Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Ani mi to nepřišlo Evi, bylo to na last minute a takových zájezdů na poslední chvíli s AI tam byly fakt mraky. V podstatě to byl výběr "Tak třeba tenhle". Taky tam byly i za sedm tisíc, ale nepotřebuju jíst celej tejden rejži a aby po mně lezli v noci švábi. Extrémně levných zájezdů bych se bála...ale těch 34 tisíc je taky pěkný :-) Jo jo, jede úplně sama, ani peníze si s sebou moc nebude brát...Ahmed prej platí. Já jí říkala, ať si vezme aspoň 150USD a nikdy nedá z ruky pas a zpáteční letenku. No doufám, že měla fakt kliku a že minimálně bude zklamaná, ale v pořádku.
Profilova fotka
evi nejlepší je jít tak ve 25tt ale můžeš kolikrát chceš :-D :-D když si to zaplatíš 8-) ale záleží jaké objednací doby mají ;-) to si zjisti já se objednávala v 16tt a šla kolem 25tt....a malinká už byl hotový človíček x-) x-) jinak k váze já mám nahoře jen 5,5 kg a jde mi to jen do bříška x-) x-) tak jsme ráda a počítám že do 10 se v poho vejdu možná i mín :-D :-D :-D holky máme hotovo!!!!kopelna hotová x-) x-) x-) namontován i sprcháč umyvadlo i WC je to krásná koupelna babičce závidím :-D :-D ted jí přestěhujem nahoru a hurá na naše x-) x-) a to prý půjde rychle 8-)
holky, mrkněte někdy do diskuze o DR, prosím. dost holek tam má dotazy a nikdo jim neodpovídá! =-) a já asi budu mít taky, furt mě něco napadá, ale na vás se můžu obrátit tady. hodně o tom uvažujeme, ještě ta Kuba mě láká, ale tam bych spíš jela na dél jen cestovat, DR mi přijde na svatební cestu jako dělaná. Jiři, nemusíš spěchat, vím, že toho máš moc s malým. všechny vás zdravím. stíhám vás jen sledovat, co řešíte, ale na odpovídání fakt čas nemám. už zase letím pryč kvůli těm kurzům Čj. jsem si vždy myslela, že workoholik ze mě nebude a asi jsem se spletla! :-D holt musím. hezký podvečer
Profilova fotka
Mě když bylo 21, tak jsem taky sama odletěla do Tunisu za klukem ;-) Evičko, mi byli ve 22tt a to bylo super, pak ve 26tt a to už takové nebylo, protože miminko se tam nevešlo celé. Jinak se malýmu musím skoro pořád věnovat, když nespinká, nebo si ho někdo neveme. Nejdřív si musíš dost zvykat, prostě najednou čas, který jsi věnovala jen sobě už není. Ale zvykneš si ;-) Jinak je lepší mít břišní svaly určitě, ty já měla a mám, ale spíš jde o to, si to vyzkoušet, aby jsi věděla jak na to a netlačila do tváří, to by pak šlo dost špatně. Já měla tlačení v poho, protože jsem to měla natrénovaný x-) Jinak zatím pořád jen kojím, od 4.měsíce se dělají příkrmy, ale nevím, jestli se mi do toho už chce, ale zase je to lepší kvůli hlídání. Vaškovo rodiče se už nemůžou dočkat, až ho začnou krmit.
