Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky emoticon
Tak jsme zpět, byla to zase super akcička, kluci hráli na kytary, zpívali, jsou děsně muzikální, jamovalo, no užila jsem si to opět parádně emoticon Akorát jsme spali v autech, to mé Ka na to není to pravé ořechové, musíme co nejdřív koupit toho Sharana, tam si pak dozadu hodíme matraci a budem pěkně v pohodlí emoticon

Jiřinko, to je fajn, že je malej takovej zlatej, ať mu to vydrží co nejdýl emoticon Myslím si, že teď je ještě moc malinkej na to, aby si uvědomoval, že spí u vás v posteli, a pak to vyžadoval, ještě takhle za čerstva to podle mě nedává nějak do souvislostí, jen chce pak vychytat ten okamžik, aby se na tu postel nenaučil, a pak neřádil, když by měl být v postýlce.. nebo je šikovná taková ta postýlka, jak nemá jednu stranu té odhrádky a připevňuje se k vaší posteli, je ve svém, ale na druhou stranu má ten pocit, že je u tebe, ty na něj můžeš kdykoliv sáhnout, pohladit a na kojení nemusíš vstávat a vyndavat ho emoticon

Leni, s tím tatínkem mně to mrzí, snad se z toho brzo dostane, určitě mu hodně pomáhá, že v, že stojíš při něm emoticon
Jinak dnes jsem nevařila, dopoledne jsme si dali v té hospůdce bramboráčky a teď jsme doma poobědvali ten těstovinový salát ze včerejška.. k večeři netuším, co udělám.. mám zase chuť na tatarák, tak možná ten emoticon

Jé, večer nám dávají Román pro ženy, ten film muluji emoticon
31. kvě 2009 ve 13:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky

my byli u té kámošky s prckem emoticon je kouzelný tak jsem chovala a chovala emoticon emoticon

leni prstýnky máme od retofy a kupovali jsme je na svatebním veletrhu v únoru v diplomatu byla tam veletržní sleva vyšli na 10 tis.něco emoticon přes 2 tis byla sleva emoticon jsou super do ted jsem spokojená nosíme ho pořád a pořád se leskne emoticon emoticon

holky děkuji k vyjádření té známe emoticon alespon jsem se prostě vykecala moc děkuji

jiřinko ta postel myslím nevadí on si to fakt pamatovat nebude emoticon

ta kámoška má košík za 2 tis.i s matrací super objednáme emoticon emoticon

leni k tm autům jak psala míša bezpečné jsou tyto značky my jsme s audinou moc spokojeni máme ted starou emoticon ale je lepším stavu jak můj renault a to je o hodně starší emoticon emoticon
jinak ta audi A6 tak 2001 se dá sehnat do 100 tis.což jde emoticon
k těm cestám jo jo dost jsme cestovali a nebýt mimi tak by to pokračovalo emoticon emoticon
31. kvě 2009 v 19:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2834122#navigator

tady jsme a je tam ještě jedna Davídka emoticon
31. kvě 2009 v 19:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Marky, malý je šikula! já už jsem z těch dětí taky nějak vykulená. že by mi už tikaly biologické hodiny? emoticon

hm, 100 tis. není málo. vím, že ani moc na Audinu, ale zřejmě na to nebude úplně hned. asi bude prioritou bydlení a mimi. uvidíme.
31. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 dobré ráno holky emoticon
1. čer 2009 v 08:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 emoticon Dobré ráno
1. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Dobre rano holky,
vubec nestihgam docist,jsem na strane 102 emoticon jste toho nejak moc nakecali.Dneska finisujeme snad nejaky material, tak asi budu jen docitat,ale zitra bych tu uz mela byt emoticon tak kdyztak vsem pekny den emoticon
1. čer 2009 v 08:57  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Dobré ráno holky emoticon
Vůbec vás nestíhám dočíst.....o víkend jsem neměla čas na počítač a dnes jsem v jednom kole v práci.
1. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak jsme se vrátili zprocházky a píšeme vám s Vládíkem, akorát mi škytá emoticon
Potkala jsem známou a řekla mi, že mě otiskli v časopise Maminka, soutěžíme tam s fotkou s bříškem o zájezd na Istrii emoticon Až to bude na netu, tak vám dám odkaz, ju emoticon
1. čer 2009 v 11:18  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj Jiřinko,určitě sem dej potom odkaz!!! Rádi se podíváme a držím palečky,ať vyhrajete!!! emoticon
A co nějaké fotečky,jsem hrozně moc zvědavá!!! emoticon
1. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Dnes mám v práci celkem blázinec, pěkně mě to točí.

