Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojky já také nedělám :-D :-D :-D dostávám peníze za to že jsme doma :-D :-D jedem k našim na oběd a pak s maminkou do města pro fotky z jejich dovči x-) x-) jinak toho máme ted dost kolem baráčku a tak ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak miláček mi spinká, ale slyším ho jak pokňukává (se zavřenýma očíčkama), takže se asi brzy probere. Když spinká, tak se snažím uklízet, aby to tu nějak vypadalo. Myslela jsem, jak budu pak během dne s prckem spát, ale zatím se to nepovedlo ani jednou. Vlastně jednou jo, usnuli jsme spolu na gauči :-D Dnes byla nejklidnější noc. Probudil se o půlnoci, pak jsem myslela, že i v průběhu noci, ale on se jen převracel a měl asi trochu neklidný spaní, ale jíst nechtěl. Tak jsem ho pak už musela v půl 5 probudit na kojení. Pak jsme spinkali až do 8 ;-) Jinak musím říct, že práce mi vůbec nechybí a hlavně když slyším, co se tam děje. Markétko, ty už tedy zůstáváš doma až do konce?
Profilova fotka
jiřinko jo jo do rpáce už nepůjdu ;-) také mi vůbec nechybí a jsme už 3 měsíc doma :-N jéé to je tedy zlatíčko ten váš drobeček x-) x-) už se na to také těším až ho budeme mít doma jenže to je ještě doba :-( :-D
Profilova fotka
Jiři - vy máte teda andílka x-)
Profilova fotka
tak mam po obidku a je to divny,ale ja dneska pracuju snad nejintezivneji z celeho tydne :-D to bude tim jak moc chci aby uz tu byl vikend a pri praci mi to nejrychleji utece ;-) :-D Jirinko malej je fakt hodnej, to si uzivej!!
Profilova fotka
To je hrozný, osudu asi neunikneš: http://aktualne.centrum.cz/zahranici/... Byly jsme na procházce a venku je šílený vítr, do toho nás chitil déšť :-(
Profilova fotka
=-) :-( to je hrozny :-(
Profilova fotka
Ježíš, chytil !!!! :-D
Profilova fotka
jiřinko o té paní už jsem to četla včéra jak z filmu nezvratný osud :-(
Profilova fotka
já měla zase hezké odpoledne s maminkou po nákupech :-D :-D divím se že ještě nepřišla kontrola :-N zítra čekáme zedníka na ty dveře x-) x-) hned v 7 přijede a další krok za námi ;-) hezký víkend všem x-) x-)
ahoj holky, přeju hezký víkend. jsem zase doma, dnes máme sraz ze ZŠ po deseti letech. docela se těším. už jsem pouklízela a teď jdu hledat práci! :-D jak trávíte víkend, kočky?
Profilova fotka
ahojky mě nešel a jejde beremko ]-( ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
tak už jo :-D :-D mi tu měli toho zedníka tak hotovo zítra to dodělá šikulka ;-) uvařila jsme mu a dávala pivečka :-D takže makal :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak víkend máte všechny asi nabitý co? :-) Dneska je krásně a konečně bez větru. Babička si vzala Vládíka na procházku, tak mám čas uklidit a opět se na vás podívat a zjistit nějaké novinky a ono skoro nic :-D
dobré ráno. holky já jsem po srazu trochu mimo, ale bylo to super! dnes jdeme na oběd s taťkou a Adamovou mamčo, trochu oslavit zásnuby. máme tu nádherně, úplný letní den, asi skočím do bazénu! :-D Jiři a jak probíhá takový ten klasický den s miminkem? mimčo se musí budit na kojení? Marky, pak dáš na střechu fotky? A co máte v plánu dál? hezky se to rýsuje, že?
