Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojky já jsme ostříhaná a spokojená x-) x-) zase změna :-D :-D leni po vysazení HA docela rozházené :-S a cykly kolem 40 dnů ]-( ....jinak kontryhel je dobrý ale pije se jen od MS do ovulace asi 14 dní pak se vysazuje a pak se začne pít zase se začátkem MS zase 14 dní a pak zase vysadit kdybys byla těhu ten čaj by mohl uškosit proto se v době ovulky přestává pít ;-) nevím zda to víš proto to píšu :-N
Profilova fotka
Ahoojky holky, s Moncou jsme se vubec nedomlouvali:-D byli jsme s manzilkem v Zaleznem Brode na Jarmarku:-D plno kolotocu atd a mam tam babicku a dedu je to hned vedle jablonce a kdyz jsme odchazeli tak proti nam sla mag s maminkou:-D ja jsme byla uplne v soku....
Marky, díky. To nevím. Těhulkování zatím neplánuju, ale kdyby se stalo, ani to nemusím vědět, takových případů je. Už jsem to tu možná psala, konkrétně moje mamča - byla tři měsíce těhotná, měla menses a já v bříšku. A spolužačka ze střední dokonce o těhotenství nevěděla skorot do pátého měsíce. To jsou šoky! Já si musím nejprve zjistit tu ovulaci. Ale měřit se mi nechce, prý se to musí denně ve stejnou dobu. Holky, to je náhodička! A jak jste si Jarmark užily?
Profilova fotka
Leni, dneska končí hlasování a nevím, kdy se to dozvím. Možná až na začátku července, když vyjde nová maminka, ale moc šancí tomu nedávám. No uvidíme. Jinak já měla vždy menstruaci pravidelnou, jak s práškama, tak bez. Míšo, tak to je pěkná náhoda :-)
Jiři, proč bys tomu nedávala moc šancí? Jsi krásná maminka s ještě krásnějším bříškem! :-) Šanci má každý, tak si věř. A hlavně, my hlasujeme a věříme Ti! Tak budeme určitě tady všechny držet palce!
Dobrý večeeer :-) Zrovna dneska jsem měla v práci takovej fraj a tady to nefungovalo :-D Míšo - fakt ti to moc sluší, jsi krásná mamina....s kočárem budeš největší kočka v Praze! x-) Jiřinko - tak uvidíš...jsou tam i jiné ceny, než ten zájezd? Víš jak, dovča by byla fajn, ale třeba nějaký ty hračičky pro mimina nebo rádio taky potěší ;-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... tady josu nové vlásky :-)
Profilova fotka
ahoj holky, my dali konečně přes víkend pár fotek na rajče: http://honzaapavla.rajce.idnes.cz/Kod... v Kodani jsme byli jen 2 dny - samozřejmě na Malé mořské víle, v přístavu Nyhavn, zámku Amalienborg - sídlu královny, zámku Rosenborg, kde má uschované korunovační klenoty, nejdelší evropské pěší zóně Stroget, vyšli jsme na Rundetaarn - Kulatou věž, i na kupoli Marmorkirken (Mramorového kostela), projeli se loďkou po kanálech... koupili jsme si 3-denní kartičku CopenhagenCard, která platí na většinu památek a metro,vlaky a busy nejen v Kodani, ale v celém severním Sjaelandu (ostrov, na kterém Kodaň leží) - tak jsme s ní objeli Hillerod (zámek Frederiksborg), Fredensborg (zámek, letní sídlo královny) a Helsingor - tam je Hamletův zámek Kronborg, odtud to taky mají Dánové nejblíž do Švédska, je vidět švédské pobřeží, ale té blízkosti využívají hlavně Švédové, protože u nich je konzumace alkoholu ještě pořád omezená, alkohol