceni :-( Joa vcera jsem zjistila, ze dalsi kamoska je tehotna a jen asi o tyden min nez ja :-D
Profilova fotka
Horejsi, buď v klidu, to necháš v porodnici ;-) . Pavel je jedlík, ale není to na něm vidět :-D . Já jsem na to dnes také zvědavá. No a další nerv je to SFRB, už to tam mají přes týden, tak předpokládám, že tento, nebo nejpozději příští týden dorazí rozhodnutí. Pokud nám to nechválí, tak nastane hoňka, kde sehnat 150 000,-, páč Liška už počítá s tím, že to dostaneme. No, myslete na mně.
Profilova fotka
Holky asi nakonec budu volit bílá okna a dveře, podívejte, jak to vypadá dobře i s tmavým nábytkem. http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Leni H a kolik jsi měla před otěhotněním? Myslíš, že jsi to už nabrala díky těhu? Nic si z toho nědělej, přítelkyně jednoho známého měla už v 10.týdnu 5Kg nahoře!!! To mi sice hlava nebrala, protože ten známej furt říkal, jak je jí strašně špatně, tak jsem předpokládala, že když je někomu špatně, že nemá chuť k jídlu nebo ho v sobě stejně neudrží no a vidíš to. Třeba si tvé tělo jen pozadrželo vodu, nestresuj se.. Moni, v kolik jde ta kolegyňka na katastr? Jinak od SFRB to máte už schválené, ne? Neboj pokud to jednou odklepli, tak to určitě měnit nebudou. To já teď řeším taky problém, protože pokud si koupím to autí, tak mi už nezbyte dostatek peněz na nákup nábytku, co mají lidé objednaný, přes ten eshop je to povětšinou také na dobírku, tak budu muset od někoho vyškemrat tak na týden dva taky cca 150tis, než mi přijdou platby od lidí pak z těch dobírek.. jsem na to zvědavá, protože zatím mě nikdo z přátel nenapadl, kdo by měl takovou hotovost k dispozici a po pár desítkách od každého něco to nechci, to bych v tom pak měla pěknej zmatek. Ale to autí prostě musím mít :-D
Profilova fotka
Teď mi volala a je to podané, jen kvůli výpadku v pátek mají hodně práce a potvrzení dostanu až zítra :-( , ach jo, pořád něco. Jojop, ten SFRB mi nejdřív řekli, že je to jasné, ale pak když jsem tam volala znovu, tak řekli, že ještě není rozhodnuto. Díky té první informaci jsem rozjela Lišku a díky té druhé informaci jsem nervní, páč nevím, jak to dopadne. Evi a nebylo by nejjednodušší se s nimi dohodnout a těch 150 tisíc splácet? Určitě by jsi nepřeplatila tolik a pořád by ti zbyla rezerva na točení peněz v podnikání. Tedy pokud to nekupuješ od nějaké soukromé osoby.
Profilova fotka
Moni tak aspon, ze je to podany ne ;-) Evi od leta jsou to 2-3 kila nahore. Je fakt, ze nezvracim a jim dost casto aby mi prave nebylo spatne a tak to muze byt i tim. Jako ja jsem z toho spis prekvapena, ale jinak jsem zatim v klidu kdyztak holt budu muset hubnout po porodu ;-) :-D Jo a koupila jsem si ten svetr, teda ne v terranove,ale v HM ale sedi uzasne a jsem z neho nadsena. Ma takovou svestkovou barvu :-)
Profilova fotka
Tak teď jsem se málem pozvracela. Jako chápu, kde pracuji, ale tohle bylo moc. Smradlavý klient ze kterého mi kape voda na špinavé, unudlané papíry z kterých ještě ke všemu takám špinavé vlasy. No myslela jsem, že se pozvracím. Jestli je to v těhotenství horší, tak potěš. Jako mně je těch lidí někdy líto, tenhle má nemocnou ženu a tři děti, ale i pro mě je to tedy zátěž.
