Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky,
my byli včera na dalším ohňostroji a úžasný emoticon emoticon
Moni - kde máš fotky domečku? že bych se taky koukla na ty květinky emoticon
Markét - u nás už by se podlahy klidně mohli dávat a my takyj eště nemáme vybráno emoticon
Míšo - s tou kamarádkou je mi to líto emoticon člověk si takhle uvědomí, že zdraví je fakt to nejdůležitější
1. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 míšo mě fakt neděsíš čím já jsme si prošla na škole emoticon a také jsme obrečela noci a byli to cizí lidé...
ach jooo ale jak píše naděje a vírá umírá poslední!!!i když pro ní to musí být ted moc těžké!!! emoticon
1. črc 2009 v 09:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Míšo, to mě mrzí. ale opravdu, jak píše Markétka, naděje a víra jsou nejdůležitější! držím palečky!

Moni, konečně jsem se dostala na fotky. vypadá to moc dobře. jo, je to obyvatelné, otázka, co ty praskliny, to Ti poví statik. já si vždycky říkala a nevím, jestli to jde, že to chce hlavně nejdřív zrekonstruovat ty obytné místnosti - kuchyň, obývák, ložnici a koupelnu a už můžeš bydlet. a zbytek dělat postupně. teda ve vašem případě hlavně rozvody, často pak okna, podlahy a nějaké zateplení.

ahoj Pavli

Marky, co se dělo na Tvojí škole? teda nechci do toho šťourat, pokud o tom nechceš mluvit.
1. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Lenko - chodila na zdrávku, tak co myslíš? emoticon
Praxe v nemocnici, umírající staří lidé, ke kterým nikdo nechodí, miminka v inkubátorech s půl kilem živý váhy, dvouletý dětičky s leukémií.
Vy si takovýhle věci neumíte ani představit? Nebo jsem maminou ve zdravotnictví ovlivněná já? emoticon
1. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni jsme zdravotní sestra takže asi víš praxe atd...
1. črc 2009 v 09:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 aha, nějak mi to necvaklo, myslela jsem, že ses tam trápila kvůli něčem jinému. jsem to ale trouba! emoticon

Míšo, máš pravdu, neumím si to představit, protože jsem to nezažila! musí to být zlé. proto mě pak dostalo "jen to", když mi umřel před lety kocour. prostě jsem se k takovým věcem nedostala a děsím se, až mi někdo zemře!
1. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Nechci bejt nějakej terorista, co komu diktuje, co má a nemá dělat...ale chtěla bych vás moc poprosit, abysme o tom už nemluvily a abyste se mě na to pak neptaly.
Je těžký o tom mluvit, ale kdyby nastalo něco, co by za to stálo, řeknu vám to. emoticon
1. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Amimi to je jasné. Nepotřebujeme vědět nic, co by za to stálo, řekneš nám až to bude v pořádku, jasný emoticon .

Spíš nám Markét řekni, jak ti kope miminko emoticon
1. črc 2009 v 10:03  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo to je jasný promin že jsme se zeptala emoticon
já jsem ted nějaká dementní emoticon

moni kope kope emoticon
minule se celý den nepohnul tak jsem ho vzbudila písničkou z mobilu a za chvíli to začlo emoticon
1. črc 2009 v 10:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahooooj, uz mi rozchodili net konecne.

Miso u vas byla vcera bourka? U nas hrmelo a prselo ale nic velkyho emoticon

Moni s barackem ti neporadim, nastesti tohle nemusim resitemoticon kazdopadne vam preji at vam to vyjde s tim statikem a pak at babca povoli a proda vam to jak chcete

Leni co pohovory?
1. črc 2009 v 10:15  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Markét, to je pěkné emoticon
1. črc 2009 v 10:17  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 no moni zatím jo emoticon ale i tak se lekám emoticon

ahojky leni emoticon
1. črc 2009 v 10:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Markét - a jaké písničky mimču pouštíš?

Moni - koukla jsme na fotky, vypadá celkem zachovale a pokud vám sedí i dispozice, tak je to super, tak ať to dobře dopadne emoticon
1. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 pavlí nějaké kldiné aby se neleklo a hodně to ztumím a dám ješt pod deku...spíše romantické pomalé emoticon
ono máš i zpívat ale to já neumím emoticon
1. črc 2009 v 10:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Moni koukalaj sem na fotečky a vypada to pekne umim si predstavit jake to bude opravene a opravdu pekne. Jen tea ty praskliny,ale nevyznam se v tom tak uvidis co ti rekne emoticon
1. črc 2009 v 10:33  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 se mi to teď smazalo, sakriš!
ahoj Leni, pohovory fajn. práce asistentky je dobře placená a taková pestrá, to lektorování Aj není úplně na uživení, aspoň ne pro začátek, tak uvidím, třeba bych mohla učit aspoň nějaký večer, dobré něco. kdybych to měla k práci v Klokánku, což by mě lákalo asi nejvíc, bylo by to i finančně lepší!

tady je hrozný hic, nejradši bych šla k vodě! včera nám zmoklo prádlo, tak jsem to musela dát ještě na půl hodinky přemáchnout a teď to suším znovu.

taky jsem slyšela, že mimča pak reagují na hudbu, kterou slyší v bříšku.