se dá koupit jen ve "státních" obchodech a nesmí se konzumovat na veřejnosti, nám u stánku v Malmo pivo prodali, ale pro Švédy je to "pivo light" s 2,5% alkoholu) pak jsme byli v Klampenborgu - bývalá královská obora, pro obyvatele Kodaně místo na pikniky, nedaleko písečná pláž, zábavní park Bakken - mnohem lepší než na turisty zaměřené kodaňské Tivoli (tam jsme zašli taky, ale jen proto, že jsme díky CPHcard měli vstup zdarma) další den jsme strávili ve Švédsku v Malmö – Kodaň a Malmo spojuje most, který na kodaňské straně začíná jako tunel a na uměle vytvořeném ostrově jde nad vodu a do Malmo už vede jako most; prošli jsme si historické centrum, projeli lodí po kanále, parkem kolem jejich "hradu", který ale našincům moc hrad nepřipomíná, spíš jen několik pospojovaných červených vodárenských věží... ;-) bydleli jsme v soukromí (pro Kodaň příznačně u Andersenů 8-) ), Niels nám skvěle poradil, takže jsme se třeba super najedli v jedné hospůdce, kam turista jen tak nepřijde, přes poledne měli bufet za 50DKK - sněž, co můžeš, což na dánské poměry je hodně slušné (jinak se tam třeba jen za párek dá 35DKK), místní štamgasti se trochu divili, že se tam objevili turisti, hned se ptali, jestli je na nás v Dánsko draho 8-) všichni skvěle ovládají angličtinu, od důchodců-štamgastů v hospůdce, přes průvodčí ve vlaku, po řidiče busu metro mají v Kodani bez řidičů a nikdo nemůže spadnout do kolejiště - je totiž za sklem, takže vlak metra musí zastavit tak, aby jeho dveře byly přímo proti skleněným dveří nástupiště; MHD jim funguje skvěle, ale místní jezdí hlavně na kolech; PETky i plechovky od piva mají zálohované a fakt se jim to vrátí, co "původní" majitel vyhodí, to určitě nějaký méně majetný spoluobčan z koše vybere a do obchodu vrátí 8-) a u automatu na vratné lahve máte 2 možnosti - buď si zeleným tlačítkem necháte vrátit peníze nebo je žlutým tlačítkem věnujete Unicefu; jinak jsou Dánové ulítlí na lékořici, "pendreky" prodávají sladké i slané a dokonce mají sladkou i slanou lékořicovou zmrzku a momentálním módním hitem jsou tam holinky - nosí je ke absolutně ke všemu, i do města k sukni
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... tamtu mi admini smázli ]-(
Profilova fotka
pavlí hezké fotečky a popis x-) x-) děkujeme!!!!cestujeme jakoby s tebou :-D :-D alespon něco :-D :-D holky zítra držte palce jdeme do poradny :-) at je prcek oki děkuju x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj Pavlí, takže jste si to krásně užili viď. Já byla v Dánsku v osmé třídě z gymplem (já na něj nechodila, vzali mě navíc ;-) ) a byli jsme i v Kodani, ale nic si nepamatuju. Nejvíce si pamatuju Legoland :-D Vašek byl s hokejem ve Švédsku a jednou mě tam chce vzít, prý je to krásná země. Fotky shlédnu asi zítra :-) Míšo, už jsme vyhráli tu dětskou deku a nějakou kosmetiku. Když postoupím do finále, tak tam pak je taky nějaká cena x-) Míšo, sluší x-) a zítra na tebe budu myslet, určitě bude vše v pořádku. Jinak já jsem rudá jak rak, v neděli to pálilo víc, než jsem myslela :-S Papa a dobrou noc.
