Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Kačko, vždyť jsem psala, že jsem to v pátek dostala, v neděli už bylo zase po všem, k doktorce se musím objednat, ale teď to nehrotím, nic mě nebolí, nic mi není.. Jiřinko, tak mě napadlo, zkus napsat Monče, jestli třeba nemá ten Chomutovský deník, přece jen na úřadě by se nějaký zcela jistě našel ;-)
Profilova fotka
ahojky to letadlo to je strašný co :-( :-( :-( my dnes vyklízeli pokojíček pro prcka x-) x-) http://www.modrykonik.cz/album/album.... můžete juknout postýka je ještě po manžovi :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky Markétko, já si zrovna říkala, kde asi celý den lítáš a ty stavíš hnízdečko :-D Ta postýlka je dobrá, budete ji nějak nově natírat nebo tak něco? A co novou matraci, dáte? A tahle místnůstka bude dětský pokojíček navždy nebo teď jen na nějakou dobu? Možná klame fotka, ale zdá se mi to strašně malinkatý :-) Ale nakonec, co to dítě potřebuje, stejně si bude nejradší hrát s váma v obýváku, že :-) Pomalu to balim a letím s tou kámoškou na kávinku, co se mi konečně vrátila z DR, už se nemůžu dočkat, měla jsem po ní doslova absťák :-D
Profilova fotka
evi natírat se nebude to se nemůže dítko to kouše vís :-N :-N takže max.obrousit ;-) matraci novou dáme tato je provizorní na zkoušku ;-) my budeme kupovat ještě jednu postýlku úplně novou tato bude nahoře aby se nemusela ta nová stěhovat sem tam...bude to pokojíček zatím až nebude babička má na výběr ze 3 obrovkých pokojů :-D :-D ted tam bude váledna pro mě,postýlka pro miminko a hračky a polička tot vše ;-) v ložnici bude u nás ta další postýlka přebalovácí komoda atd.. ;-) tamten pokoj budu využívat když jirka bude stávat aby se vyspal do práce ;-) tak si to pěkně užij a pokochej se fotečkami :-D
Profilova fotka
holky zítra ráno tu nebudu jdu hned v 8 do poradny..myslete na nás :-) děkujuuuu x-) x-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem doma, bylo to super, fotky krásný, byla z toho tam nadšená, mám radost :-) Markét, zítra držím palce, tak hned pak poreferuj, ať mi neupadnou ;-) Jdu do hajan, dobrou noc :-)
Dobré ráno holky :-) Jdu vás dočíst......
Profilova fotka
dobre rano ;-) dneka uz to vypada snad na klidnej den, tak doufam, ze tu s vama budu moct byt ;-) rano jsme odvezla manzilka do nemocnice, jde na operaci s meniskem tak jsem mirne nrvozni,ale vim, ze to dela profik a bude to ok, tak jsem i rada, ze nemusim tolik delat, bych akorat nasekala nejake chyby
Jiřinko, kde máme fotečky???? ;-) Jinak na ty noviny se podívám,nedošlo mi tvé bydliště. Podívám se... Evičko,já vím že jsi to tady psala,akorát jsem nevěděla jak ses nakonec rozhodla víš.... Markétko, ani mi nemluv.....o tom letadle,nějak to prožívám...je to hrozné!Pořád o tom čtu aktualizace....když si vezmu že se i piloti včera prohlásili že jejich největší strašák je bouřka a turbolence.....tak nevim,nevim.... =-) Jinak postýlku máte krásnou,je zachovalá!!! Já jsem včera byla dvě hodiny na hlídání....kamarádky :-D ,měla v noci poslíčky a byla sama doma bez auta,tak kdyby náhodou... ;-) Markétko,hned jak se tady dneska ukážeš,tak písni.....držím palečky a myslím na vás!!!!!!!!!! :-)
Jiřinko, pokud jsem to dobře vložila,tak se podívej prosím na toto vydání,já se pokusím hledat ty starší a eventuelně bych ti to sehnala od manželovo rodičů. http://zatecky.denik.cz/miminka/
Profilova fotka
ja to letadlo sleduju taky, nechapu jak je to mozny, ze je ani nemuzou najit =-) :-(
Je to prostě hrozné!!! A kór když nechápou proč ten pilot letěl do té bouře,ale to už je vše polemizování a nikdo nikdy už nebude vědět pravdu. Navíc pokud to spadlo do oceánu,tak už je to někde na dně....měli začít hned a nečekat! Jsem na to výsledek opravdu zvědavá....
Článek se načítá
Profilova fotka
To ja taky, me se hlavne zda divne, ze jednou reknou, ze blesk neni sam o sobe nebezpaecny a pak jina zprava je ze se toho piloti boji nejvic, no a pak mame mit dobre info ]-(
Dobrý ráno...... Kačí, já si myslím, že udělali všechno, co mohli a rozhodně se nešťourali v zadku. Nemůžou je najít proto, že vylítli ze sledování radaru. Představte si čáru, co je vodorovně se zemí (jako zeměkoulí) v určitý výšce - tak to je radar a má jen nějakou "vůli" jak nahoru, tak dolů. Když vlítnou do turbulence a propadnou se níž, než je schopen je ten radar zachytit, nikdo neví, kde momentálně jsou. Pak je můžou zachytit vojenský radary, pokud ale začli padat, tak je nevyjistili ani ty vojenský radary...mohli vylítnout teda mimo kurz a zkus si, Kačko, představit, kolik takovej Airbus uletí za minutu a pak si to vynásob tisícem a máš plochu, kde všude to letadlo mohlo s sebou řachnout. Jsou to tisíce km2 a už dávno to šacujou, ale neudělaj to za hodinu. Věř tomu, že tam nesedí žádný hovada s maturitou a že to nebylo tak úplně chybou pilota, jestli vůbec. 8-(
* nevím jak přesně to popsat s tou tubulencí, ale víte, co tím myslím.