Jiřinko, to je super s tím časákem, to by byla paráda, kdyby jste vyhráli, co emoticon Kdy to bude na netu? A s jakou z těch fotek soutěžíš? Budu moc držet palce!!!!
Taky bych ráda viděla nějaké nové fotečky broučka emoticon

Jinak vůbec nevim, co se to se mnou děje, dostala jsem to v pátek večer, strašný křeče, no a v neděli ráno po MS ani památky. Není to nějaké divné? To jako ze mně odešlo třeba jen to oplodněné vajíčko, nějaká sliznice a hotovo? Nebo jak si toto mám vysvětlit?

Teď jdu volat do Oresi, ve středu nám mají přijet namontovat kuchyni, ale ráda bych to šoupla o týden, přece jen je tam ještě vlhko, tak aby se za skříňkama nechtěli dělat pak plísně nebo tak.. jsem zvědavá, zda to klapne emoticon

No a jaký jste holky měly víkend?
1. čer 2009 ve 12:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Fotečky se dnes pokusím, ju. Zatím jsem to nestíhala.
Četli jste o tom zmizelým letadle? Mám husí kůži emoticon
Evčo, co to Oresi?
1. čer 2009 ve 13:25  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jiřinko, já jsem to četla...je to šílené!!!! emoticon Jsem zvědavá na co přijdou, co se stalo...
1. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko, taky jsem to četla, je to strašný, taky jsem napnutá, co se stalo emoticon
Oresi super, ten zlatej pán, jak nás má na starosti, tak s tím neměl žádný problém, tak jsme to přesunuli na příští středu emoticon To je i super na to, že máme s manželem týden dovolenou, na takové ty dodělávky tam, musíme obložit ty zdi tím šutrem, obestavět krb, dovymalovat, umýt okna, no práce tam je dost, takže je dobré, že u té montáže i budeme.
1. čer 2009 ve 13:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Ty jo... zrovna včera jsme si s M pustili první díl Lost (máme to stažený z netu a už jsme skoro u poslední série, ale jak byla ta dlouhá prodleva, tak člověk leccos zapomene a tak a tak jsem se rozhodli, že se podíváme odznova) a bavili jsme se pak v noci před usnutím o tom, jak se to může stát, že letadlo odbočí tisíce kilometrů mimo kurz a nikdo o tom neví, jestli je vůbec možný aby se to stalo apod.... a dneska zmízí letadlo letící z Paříže????????? Ty vole. emoticon

Mmch - jestli jste se na to dívaly taky....tak hned v prvním díle, těhotná Claire - cpe tomu korejčíkovi ruku na břicho a křičí, že konečně cítí pohyby (předtím Jackovi řekla, že je v osmým měsíci) - není to tak "trochu" pozdě?
Jiří? Markét těhule? Jak je to? emoticon emoticon
1. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Teď jsem si vzpoměla....jak nám asi bylo loni touhle dobou a co vše jsme zařizovali....a těšili se na den ,,D´´.. emoticon Příští rok si budeme říkat,jak jsme zařizovali....nebo prožívali těhotenství..... emoticon Jak to letí.....
1. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Kačí, já už měla i po svatební cestě emoticon My čekali na stavební povolení emoticon
Míšo, já na Ztraceni nikdy nekoukala emoticon V 8 měsíci už je na první pohyby opravdu pozdě.
To letadlo letělo z Ria do Paříže. Vůbec si nedovedu představit, že čekám na někoho z rodiny a vlastně bych se nedočkala. Myslím, že je jasné, že se zřítilo. Teď píšou něco o turbolencích a zkratu elektřiny emoticon
Evčo, vy máte dovču? Tak to je super, to to poběží rychle. Ale co ty fotečky baráčku ? Já na fotkách Vládíka už pracuju, spinká mi skoro 3 hodiny emoticon Taky dopoledne nespinkal. Až se vzbudí, tak si budeme hrát, rozložila jsem hrací dečku, tak jsem na něj zvědavá.
Koukala jsem, že za to zveřejnění fotky dostanu nějaký balíček a hrací dečku emoticon
1. čer 2009 ve 14:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 No jo...tak ty jsi o krůček dopředu emoticon Příští rok...budeš vzpomínat zas na to krásné....třeba na krásné dovolené....nebo až budeš Vládíka už honit po bytě... emoticon Jiřinko,tak až budeš mít nebo vědět číslo toho časopisu,tak dej vědět!!!!
1. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 jo... do Paříže, ne z Paříže...jsem to otočila. Stejně nechápu, jak se může sakra ztratit (??????) letadlo? Však to by muselo letět a najednou žuchnout někam do oceánu, ale to nejde tak snadno a tak rychle, nebo jo? (Nikdy jsem s letadlem nepadala, v plánu to nemám a když to tak zůstane, budu jedině ráda emoticon) Jako že by to byl takovej švuňk, a najednou letadlo v hajzlu??? emoticon

