Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
No dyk to řikám, že to je blbost s tou krásou a břuchama :-D Všecky jste kočky, i Jiřinka a Evík taky bude..jasná věc. Pokud je mamina spokojená a nebo nepřibere ukrutnej ranec,tak jí to sluší... ;-) x-)
Profilova fotka
mío i ty budeš ;-) :-D x-) a jak ti je???už nemáte teplotu??
Profilova fotka
pardon míšo ;-)
Markét...jinou variantu ani nepřipouštím :-D :-D :-D :-D :-D :-D Mně je docela dobře, už jsem se i vrtala venku v záhoně, ale Michal bude nemocnej - vidím to na něm.
Profilova fotka
HOLKY!!! u mě s emateřské pudy projevili ted hustě :-D :-D zvonek zase děti že jim k nám zapadl míč ]-( tak dostali vynadáno at si hrají od našeho plotu dál že jen podáváme míče ]-(pjdu na zahradu a tam PTÁČEK!!!!asi zapadl ke slepicí a ty s eho nsažili uklovat tak nemohl moc chodit :-( co ted že manžel ho dal za plot a já plakala a našla jsme na netu zachranou stanici kousek od nás a odvezli jsme ho tam pán ho tam převzal a snad ho tam dají dohromady holky semnou to cloumá :-N :-N :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při pondělku. Ahooooj Mončo, doufám, že se tu brzy ukážeš. Zkoukla jsem první fotečky a moc krásný, do Turecka bych se hned vypravila. Hotel, pláž, vše vypadá krásně. A jak říkala Markétka, fotky při západu slunce jsou super. Pak se podívám na ty výlety, už se moc těším. Leni, Vládík hlavičku drží bez problémů tak 3 týdny, ale mohl by už dřív, nám to docela trvalo. Teď už se otáčí na bříško, zatím mu tam překáží spodní ručička, ale včera si jí poprvé dal na stranu :-) Asi jsi už mrkla na fotečky, dnes tam ještě nějaké přidám, co jsme fotili do včerejška. Pak napíšu ;-) Evčo, já taky peru v Silanu, ale prostě to není ono :-( Markétko, já pro malého Aviváž nepoužívám, ani ty co jsou pro děti. Začnu až později. Co se týče žehlení plenek, tak to je fakt děs, mám jich také 20 a je to na to ublinkávání apod. tak akorát. Míšo, ty si myslíš, že látkové jsou pro děti lepší? Já tedy ne. Ono je to možná tak, že nějaké maminky v tom nechávají děti dlouho, já tedy ne. Přebaluji tak po dvou hodinách, nebo když je potřeba, v noci jen 1x. Sice je to hodně plínek, penízek taky dost, ale je to rozhodně lepší. Leni, já moc nejsem zastánce hostiny pro rodinu a večer pro kamarády, ovšem záleží, kolik jich chcete pozvat. My jsme se o tom také bavili, ale u nás to už zavrhli rodiče, že si myslí, že to není vhodný, že těch pár obědů se už v těch výdajích ztratí. Markétko, co se týče těch smutných věcí, tak to se máš na co těšit, od té doby co máme Vládíka, tak mě rozhodí úplně všechno a to že jsem byla cíta vždycky, tak teď je to děs. V neděli jsem odmítla koukat na film, protože to začalo tak, že táta byl svědkem toho, jak mu zabili syna. Ale rozhodí tě úplně všechno. I Vašek je teď jiný, často má slzy na krajíčku a je mu všeho líto, ale to k tomu patří. K tomu ptáčkovi, Vaškovo rodiče minule našli poštolku bez křídla a s poraněnou nožičkou. Tak mu udělali voliéru a mají jí u sebe, jinak by jí někdo hned sežral. Ona se uzdravuje, žere a občas se na pár sekund proletí. Za chvíli se mi vrátí miminko, tak se loučím :-)
Profilova fotka
ahojky holky :-) jiřinko já aviváž také nepoužívám :-o :-N jen LOVELU prášek..... ;-) Vládíček je fakt šikulinka x-) x-) x-) k tim plenkám oni to pak holky poznají sami :-D :-D :-D jako včéra my tich 20 stačilo :-p :-p a také si nemyslím že by byli lepší jak jednorázovky =-) ono až pak budou prát denně a denně žehlit tak si to třeba rozmyslí ;-) 8-) s těmi homronami je to fakt děs :-N také nekoukám na smutné filmy atd.... a s tím ptáčkem to jste moc hodný x-) x-) x-)