Profilova fotka
ahojky leni toto fotit nebudu jsou to zednické práce :-D :-p ..... ted v plánu postavit 2 příčky a babičce nahoře koupelna ze sádrokartonu a může se tam stěhovat x-) x-) u nás jedna příčka zbořit a hotovo začne zařizování x-) x-) ted ve středu přijdou ještě na topení a potom voda..to je takové ještě hodně velké zasahování pak už ale konec 8-) ....jde to ted rychle ale pšt nic nezakřiknout :-x :-N byla jsme na kladně potkám kámošku kterou jsme neviděla snad sto let...a ona mi říká ty máš ale bříško to jsi přibrala nebo těhotná :-D :-D docela upřímná ale potěšila mě že už je to na mě vidět x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, to byl nadherny vikend :-) v sobotu jsme byli na chate a vcera se valeli doma u bazenku, jako o prazdninach :-D :-D jen to dnesni vstavani me nejak nenadchlo. A to jsem jeste jela na krev, takze me bodnuti dorazilo, teda spis uplne probralo :-D
Dobré ráno holky :-) Tak jaký jste měli víkend?? Bylo opravdu nádherně.......!!! x-)
Profilova fotka
ahojky holky u nás víkend pracovní ale krásný ;-) dnes jedu za kámoškou do prahy udělá mi vlásky x-) x-)
Profilova fotka
Dobré ráno. Markét nejedeš za pipii? Já musela jet až na trhy do Železné rudy, abych jí potkala. Šli mi naproti i s manželem? Moc jim to slušelo obzvlášť pipiii. Hned jsem si omatlala bříško, tak uvidíme. Po cestě k našim jsem viděla tolik čápů, že bych podle pověr měla mýt trojčata. Byl to super víkend. V sobotu pouť a grilčo, večer dorazil i manžel a v neděli jsme byli na houbách, páč už jsem nemohla vydržet, jak všichni chodí na houby a odpoledne opalovačka. Prostě ráj. U našich je vždy pohoda. A dnes zase vystřízlivění v práci :-( :-D
Profilova fotka
moni nene za míšou ne ;-) ...jéé tak pokud jsis ohmátla bříško to určo zabere x-) já tomu věřím x-) x-) také jsme si ho ohmátla po revizi a hned jsem byla těhule :-D :-D také jste měli krásný víkend co x-) ale ta realita je krutá :-( to chápu mě práce vůbec necyhbí :-N
Profilova fotka
Moni a nasla jsi neco? Ja videla chlapika s hribkama =-) Taky bych vyrazila, ale nechci jit sama a manza ma jeste porad berle, to neni zrovna nejlepsi doplenk do lesa, takze jeste chvili pockam, oni jeste porostou, ale takovou houbovku bych si dala, mnam :-D
Profilova fotka
Markét pipiii má opravdu nádherné, malé, kulaté bříško, tak jsem si musela sáhnout ;-) . Taky mi při tom setkáni došlo, že mi chybíte. Musím sem prostě občas vlézt. Ráda bych Vás viděla i na živo, jenže léto je prostě rozlítané. Horejsi, houby rostou, ale tam u našich jsou až k podzimu. Ovšem, to by bylo, aby nebylo. Mamča lozila po lese a nic, já šla po poli a sbírala jednu houbu za druhou na kraji lese, kam pere sluníčko. Měli jsme kozáky, hřiby, babky, masáky a klouzky. Bude smaženice a řízečky. O víkendu chci vyrazit tady u nás na severu. Leni, tady proběhli zásnuby. To je paráda. Musím si najít , kde to popisuješ a pokochat se. Už jsi zase bez práce? Tak to se to asi nevyřešilo, také musím dočíst. Jiří, malej je prostě nádhernej, ale to jsem viděla na vlastní oči. Ty fotky se mi otevírají sto let. Zkusím to doma. Byla jsem celá nabuzená, ale nemám na to nervy. A zase výletníci, tentokrát Kodaň. Závidím, závidím. My by jsme měli jet příští čtvrtek na tu Hrubou skálu, tak snad to tentokrát dopadne. Já mám celkem výletů za sebou dost, ale můj Pavel opravdu potřebuje vypnout. Už je na něm znát únava. Markét vy fičíte na tom domečku. To je pohoda doma co? Já jsem přemýšlela, že pokud bych otěhotněla na podzim, tak asi v práci chvíli budu, co doma v zimně :-(. Holky o dovči? Plánujete něco? Já mám dilema. Předělat byt X nechat peníze na stavební povolení a projekt X Keňa, Keňa, Keňa :-D
Profilova fotka
moni jo jo bříško má hezké x-) x-) x-) už chci mít také takové :-D :-D ale už s etaké kulatí x-) zrovna jsme přemýšlela zda neudělat srázek také bych vás ráda zase viděla x-) minule to bylo moc fajné :-D x-) jéé houby také bych si dala já včéra dělala houbovou omáčku ale jen ze žampionů :-D moni frčíme ale zas taková pohoda to není :-N už chci aby to bylo za námi :-p :-p jé vy pojedete na hrubou skálu x-) x-) tam bude ted moc krásně x-) x-) my dovču :-D domeček...a možná pojedeme někam ana 5 dní tady po ČR...ted bych neletěla.... příští rok bych chtěla s prcekm Řecko ;-) ty máš tedy také dilema :-( snad se nějak rozhodnete ;-) a s tím že bys chodila do práce přes zimu je to asi horší ale mě by nechal doma prostě i přes zimu a nenadělala bych s tím nic :-( ae je fakt že to léto je bomba :-D být doma :-D
Profilova fotka
Markét já bych chtěla všechno. Mít pěkný byt, rezervu na dům i dovču, ale to prostě nejde. Teď to ve mně vře, protože do takové zemně se s prckem nedostaneme. A i tak se bojím, tu Dominiku jsem mněla díky Vám perfektně zmapovanou.Kdyby měl člověk kouzelnou kouli a mohl se podívat, co bude. Byt bych ještě chvíli oželela, i když je to pro ostudu a raději k nám nikoho nezvu :-N . Ale toho ostatního se bojím. Co když pojedeme na dovču utratíme dost peněz a vrátíme se a ejhle, dobrá nabídka na dům. Jenže, také můžeme sedět doma a dům bude za rak dva, to zase stihneme něco našetřit, nebo nebude dům nikdy a nikam se nepodíváme. Je to hrozný, když člověk pořád musí počítat a to si myslím, že nejmíň nevyděláváme :-( . S tím Vaším domečkem to musí být hodě starostí, to je jasné, ale ta pohoda, až to bude hotové.