Profilova fotka
S tím objednáním na UTZ, tak u nás to je v pohodě, přetlak nebyl, chtělo to tak 2týdny dopředu, třeba to Evčo budete mít taky tak. Podle mě je nejlepší jít mezi 20-24tt ;-)
Profilova fotka
ahojik jirinko, ja si myslim ze nejlepsi je 25-26tt:-D:-D:-D ja byla ve 22tt a miminko bylo starsne kostnaty:-( deti v tom 26tt maji krasne tvary, tvaricky, ja jsme chtela videt hlavne hlavicku a ta se nam tam krasne vesla(mam v albicku) ty z toho 22tt nic moc:-/..zalezi na poloze mimise...:-D
Profilova fotka
souhlasím s Míšou ;-) 8-) tak my dnes nakupovali x-) x-) http://www.modrastrecha.cz/album/albu... jukněte dole poslední fotky :-) stěna a sedačka a obojí za krásných 16 tis. x-) x-) přili jsme koupili měli jsme platit 21 ts. a oni na nás jen tich 16 tis.že dnes je akce a 20%sleva 8-) to nás potěšilo x-) x-) x-)
Jůůů Markét - ta sedačka je krááásná! Z jakýho je to materiálu? Není to takový ten, co když po něm přejedeš rukou, že jakoby zůstávají ty chlupy "otočený"? Tedy něco jako že velur nebo semišková? A kolik měla stát ta samotná sedačka původně? Mně se fakt moc líbí x-) Moc bych chtěla jednou obývák s kuchyňským koutem doladit do červeno smetanova a když bych nenašetřila na obří sedačku ve smetanový kůži, tak tohle by tam páslo jak prdel na hrnec :-D A nohy to má v nějakým světlým dřevě, což? Oooo...
Profilova fotka
míšo :-D :-D :-D materiál semiš to není :-p :-p to nesnáším jak přesto přejedeš rukou a zlstane to tam 8-( 8-( fuujjjj :-N :-N stála 13990 ve slevě ta stěna 6990 takže dohromady asi 21 tis. ale zaplatili jsme jen 16 tis. :-N byla ta 20% sleva :-N obří sedačku jsme chtěla ale smůla :-( obývák je veliký asi 6m na 4m ale smůla na jedné straně vchod na druhé straně balkon a na další stěně vchod do ložnice 8-( 8-( a na té další bude krb takže rohová velká by nám tam nešla :-( jednou chceme zadělat ty dveře do ložnice a udělat je z haly ale to ted nejde je to komplikace a zdržení :-| takže časem nohy jsou ve dřevě :-D :-D :-D světlým :-D :-D
Profilova fotka
jinak chceme i červenou stěnu kde bude ta obývací ale jinak bíle vymalováno ;-) ta jediná stěna je volná :-D :-D :-D tak bude červená :-D :-D :-D
Profilova fotka
heeeej, taky jednu stenu cervenou, to je nefer...neopic se:-D:-D:-D
hezký veče, holky z Dominikánské republiky :-) tento týden mám opět hezktický, i když dnes jsem skončila docela dřív. a večer byla na Staromáku kapela Goran Bregovic, byli fajn, ale moc dlouho jsme tam nepobyli. Marky, ta sedačká je parádní! můj sen je taky červená, popř. tmavě oranžová a líbí se mi i červená kuchyň, viděla jsem jednu hezkou v Ikea, i když Ikea prý není tak extra kvalitní. i Oresi se mi moc líbí! hlavně se mi líbí, když jsou věci sladěné! Ádova ségra se teď stěhovli do nového baráčku a mají tam krb a ta stěna je právě červená a pak na stranách taková šedivá. vypadá to moc hezky! Míšo A. a co vy a domeček? něco postoupilo? pořád je aktuální, že budete stavět? já už bych chtěla taky! ;-) Evi, jak jsi psala, abychom nezapomněli včas si na svatbu zamluvit kapelu, tak tu už taky máme. jde o takovou, která hraje moderní i cimbálku. a my CM milujeme hrozně moc! oba jsme chodili do Slováckého souboru, tam to taky všechno začalo! 8-) Jiři, díky za info o S. Domingu. kdybychom do DR jeli a ta možnost i čas tam byly, tak tam určitě mrkneme.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, moc děkuji za rady, budu asi pěkně otravná, ale musím využít toho, že jste v tomhle napřed a vyzvídat :-D Jakej je rozdíl mezi 3D a 4D ultrazvukem? 