Profilova fotka
Omlouvám se, samozřejmě jsem myslela MARKÉTKO !!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, konečně jsem se za váma dostala, už mi to chybělo.. V první řadě vám musím napsat, co se nám strašnýho přihodilo.. v sobotu jsme byli u kámošů na praseti, byla to parádní akce, v neděli dopíjená, taky super.. pak všichni odjeli, my tam s nima ještě zůstali, manžel byl mírně opilý, hrál si tam s jejich 2 bernardýnama, pak tam s nima na trávě usnul a najednou koukám, jak klečí a stříká z něho krev.. holky to bylo naprosto šílený, nevím jak a co se stalo, jestli se ten pes něčeho lekl, ale potrhal mu obličej ;-( nos má proseklej skrz na skrz, skoro amputovanej, ale přišili mu to a další velký šrám přímo pod okem, stačil milimetr a měl po oku, vypadalo to příšerně, bylo to rošklebený, tolik krve jsem nikdy téct neviděla, ještě teď řvu, když si to vybavím.. hned jsme hnali do nemocnice, sešili ho, teď je celý obandlážovaný, chudáček můj malý. Bylo mi ho tak děsně líto, to si nedovedete představit, kdyby tam nebyla ta moje kámoška, tak se normálně rozsypu, bylo to ukrutný. Nejvíc mě deptá, proč se takové strašné věci dějou zrovna jemu, zvláštní je, že to bylo přesně na den před rokem, co ho chtěl nějaký debil umlátit, jak přišel týden před svatbou s monoklem, no a týden na to, den po svatbě se mu stalo to neštěstí s prstem, což bylo taky nepochopitelné zranění a strašlivě bolestivé :-( červen má nějak sakramensky prokletý. Jdu vás teď dočíst, přes den mě to sem v práci nepustilo, tak snad zítra papa
Profilova fotka
jezis evi, to je mi strasne lito, muselo to byt pro tebe strasne, hlavne at je v poradku! a pevny nervy! 8-)
Profilova fotka
Dobre rano, tak jsem vse docetla a prohlidla Evi hlavne, ze je v poradku a nedopadlo to hur!!! Tohle se zahoji. Manza ma prisitej taky kus nosu a jediny co mu zustalo, ze neciti vune tolik jako ostatni, ale to je malickost ;-) a asi ho budes muset v cervnu mnohem vic hlidat ;-) Pavli pokochala jsem se fotkama, me ty seversky zeme lakaji, hlavne teda Finsko a nevim proc, ale nechce se mi tam kvuli pocasi, ja rada slunicko a kdyz je malo dovolene tak ji radsi travim na jihu, ale treba se sem taky jednou podivam ;-) Miso strasne moc ti to slusi!!!!! Ani nedokazu rict, ktera fotka se milibi nejvic, snad ta jak koukas zasnene k nebi a nebo ta v poli, ale pekny jsouo vsechny!! Jirinko ty se neboj, byla to uzasna fotka tak proc by nemohla vyhrat ;-) Leni my meli cca 40 lidi na obede a vecer jich bylo kolem 60 a vyslo nas to asi na 80 tis. ale vse jsme si komplet zarizovali sami i jidlo, na to jsme meli kucharky od manzi tatinka z prace, on to vede, takze jsme na jidle hodne usetrili. A na vecer nam jeden znamy pekl prasatko. Myslim si, ze kdyby jsme to meli normalne v hospode tak to vyjde mnohem draz. Meli jsme pomerne drahyho ale uzasnyho kameramana a fotografa.
Profilova fotka
ahoj holky, Leni H - ty jsi teda ranní ptáče 8-) Evi - manžel má pekelnou smůlu; tak ať se mu to co nejdřív a co nejlíp zahojí Míšo P - koukala jsem na fotky, jsou úžasný, moc ti to na nich sluší ;-) Markét - tobě nový účes taky moc sluší :-) a držím palce v poradně já jdu ke kadeřnici dneska, ale žádnou extra změnu neplánuju
Profilova fotka
A to jsme dneska zas planovala kolo, jenze kdyz jsme vstala tak foukal studeny vitr a bylo zatazeno tak jsem to vzdala a ted tu sviti slunicko ]-( ]-( MArket ja ten uces nevidela:-(
