Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Jiři, fakt nepustila? emoticon Nikdy jste nebyli každý sám, co jste spolu? Já jen na víkend s kámoškama, jak jsem psala, ale on jednu dobu jezdíval v létě ještě s kámošema z florbalu k moři. Mně to nevadilo.

Já taky preferuju jet s rodinkou, ale občas to třeba nejde, tak jak píše Monča, lepší než trčet doma.

Holky a co plánujete na léto?
Už je skoro tady. Já vůbec kvůli práci nevím. Protože jestli budu ve zkušebce, tak to nepůjde. Ale snad na podzim, když tak do Tunisu nebo Egypta se dá jet i v listopadu, ne? Nebo ta Madeira by taky šla, aspoň na cestování.
Ale v létě plánujeme určitě nějaké víkendy, to už se těším.
16. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Míšo, tak to je drsné! Hlavně že jsi teď kočka! Dávej pozor, holka! emoticon

Jinak Mončo, ty jsi dobrý nezmar, myslím na těch fotkách! emoticon Já jsem něco podobného, taky ráda takhle blbnu do foťáku!
16. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Jiřinko, jsi kočka a šanci máš , ale konkurence je veliká. Ještě se mi líbí fotka pupíku 25.

Já se snažím nezanedbávat, ale teď mi to dost nešlo.
16. čer 2009 ve 14:21  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Leni - no já jsem spíš koza, než kočka emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Ale pozor na sebe dávám, jednak jsem hrozný bebíčko, špatně snáším bolest a při pohledu na krev se kácím, takže tohle hlídkuju, abych si někde nerozbila sosák.
Krom toho, že jsem docela pyšná na svý zuby a fakt by mě nasr*lo si je někde vymlátit emoticon

Jinak já bez Michala za ty čtyři roky nikdy nebyla dýl jak týden a stýskalo se mi hodně, ale byla jsem s holkama v Itálii na dámský jízdě, Michal jezdil s klukama vodu a nikdy mi to nepřišlo nijak "špatný" nebo usoužující.
Jako aby si vyplácal čas i peníze na kámoše a na rodinu se vykašlal, no to bych ho hnala.
Ale pokud by přišel a řekl, že chce jet tam a tam a beze mě, rozhodně by se mě to nedotklo a pustila bych ho s klidným srdcem.

My chceme letět do Egypta někdy v srpnu - to tam bude asi na chcípnutí, což? emoticon
Já dřív jak ke konci července nemůžu kvůli práci (končí kvartál) a od září má Michal poslední praxi než bude promovat, takže by to asi nebylo moc fajn si tam někdy v říjnu nahlásit dovolenou.... emoticon
16. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Amimi já byla v Egyptě přelom července a srpna. Vedro tam tedy je, ale i tak to stálo za to.

Já bych raději jezdila na dovolenou s Pavlem, ale já mám 25 dní dovolené a on 14 dní jednou za dva roky emoticon . Kdysi jsem dřepěla doma doslova a do písmene, nešla jsem nikam, ani na kafe, ani do kina, prostě se mi bez něj nikam nechtělo. Takhle jsem promrhala nejlepší roky svého života. Od doby, kdy jsme byli před třemi lety od sebe, tak už jsem si na to dala pozor. Ale je mi líto, že některé zážitky nemáme společné.
16. čer 2009 ve 14:45  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Mončo jojo, mně se taky líbí pupík 25 emoticon

Leni, já byla na začátku našeho vztahu na 10 dní v Tunisku se dvěma kamarádkama. Dostala jsem to od našich k promoci, ještě když jsme spolu nechodili, takže to jinak nešlo. Pak už jsme cestovali jen spolu.
Já strašně žárlím, takže bych nechtěla, aby jel sám někam s klukama. Jeho to zatím ani nenapadlo.
Jiné by bylo, kdybychom spolu nemohli, ale to u nás není. Jsme vlastně pořád spolu a nikdy jsme neměli problém, že by jeden někam nemohl.
16. čer 2009 ve 14:50  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 jejda evičko co to čtu panebože emoticon emoticon to je hrůza ani se nedivím já bych hysterčila jak blázen emoticon emoticon
chudáček manžel ale držte se snad to bude oki.a zbyde jen malá jizvička ach jo je mi to líto ten váš červen emoticon emoticon

jiřinko děkuji emoticon emoticon

evi fotky smazali admini emoticon emoticon pošlu na mailíka jestli cheš ju emoticon
jinak mimi je oki dnes byla kontrola brali mi krev na vývojové vady a v pátek budou výsledky ale jesti vyjdou blbě plodovku stejně odmítnu ponavadž ten TN vyšel dobře emoticon ...pohyby??ještě ne ale bublinky ju emoticon večer když si lehnu a jsme v klidu tak už něco cítím emoticon emoticon emoticon

