Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj holky, pročítám vás jen jedním okem mezi prací. My plánujeme dát výslužky až na hostině, pro všechny svatebčany, protože polovina z nich není z místa kde bydlíme, takže to by stejně nešlo rozdat, nebudeme jezdit přes půlku republiky. Rozneseme akorát tak 10 výslužek, a to do mé práce, přítelovy práce, pak jedněm známým v baráku, kamarádovi co nám bude jezdit, a pár dalším známým, ale to vše rozvezeme sami, a budeme to dávat dohromady. Jinak kytku budu mít já, pak pro maminky a jednu svědkyni, družičky mít nebudu. A na obřad půjdu s taťkou... Ještě k tomu cukroví, moje máti se mezi svátkama sama nabídla, že by obstarala cukroví, ale beru to tak, že ho obstará jako za nás oba, a pro všechny svatebčany, ale ušetřila nám prác se sháněním cukráře. Ani jsem nevěděla, že se někde dělá cukroví dávat za každou rodinu zvlášť... tak toť asi vše k probíraným tématům... Hezký odpoledne! ;-)
Profilova fotka
ahojky.. v nasem kraji je zvyk, ze jsou vestinou dve vysluzky,ale my to tak nechceme. Stejne nebydlim s mamkou,ale s Radkem, takze by o bylo takovy divny..Jestli je rozvazet pred svatbou a nebo je davat na svatbe je take otazka. Videla jsem obe varianty, asi zalezi na kazdym.. Kdyz pujdes sami Pavli, tak je to jen tvoje rozhodnuti a nikdo ti do toho nema co mluvit. Urcite to muze byt zajimavy. Ja jsem take resila, kdo me povede, kdyz tata zemrel,ale bude to nakonec bracha a jde me rovnou za svedka..Bude to aspon pri jednom.. :-)
Profilova fotka
tak to mas lestep jednodussi, ja mam dve sestry, tak to bohuzel ne e ;-) A koho povysit na to, ze me odvede ??? Fakt nevim :-( Švagrům říkat mi přijde divné, už z toho důvodu ktreýho vybrat :-)) Budoucímu tchánovi? Nebo pozvat strejku? Opravdu dilema :-))Tak asi sama ... ještě nás napadlo s přítelem, že by jsme mohli jako poslední jít spolu, ale nevim, co by na to řekla jeho maminka =-) Ještě se vracím k těm výslužkám ... my je vždycky dávali do práce, sousedům a přátelům, kteří nešli na svatbu ... takže si každá rodina udělala svoje výslužky ... Mysli, že dohromady je fajn nápad, ale záleží jak hodně mezi sebou rodiny komunikují :-/
Profilova fotka
Pavli - ahooj :-) no v některých filmech jde nevěsta poslední, až už všichni sedí/stojí a jde sama, pomalu, za zvuků svatebního pochodu a nevypadá to divně. Je to hezké. Ale já budu asi hodně nervózní a budu potřebovat oporu :-) Mě povede taťka. - teda doufám, ještě jsme o takových podrobnostech nemluvili :-)
Profilova fotka
je ahojky ... ja si vsimla az ted, ze tu jeste nekdo je :-) jj, nemyslis lasku nebeskou :-D ? No ja bych tu oporu taky potrebovala, uz vidim, jak zakopnu nebo tak neco :-D :-D :-D na to jsem expert ... nebo budu ruda a to nemluve o usich :-D
Profilova fotka
Myslím že když jde nevěsta sama, může to být hezký, a je to zase pro naše zvyky příjemná změna... a všichni ji vidí, pěkně vynikne... Mně teda taky povede taťka, ale klidně bych si dokázala představit, že bych šla sama. Tak to zvaž, ale myslím že by to bylo hezký. :-)
Profilova fotka
Já taky uvažuji o tom, že bych šla sama. A rozhodně mi to nepříjde divné. Zákusky budeme rozdvávat na svatební hostině a pak jen vememě nějaké do práce.
