Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
jsem se do toho dneska dala :-D ale abyste měli představu jak to tam vypadá :-)
Profilova fotka
Holky máme venku na modřínu novou veverku – zrzavou. To je seper, zatím tu byli jen dvě černé. Ani neví, jestli jsem Vám vyprávěla, jak jsem zachránila dvě maličké veverky před kunou? Jinak na čtvrtek je domluvená schůzka s dcerou majitelky domu, domluvíme se na prodejní ceně , půjčí mi klíče a zajedu se statikem obhlídnout ty praskliny. Holky držte nám palce. Mám z toho divný pocit, jsem nervózní jak pes.
Profilova fotka
Markét, to je jasný, že to stojí moc, je to obrovský dům. Ten náš, by se v podstatě obývat dal ( ale to Váš také, jn to chcete mít hezčí). Vždyť tam i teď bydlí, ale to není nic pro mě. Ale udělat se musí vše, elektřina je tam jen nějaké +, -, nebo stejnoproud, nebo co mi to říkali, prostě takové ty dnešní záležitosti, myška, mikrovlnka atd. to neutáhne. Septik také nechci, prostě bych to ráda rovnou udělala na kanalizaci. Plyn nevím, kotel je celkem nový asi deset let, ale musí se na to někdo podívat. A komín chci opravit z toho důvodu, že bych chtěla rozvod tepla po baráku. Střecha se dělat nemusí, je tam nová ipa ( víc není potřeba, nemá to střechu, je to kostka), ale mně by se líbila střecha + dva podkrovní pokojíky s malou koupelnou. Bojler tam také je funguje, ale znáte to, je lepší udělat nový a tenhle se může dát na chatu. Je tam i kuchyňská linka se sporákem atd, ale to se také moc nedá. U domu je i celkem velká garáž.Pro hodně nenáročné, ale hodně, je to k nastěhování. Pro nás investice 1 milion. Pokud by šli na 1,5 milionu, tak by nás to celkem stálo 2.5 milionu a pokud ne, tak 2,7 milionu, to je na tu lokalitu a velikost pozemku slušné, né terno, ale slušné, tedy pokud není něco špatně se statikou. Markét, dům, jako máte Vy to opravdu není, ale nám by stačil, kdyby to vyšlo.
Profilova fotka
Zase koukám na povodně. Dnes před Tescem byla sbírka, pořádá jí město. Tak jsem šla koupit savo a rukavice. Už tam toho měli hromadu, snad to pomůže :-( .
Profilova fotka
moni to je jasné pokud se vám líbí a není tam toho tolik tak hurá do toho ;-) já jen z toho našeho relativně novějšího a v pořádku jsme překvapená že na to ještě 800 tis,padne :-( to jsme prostě nečekala...a proto říkám kdyby jste viděli ty ruiny co se tu prodávají :-N je to fakt strašné a za strašné peníze a když vidím co ty lidi budou muset udělat a za kolik tak je obdivuji.. nemysella jsme to na vás ;-) tak nebudet vztahovačné :-D :-D
Profilova fotka
Ne, vůbec nejsem vztahovačná. Já jsem uvažovala úplně stejně jako ty. Jenže nouze o pozemky mně dohnala zpět ke staršímu domu. On není tak starý. Dcera majitelky se tam stěhovala, když jí bylo patnáct a je jí čtyřicet, tenkrát byl dům nový, stavěli ho vlastníma rukama. Markét, já si myslím, že je jedno, jak je starý. Pokud musíš udělat nové rozvody, tak je jedno, jestli je tam suchý záchod sto let starý, nebo třicet let špatně udělaná žumpa. Pokud by byli v pohodě rozvody, bylo by to o moc snazší :-| , udělali by se jen kosmetické úpravy tipu obklady, mimochodem, tipla bych, že jsou tam stejné jako u Vás ( ty původní ) :-D ;-) . Na druhou stranu, tím, že není tak starý, tak jsou tam bezvadně uspořádané pokoje. Pokud se nebude dělat patro, vše by zůstalo tak jak je, naprosto to vyhovuje, žádné bourání příček.
Profilova fotka
moni moc držím palečky aby vám to vyšlo :-) ...nevím jaká je situace u vás ale tady se dá nový postavit tak za 2 500 000 proto bych nekoupila ruinu u nás za 2 mega a dát do toho ještě pár tisíc na opravy to jsem tím chtěla říct ;-) ale to je fuk já to nedostat tak koupíme 2kk panelákový to vím :-D :-D jestli s ena to cítíte a chcete tak vzhlru do toho fakt ti to moc přeju :-) a máš nějaký odkaz na něj.... =-) na ten baráček...