Profilova fotka
Leni - já vstávala a u nás krásně sluníčko, vichr teda taky foukal... tak já doma pro jistotu vyndala deštník, a dojela jsem do práce a tady hnusně, zataženo, každou chvíli začne určo pršet ]-(
Profilova fotka
ja destnik taky nemam a uz se to zakabonilko,ale nastesti na dest to jeste nevypada, ted aspon ten kus oblohy co vidim :-D
Profilova fotka
Teda Evi, mam husinu až na zadku. Manžel jako spal a ty psi ho kousli? A normálně jsou hodný? To je zvláštní. Hlavně, že nepřišel o oko. Fuj, to si nedovedu představit. Jiří. Nedomlouvali jsme se s Pipiii, byla to úplná náhoda. Jaká soutěž? Můžu ještě hlasovat? Lennus naše svatba nakonec vyšla na dost, původní předpoklad byl 120 000, nakonec to bylo myslím 160 000. Draho vyšla hostina 70 000 pro 30 lidí a fotografka. Ostatní jsem se snažila držet v normě a spoustu věcí jsem si dělala sama ( vínečka, čokoládky, atd.) a spoustu sehnala tady v bazaru, nebo jsem si to tady od holek půjčila ( figurku na dort, kráječe na dort, závoj-ten jsem nakonec neměla, atd.). Jedna dobrá rada, na všechno chtěj rozpočet a nech si to sepsat do smlouvy. Nám dělala cukroví známá s tím, že o ceně se nebudeme bavit a takové kecy a nakonec to bylo snad nejdražší cukroví, které jsem kdy jedla, to samé s hostinou, to neřešte, vždy to je maximálně 1000kč na hlavu a nakonec si napočítali i to, že sešroubovali dohromady stůl, protože výzdoba byla vlastní. Dávej si bacha. fsvojap ta Kodaň zní naprosto dokonala. Já o ní vůbec nic nevím, proto mně nelákala, ale teď začínám mít nutkání tam jet, ale také mám raději teploučko. ITÁLIE Bylo to fajn. Babinec a ještě ke všemu mně to vyšlo na 1500,- a 1500,- za jídlo, které bylo moc dobré a bylo ho hodně :-N . První šok byla jízda autobusem. Do Itálie to trvalo 21 hodin., Je fakt, že rozbít se může po cestě cokoliv, jenže já mám pocit, že už vyjeli s poruchou, protože už odjezd byl o dvě hodiny zpožděný. Když jsme dojeli, tak půlka autobusu chtěla zpět. Karavany byli pro čtyři naprosto nevyhovující, bylo ta tak pro dva dospělé a dvě malé děti, chybělo nádobí, bylo to vybydlené a na špatném místě u hučící čističky. No jo, jenže to mně nemohlo rozhodit, protože jsem jednou s touhle cestovkou byla jako delegátka . moje kamarádka pro ně pár let pracovala a vím, jak to tam chodí. Už před odjezdem, jsem Petře, která jela se mnou říkala, ať se připraví na to, že to bude dobrodružné. Nemýlila jsem se :-D . Delegátky klasika mladé holky, jako tenkrát já. Ale pro mně to byla pěkná dovolená. První dva dny bylo celkem chladno, ale díky tomu jsme podnikli pár výletů po okolí. Pak se udělalo pěkně. U kempu byla moc pěkná, širokánské pláž s hřišti na cokoliv. V okolí úžasná promenáda s obchůdky a byry.Také jsme měli štěstí na ženský, které s námi byli ve stanu. Byli naprosto v pohodě. Všude jsme chodili společně. Také za mnou přijela na pokec kamarádka, která žije v Raveně a dlouho jsme se neviděli. Ono není moc co psát, byl to spíš odpočinek, lenošení, nakupování,mastění karet, popíjení, drastické cvičení , pak jsme také zezdili po kempu mašinkou jako paka a to jsme byli jen dospělé ženské a okolo nás kupa dětí , prostě jsme zapomněli na starosti a bavili se. Jen jeden výlet stojí opravdu za zmínku a to výlet na kole do ptačí rezervace. Byl zdarma s průvodcem od kempu.Pro mně náročné, ale pěkné. http://magnolia.rajce.idnes.cz/Italie...