ted jdeme slavit protože hádejte co emoticon emoticon
ŠVAGROVÁ SE DOSTALA NA MEDICÍNU!!!!ze 3500 brali 400 a ona byla 200 no super tak jdeme to zapít emoticon emoticon emoticon

s baráčkem frčíme a je to super emoticon emoticon
16. čer 2009 ve 14:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2896921&vReferer=%2Fphotos%2Fkopa

tady jsou ty vlásky emoticon
16. čer 2009 ve 14:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 holky, já si sama sobě dokázala prokousnout jazyk... a to normálně při žvýkání a není to tak dávno emoticon
a včera mi ho pan dr opravil a zasloužil by medaili emoticon nejen že je milý fešák, ale ještě ke všemu tak šikovný,že ty 3 injekce do jazyku mě od něho vůbec nebolely emoticon a sestřičky mě varovaly, že až to přijde k sobě, tak to mám ledovat a Ibalginovat, mě stačil jeden mražený Lipánek a všechno OK emoticon
16. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Míšo, taky snáším těžko bolest.

Moni, jak dlouho jste byli od sebe? hlavně že sis to uvědomila, že je třeba si i užívat. když máš zaneprázdněného chlapa, tak to je jasné, že nebudeš sedět doma. je fajn, že si umíš najít zábavu a bavit se. a v létě se s manželem někam chystáte?

Jiři, ty jsi žárlivá? tak to je asi každý, záleží, jak moc. a chodíte někam i sami, teda dokud nebyl malý, myslím, vyrazit si bez sebe jen tak?

Marky, sluší Ti to. já si říkám, že až budu těhulka, dám dolů vlasy a nechám si svoji původní barvu. mám ji takovou hnědou. teď se barvím na středně blond.
16. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jo Leni, to jsme chodili emoticon Jen já byla ta, co se vracela domů později a tak. Vašík spíš šel, když jsem šla já a spíš on byl ten, kdo na druhého čekal. On je spíš na to, zajít si s dobrý kamarádem na pivčo, ale dlouho neflámovat emoticon Většinou jsme se pak i k ránu sešli.
16. čer 2009 v 17:28  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Jiřinko - my se taky občas "scházíme" k ránu emoticon
Že já jdu s holkama na koncík, on s kámošema na svojí akcičku a pak se sejdeme u nás v baru U Páci a jdeme společně dom emoticon
Ale třeba teď v pátek jsem byla sama a přišla jsem v pět emoticon
16. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ted jsem vás dočetla emoticon emoticon
no jo na koníku 6 diskuzí a vy emoticon je toho moc emoticon

míšo tchánovci byli v srpnu v egyptě krásné ale vedro tak 60 stupnů emoticon i pro ně to bylo peklo.....a na výlety to asi moc není emoticon ale egypt doporučuji je krásný emoticon emoticon ale spíše taba emoticon

jiřinko to jsme na tom stejně emoticon také bych jirku nepustila ani já sama bych bez něja nejela emoticon mamka nedávno řekla že pak vyrazíme jako ona já a prcek a manžel že by jel také emoticon takže nakonec přibalíme i mého tátu emoticon
zatím si neumím představit oddělené dovči emoticon emoticon

moni fotečky super itálie se vám povedla je vidět že sjte si to užili a tak to má být emoticon
16. čer 2009 v 19:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Dobre rano,
tak uz jsem vse docetla a prohlidla a pekne se u toho nasnidala emoticon

Market slusi ti to emoticon
Moni koukala jsem na fotecky z Italie a tyhoupacky v baru jsou uzasnej napad. Jiank je videt, ze jste si to uzily emoticon
Ja mam posledni dobou chut jet sama jen s holkama na dovcu,aby to bylo zase neco jineho,ale minulej rok jsem mela jet jen na vikend na damskou jizdu a byl to strasnej pocit, vubec se mi nechtelo. Jako tam uz to pak bylo super,ale ten odjezd. No tak sice ted tvrdim, ze bych jela,ale nevim jak by to nakonec dopadlo emoticon bylo by mi taky lito, ze to neprozivame spolu,ale zas kdyz si vzpomenu na ten pocit kdyz jsem byla poprvy v Australii, na tu volnost, mohla jsme se sebrat a jit podnikat na co jsme mela chut, nebylo to spatny emoticon Ono vse ma sve pro a proti emoticon
17. čer 2009 v 07:04  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Já mám také ráda, když jdeme někam jako odděleně a pak se sejdeme. Chodili jsme takhle hodně často. Teď se nám rozvádí jeden z párů se kterými podnikáme různé akcičky, bylo to s nimi moc fajn a je mi to líto, tak jsem zvědavá, jak se budeme chodit bavit teď. Letos to s dovčou zatím nevidím nijak, nějak to neplánujeme. Mám cukání na tu Keňu, ale asi to nedopadne. Ve čtvrtek jedeme alespoň na tu Hrubou skálu. Zatím se neraduji, ještě tam nejsme.
17. čer 2009 v 08:47  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ránko,