3d vím co je, ale co je 4D??? Volala jsem na Genetiku u nás v Plzni, kde to dělají, tak to tady stojí jen litr a stačí objednat 14dní předem.. půjdu podle rady Jiřinky už v tom 22týdnu, a když to nebude hezký, tak pak ještě kolem toho 25.týdne, jak doporučují holky.. nepřijde mi to zase tolik peněz na to, jaká to bude pěkná památka a určitě i pro dítě, až bude větší to bude moc zajímavé :-) Jooo, dnes jsem byla v poradně, takže jsem v 12+0, ale odovídáme 10.týdnu, prý kvůli těm dlouhým, 34 dní cyklům, měříme 3.9cm a pěkně se to mrskalo :-) jen leží jakoby zádíčky nahoru, je to normální? většinou jsem všechny fotky z UTZ viděla tak, že mimčo leží na zádíčkách.. jak jste to měly vy? No a výsledky krve v pořádku :-) A mám už těhu průkazku, výchozí dnešní váha 54Kg, tak jsem zvědavá, kde skončím :-D Jiřinko, copak nějaké nové fotečky Vládíka? Je super, že ještě plně kojíš, nebolí to už? Jo a jak jsi trénovala tlačení??? Míšo P, znáš nějaké ty cviky na posilování pánevního dna? Amálka zatím drží? :-) Markét, moc se vám nákupy povedly, to je super cena, budete to tam mít určo moc hezké :-) Akorát nevěřím, že se pak někdy ještě pustíte do předělávání těch ložnicových dveřích, když už tam budete bydlet, zvyknete si.. víš co se říká, co se neudělá hned, to už se neudělá nikdy.. a je to pravda, mám pocit, že technickou místnost už nikdy nedoděláme :-S Prostě jsme tam zavřeli dveře a hotovo, no manžel má termín do konce měsíce, tak jsem na něj teda zvědavá, kdy se do toho pustí :-D No a co prcek? Míšo A: musím vyfotit už ten náš bejvák, protože mám zrovna obr sedačku (4,12mx3m) ve smetanový kůži ;-) A musím říct, že jsem za tu kůži fakt šťastná, protože už by hadrová sedačka byla jako prase, tohle se vždy jen setře a je to, i červené víno prošlo bez újmy :-D O víkendu to tu uklidím a nafotím, to snad manžel už dodělá i parapety. Akorát děcáky jsou pořád plné bordelu, krabic a pytlů s oblečením po stěhování, to už asi nikdy neuklidim..
Profilova fotka
holky děkuju x-) x-) pak nafotím i tu koupelnu až to bude hotové 8-) evi 3D a 4D je úplně to samé akorát to 4D je reálnější jako co právě mimi dělá atd a je to kvalitnější ale jiný rozdíl není ;-) dvakrát se mi zdá jít zbytečný :-N ale to je každého věc :-) gratuluji k 10tt my také neodpovídáme měla jsme cykly 40 dní :-D :-D a moje výchozí váha je 46,5kg a ed jsme kolem 53 kg ;-) moc nepřibírám ale jsme ráda :-) evi k tomu domečku pustíme se do toho tam ude prací ještě dost ;-) ted uděláme opravdu to základní aby se tam dalo bydlet x-) x-) třeba halu vymalujeme až příští rok na jaře a schody uděláme také později ;-) ty dveře už měl v plánu změnit děda ale zemřel :-( a nestihl to...a my to uděláme protože tam půjdeme rovnou z Wc a z koupelny do ložnice a ne přes kuchyn a obývák :-p :-p akorát jsou to dveře na nosné zdi púroto je problém ale kdo ví tře ato uděláme i ted :-D :-D zeptáme se jaká by byla s tím práce a na jak dlouho.... k sedačce zatím jsme kopupili tuto protože malé dítě vše zničí ;-) až bude malá větší koupíme luxusnější ale ted to nemá cenu 8-) a to fakt vím :-D :-p prcek malá s emá myslím dobře x-) x-) pořád kope v úterý jdeme s manželem na UZ ve 30tt tak se těšíme x-) x-)
Profilova fotka
ahoj holky :-) jé Markét, ten obklad od Raka máme na domečku taky :-) ten nákup se vám fakt povedl ;-) Evi - gratuluju k dobrým výsledkům s miminkem :-) ty asi teď nemáš moc času na eshop, viď?