Profilova fotka
Moni a ještě se u toho musíš usmívat viď :-( To znám dělala jsme předtím taky v klientským prostředí a když nám tam chodili pravidelně bezdomovci aby se ohřáli a my jim museli trpělivě vše vysvětlovat a přitom se tvářit mile to byl teda záhul :-(
Profilova fotka
Mončo, no tak to musel být fakt humus :-( hele a nemůžeš být třeba už těhu, že jsi to tak hodně cítila?? :-) Jakto, že to SFRB ještě není rozhodnuté? Na co čekají a kdy to bude? K tomu autu, je normál v bazaru, ale nevím, zda poskytují nějaký leasing nebo tak.. určo by to bylo pro mě tak výhodnější, že by mi zůstaly prachy na točení, ale ono se to zvládne i takhle, těch 150tis potřebuji jen na chvilinku, pak přijdou platby od lidí, 150tis bych vrátila a na točení by mi pak ještě zbylo, to by bylo v pohodě. No musím to nějak vydumat, zítra se tam jedem s manželem ještě podívat a zkusím se s nima nějak domluvit. Leni H, no časté jezení je dobré, z toho by jsi přibírat neměla, teda pokud se často nenarveš stejným množstcvím jako dřív třeba 2x denně :-D Kolik stál ten svetr v HM? chci si pořídit ještě nějaké, je to teď můj nejmilovanější svetr :-)
Profilova fotka
Za úsměv nejsem placená. Těhotná nejsem, to se prostě občas tak sejde a pak je to síla. Máme tady sice osvěžovače vzduchu, ale to moc nepomůže. Teď máme okna dokořán a venku je celkem zima, ale vyvětrat musíme.
Profilova fotka
Tak to my se musely usmívat :-( Evi stál teda dost, 600, ale prave, ze jak jsem ho oblekla tak jsem vedela, ze uz ho nesundam :-D ale ted si pockam s dalsim na slevy ;-)
Profilova fotka
K lidem se chovám samozřejmě slušně a snažím se jim vyjít vstříc, usmívat se není proč, většinou jsme oslovovány dost nevybíravě a nad výplatní páskou pláču. Ale má to i své výhody. Může být hůř v dnešní době a mám to kousek od bydliště, při plánování mimča nemá smysl hledat jinou práci a po mateřské budu ráda, že vedle je školka a za prací babička. Holt musí makat manžel.
Profilova fotka
vy kecalky :-D :-D holky myslela jsme že dnes pojedu do porodky ale bála jsme se aby mě tam nenechaly :-N tak jsme to vydržely... od rána mi odchází ta zátka dávám jí tak 14 dnů a bude na světě :-N :-N evi já jí mám hlavičkou dolů od 25tt :-D :-D :-D zádíčka vlevo a nožičky směřují napravo k žebrům to také stojí za to ty kopance :-p :-p jiank se hýbe bříško celé je to sranda x-) x-) leni jen odpočívej 8-) a s tou kámoškou to je fajn x-) x-) budete těhulit spolu 8-) pka kočárkovat atd 8-) moni je toho nějak moc co :-( je mi to líto drž se!!! my jsme na baráčku ted jsme na obídku tak jsme za vámi skákla :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, už přes týden vás nezvládám. S Vládíčkem teď trošičku zápasím, v noci strašně špatně spinká a přes den taky žádná sláva. Ale snažím se s ním chodit dopoledne spát. Vašík mi taky pomáhá, ráno s ním občas vstane (když už má v 5:30 vyspáno), nebo někdy v noci houpe. Už krásně večer sám usíná (nesmím to zakřiknout), většinou už v 19 hodin spinká, dám ho do postýlky, někdy je to hned, někdy si brouká, někdy chvíli hraje a pak chvíli brečí, ale vždycky dobře usne. No ale pak se budí po 2-3 hodinách, pak po 2 hodinách a pak už je to každou hodinu. V sobotu mi do 22:30 vstával 5x :-( Dneska jsme byly vzhůru od 1:45 do 3:45. Taky je teď často nastydlý, já jsem nastydlá, měla jsem i teplotu, jemu asi raší zoubky (už to tak vypadá celkem dlouho), takže je to teď malý boj. Doufám, že se máte dobře a já si něco příjemného přečtu, teď mi prdelka usnula, ale za hoďku bude zase vzhůru a unavený, jenže už neumí dál spát :-|
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/albu... přidala jsem fotky obýváku kdo chcete jukněte x-) x-) foceno mobile....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?