Budějce hlasí echt slunečno, dalo by se říci - vyloženě letně emoticon

Co se týče té dovolené - myslíte si, že tam bude fakt 60°C??? emoticon Naši tam byli loni na přelomu červen-červnec a v pohodě (tedy ne víc jak 40°C, což je tak nějak u moře normální...jako 60 už mi přijde nepřežitelný) a my byli loni na Djerbě v listopadu a přišlo mi, že by teda to moře mohlo být teplejší emoticon
Chjooo...já se těšila do Egypta...myslela jsem, že za tu cenu je to taková dobrá "lepší" dovolená.
Třeba za týden na Krétě jsme dali fakt těžký love na lást a nic extrovního to teda nebylo...to Djerba byla ještě o něčem lepším a Egypt by mě lákal (a začínají se kolem mě množit případy, kdy se tam neposrali....tak se toho přestávám bát emoticon)... nebo Turecko...
17. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Ja jsem vzdycky chtela do Egypta, milovala jsem na stredni dejepis tak me to tam tahlo,ale ted uz ne a nevim proc emoticon ale to Turecko bych brala taky. Ja doufam, ze nam vyjde letos to Recko,ale jeste nejak nevim kdy, ted spekuluju nad prvnim tydnem v zari,ale bojim se pocasi, nasi byli vloni v zari na Kypru a meli fakt zimu, tak nevim
17. čer 2009 v 09:43  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Leni - já právě chci někam, kde jsem ještě nebyla....a protože DR, Mauritius a jiné jaxi zatím nepřicházejí do úvahy (fakt máme kam jinam cpát prachy emoticon), tak už mi z toho vychází jen ten Egypt nebo Turecko. Ve Španělsku, Itálii a Řecku jsem byla několikrát, Bulharsko i Chorvatsko též (navíc ta země je mi nějak nesympatická)....tož kááááám??? emoticon emoticon
17. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,
u nás je úplně nádherně. ráno jsme jeli s taťkou do Hodonína a už v 8 bylo horko. jdeme sbírat rybíz a pak skočím do bazénu! emoticon

Leni, kamarádi byli dvakrát v Řecku vždy na konci září. je prý lepší jet jižněji. samozřejmě jim i sprchlo, ale vždy to bylo na koupání. co Tě láká?

Egypt mě moc neláká, ale kdyby tam byly i nějaké výlety, i když v tom horku nevím, nebylo by to špatné. uvidíme.

Jiři a Marky, myslím, že rozdíl je asi v tom, že já a Monča jsme s těma našima chlapama už dlouho, vlastně od takového toho mladého věku a vy pár let, kdy už jste spolu asi brzy začali žít. proto jsem hodně chodívala pařit i bez něj. kdybych si našla přítele teď nebo před pár lety, věřím, že by to bylo jiné. ale důležité, aby to oběma vyhovovalo a shodli se. určitě není správné žádné zakazování, prostě vše je na domluvě.
17. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Leni - neznám nikoho, kdo by v Egyptě ležel na pláži celou dobu...naopak je to těma výletama prošpikovaný skrz na skrz emoticon
(ale pokud je 60°C, tak předpokládám, že každej je rád, že nezdechne).

Já třeba bych nechtěla mít nějakýho závisláčka na mě, co bych ho měla furt za zadkem a neměl ani kamarády, se kterýma by někam vyrazil. Když se dva dny nevidíme, tak se mi stýská....ale rozhodně pro mě představa týdne s kámoškama bez něj není nijak srdcervoucí emoticon
17. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 My uvazujeme jen o pevnine, ale moc me lakaji ostrovy,ale rikam si, ze tam se pak podivam i s mimi. Tohle by jsme jeli jen kdyby to vyslo pres toho kamarada. A kdyz ne tak to vidim na chorvatsko jen autem nekam na sever na par dni odpocivat. Ja nemuzu planovat nic velkeho mam jen 8 dni dovoleny a to si jeden vyberu na segry promoce a dva bych chtela nechat pro jistotu. Jen doufam, ze na vanoce uz dovolenou potrebovat nebudu emoticon