Profilova fotka
ahoj holky, no už vás čtu druhý den, kolik příspěvků se najednou vyrojilo...je vidět, že jou za námi Vánoce a je zase více času na řešení svatby....tak my už máme i kapelu...hurá. nakonec vyšla ta, kterou jsme chtěli, naštěstí ještě měli čas. my vůbec ještě nevíme kolik péct na svatbu cukroví, předpokládáme, že nám poradí cukrářka, měla b snad mít zkušenost. budeme péct v podstatě jen do výslužek, pan hotelié nabídl, že nám na raut připraví minizákusky....ty miluju...tak aby toho pak nebylo moc. roznášet budu asi já s tátou, tím, že jsme tak daleko, tak já pojedu první - týden předem, kvůli úpravě šatů....a ženich asi až tak středa, čtvrtek, aby dovezl svoje rodiče.....takže nevím, jestli stihne jít se mnou. těm co nejdou na svatbu, výslužku předem....těm co jdou, až na svatbě. navíc moje tchýně se vyjádřila, že se do naší svatby vůbec nehodlá angažovat, takže my nachystáme výslužky io pro jejich stranu, jinak to nepůjde. zeuwicko: vyzkoušej v každém případě více salonů a vyzkoušej více šatů......popíšu krátce svou zkušenost. přála jsem si princeznovské, bílé, s vlečkou. vyhlídla je na netu a šla do salonu pro konkrétní šaty....padly skvěle, slušely, ale byly šampaň :-S a paní tvrdila, ž bílé nejsou vůbec.....zkusila jsem tam jiné bílé,....máma tvrdila, že mi bílá vůbec nesluší. tak jsem se pomalu začala smiřovat s tím, že budu mít šampaň.....no a šla do jiného salonu, který původně vůbec nebyl v plánu, kde byla úžasná paní.....nechala mě prohlídnout katalog, ukázat, co se mi líbí....aby poznala můj vkus a pak mi vybrala šaty, ze kterýh jsem byla úplně hotová....nádherné, přesné, akorát.....a bílé....takže bylo jasno. když si zkusíš "tvoje pravé" šaty.....dokonce i ta bílá barva vypadá jinak. a dokonce kdy jsem jim pak hledala obrázek na modelce.....absolutně by mě nezaujaly. ;-) takže radím zkoušet, zkoušet a on se odněkud vyloupnou
Profilova fotka
musím číst znovu, zapomněla jsem, na co vše jsem chtěla reagovat x-) moni: my budeme vybírat 4-5 skladeb.....na nástup, na proslov oddávajíího, na prstýnky a 1-2 na blahopřání, to záleží na tom, kolik máš hostů. takhle nám to poradila paní u nás. třeba to ale u vás je jinak.....nejlepší je se zeptat přímo v oddacím místě. např. náš obřad bude trvat asi 15minut a loni moje kamarádka měla jinde podstatně delší....všude to dělají jinak máme obřad jen přes řeku od místa, odkud půjdu já, takže ta auta budou možná trošku zbytečná.....celkem i s parkováním tak do 10i minut. ale pak se přesouváme 20km na hostinu. cestování v těhotenství: je to hodně individuální, samozřejmě....ale podle mně je důležité, kam jedeš....třeba do egypta bych těhotná rozhodně nejela.....nebo do států....i třeba kvůli úrovni a dostupnosti zdravotní péče.....nechci malovat čerta na zeď, ale člověk nikdy neví, co se stane. ale třeba do německa nebo anlie, proč ne....a druhý den člověk může být doma. to je asi hlavní důvod, proč necestova těhotná....jinak pokud je fyziologická gravidita, tak je člověk samozřejmě neomezovaný.....já bych to zvažovala....30let, 1. těh......mladší to asi taky vidí jinak. kytka po mně, maminky...svědkyni....družičce plánuju košíček s růžovými lístky.
Profilova fotka
Kytičku plánuju pro svědkyni, sebe, maminku a možná jednu na házení....
Profilova fotka
kdy se vlastne hazi kytka svobodnym slecnam :-) Po obradu hned ???