Profilova fotka
ahojik holky:-) mag, bylo to super te potkat:) starsne ti to sluselo i mamine!!!:) x-) x-) x-) a manzel rika, ze jsi fakt okouzlujici:-D holky tady vam posilam fotky od fotografa(kamarada) je to zatim 1. cast foteckek, fotili jsme vcera, postupne mi je bude posilat http://pipiii.rajce.idnes.cz/moje_bri...
Profilova fotka
Jojo, já jsem okouzlující tak 5 minut :-D . Jo a holky, prý jsme se nepotkali v Železný Rudě, ale v Železném Brodě, no není to podobný :-N :-N :-N .Ale každopádně to bylo příjemné. Jdu kouknout na fotky. Dnes je to hrozný, když se člověk rozhodne, že Vás nesmím zanedbávat, tak to celý den nefunguje.
Profilova fotka
Jééé v tom první oblečku jsem tě potkala, mamča si tě hned všimla, protože se jí to moc líbilo. Ty fotky jsou nádherný opravdová paráda. Já doufám, že budu ve stavu, aby jsem se mohla také nechat vyfotit, tedy pokud nám vůbec Bůh dá to miminko :-( ;-)
Profilova fotka
Ahoj holčiny moje. Tak mám čas k vám jít a nefunguje to skoro celý den ]-( Já teď čekám na manžílka, vrátíme se mi z Děčína z tréninku a prcek mi spinká. Víkend byl suprovej, hlavně neděle. Celý den jsme byli na zahrádce. Malej spinkal v kočárku a my si s Vašíkem měli čas i zapinkat - jako na pláži :-D Mončo, Míšo - ten sraz byl plánovaný nebo náhoda? Míšo, ty fotky jsou nádherný, jsi strašně krásná, úplně jsem žasla x-)
ahoj holky, dnes to nějak blblo. u nás bylo úplně nádherně, jsem ještě na Moravě. pohovor mě nečeká, tak si užívám. ale dochází mi penízky, tak budu shánět i brigošky. za dva týdny jedu za kámoškou do Berlína na víkend a pak s kamarády jedeme sjíždět do Rakouska Salzu, takže fakt potřebuju něco našetřit. dnes jsem se koupala v bazénu, léto je skvělé! :-) Míšo, nádherné fotečky, hrozně Ti to sluší! Jiři, co Pupík roku? Kdy se dozvíš výsledky? Vládík je úplný andílek, to já budu mít asi čerta! :-D Moni, kdy nám popíšeš dovču v Itálii? Jestli jsem to teda nepřehlédla. Co se týká práce, nebylo to ono, docela se mi ulevilo, ale děsí mě další shánění práce. Jo, jsem zasnoubená a mám velkou radost! Jen jsem se zděsila toho rozpočtu, který jsme zkoušeli dávat dohromady. Z rodiny je nás 35 a kolem 30 je kámošů, kteří by ale přišli až večer. Už jsem se na to asi kdysi ptala, ale teď jsme už ve fázi plánování, tak budu ráda, když mi písnete, jak jste to měli vy, kolik lidí, jaký rozpočet. Díky. Holky, chci se zeptat, jak jste to měli s menses po vysazení HA? Já ji vysadila před dvěma měsíci, první přišla jak s práškama, teď druhá po více jak 30 dnech. Tak jsem zvědavá, co bude dál. Bříško mě naštěstí tak hrozně nezlobí, co piju pravidelně ten kontryhel.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?