Ja kdyz jsme byla s byvalym tak jsme byla takovej malej zavislak, bavili jsmese totiz jen s jeho kamarady a ja kdyz uz sla sama tak s lidma ze skoly, ale kamaradky mimo jsem poradne nemela. Pak jsmese rozesli a ja nejednou nemela okolo sebe nikoho. Z toho jsem se poucila a ted o sve kamose a kamosky pecuju jak jen to jde emoticon A vim, ze ted bych se dovce s nima nebranila. I jsme i s Kamilem rikali, ze by jsme uz radi jeli i s jinyma lidma a ne porad jen sami, takze jet s bandou lidi by bylo taky super
17. čer 2009 v 10:31  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Nám dovolená u moře s bandou lidí asi nikdy nevyjde. Protože buďto se ty páry rozcházej a někoho novýho si najdou tak nějak před létem, takže spolu samo hned nepoletí na dovču, když se skoro ani neznaj, nebo to jsou takový ty, co se věčně štěkaj a ječí na sebe, nebo naopak mají potřebu si vehementně dokazovat lásku neustálým plazením se po sobě a opravdu ani o jednu takovou společnost na dovolený za těžce vymakaný prachy nestojím emoticon
17. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Tak to ja nastesti uz mam kolem sebe lidi se kteryma si to umim predstavit, ne teda vsechny,ale par jich urcite. Dokonce s jednim parem jsme uz domluveni, staci jen mit mimi a muzem se pridat k nim. Oni maji pul rocni holcicku tak ted to fakt nejde. Ale uz se na to tesime jak vyrazime spolu emoticon jako cele rodiny myslim
17. čer 2009 v 10:41  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 ahoj holky,
Míšo - já znám kupodivu jednu rodinku, která se z Egypta vrátí pokáždé úplně bílá (s vyjimkou tatínka od této rodiny), a to jezdí během letních prázdnin, jedou se tam jen najíst na all in a ani na tu pláž nevylezou a jsou jen u klimatizovaného bazénu emoticon emoticon a jediné zážitky jsou - jídlo... a to že se ten tatínek s 10letou dcerou údajně potápí mezi bílé žraloky a dokonce si je hladí, když jsem se jich ptala na pláž, tak na mě koukali, jak kdybych právě spadla z Marsu... emoticon
17. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Leni - no to já taky, ale ti zase nemají peníze....je to boj. Ještě, že v Čechách je tak krásně emoticon

Pavlí - taky takový znám emoticon - a kde ty žraloky potkali? V bazéně? emoticon
17. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 a jeste byly nafukovaci vid emoticon emoticon
17. čer 2009 v 10:54  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 holky, je to rodinka z příbuzenstva a bílí žraloci a nejlepší egyptská jasmínová káva jsou bohužel na přetřes při každé rodinné sešlosti emoticon když se zeptám, co si dají k pití, je mi jasné, že bez přednášky o nejlepším jasmínu se to neobejde emoticon
a totál mě dostalo, když jsem se jich ptala, jaké je moře v Tunisku, Egyptě a Turecku (abych měla srovnání, když jsme uvažovali o svatební cestě), tak netušili, ale dostala jsme podrobný popis, co měli v rámci all in k jídlu... emoticon emoticon
17. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 fsvojap s all in. jsi mně pobavila.

Já bych také hrozně ráda jela s nějakým párem, docela máme okolo sebe fajn lidi, jenže nám to moc nevychází, nějak nejsme schopný se domluvit. Je fakt, že na každá dovče jsme si zatím našli někoho, s kým zajít na drink,nebo na výlet. Mněli jsme zatím štěstí, ťuk, ťuk, musím to zaklepat.

My měli v Údolí králů 60 stupňů na slunci a bylo to dost. U moře bylo méně, ale počítám takových 40 určitě. Na druhou stranu tam pořád fouká vítr a je to takové jiné. Můj manžel takové počasí miluje a nechce nikam jinam, tvrdí, že i v Turecku mu bude zima emoticon . Výlety jsou tam super, akorát se asi nedají podniknout na vlastní pěst. Mamča se vrátila v březnu z Taby a já vím, že určitě někdy pojedeme i tam, protože zase viděli něco úplně jiného - Jordánské království. Jeruzalém, Mrtvé moře atd.
17. čer 2009 v 11:21  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Moni - já tak všeobecně slýchám od lidí, co mají možnost porovnat (nemám ráda, když někdo haní něco, co nezažil), že Taba je lepší než Hurghada....ale většina lidí na poprvý frčí právě do H. (a já bych tam asi taky???).
Michal taky miluje, stejně jak já, léto a horko. Ale musíme mít oba co k pití a kde se svlažit...

Pavlí - emoticon emoticon emoticon a je to na nich "vidět", že jezdí na výkrmný dovolený? emoticon emoticon
17. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 holky, nechte toho cestování, už jsem opět otevřela airstop... a virtuálně cestuju po celém světě emoticon

Míšo - vidět je to trochu jen na té mamince emoticon oni si to jídlo kýblujou i do kabely, aby měli s sebou na "potom", takže maminka má vždycky jediný úkol, mít sebou velkou kabelu emoticon
17. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.