Profilova fotka
pavlí vážně také koupelnu?? =-) :-D :-D to je babičky koupelna my budeme mít serii coral nějkaká nejnovější =-) x-) a co jinak jak je??
Profilova fotka
Markét - koupelnu ne, obě koupelny jsou takové neutrální béžovo hnědé (jedna Rako Sidney, druhá Shikoku), ale jedno WC je právě tahle oranžová Stella a druhé je zelené bambusové :-D Coral je taky moc hezká :-) a jinak se tchán s manželem plácají pořád na domečku, já radši ne, protože na to nemám nervy :-D
Profilova fotka
Evčo, já také byla 2x - ve 22tt a ve 26tt. Fotečky nové jsou, dám je nejspíše přes víkend, ju ;-) Mě to ukazovala ta cvičitelka na těhobiku, tak jsme to tam trénovali. Prostě jsem si držela nohy a měla jsem "jako" tlačit, ona mi říká: "Jiřko, vy tlačíte? To doopravdy nemusíte :-)" Markétko, já sice bych do barevné sedačky nešla, ale tahle je moc hezká a když se to umí sladit, tak to vypadá dobře. My chtěli spíše přírodní barvy, ale jsem zvědavá na výsledek :-) Evičko, už se šíleně těším na vaše fotečky. A jak se Vám vůbec tam bydlí? Užíváš si to? A jak to máš s tou prací, jako že neděláš už vůbec, nebo tu práci z domova? Vládík spinká na terásce v kočárku, mám tam danou chůvičku. Slyším každé auto, ptáky, slepice, které jsou asi 50 m od nás, ovci, co pořád bečí :-D Ale Vládík zatím spinká ;-) Včera jsem zkusila Vládíka dát do postýlky a uspat ho tam, trvalo to 20 min. malinko si pobrečel, ale jinak už to nešlo. My jsme ho do teď chovali, aby usnul. Nejdříve stačilo sedět, teď už ne, museli jsme chodit. Pak to po mě chtěl už i v noci, tak jsem se musela seknout. Vašíkovi se nechtělo, ale tak jsem mu řekla, ať ho jde uspávat v noci ]-( :-N No a bylo to :-D
Profilova fotka
ahojik holky, tak jsme byla na kontrole a opet vypadam vice na porod, pry nemam pocitat ani omylem s terminem kolem 12.10. videla bych to max. na 14dni:) evi, myslim ze ten 22tt neni idealni:-( ale jak chces...proste neuvidis rysy svojeho miminka:-(pac budou prosvitat kosticky a bude kostnacek...:-( myslim ze 2 krat to take neni ono, kja jsem byla na 3D i na 4D. 3D se lisi od 4D, tim ze 3D, je pomalejsi prenos dat, tzv. za 1s se penese mene obrazku do videa a video se seka, obraz neni jasny a je opozdeny proti realnemu casu, 4D, je lepsi prenos dat a tak se prenese vice fotek do videa za 1s a video je plynulejsi a v realnem case. Ty cviky na posileni panevniho dna jsme se ucili na tehu cvicu, nejlepsi je kdyz si lehnes na zada, pokrcis si nohy a ruce polozis podel tela a pomalu zvedas zadek obratel po obratli az k lopatkam(ne dal), celou dobu mas stahle ty vnitrni svaly(jako kdyz zadrzujes curani) a svaly u konecniku, kdyz mas zadek nahore tak asi 8s vydrzis a pomalu obratel po obratli zase polozis.a povolis ty vnitrni svaly, opakujes asi 8krat.