Profilova fotka
Markét to je jasné, že se bojím. Ale kdo nic nezkusí, nic nezíská. U nás jsou pozemky od 700 do 1500 za m2 a pokud si vezmu ten nejlevnější bungalov 4+1, tak jsem zhruba na stejné ceně ( bez sklepa a garáže ). Dám zítra fotky na rajče a pošlu odkaz. Ale moc se nám nepodařilo fotit, bylo nám to hloupé, když jsme se tam byli mrknout předběžně. Holky prosím držte palce i na nohou ;-)
Profilova fotka
moni držíme i prcka donutím :-D ...tak jo zítra se kouknu.... dobrou noc x-)
Profilova fotka
Tak to je bezva, už máme osm prstů :-D
Dobré ráno holky... :-) Tak jak jste přežili včerejší bouřku? U nás teda byla,ale stála opravdu za to!!! Bylo to hrozné!!!! Teď vás jdu dočíst..... ;-)
Profilova fotka
Já mám bouřku ráda, tedy pokud jsem v teple domova, nebo na chatě. Jen mně mrzí, že to někde vyplavuje domy a ubližuje lidem.
Článek se načítá
Profilova fotka
moni ahojky právě jsme shlédla fotečky vypadá to moc hezky x-) hlavně ten obývaček vypadá prostorně....i terasa zahrádka akt pěkný praskliny ve zdi máme také :-N to se musí zadělat no holt starší baráky ale tento vypadá fakt moc dobře 8-)
Profilova fotka
jinak u náš žádná bouřka nebyla :-N
Profilova fotka
Markét a pídili jste se, proč to tam máte? Já se bojím, aby to nebylo šachtou, to by pak domeček mohl spadnout jako z karet. Já bych si tipla, že prostoru je v něm tak jako v bungalovech, které se teď staví. Na té terásce bych si představovala malou zimní zahradu- časem. Nesmím plánovat. Já už v hlavě zrekonstruovala asi tři baráky, pak jsem vždy nešťastná z toho, že to nevyjde. Všimla jsi si květiny na terase :-D ?
Profilova fotka
moni ne kytky jsem se nevšimla promin jdu to napravit :-D no víš ono to není prasklé až do zdi....tedy alespon si myslím =-) nám určitě nespadne to nám řekli ted když dělali topení a nemohli vysekat trubky :-D jak to bylo zabetonované :-D
Profilova fotka
myslíš tu kytku jak tam stojí pavel =-)
Dobrý ránko :-) Moni taky držím palce, ať paní slevní a taky chci vidět fotky x-) :-D S tím plánováním to znám...říkala jsem kamarádce, jestli jsem ujetá, že vidím kus pole a hned v duchu vybírám sedačku do obejváku a kachle do koupelny. Ona pravila, že ona v duchu vidí už tu ruličku třívstvýho toaleťáku, co bude na tom božím hajzliku viset. Takže JE to normální :-D Markétko - takhle nějak podobně vypadal dům, kde bydlíme teď s tchánovcema, když ho koupili - akorát je teda o něčo starší a brzo bude potřebovat novou střechu, ta vaše tam podle oka vydrží ještě aspoň třicet let, ne-li padesát ;-) Taky mají v baráku 13 topení (a to se mi ani nezdá nijak obrovskej..prostě to jsou dvě místnosti ve sklepě, prádelna, tři ložnice, dva obýváky, dvě kuchyně...hned to lítá, když je v podstatě "dvougenerační". A taky tam dělali rozvody, štuky, podlahy, bourali, přistavovali a tak... jediný, co nedělali, jsou ty okna. Michal říkal, že to byly necelý tři měsíce intenzivní dřiny - ale to to dělali všechno úplně sami (i to topení, a pak si inženýr zazdil někam kohouty od topení v podlaze a už osm let je hledá a už si ho nikdy nepustí...například :-D ). Tak to vezmi z toho pohledu, že kdybyste stavěli novej - tak to bude trvat mnoooohem dýl ;-)
Profilova fotka
míšo to máš pravdu ;-) my vlastně začali ted v červnu a včéra mi manžílek říkal že v září říjnu budeme bydlet x-) x-) ještě je výhoda že tam v tom nemusíme žít..to by byl mazec =-) =-) samej prach a špína :-p :-p mě s etaké nezdá 13 radiátorů moc..prostě hodně místností no :-D :-D a co ta tvoje kamarádka jak je an tom zdravotně? =-)