Marky a umíš si představit, že bys jednou dělala něco jiného než sestřičku?
1. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni, já bych šla do asistentky.
1. črc 2009 v 10:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni umím protože to máme hnusně placené za to jakou práci děláme emoticon
vždyt víš že se to řeší všude v celé ČR chybí 5 tis.sester emoticon emoticon
a ted do prahy je lákají že jim udělají plastiku zadarmo když s eupíšou na 3 roky to je úroven emoticon emoticon

kdo ví co bude opo mateřský já tak peníze neřeším stačí co mám brala jsem tak tich 14.15 tis.
a vyhověli mi v pacovní době a uvidím jak to potom bude s mimčem..to se uvidí emoticon emoticon

také bych šla do asistenky emoticon
1. črc 2009 v 10:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 to rozumím. jsem někde slyšela, že chtějí brát sestry někde z Ukrajiny či Vietnamu. tak jestli budou mít kvalifikaci, proč ne.
já pracovala před pár lety brigádně v hotelu Hilton jako pokojská a byly tam Ukrajinky, normálně vzdělané ženské a tam by se prostě neuzivily, mají tam bídu a často tam mají i malé děti a musí tady makat, aby uživily rodinu!

Marky a jak dlouho chceš být na mateřské? byla bys ochotná jít pracovat i do Prahy? mám na Kladně známou a pracuje tady.

uvidím, co se týká práce, asi půjdu tam, kde se mi ozvou první. bych si musela obnovit šatník, nic nemám! emoticon
1. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Markét - moje mamka dělá na "desetiletky" emoticon
Deset let byla sestřička, pak dělala deset let operátorku a teď začíná pátej rok zase jako sestřička emoticon
Pracuje ale v Domě pro seniory, takže to není tak na bednu jako ve špitále, ale zase je to hodně náročný fyzicky a ona má ty záda v hajzlu....tak taky vymýšlí, jak to provést - teď se tu staví bytový dům pro seniory a to by mělo být něco jako Dům s pečovatelskou službou - tak si podala žádost, tam by měli být lidé pohybující, tak by nemusela tak dřít.

Leni - u nás moc nepršelo, sice zabouřilo, Nelinka zase zalezla do předsíně, ale bylo teplo a nakonec snad jen trošku sprchlo.
1. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Lenko - já pracovala v personální agentuře a nabírali sestry z Polska, Slovenska, Bulharska a Vietnamu (u nich je prý problém po zdravotní stránce...mají všelijaký breberky, který nám tady připadají přímo hrůzostrašný, ale tam je to normální, jako tady mít klíště).
A řešila jsem šílený věci s nima - že Polky a Bulharky se učí česky, Slovenky ne, protože jim "rozumíme"...ona pak na děcko po narkóze zašveholí, jestli se chce vycikať, dítě nerozumí, počůrá se a maminka pak dělá ve špitále takový zle, že jsem si to neuměla ani představit.

Jinak obnovit šatník...já zrovna dneska četla toto http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/doplnky-a-boty/6542-jsem-normalni-kdyz-mam-100-paru-bot
...to by paní Čapkovou měla pozvat k sobě domů - myslím, že by jí brada spadla až na podlahu emoticon emoticon emoticon
1. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni na mateřské budu určo 3 roky emoticon 7 500 tis není moc ale mi s tím počítali emoticon
i manžel chce abych byla doma klidně i déle a po 3 letech asi nastoupím ale ze začátku jen na poloviční úvazek uvidíme jak to budeme zvládat naštěstí máme jednu babičku která je pořád doma emoticon emoticon

míšo tak to mám maminka dobrý emoticon 10 let a konec emoticon
já vlastnně dělala od školy do ted 3 roky.v dubnu to byli 3 roky a v konec března jsme nastoupila na marodní která je holky mimichodem skvělá mám skoro 12 tis. emoticon
1. črc 2009 v 11:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 hm, tak pro zajímavost, kolik máš, Míšo, párů bot? emoticon
já prostě na hadry nikdy prachy neměla, umím se obléct i za pár korun. jasně, kdybych dělala asistentku, je to jiná, ale jako studentka jsem to neřešila. na každé období mám tak max. dva až tři páry. nejvíc tak na léto, prostě ty prachy radši budu rvát do cestování a zážitků než do hader.

hm, to je fakt s těma Slovenkama. já s tím nemám problém, výrůstala jsem na slovenských pohádkách, ale dnešní děti už nerozumí. aspoň ty základy kvůli komunikaci na pracovišti by měly zvládat.

a co se týká těch zahraničních sester, snad ty zdravotní problémy jdou nějak řešit, ne?
1. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Leni tak jak to pises tak bych sla taky do asistentky emoticon

Market znam dost sestricek, ktere jen kvuli penezum delaji uplne neco jineho emoticon sama mam mamku ve zdravotnictvi tak vim o cem je rec..
1. črc 2009 v 11:35  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Leni - tak to nevím, myslím, že pokud k nám nepustili ani pracovat dělníky do fabrik, tak jako u zdravotní sestry je to ještě přísnější.