Profilova fotka
Tak jsem na to koukala a byla jsem ve 23tt. Pro nás to bylo hezčí, protože šlo miminko vidět celé, krásně páteř, stehýnka, celý obličejí. V tom 26tt už šel vidět kouskovatě a pořád se nám schovával. My byli na tom 4D
Profilova fotka
jirinkol ja kdyz si pamatuju jak jsi tu mela tu fotecku z toho 23tt tak byl takovy hubenoucky jeste, kdyz to porovnam v tom 26tt, ma tam potom uz mene mista, ale kdyz se zadari, tak sjou fotecky pekne:-) nektere holky z konika byly nekolikrat na 4D a ani jednou se jim mimi neukazalo:-(
Profilova fotka
Jo, to byl hodně hubeňoučký, ale nám se líbilo, že šlo všechno vidět. Pak jsme už viděli jen obličejík z boku a už to bylo takový veliký a spíš rozmázlý. Ty fotečky teď nikde nemám. Ale asi záleží, jak to zrovna vyjde, asi to má každý jinak :-) Máš to za pár viď :-) Dnes druhý pokus uspání v postýlce a zadařilo se, večer taky. Každý říká, nesmíš uspávat houpáním, ale pak ti to stejně nedá. Jenže jak už je pak těžší a těžší a víc a víc si vymýšlí, tak ti nic jiného nezbývá.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak s emáte při pátku, co plány na víkend? Já jdu dnes večer s kámoškou na bigbít, je to ještě venku, tak to si nemůžu odpustit :-D Markét, k tomu 4D UTZ, možná je to víckrát zbytečné, ale chci to mimi mít jak píše Jiřinka celé vidět, a pak ho chci mít taky zachycené už jako hotové oplácané mimčo, jak psala Míša nebo ty.. Zase si říkám, že 1000Kč není žádná řacha, to jsem dřív nechala za jednu pařbu, to se teď neděje, tak proč bych se rozmýšlela, zda jít jednou či dvakrát nebo tak, víš co.. v podstatě mi to těhu ušetří min. 40tis, co bych normálně při pařbách konanných jen jednou týdně, prolila hrdlem.. no a pak dalších 24tis, pokud budu kojit 1/2roku :-D no teda, když to takhle spočítám, tak kdybych ty prachy dávala stranou, tak po odstavení máme našetřeno na DR :-D K té sedačce, je fakt, že malé dítě to zdevastuje, zvlášť, když je to látka, vymysleli jste to dobře.. já vsázím na tu kůži, že se dá umýt, vyčistit a pokud do toho prcet nevrazí kudlu, tak by to měla přežít.. a když ne, tak se holt po dětech koupí nová, stejně nepředpokládám, že by nás bavila jedna sedačka celý život :-) Pavlí, děkuji za gratulaci, ještě mě za 14dní čeká to velké vyšetření, tak se uvidí.. Jinak na doplňování eshopu fakt teď nemám moc času, nevím, jak je to možné, když vlastně nemám nic jiného na práci, ale nemůžu se do toho dokopat, radši trávím čas s kámoškama a tak, furt někde lítám.. ale v říjnu se na to už vrhnu.. hodně rychle se to mezi lidma rozšířilo, mám z toho radost, o ten nábytek je opravdu zájem a lidi jsou moc nadšení, to potěší x-) No a jak jste na tom s domečkem? Kdy vidíš stěhování? Jiřinko, to je dobře, že se daří malého uspat i v postýlce, časem si zvykne úplně :-) S tou chůvičkou a zvuky přírody je to dooost dobrý :-D Už se těším na jeho nové fotečky x-) Jinak s mojí prácí je to tak, že už jsem jen OSVČ, se šéfem jsem to definitivně ukončila a momentálně marodím ještě na zaměstnavatele a počítám, že to tak zůstane až do porodu ;-) Bydlí se nám krásně, moc dobře se tady cítíme, líbí se