Ahoj všem :-) Evi...to je děsný!! Ještě štěstí, že nepřišel o oko :-( Taky nechápu, jak se to může stát, je sice fakt, že je to zvíře a do kebule mu nevidíš, nikdy nevíš, kdy mu rupne v kouli...ale že by takhle zaútočil :-S Mrzí mě to, hlavně ať se dá Peťa do kupy co nejdřív a bez následků |-| Leni - Budějce u Igy hlásí zataženo, ale na déšť to nevypadá. U nás se včera bylo docela dusno a odhaduju, že ještě dlouho bude 8-( Naše Veronika je fakt nevychovanej rozmazlenej spratek, taková malá coura prostě. Otvírá si hubu naprosto na všechny, klidně tátovi (díky kterýmu má, na co si prstem ukáže) řekne, že je debil atd. A včera na ní Michal vyjel, že jestli si tohle na něj ještě jednou dovolí, tak jí zfláká sám, když to rodiče neudělaj, jestli na něj bude ještě někdy pyskovat a tchýně vystartovala, jestli se jako nezbláznil, ječela na něj, že může klidně vypadnout, co si vůbec dovoluje, že on v jejím (Veroniky) věku nedělal taky nic (je hrozně sprostá v tomhle, ještě před čtyřma rokama mi vyprávěla, jak Michálek tohle a tamto, jak se krááásně staral o Verunku, že se celá pláž chodila dívat, jak jí poponáší ve vodě, aby se nenamočila, když nechce; jak jí rval na vejlety na kole, jak dřel na tom domě do úmoru, když ho koupili.... a najednou to zapomněla nebo co????) a tak co si tady vyskakuje. Tchán celou dobu seděl a mlčel, když Vera odešla s prásknutím dveřma (jak je jejím zvykem), tak vylítnul nahoru, zavřel se s ní a bylo slyšet, jak na ní řve. Jakýsi zadostiučinění nebo co... pro mě... Mně je to tak strašně líto, jak ho vobsírá vlastní máma, největší nemakačenko v historii a bude mu vykládat jak nic nedělá... Jak protěžuje toho zmetka na úkor všeho. Já tohle neznám, moji rodiče by pro mě udělali všechno na světě, ale nikdy ne tak, aby na tom byl bitej brácha.... prostě nechápu, jak může jedno dítě mít všechno a druhý nic. Jak si může dovolit vůbec vypustit z huby, že nic nedělá - copak to nevidí? Fakt jen spolíhám na boží mlejny, protože jestli existuje nějaká spravedlnost, tohle se jí vrátí. Jako matka selhala na celý čáře... a kvůli Michalovi je mi z toho úplně na blití.
Profilova fotka
Evičko, tak to je mi hrozně líto, já bych z toho byla hotová, ale doufám, že bude brzy v pořádku a nebude brzy nic znát. Mončo, na fotečky se hned podívám, muselo to být super. Já po hodně dlouhé době nepojedu letos k moři. chceme pak vyrazit na prodloužený výlet někde v Čechách. Mončo, soutěžím o Pupík roku 2009 - www.pupikroku.cz jsem v měsíci červen. Ale hlasování bylo do včerejška :-| Jinak u nás je dnes pěkně hnusně. Včera bylo hezky jen dopoledne, pak veliký vítr a liják. Po neděli jsem doufala v hezké počasí a zase nic :-( Taky potřebuji, aby zhnědlo to spálený z neděle, takhle nemůžu do města :-D
Profilova fotka
Mončo a kde jste v té Itálii byly? Asi jste si pěkně užívali :-D Taky bych pak někdy takhle s babama vyrazila, ale myslím, že se to nikdy nestane ;-)
Profilova fotka
Moni - tak jsem zkoukla fotky a je fakt vidět, že jste si to super užily a že bylo po večerech hodně veselo :-D
ahoj holky, přeju hezký den. já si dnes pospala až do 10. počasí nic moc, ale asi bude teplo. tipuju z okna 8-) Evi, to je mi moc líto. hlavně že to dopadlo dá se říct dobře. to by mě vůbec nenapadlo, že ti psi tak zaútočí z ničho nic. Moni, ta dovča musela být bezva! i podle fotek. v těch černých plavkách jsi to ty? moc hezké plavky, líbí se mi vršek. Jiři, proč ne? třeba si po pár letech budete chtít s manžílkem od sebe odpočinout a vyrazíš. občas jezdí i maminy jen s dětma. já bych taky chtěla radši jako rodinka, ale i toto má něco do sebe. já mám dvě kámošky z kolejí a pravidelně každé léto jezdíme na víkend někde u nás a je to fajn, s tou jednou se totiž už moc nevídáme, protože se vrátila domů do Beskyd. Pavli, určitě jste si to užili! já bych taky ráda někdy do Skandinávie, hodně mě láká Norsko, hlavně ta příroda. Míšo, rozumím, mně taky neskutečně štve nespravedlnost. taky jsem slyšela ze svého okolé o případech, kdy na každého z dětí byl úplně jiný metr. nechápu to. u nás, i když je brácha mladší a ze začátku byl samozřejmě trochu rozmazlenější, bylo ale jasné, že nás mají rodiče stejně rádi a nějaké velké rozdíly nedělají!
