Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Míšo, to nikdo netvrdí, nemusíš se obhajovat. každý máme holt jiné priority. ;-) ale pryč od módy. jak to máte s tím domečkem? tohle je zajímavější téma, ne? taky bych už ráda stavěla, kdyby bylo kde. my jedeme v pátek na tu vodu, docela se bojím, ale nebudeme to hrotit. kdyby nám to v Rakousku nedoporučovali, tak si vyrazíme na túry a výlety, je tam tak krásně, tak zklamaní určitě nebudeme.
Leni Horejsi - jasně, že se do toho počítají i žabky, však je to bota, ne? :-D Pokud ti trne kreditka v kapse, tak doporučuju obejít IGY obloukem...ty cedule metr na metr "SLEVA" jsou jen pro silné povahy :-D :-D :-D Třeba mám fůru triček a topíků takový ty prodloužený délky - to bude parádní, až budu v tom, to pak ušetřím :-D
Téma domeček - jsem pitomá, že jsem to vůbec na nás někde řekla...moje máma mě pokaždý zazdí hned mezi dveřma, když se zeptá, jestli už stavíme. Takže je to fáze papírování a povolování, dohadů a ústupků...nic zajímavýho a ani důležitýho pro sdělování :-D Prostě nuda :-D Já to mám v okolí spíš tak, že mi někdo je schopnej do očí tvrdit, jak on má jiný priority a za rohem mě drbe, že si bydlíme zadarmo a já už mám tenhle měsíc třetí nový boty a "VŮBEC MI TO NENI BLBÝ" a pak do toho vždycky ještě přijdou krávy s tím, že mě Michal vydržuje a že si asi doma plaveme v prachách kraula a to usoudí z toho, že má dobrý auto a já tutově umělý kozy, který mi SAMOZŘEJMĚ zaplatil.... Takže to vidím dost z tý opačný stránky, ale samozřejmě tvůj postoj chápu. ;-)
Profilova fotka
Miso tchyne kdyz videla kolik toho mam tak jen rekla: a stejne to vse nenosis ne, jenze ja se prave snazim naosit vsechno, stridat to. V IGY jsme byla minulytyden a jete ze mi nebylo moc dobre, protoze jinak bych neodesla s prazdnou :-D a taky se ted snazim kupovat dlouhe veci, jednak sjem vysoka tak si konecne libuju, ze mi ze vseho neleze pupik a pak uz se to snazim trochu ladit i do prvnich mesicu tehu abych nemusela hned kupovat neco jineho ;-) Leni a kde vy presne na te Morave bydlite?
kamarádka taky chtějí stavět, i bratránek a všichni říkají, jaké je to papírování. jo, vždycky se najde někdo, kdo Tě pomluví! já vždycky tvrdím, když do toho nevidím, nebudu to kritizovat. můj postoj je takový, že když na to někdo má, ať si utrácí. já na to nemám a vždycky jsem měla spíš jiné touhy, ale někdo má třeba na to i na to, tak ať si užívá. nejsem závistivý člověk. takže z pár řádků se bohužel nepochopí, jak to kdo myslí! :-)
Leni, bydlím v okrese Hodonín, v obci Ratíškovice, máme asi 4100 obyvatel, takže už takové městečko, ale je to ještě status obce. co je IGY?
Profilova fotka
holky jdu si k Dr konecne pro ty vysledky tak zatim ;-)
tak zlom vaz, Leni ;-)
Profilova fotka
míšo tak tak kupuj dokud to jde 8-) já jsme ulítlá na kabelky mám jich milion :-N a nosím jednu dvě :-D pak boty jejda to mi povídej ale manžel mě trochu zkrotil :-N a plavyk každé léto jsme si kupovala tak dvoje nové :-D takže tě chápu ale na vše jsme si vždy vydělala a měla z toho radost x-) pak když člověk už žije s druhým a máte půjčky baráček paneláček a máme společné výdaje je to o ničem jiném už nekupuji toho tolik a ted do toho mimčo což vyjde na slušný balík :-D takže raději odbydu sebe ale má ty věci které jsme si nakoupila dříve :-D ty mi nikdo nevezme :-D
Tak se hlásám...a jdu dočítat.... :-)
Markét,jukni....mají tam některé věci opravdu moc pěkné. Teď se mi moc líbí jak dělají ty moderní těhu plavky!!! http://www.tehotne.cz/produkty_detail...