Profilova fotka
Amimi, to jsem ráda, že nejsem ujetá sama. Jenže když to nevyjde, tak jsem tak zklamaná, že týden ležím v posteli, bulím a ujíždím na červeném s colou. Já se tomu totiž věnuji mnohem intenzivněji než Pavel. Je to spousta telefonátu, hledání, obíhání vesnic a pořád bez výsledku. Někdy mně to prostě totálně ubije. Jinak já už jsem vymyslela, že bych chtěla koupelnu ve stejném stylu, jako máme teď akorát větší a v hnědé barvě a natřu si mušle z DR na zlato jako doplněk. U toaletního papíru si zatím nejsem jistá :-D
:Markét, je to hodně zlý...začíná jí nový obíhání doktorů, protože naděje umírá poslední a vypadá, že se drží, ale myslí na to nejhorší :-( Já se toho slova tak bojim, že se mi to nechce ani vyslovovat. =-) :-( Nikdy by mě nenapadlo, že když si člověk ve čtyřiadvaceti blahopřeje k narozeninám a řekne "hodně zdraví, štěstí...", že je to to nejdůležitější a že opravdu je všechno všechno ostatní tak daleko za tím, že si to ani nedokáže představit. |-|
dobré ráno holky, mně se dnes zdál hezký den, že jsem měla malého chlapečka. probudila jsem se veselá a spokojená! :-) jak se mají asi Jiřinka a Vládík? Moni, tak s tím domkem budu tiše držet palce! tfuj-tfuj-tfu Už se těším na fotky! Marky, pěkně se vám to rýsuje. na jednu stranu bych rekonstruovala, je hezké, jak se to mění před očima a člověk má z toho radost, ale na druhou stranu nové je nové. ale když má člověk možnost získat nějaký domeček, tak je to asi jednoduší. Míšo, to je děs, jak se dělali obr baráky, že? a co váš budoucí domeček, jak to vypadá?
Mně nepřijdou obr - kdyby v tomhle domě nebyl ten sklep, tak je to akorát pro rodinu se třema dětma a se zaměstnaným tatíkem, co potřebuje pracovnu.
Profilova fotka
míšo a copak jí je jestli s emůžu zeptat klidně písni IP |-| ale je to prostě holá pravda zdraví je opravdu nej co máme a to i ani za peníze nekoupíme :-( .... holky :-D :-D :-D vy plánovatelky já pořád nevím jaké budou podlahy koupelna nic :-D a to za chvíli jdeme na věc :-N
Mončo, tak baráček je pěkný - typově. Vždycky se mi tyhle typy líbili,nebo se mi líbili okály....Vnitřek teda vypadá opuštěně...taky tomu asi hodně pomohli ty mladíci...ale prostorově místnosti super! No a ty praskliny,to vám bude muset říct statik jak je to hluboko....Pokud nebudeš proti...ukážu ty fotky mamině a jak jsi mi psala,mohla by cca odhadnout u něčeho cenu,nebo náklady. Samozřejmě to nebude přesné.
Profilova fotka
Amimi a co jí je? Jiřinka je spokojená a courá po venku, nemá čas lézt na net, to je jasné :-D
Selhává jí autoimunitní systém a teď jí našli něco na mozku. Vzhledem k tomu prvnímu jí nechtějí otevřít, protože nedokážou odhadnout reakci a kdyby to nebylo to nejhorší, tak je zbytečný se jí hrabat v mozku. Ale ta otázka "co když ne", ta asi nedá nikomu spát :-(
Profilova fotka
míšo panebože to je hrůza a jak se na to přišlo měla nějaké příznaky?a to zjistila tedy až ted podle toho co píšeš že?
Markét - nechci nikoho děsit, protože já sama z toho občas psychopatim a jak se říká, tak prolistuj "Domácího lékaře" a máš půl nemocí z rejstříku... Nebylo to jednoznačný a ani teď to není. Mně se o tom ani moc nechce mluvit, furt doufám, že se to zlepší, že prostě jí daj nějaký léky a že všechno bude jako dřív. Ona se tváří, jakože je všecko oukej a přitom je mi jasný, že každou noc se prořve až do spánku.
Profilova fotka
Ach jo, to je fakt smutný :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?