nám to, což je super pocit, že se to povedlo, jak jsme si představovali, i když ještě není vše hotové :-) No a ty spadlé čelisti přátel a rodiny, když to viděli poprvé, byly tím nejhezčím ohodnocením, víš jak :-D Míšo P: tak ten cvik zkusím, ale asi až po tom ukončeném 3.měsíci, abych drobka ještě nevyhnala, bude to pro mě velká zátěž, břišní svalstvo jsem neposilovala snad milion let. Jestli jsem dobře pochopila popis, tak se orčo objednat na 4D UTZ, že? No a jak ten porod? Těšíš se jako dřív nebo se to už změnilo? Bude tam s tebou manžel? Leni, jak jsi psala o té cimbálovce, vy jste i v nějakém souboru tančili, že? Budete mít něco takového na svatbě? :-)
Profilova fotka
pavlí ta zelená je super :-) ale i ta žlutá mě s estrašně moc líbí x-) x-) x-) vůbec se divím co se udělalo za krásnou místnost z půdy =-) :-N ???nevěřila bych...je to pro ěm vše tak nové :-D :-D jinak já také nedělám nic :-D :-D ani koště už nemůžu držet :-D :-D ale i tak jde to i beze mě 8-) 8-) evi jdi kolikrát chceš :-D :-D mě je to jedno třeba se vám neukáže vůbec :-( to je prostě riziko já tam měla placentu ale dr.se snažil a nechal mě vyběhnout 3 krát schody nahoru dolů ze 3 patra a pak se to povedlo ;-) ale kdyby ne smůla neviděli jsme jí :-N k tim penízkům neboj se neušetříš :-D :-D protože to padne na výbavu :-D :-D jsou to mega pálky ale tak ráda nakupuji :-D :-D jianm já byla na obojím přepínal mezi 3D a 4D ;-) 8-) jiřinko já miluji barvičky x-) x-) takže asi tak já byhc nekoupila nějakou neutrální :-N to je to že je každý jiný ;-) a věřím že jí za 4 roky vyměníme až bude malá větší ;-) s těmi chůvičkami to je super :-D :-D :-D
Profilova fotka
evi, pri tom cviku vubec nepouzivas brisni svaly:-D no zkus si to:D jen zvedas zadek nahoru a mas stahnute ty vnitrni svaly:D..manzilek urcite pujde k porodu, kdyz to stihne:-) byl se mnou na kurzu k porodu, je to moje zlaticko, ja se na porod hoodne tesim:-) uz abych mela malou u sebe..:)
Evi, jo, tančili jsme ve Slováckém souboru, ale co jsem odešla do Prahy, už jsme se domů tak často nedostali a jen občas vypomohli při vystoupení. mrkni na slovacky-kruzek tečka info, tam jsou i fotky a z roku 2002 my s Ádou, ale i na dalších fotkách. muzika na svatbě bude právě střídat moderní a cimbálku. cimbálku máme moc rádi a i pro starší to bude lepší. ale pak později budeme chtít určitě s kámošema řádit a to bude lepší modernější hudba. bude nás kolem 60, půl rodina a půl kamarádi, vesměs společní - páry. Evíku, takže teď jsi doma? moc se těším na ty fotečky vašeho baráčku, taky na Mončiny z dovči a Jiřinčiny melého Vládíka. a vůbec, ráda se dívam na fotky, ten foťák už potřebujeme jako sůl! holky, nepřemýšlíte některá o látkových plenách? je to ekologičtější, i když náročnější, ale taky jsem slyšela různé názory, např. že je to lepší na nožičky a dítě si vlastně dřív zabrečí, takže není dlouho v mokru, což by mohlo mít prý u chlapečků negativní vliv časem. nevím, to je jen to, co znám z doslechu. ale my přeci taky měli látkové pleny a šlo to! jen o tom přemýšlím, třeba jen na běžné dny. když se někam jede, jsou praktičtější kupované.