Profilova fotka
kači jo jo takových stránek je ale hodně drahé :-( a to nemá na tu cenu chvíli kupovat já si nakoupila u vetnamců 6 tunika asi za 600 kč :-D :-D něco v CA tam měli také slevy ;-) a ty plavky neřeším poněvadž na slunce nemůžu je mi zle tak jsme si koupila takové námořnické tílko a budu to mít místo plavek :-D ale ty věci jsou nádherné ted toho dělají spousty :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky tak na oblečení já až zas tak neulítávám, i když mi to nikdo moc nevěří, protože jsem ten tip amimi, který bez nelýčení a úpravy mezi lidi nechodí. Já jsem totiž člověk, který trpí na oblíbené věci. To znamená, že vyhodit pro mě ošoupanou kabelku, znamená prožít hrozná muka a to i přes to, že už mám další nové, ale nevyhovující. A tak je to i s ostatním. V pátek jsem si koupila dvoje nové boty a ještě jsem je neměla na sobě, páč se mi moc líbili, ale zdají se nepohodlné a já teď potřebuji lítat. Jo a manžela jsem si prý také vzala kvůli prachům a vydržuje si mně ( je tedy fakt, že vše platí, ale já právě své peníze neutrácím za oblečení, ale nechávám na byt, dovolené a prostě šetřim). Jo a ty sladké barvičky, já si také o svém muži myslím, jak jsi to řekla amimi, že je to testosteronové hovado, ale díky tomu, že lehce připomíná cikána, tak mu ty sladké barvy strašně sluší a jsem ráda, že se jim nebrání. Růžových košil i kravat má mraky, stejně tak žluté, zelené a teď i fialové, pak se dokážeme i celkem dobře sladit, když jdeme spolu ven. Je fakt, že někdo má drogu boty, já zas kytky, řezané, hrnková, to je úplně jedno. Já strašně nerady platím za něco, co ztrácí hodnotu a to nenávratně, právě jako oblečení, nemám ani moc bižu, zato zlata plnou šperkovnici.
Profilova fotka
:-D 8-) :-D testosteronové hovado 8-) :-D 8-)
Profilova fotka
tak sjem zpet, vysledky relativne ok,ale chtel mi nasadit neco na podporu ovulace,ale nastesti ma v tom obdobi kdy bych k nemu musela kvuli tomu jit dovcu tak to mame ted nechat cele leto na prirode, za coz jsem i rada a manza taky ;-)
No jo Moni, tak proto máš nick Magnolia, hm? :-)
Ach jo...co to tady probíráte????? :-D Na lidi kolem sebe kašlete!!!!!!!! Každý je závisláček na nějaké věci a holt ulítává... Ahoj..tak to je fajn,že výsledky jsou tak nějak v pohodě :-) Holky.....teď mi volala mamka...,že dědu odvezla rychlá,že je přes hodinu v bezvědomí....tak tam rychle pojedeme....asi už je konec..... |-|
Moni - to řekla moje kamarádka a moje máma o Michalovi zase se vyjádřila, že je to "bedna kytu" - můj táta je totiž takovej přicaprcatělej a Michal je fakt velkej nařachanej chlap :-D x-) :-D Mně se to moc líbí - když jsou partneři sladěný, snažím se o to - ale max je nějekej hooooodně decentní vzor (případně nápis) "v holčičí" barvě. Třeba Pavlovi to v té košili a kravatě na tom Valentýnským plese fakt seklo, ale MP je světlej typ, u nás jsem za cikána já :-D Bižu mám tak kýbl, ale to podle mě ani nemá hodnotu - vlítnu vždycky do Bijou Bridgett nebo jak se to tam jmenuje a takový podobný cetkárny, když mají výprodeje a bere to na kila - aby mi to ladilo s kabelkou, botama, páskem a celým oblečkem. Jsem schopná to převlíct klidně třikrát denně, už mám grif :-D Prstýnky mám jen tři, ale nosím buď dva (bílé zlato od muže k narozeninám) a nebo ten jeden (žluté zlato od mamky). Pak mám několikatery stříbrný a zlatý naušnice, řetízek asi jen jeden, pár přívěsků a náramků - ale to moc nenosím, páč se cetkuju :-D
Kači, to je mi líto! ani na to není co říct, každé slovo je zbytečné! jen snad: drž se! Leni, no jo, na přírodě, léto dělá divy, tak uvidíte! držím palce.