Bot mám opravdu moc, některý jsem třeba neměla ještě nikdy na noze...ale jejich čas přijde emoticon
Já si na tom docela ulítávám, ale není na to na úkor ostatních věcí, jako je kvalitní jídlo nebo pěkný vybavení nebo reisování po okolí i po světě. Ráda dobře vypadám, ráda se líbím...jak říkám, koketa od přirození emoticon
Třeba včera...v New Yorkeru měli džíny za 249 Kč, tmavě modrý skinny, hodně bokový - no nevolaly voni "Mííííšoooo, však i nás potřebuješ!" - jistě, že volali! emoticon
A můj chlap mě v tom i podporuje, takže nákup plavek, kterých mám víc, než dní dovolený mu u mě ani nepřišel divný a ještě řekl, že by se mu líbily celý bílý bikiny a ty ještě nemám emoticon
Až se budou cpát prachy do bydlení, tak si nebudu moct tolik vyskakovat, tak musím syslit, dokud to jde emoticon emoticon
1. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 hm, přijde mi to zbytečné, když to člověk neunosí, ale každý jsme jiný.
já na to prostě nikdy neměla, byla jsem vychovávána, že nemůžu mít vše a nějak mi to nechybí. taky se ráda líbím a myslím, že jak se říká, i za málo peněz může být hodně muziky! emoticon
1. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Ja mam teda na leto 20 paru,ale pocitam do toho i ruzne pantofle a zabky a tak emoticon ale bot bych mohla mit klidne vic uz mam i zalusk na nove emoticon
A obleceni mam furu, dost jsem si privezla tehdy i ted z AUS,ale jinak jakmile je vyprodej tak musim nekomu dat kreditku, jelikoz je v ohrozeni emoticon emoticon ale ted se brzdim, sice se mi docela za posledni pulrok zmenila postava ale pak si rikam, ze po porodu nevim jak budu vypadat,tak proc nakupovat hodne kdyz mam satnu plnou,ale uz bych klidne vyrazila. Jinak mam par drahych kousku a spooooustu levnych vecicek k tomu a bavi me to obmenovat emoticon
Ale jak pise Misa, kdybych musela resit bydleni, hypoteku a tak a musela pocitat jinak tak holt se budu drzet zpatky. Zazila jsem kdyz jsme meli doma rozpocet na den a nesmel se prekrocit, takze by to ani nebyl problem,ale proc si nedoprat,kdyz na to je emoticon
1. črc 2009 v 11:52  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 ale jasne, ze mame kazda jinaj nazor, prece jsme kazda original ne emoticon emoticon
1. črc 2009 v 11:55  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 To přece nikdo nepopírá a džíny za 250 Kč to docela dokazujou emoticon
Já tak byla vychovaná taky a taky to tak je - kdybych měla mít všechno, nedřepím devět hodin denně v kanclu a nefrčím doma jak fretka....například. Ale hodně dělám na to, abych si mohla dovolit to, co se mi líbí a to je pak celkem jedno, co konkrétně to je.
A nebudu zastírat, že to jak vypadám mi pomohlo už v hodně věcech a záležitostech a rozhodně se za to nestydím. Každej bojuje takovejma zbraněma, jaký mu byly daný do vínku. emoticon
A aby sis to nevyložila špatně, protože jsem na to zvyklá - tak tomu radši předcházím, nejsem fiflenka, co by se zlomeným nehtíčkem nevylezla mezi lidi nebo jí nikdy nikdo neviděl nenalíčenou a bez svý hodinky u zrcadla nevyjde z domu. Mám ráda přirozenou krásu a typu Kačka Brožová (táta vždycky říkal, že takovým namočit hubu do kýble s vodou, tak se musí znovu představit emoticon) mi fakt přijdou až k poblití umělý...ale je třeba tomu trochu pomoct. emoticon

Na všechno, co jsem kdy chtěla, jsem si musela vydělat a ani teď tomu není jinak. Můj muž mi občas něco koupí, ale téměř výlučně je to pěkný prádlo nebo nějakej ten šperk. Aby mi kupoval trička nebo kabelky...to by byl buď ujetej a nebo teplej, fakt je to moje testosteronový hovado, co by si v životě nevzal žádnou holčičí barvu a než jít v růžovým, to by zcela jistě raději zemřel emoticon emoticon
1. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 jasně, Leni, když na to je. já se tak nějak musím přizpůsobit podmínkám, ale to neznamená, že bych si ráda nedopřála nebo to nikdy nedělám. taky mi nikdy třeba nekupoval oblečení přítel. prostě bych to ani nechtěla. přispívá víc na domácnost a osobní věci si každý kupujeme sám. ale výprodeje jsou parádní, i některé sekáče. emoticon
1. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.