Profilova fotka
Ahojky holky, přeji hezký den :-) Po té dovče v práci vůbec nestíhám, ale už jsem vás dočetla a i prohlídla fotky. Míšo Pippi, děsně ti to sekne, jsou to úžasný fotky, fakt paráda!!!! x-) Pavlí, tvůj popis dovči je parádní, mohla by jsi začít psát cestovatelské příručky, dobře se to čte :-) Fotky máte super, ty zvířádka tam, to je los? To tam běhají takhle volně?? Muselo to tam být super, sice také preferuji teplo, moře, ale tyhle země mě taky moc lákají. Kámoš se mi vrátil teď z Norska, byl tam na rybách a fotky jsou od tamtuď taky úchvatný, ta krajina je prostě jiná než u nás :-) Markét, nestihla jsem tu fotku, dáš ji tam znova? :-) Jinak je super, jak pěkně jedete s domečkem, šikulky :-) No a copak miminko, už cítíš pohyby? Jiřinko, když jsem byla u kámošky, tak jsem koukala do maminky, kde jsi vyfocená a s čistým svědomím můžu říct, že se mi tam tvá fotka líbí nejvíc a pak teda ještě jedna, jak se tam ta holka drží za bříško a kouká ne něj, taková ta hnědá, ta je teda taky hezká, ale tvoje má vtip a nápad, myslím, že šanci na výhru určo máš!!!! :-) Mončo, tu dámskou jízdu ti trošinku závidím, taky bych nejradši něco podnikla a utekla tady od těch starostí :-) Musela to být pecka, přesně jak píše Pavlínka, podle fotek z večera jste si opravdu užívaly :-) Nadchnul mě ten bar, kde místo barovek jsou houpačky, geniální nápad!!!! x-) Míšo, je to od ní sprostý, ale přesně tohle zažívá manžel mojí kamarádky taky, jeho mladší sestra je protěžovaná až to není hezký, nemusí nic a má všechno a on je ten blbeček, kterej je obskakuje, pomáhá jim, a když pak něco potřebuje, tak se k němu automaticky točí zády. Je to zvláštní, taky to absolutně nechápu. Leni, my si svatbu pořádali taky sami, pronajali jsme si sokolovnu, jídlo jsme si nechali navařit v menze, tam nám ho přivezli, půjčili nám i slavnostní porcelán, příbory a veškeré sklo, měli jsme tam 4 známý, co obsluhovali, takže to bylo jako v restauraci, akorát o polovinu levnější, protože jsme si nakoupili vlastní sudy, chlast, raut jsem dělaly se svědkyní den před, stejně jako výzdobu. Bylo to takhle naprosto super, na oběd nás bylo myslím 60 nebo 70 (to už nevím přesně), no a večer dorazili ještě nějaký lidi, pařilo se až do nedělě :-D No a celá svatba, s jídlem, pitím, cukrovím, kytkama, šatama, prstýnkama atd atd vyšla počítám tak na 60tis :-) Leni Hořejší a co dělal manža, že má přišitej kus nosu? A co jizva, je tam? Jinak ohledně toho našeho neštěstí, ty psi na něj nezaútočili, to ne, všichni tam leželi klidně na hromadě, fakt idylka, 2 krásní hodní bernardýni a manžel k nim přitulenej, nikdo to neviděl, jak se to stalo a manžel byl v děsným šoku, takže ten taky nic neví, ale pravděpodobně to nebyl na něj jako útok, myslíme si, že se ten jeden třeba nějak lekl nebo se jen ohnal po mouše nebo tak něco a jak měl otevřenou tlamu, tak tim švihem nechtěně roztrhl Petrovi právě ten obličej, který měl hned u jeho hlavy.. jsou to hodní psi, nebyl to myslím útok, prostě debilní a nešťastná náhoda :-( Dnes byl na kontrole, teď akorát volal, tak nos mu začal ke všemu hnisat i přes antibiotika, které mu nasadili a jizva tam prý bude určo ;-( Pod okem se to snad hojí dobře, ale jizva ho taky nemine.. ach jo, tak mě to mrzí, on měl takovej krásnej čumáček, takovej ťuťu ňuňu a teď z něho budu mít drsňáka s jizvama..