Markéto - říká tu snad někde někdo, že je BUDE za každou cenu používat?! Jen si myslím, že vyžehlit 20 plenek je asi tak stejně náročný, jako 20 ručníků a můžu ti říct, že pracka mi kvůli tomu ještě nikdy neupadla. A pak - naše matky to taky zvládaly a to neměly napařovací žehličky, pračky s předpírkou, sušičky a já nevím co ještě. Jiří - plenky jsou bělený chlorem, napouštěný všelijakýma chemickýma sajrajtama typu aloe vera, heřmánek atd. Rozhodně nikdo netvrdí, že je to škodlivý nebo špatný....už máme vychovanou jednu generaci na pamperskách a zatím z toho je jen jeden výsledek - že se v pubertě nepochcávaj (děti v jednorázovkách se později učí na nočník, protože jim je v pleně "sucho") - co víc to s nima udělá nikdo zatím moc neví a jsou to věci, co se těžko porovnávají, protože je to víceméně individuální. Sotva jednou řekne chlapovi doktor, že kdyby ho maminka necpala do jednorázovek, tak je dneska plodnej jako plemennej hřebec, protože těch faktorů je víc. Ale opakuju - já ani Lenka jsme neřekly, že jsou jednorázovky špatný a že je nebudeme používat. Jen nám asi oběma záleží na tom, abych tady ten svět nezasírala pro naše děti a tak jsme řekly, že ASI jednou zkusíme látkový pleny, ale nebudeme to lámat přes koleno. To tak pro úplnost 8-)
Profilova fotka
Máš pravdu, že děti pak chodí s plínama rozhodně déle. Je to v maminkách, protože pro ně je to pohodlnější, než aby učili dávat děti na nočník. Já doufám, že to nebudeme flákat. Naše maminy to zvládaly, to je jasný, taky bysme museli, ale taky říkají, že to máme super, že už to dělat nemusíme. Já rozhodně žehlení nemiluji, tak jsem za jednorázovky šťastná :-D
Profilova fotka
http://pipiii.rajce.idnes.cz/byt_Repo... holky to je nas bytecek, kam se budeme stehovat na konci listopadu, nebo pred Vanocema, je to PODNAJEM, takze to nase nebude, ale tak na 3 roky tam asi budeme. Je to 2kk o velikosti 75m2.
Profilova fotka
jinak ja plinky pouze jednorazovy.
Profilova fotka
holky, kde jsou ty fotky z Turecka atd??:-O
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo, to vypadá dobře, i balkónek tam bude. Tak snad to rychle stihnout. U těch novostaveb naslibují termíny a pak se to zdrží, tak budu držet palečky, ať bydlíte co nejdřív.
Profilova fotka
jirinko, ja jsme pro co nejzazsi termin, at uz nejsem alespon v 6ti nedeli. vubec na to nespecham:-)
Profilova fotka
míšo ale mě je to jedno klidně si je používejte ;-) mě by to také nedělalo problém nemít to zakázaný a nemít potom takové stavy co mívám |-| ale nikdo to za mě neudělá respektive já to nechci :-| tak proto mě to ted zmáhá :-( jako vstala jsme v 8 a v 10 jsem opět zalehla a spala do ted necítím se prostě dobře a určo za o může i to žehlení.... jako jiřinka žehlení moc nesnáším takže volím jednodušší postup :-D :-D ale to je na každém :-N
Markét - nebudeš těhotná tak dlouho jako slon, takže kdyby nebylo zbytí, tak to za tebe teď někdo vyžehlí a po porodu už budeš fungovat "normálně". Takže mně kdyby někdo řekl, že látkovky nepoužívá proto, že měl v těhotenství zakázaný žehlení, tak je to pro mě prostě trapná výmluva - všechno jde, když se chce, jen malý děti se musí nosit 8-( Míšo - ten byt je parádní! Mi až přijde škoda, že je to jen dvoupokojáč, protože 75m2 je poměrně velkorysá metráž i na 3+kk...ale pro dva mladý manžele a jednoho prcka akorát x-) Jen - on je v přízemí? Já jsem na to normálně psychopat...nebydlela bych v přízemním bytě ani zadarmo. Mám přímo panickou hrůzu z toho, že se na mě někdo dívá (tedy ne dívá, ale přímo pozoruje) a já o tom nevím....a takhle v bytě, no uaaaa! To samý prosklenný dveře od hajzlu - když to má někdo na návštěvě, tak radši prasknu nebo jedem dom, ale nedávám :-D :-D :-D
Profilova fotka
amimi,chteli jsme prizemi!:-D byl to nejvetsi 2kk co tam byl, pronajimaji se jen 1.a 2. patro a v tom druhym je stejne velikej jako mame my udelany jako 3kk, proste uplne stejny nad nami, ale plati se tam vice(neni to malo) kvuli tomu ze je to jako 3kk. ten barak nema vytah, takze ja jsme nadsena z toho ze se kocarkem nebudu tahat do patra a navic to neni nase, kdybych si neco kupovala, tak bych to treba resila, ale takhle jsme mooc rada, ze jsme v prizemi kvlu kocaru atd. V tom 2. patre byl take 2kk ale na severni stranu(my mame na jizni) a byl metrove mnohem mensi.