Kačí, šmudlí - drž se |-|
Profilova fotka
Kaci |-| Miso ja mam bizu taky hodne,ale ulitavat jsem na ni zacala asi tak pred 3 lety, predtim me to nebralo. Nejvic mam nausnic ;-)
Profilova fotka
Kačí, to je mi moc líto :-D . Drž se. :-( Amimi, já jsem z rodiny, kde jsem povinně musela na klavír, malovat a vyšívat, největší zklamání je, že nemám VŠ, Pavla tolerují, protože chodí v obleku, ale doktor to není a většina vybavení mamči a babičky domácnosti jsou cenné starožitnosti. Cetky………. tomu já snad ani nerozumím. Přeháním, ale v podstatě je to tak, proto jsem tak upjatá :-D :-D :-D
Profilova fotka
Teď jsem psala Kačce, že u nás je to naopak. Manžel si včera koupil další oblek, poslední si koupil pře čtrnácti dna a já mu také vyhrožuju :-D, že nebude dovolená, ať kouká šetřit na dům atd. Jenže tenhle, tenhle musel mít, protože byl o 70% zlevněný, stál 5000,- a ještě k tomu dostal dvě kravaty zdarma :-D. No co by jste mu řekli. Já tady smolím smlouvy, sháním dům a on nakupuje :-D
Profilova fotka
Kači - je mi to moc líto |-| drž se |-|
Moni - já taky hraju na klavír, když to moc nepomontám, snad aj tu VŠ mít budu a můj chlap je pan inženýr - no dělám jim samou radost :-D Já na ty starožitnosti a tak vůbec nejsem - líbí se mi to, ale u cizích...mít to doma, tak by na mě padla deprese asi :-D Někdy si říkám, co bych za marnivýho chlapa dala :-D - ten můj nedávno, když mu říkám, že má sandále už dost jetý, že koupíme nový, tak mi položil tu svojí xxl haxnu na stůl a pravil: "Tak mi kup nějakou normální botu na tuhletu mojí nohu." :-D Ale je fakt, že co mu koupím, to nosí a nedržkuje, snad si ani nevšimne, že jsem mu to mezi ty trička nebo košile zašoupla...ale do šušovoušký bych ho asi nepřemluvila :-D
Moni, tak to bys mi mohla poradit, kde mají hezké a ne předražené obleky? myslím pro chlapa na svatbu. :-)
Profilova fotka
No vidíš, dáme to dohromady spojíme se a babička bude konečně spokojená :-D . Leni, teď mají velké slevy v Pietro Filipi a mně se moc líbí obleky od Blažka. Jsou to všechno přijatelné ceny, né levné, ale ani neskutečně drahé obleky. Také Sanset Sois ( teď nevím, jak se to píše) mají celkem pěkné obleky, tam jsme kupovali Pavlovi i vestičku. Všechny tyhle obchody nejdeš v Praze v každém velkém obchoďáku. Nelíbí se mi Prostějov, nějak mám pocit, že ty obleky moc dobře nesedí. Armaniho a Bose ti doporučovat nebudu, pokud vezme tvůj chlap oblek na sebe jen na svatbě a na ples, tak je to naprosto zbytečné. Jo a doporučuji oblek se dvěma rozparky vzadu, většinou dělá pěknou siluetu. Teď jsou moderní zkrácené délky, upřímně, mně se moc nelíbí, když z obleku kouká rozkrok, ale to je věc vkusu.
Moni, díky. on ho právě využije i pak. nosí je denně do práce. mně se holky stejně víc líbí košile a oblek bez kravaty, ale na svatbu ji mít bude, to jo. jen nevím, zda i vestičku. mně se to líbí, jemu už moc ne.
Profilova fotka
Teď mi došlo amimi, že vůbec nevím, jak ty a tvůj chlapík vypadáte. Album tady nemáš, odkaz na rajče jsi zatím také nedávala a z toho mini obrázku nic nevykoukám. Já tě potkat jako popiji, tak tě ani nepoznám :-D ;-)
Profilova fotka
Aha, no vidíš, tak to mi nedošlo, tak to se vyplatí do toho i víc investovat. Ty chlapi mají výhodu, pokud nebudete mít vyloženě třeba bílý oblek, tak ho unosí i pak. Pavel kravaty nosit musí a na školení a porady, musí mít i bílé košile a ty já tuze nerada, ty se mi vůbec nelíbí.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?