Profilova fotka
Evi jako jizvicka to presne neni,ale je videt ze ma na nem kuzi navic, nema ho uplne hladkej jako my,ale ma tam takovou vystouplinku.ALe asi by me to nenapadlo, kdyby mi to nerekl. A ma to od lyzi :-( Jian holky to jsou romany a ja mam zrovna docela dost prace, takze nestiham cist :-(
Profilova fotka
amimi docela hustý dusno doma. Proto bych nechtěla bydlet s tchánovci, ani s vlastními rodiči. A to jsem jedináček. lennus černé plavky mám dvoje. Jestli jsem to zrovna já netuším. Jiřinko náhodou. Přijel tam autobus, z něho se vyhrnuli davy maličkých dětí a maminek. Autobusák začal tahat stohy nočníků. My na to koukali jak z jara pak jsme zjistili, že je to plný autobus mamin z nějakého mimi klubu, zařídili si to sami a jeli. Bylo jich asi 30 maminek + jedno až dvě malé děti. Babinec je super. Já bych raději jela s manželem, ale s ním to není jednoduché a dřepět doma se mi nechce. Jmenovalo se to Lido degli Estenzi, ale nevím, jak se to píše. Byl to sever Itálie asi 30km od Raveny. Jiřinko nemůžu tě najít na Pupíku. To mně mrzí, že jsem to propásla. Holky taková zásadní informace mi musíte psát do IP :-N Evi, dnes plastiky vyřeší skoro vše a nehledě na to, bude vypadat uhrančivě jako Geoffrey . Je to prostě pech. Mé spolužačce prokousl obličej čau-čau. Chtěla na něj bafnout, bylo jí asi pět. Její táta ho v afektu rozsekal sekerou
Profilova fotka
Mončo tady, já jsem pupík č. 26 :-D : http://www.pupikroku.cz/06/?m=6 S tou dovčou, u nás je to jiné, všude jezdíme spolu a měli to tak i naše rodiče. Možná třeba jednou vyrazím s prckem bez manžílka, ale spíš myslím, že ne. Raději si udělá volno a pojede s námi. Já bych ho taky nikam samotného nepustila :-p Leni máš pravdu, dnes píší všechny romány, a to protože se snaží vynahradit to zanedbávání tady :-D Evčo a co vůbec ta kuchyň? A jakou jste vybrali dlažbu? Stihnete se do konce toho června nastěhovat?
Rozsekal...ty vole... ale chápu to. Nám když se teď narodily koťata, tak Kačena jedno vytáhla a zakousla, měla štěstí, že jsem v tom afektu popadla jen badmintonovou pálku a ne třeba lopatu, protože bych jí umlátila, jakej do mě vjel vtek. Já s nima taky bydlet nechci, o tom to není 8-) .. ale tohle je prostě fakt, kterej zůstane navždycky stejnej ať už Michal s nima bydlet bude nebo ne. Ty plastiky - mně když bylo deset, tak jsem skočila z plotu (klasický pletivový plot - hovado, že jsem na něj vůbec lezla) a rozkousla si vlastní hubu na dvě části od rtu do půlky brady. Ostatní děcka dostávaly k narozeninám tamagoči, já plastiku jizvy :-D Ale nemám tam vůbec nic ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?