Profilova fotka
lenni abych pravdu řekla já nad látkovými nepřemýšlela :-N vůbec... mám jich asi 20 ale jen na ublinkávání a utírání :-D :-D :-D takže nevím co je lepší ale v této době co je asi jednodušší....a to jsou u mě jednorázovky.... jsme také zvědavá na Monču?? =-) jak se jim asi líbilo atd x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem zpět z bigbítu, pěkně včas a střízlivá, to jsem hodná holčička, co :-D Dala jsem si teda jednu houbičku, protože mi paní doktorka řekla, že mám nízký tlak (100/65), a že mám pít colu, no a dvojka červeného je prý zdravá, tak se mi to hodilo do krámu :-) Markét, když to tak čtu, tak ono je to i výhodné být těhu při rekonstrukci, viď :-D K té výbavičce, jak jsme si psaly o tom, že stejně ty prachy za chlastačku neušetřím, já myslím, že jo, že to ani nepoznám, když je dám vedle, do teď mi nechyběly, tak proč by teď a navíc ještě ušetřím měsíčně nějakej litr za cigára, to je stejně hrozný, když to člověk takhle spočítá, kolik propije a prokouří, co :-S Jo, kdy se má Monča vrátit z dovči? Míšo, tak jsem to zkoušela a povim ti, že se při tom klepu jak ratlík, dává mi to pěkně zabrat :-D Ty se fakt porodu vůbec nebojíš? To tě obdivuji :-) Leni, bude to super svatba, když tam budete mít hodně kamarádů, my to měli taky tak a byl to obrovskej mejdan :-D Na kámošky svatbě to bylo třeba hlavně o rodině a starších lidech a vůbec to nebylo ono, je dobře, že tam budete mít tolik mladých :-) S tou cimbálovkou jste to vymysleli dobře a co nějaké půlnoční překvapení nebo tak něco, že by jste hostům zatancovali v krojích nebo tak? To by mohlo být hezké spestření :-) Jinak k těm plenám, taky jsem o látkových nikdy ani na vteřinu nezauvažovala, neumím si představit ty použité namáčet, pak prát, žehlit, je to strašná otročina a myslím, že i byt je po tom cítit, když je to namočené někde v kýblu, víš jak. Určo je to ekologičtější, ale já na to prostě nemám, budu mít co dělat vydejchat i nromální jednorázovky, nějak ten smrádek a pohled na to špatně snáším :-D Jdu do hajan, přeji krásný víkend, papapa
Profilova fotka
Leni, já o látkových nepřemýšlela a ani nebudu :-D Já přebaluji hodně často i s papírovýma. Je to hrozná výhoda, nedovedu si představit to prát. Takhle jsem Vládíkovi prala obden a ještě do toho ty pleny :-p
Profilova fotka
evi :-D :-D :-D hrozná výhoda 8-) všichni mě obskakují a nic dělat nemůžu :-N a skoro vše mi projde myslím u manžela když jsme ta těhulka :-D :-D :-D x-) x-) x-) monča nevím kdy se vrací??ale snad už by měla být doma ne :-o :-o ?? já fakt nevím =-) =-) evi já se porodu začínám bát fest :-N viděla jsme 5 porodů na živo a to my stačilo :-D :-D nebojím s etoho okamžiku ale jak to zvládneme aby tam byl i Jirka atd atd...spíše ty okolnosti jakej dr tam bude jaká asistentka.... jiřinko asi tak :-D :-p ted peru plínky které mám jen na ublinkávání a to myslím bude stačit :-D :-D jsme rpo jednorázovky určitě 8-) :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?