Jasně Míšo...., chápu a je to určitě těžké........a smutné.... |-|
Je to smutné pro všechny, kterých se to týká. Ale fakt bych si nedovolila tvrdit, že někdo něco podcenil nebo že to je kvůli něčí chybě nebo že nedělali a nedělají, co bylo/je v jejich silách.
Já jsem Míšo nic netvrdila, a když si to přečteš časově jak to začalo a kdy zahájili opatření,tak letadlo bylo několik hodin bez signálu a potom nasadili pomocné síly. Pořád doufali...,ale chápu zase také je....Je to těžké. Ale netvrdím,že podcenili celou akci.
Ono taky nemůžeš věřit všemu, co píšou :-D Myslím, že až najdou černou skříňku, tak to všechno bude všem jasnější a budou se moci vyvarovat podobných "chyb" do budoucna.
Nevěřím všemu,jen už se napsalo a řeklo kolem toho tolik věcí...že si myslím i ty lidi mají v tom zmatek. A to je to polemizování ....A černá skříňka....,ta se vždycky hledá nejhůř.....a špatně. Měli by místo toho vymyslet podle mého něco jiného a opravdu spolehlivého,když dopadne vše bohužel špatně.
Profilova fotka
Ahojky holky, taky jsem z toho letadla pěkně přešlá, je to blbej pocit, že se jakoby ztratí.. kdyby spadlo, vědělo se kam a jak, tak má člověk aspoň pocit jistoty, že se stalo to a to, ale takhle? Strašně mě to drtí, co se mohlo stát. Oni psali, že vlastně ty lety nejsou monitorovány po celou dobu letu z té Brazílie do Paříže, nad oceánem letadla radary pak už nezachytí..takže buď mohlo spadnout právě v místě, kde radary už nejsou nebo je to tak, jak píše Míša, že se prostě propadli moc nízko a hotovo.. hele, není tam někde náhodou Bermudský trojúhelník?
Profilova fotka
Jo, teď jsem ještě četla článek o té Britce, co měla manžela na palubě, že mu zvoní mobil.. to je taky divný ne, že by mobil přežil pád a potopení do vody.. Britka si samozřejmě může vymýšlet, což předpokládám, nechce si připustit, že manžela už neuvidí, naděje umírá poslední.
Evi, to jsi četla na netu? Každopádně je to zajímavé....přála bych jí to.....aby vše bylo dobré...ale jak píšeš,nechce si to připustit,tak jako asi každý. A jak jinak dneska je?
Profilova fotka
Kačko, jojo, je na to odkaz hned pod tím článkem na seznamu. Jsou tam související články. Jinak dneska je opět pracovně a otráveně, vůbec mě to tady neba :-(
Profilova fotka
Evi tak to jsme dve, sice si libuju, ze uz mame zas volneji,ale to pocasi me deprimuje, je tak hnusne pod mrakem, vypada to ze zas bude prset :-(
Taky si myslím, že to je spíš její toužebný přání, než reálná věc...ale kdo ví |-| Protože i kdyby přistáli někde...někde prostě, tak jako signál tam asi mít nebude a kdyby ho tam měl, tak by je už přece někdo našel... Jinak taky neřekli, že blesku se bojí nejvíc, ale bouřky jako takový. Blesk by neměl letadlu ublížit, je to faradayova klec přece...stejně jako auto. Jen asi bouřka, třeba v autě, že jo...fakt parádní....a přímo v letadle? Ty kokso... Píšou, že to muselo být něco strašně rychlýho...tak si fakt neumím představit, co je způsobí takovej fofr při fyzický "likvidaci" letounu, aby nestihli vysílat ani jednou mayday |-|
Profilova fotka
Tak to si Miso rikam taky,ze ani nestihli zavolat o pomoc :-(
Teď jsem to pročítala celé i s těma souvisejícíma článkama....... Jinak jsme tři,mě to dneska také nějak moc nebere a hlavně jak píšete takové divně hnusné počasí...a to dneska tady jsem déle...a doma ještě budu žehlit,takže ideální vyhlídky...... :-|
Profilova fotka
Leni, taky mám pocit, že je to tím počasím, mám vybitý baterky. Míšo, koukala jsem, že taky psali, že letadlo ještě oznámilo nějaké potíže s turbulencema a s elektrikou.. taky si myslím, že blesk jako takový by neměl s letadlem nic vážného udělat, za A mám pocit, že v té výšce, v které se lítá přes Atlantik, tak už ani blesky nejsou, ale i kdyby, tak mohl třeba poškodit právě elektriku v letadle, tím pádem pak nemohli vysílat mayday.. a pokud se zřítili do vody, tak v 4000m je asi těžko někdo najde a těch pár úlomků letadla, co se třeba nepotopí se můžou na hladině ztratit jako nic, jsou tam ty silný proudy, ne? Ale co ten Bermudský trojúhelník, tam někde je, nebo ne?
Profilova fotka
Evi ja ti nevim, ale myslim, ze tam neni :-( Me to dneska vubec,ale vubec nemysli :-( Ja mam dneska totalne nabity odpo a vecer, ze asi pak padnu a budu spat jak mimino. Nejdriv za manzou do nemocnice,pak velkej nakup, mame doma totalne prazdnou lednicku, pak uvarit, kdyby mi zitra milacka pustili at ma co jist a chtela jsem i vyzehlit :-D ale furt lepsi nez byt v praci ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?