Koukám, že tam kde jsi napsala popisek u oken to tak nízko není...ale já jsem fakt bláznivá - my když chtěli před rokem kupovat byt, tak jsme našli za necelý 2 miliony 3+kk, 85m2 + obří terasa, krytý parkovací stání, málo bytů a společnej bazén a velká zahrada. Dokonce nebyl ani přízemní, ale vedly kolem něj schody do baráku a to jsem prostě nerozdejchala. Jak jsem stála v tý ložnici (ještě tam, aby na nás někdo koukal!!!!!) a viděla těma velkýma oknama (bez záclon a žaluzií) jak tudy chodí lidi a fakt se každej aspoň rychle mrkne, tak na mě šly mdloby. Zase chápu, že kočár...bez výtahu - to je na udření (máma říkala, že když rvala mě tříletou za ruku, bráchu ve fusaku v korbě od kočáru, sunary a nákup do čtvtýho patra, měla sto chutí nás hodit dolu voba :-D)... A proč se vlastně stěhujete? Je to podnájem tak jako tak - je to tím, že je o tolik větší za stejnou cenu?
Profilova fotka
paneboze, rodicak bude prosti rok nizsi a porodne take!!!! kreteni!!!!!!
Jsou to pičusové. Mně to přijde tak nespravedlivý, že třeba já, která na sebe vydělávám od 16ti let, platím daně, a dost pravděpodobně budu i vysokoškolák, tak mám dostávat stejnej rodičák jako kdejaká černá huba, co v životě na práci ani nehrábla a od patnácti si seká jednoho spratka za druhým?! Že zvýší podporu v nezaměstnanosti? Na co proboha? Kdo zvýší plat mně, když je krize? Nikdo, akorát na ty líný idioty budu makat... to mě sere nejvíc.
Profilova fotka
amimi, u nas ale rozhiduje bohuzel kazda tisicovka, dost e to rozhodil,a jsme z toho dost spatna:-( http://www.novinky.cz/cestovani/17954... holky kouknete se sem:-D prej majak:-D- je to bar:-D vedle nasi plaze:-D
No ale, když porodíš ještě letos, což asi jo :-D - tak se tě to netýká nebo jo? Minimálně porodný ti vysolit musí....a ten rodičák ti pak sníží? Třeba teď se snižovaly ty příplatky, co dostáváš od státu, když si spoříš na důchod - ale já ho uzavřela ještě před tím, než to zavedly a furt dosátávám ty větší. Nebude to taky tak?
Profilova fotka
rodicak se snizuje vsem!! navic o nej se zada az pul roku po narozeni prcka...ale ki ty co ted uz maji 7600 tak se jim to snizi!!!!
Profilova fotka
Odkaz na nové fotečky Vládíka :-) http://www.vevercata.estranky.cz/foto...
Profilova fotka
Míšo, to se hned musím podívat, nestraš :-o
Profilova fotka
To si jako dělají prdel ne?!!!! Omlouvám se, že jsem sprostá, ale o 10 % je dost. Tahle politická krize se hodí všem do kapsy. Kdyby vládla jedna strana, tak to nikdo neudělá, takhle to budou svádět na Fischera a pak si na tom udělají vlastní kampaň, jsou to svině!
Porodný mi nevadí...je od státu vůbec celkově fajn, že aspoň "něco" hodí. Ale snižování rodičovskýho příspěvku? Však už teď je to almužna! Kolik vůbec? (:-D)
Profilova fotka
Míšo, když chceš na 2 roky, tak 11400,- na 3 roky 7600,- když na 4 roky, tak cca 28 měsíců 7600 a pak 3800 Mamča mi říkala, že dostávala mateřskou jen půl roku, pak už nic. Ale stejně, už čekáš, že budeš mít nějaké peníze a oni to sníží. Takhle chtějí zvyšovat porodnost =-)
Profilova fotka
jirinko, ano uz je to tak! budes mit i ty rodicak 6800 !!!!!!! hnus!!!!!! jsme i ted opet pobrecela....
Jiří - aha... ale ještě to je nějak tak, že nemůže na tu dvouletou každej, ne? Myslím, že musíš nějak "odpovídajícně" vydělávat, aby ti přiklepli tu dvouletou mateřskou. Myslím, že to není fér, schválně - o kolik snížili platy sobě, papaláši?! Ale na druhou stranu...tenhle stát jde poměrně dost do prdele a zadlužený jsme až po uši - nějak se z toho ven musí. A asi i za tuhle cenu. |-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?