Těším se na Vládíkovo fotky a až budeš Jiří někde soutěžit, hoď odkaz, oběhám všechny IP adresy, co tu máme a nahlasuju ti toho kopici emoticon
1. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, tak já Ztraceni viděla naposledy s exmanželem, to jsme napnutě koukali na každý díl, bohužel pak jsem měla a mám útrum emoticon

Jiřinko, no jo, vzali jsme si na příští týden dovču, už ji máme nahlášenou dlouho, původně to mělo být na dokončovací práce a stěhování, teď to holt bude jenom na to dokončování emoticon Na fotky jsem úplně zapomněla, mám už teda všechny stažené v compu, teď dát je na to Rajče.. jsem lenouch línej, ale udělám to emoticon

Kačko, taky jsem na to o víkendu myslela, jak mi před rokem vrcholily přípravy na svatbu, strašně to uteklo..
1. čer 2009 v 15:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jo, jo...utíká to.....Byli to hezké starosti a nádherné těšení!!!!
1. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 No já osobně jsem ráda, že to mám za sebou, nynější starosti se mi líbí víc emoticon
1. čer 2009 v 15:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Evi, a ty jsi byla už u toho doktora?
1. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Evi - my to stahovali až když to tady probíhalo a koukali jsme na to častěji (jednou za týden je slabá dávka emoticon) a hlavně ten českej dabing je docela slabej u tohohole seriálu. A jako ošidit se o dokonalej jižanskej přízvuk Sawyera a arabskej akcent Sayida??? Nikdy!! emoticon
1. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Kačko nebyla, proč?

Míšo, exmanžel to pak taky přinesl stažené na dvd, všechny díly, tak jsme na to pak koukali pokaždý, když v tv nebyl žádný fajn program, na tohle byl exmanžel fakt super, koukal se mnou bez keců a rád na všechny ty ptákovinky, co mám ráda, to teď mám jen Ordinaci a co si u toho doma vyslechnu.. emoticon
Jo a v jiným jazyce než v češtině bych fakt na filmy nebo dokonce seriály koukat nemohla.. ty umíš tak dobře, že chápeš vše, co říkají aniž by tě to rušilo od děje?
1. čer 2009 v 15:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Míšo, bohužel se posílají smsky emoticon Nevím, jestli se může poslat víc smsek z jednoho čísla nebo ne.
Kačko, je to červnová Maminka - teď vyšla nová. Jo a prosím tě, neodebíráte Lounský deník? Nevíme, jestli tam náhodou nevyšla fotka Vládíka, v minulém nebyla a fotili nás v porodnici do přílohy babyboom. Zapomněli jsme ho koupit, je to sobotní.
1. čer 2009 v 15:37  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Evi - emoticon emoticon emoticon emoticon Já anglicky neumím moc dobře, ale můj muž přímo skvěle a sám dělá titulky pro český web, kde jsou ofiko ke stažení emoticon Myslím, že jsem to tu i někdy psala.
Miluju filmy a seriály v originále, ale samozřejmě s titulkama emoticon
Já bych se v originálním znění mohla dívat tak na Sestřičku Stefanni nebo na Kobru 11 emoticon emoticon emoticon
1. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, no já jsem právě na tom podobně, možná ještě hůř emoticon S těma titulkama, to mi uteklo, že je tvůj přítel dělá, to je fakt machr, obdivuji lidi, co umí takhle dokonale nějaký jazyk emoticon

Jiřinko, pak pošlu určo hlasy, nařídím to i všem kámoškám, to by bylo, aby nebylo emoticon
Těch novin by byla škoda, kdyby jste tam vládíka propásli, no snad ty noviny někde seženeš nebo vyjde příští týden.
1. čer 2009 v 15:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Já nevím Evi, měla si problémy a nevěděla jsi co a jak je?? Tak proto se ptám, víš.

Jiřinko,koukala jsem na deník co vyšel minulý víkend,ale manželovo rodiče ho kupují pravidelně, tak se podívám. Také mě to napadlo,zda tam budete nebo ne. Ale co jsem koukala na ostatní,tak vždycky maminky odkud pochází dávají do svého deníku. Byli tam třeba maminky co rodily v Ústí,Kadani...ale že jsou z Loun a Žatce,tak to bylo v našem deníku. Vy máte deník Chomutovska,ne? Tak to by mělo být tam.....,ale podívám se.
1. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evičko, to budeš moc hodná emoticon
Kačí, já rodila v Chomutově, ale bydlím okres Louny, tak by to prý mělo být tam emoticon
1. čer 2009 v 16:17  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.