Profilova fotka
Ahojky holky! To nemusíte řešit, byla jsem smutná nebo jsem smutná protože mi odjel miláček do školy, ale dneska mi nakonec přijede, takže jsem na tom líp! miláček měl teď měsíc nemocenskou takže jsem byla s ním každý den a já to teď bez něho nevydržím ani jediný den ale teď za mnou bude každý den jezdit přes 100km! Já už se nemůžu dočkat, dneska máme výročí našeho seznámení, tak si uděláme pěkný večer! ;-) Miri díky: no tu hudbu teda budu muset ještě zjistit, ale nechce se mi vybírat, stejně mi ta hudba tam nic neřekne, si ji vůbec nebudu pamatovat! Výslužky budem dávat před svatbou a každá mamimka si zařídí pro svou rodinu a my to jen rozvezem! A kytku dávate i svědkyni?? Mějte se krásně, papa
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky. Moni, moc te zdravim. To ti verim, ze je ti smutno, kdyz ti milacek odjede. Ja take vzdycky odjizim za praci od milacka do brna a vzdycky me je hrozny smutno a nejradeji bych kolikrat neodjela..Ale holt musim. Ted jsem nemocna, takze jsem doma porad..S milackem mame dneska ake vyroci, tak budeme spolu. Udelala jsem dobry obed a odpoledne budeme mit skvele pudingove pohary s ovocem..Mnam, uz se tesim.. Kytku davt svedkovi nebudu, protoze je to chlap,kdyby to byla holka, tak se to hodi.. I kdyz brachovi by se asi kytka moc nelibila??? Oni ti chlapi naty kytyky moc nejsou.. Co druzicce? Mela by ta kytka mit stejna, co bude mit nevesta?nebo jen z podobnych kytek nebo do stejne barvy?? :-)
Profilova fotka
tak vidíte, nám letos došlo, že jsme v tom svatebním "šílení" úplně zapomněli oslavit to naše výročí :))
Profilova fotka
já svědkyni kytičku budu nechávat dělat ... a pokud neteře budou chtít jít za družičky, tak jen nějakou ozdůbku do vlasů nebo tak ... nebo jak jsou takové ty náramky..... Jak je znám v ruce by mi dlouho nic nedržely :-) Tak koukám, že měsíc lásky bude leden místo května, co? :-)) My mame take vyroci v lednu :-)
Profilova fotka
a my táké máme výročí v lednu :-)
Profilova fotka
super :-D
Profilova fotka
Tak to je pěkné, vyročí v lednu a vyročí svadby v dubnu, to jsme se teda sešli! ;-) Lestep: Ty jezdíš daleko do práce?? já mám naštěstí kousek, ale někdy mám miláčka daleko, ale co se dá dělat, a ty poplatky mě teda pěkně štvou, jen aby na to pořád člověk myslel! Já budu mít asi jednu družičku od mého přítele 4-letou sestřičku, ale nevím jak to udělám, ta by asi kytičku umačkala, ale zas bez kytičky by to nebylo ono, no na to je ještě čas, promyslíme to s mamkou! Za chvíli mi přijede miláček, už tu netrpělivě vysedávám! tak já utíkám vyhlížet z okna, mějte se. papa ;-) :-)
Profilova fotka
No my jsme se teda hledali,az jsme se nasli. Budeme slavit vyroci v lednu a pak dalsi v dubnu..Ale je to krasny ne? Vzdyt v zime je potreba take prozivat lasku, nejen najare.. Moni ja mam od nemocnice bydleni (spis jednu mistnost) v Brne.Delam u sv. Anny. Od leta mam trvaly pobyt u milacka a bydlime spolu, zatim u jeho rodicu a vybavujeme domecek po jeho prarodicich..Je sice 10 let po rekonstrukci,ale porad je co opravovat a vylepsovat. Od dubna budeme oficialne bydlet tam..Je to takova mala vesnicka asi 15 km od Velkeho Mezirici,takze dojizdim asi 70 km. Nekdy zustavam v brne, kdyz mam treba 2 sluzby za sebou, ale uz me to nebavi, tak to budeme muset po svatbe vyresit jinak...... Ja budu mit druzicku malou neter(2,5 ). Svagrova se sama nabidla, ze ji nacanca a nachysta, ze se o to nemucim starat, tak jsem rada, ze me ubyde aspon jedna starost. ma jeste brasku, takze budu porad spolu. jemu je 5 let, takze uz ma rozum a mala s nim bude porad..Uz se na to tesim, ona ma uzasny vyrazy... :-) :-)
Ahojky:) tak vás chci nakonec poprosit o radu, vložím si teď fotky do alba a poprosím vás, jestli by jste mi písli do POŠTY!!!!, které se vám na mě víc líbí.(páč jsem i zjistila, že dost ovlivnilo každýho odpověď, když slyšeli třeba vícekrát ty nebo ty) Je na nic, že ty fotky jsou z mobilu:(U krémových je foto tmavší a známá mě fotila ze sedu, tak že mě to i opticky trochu protáhlo, u bílých zas je fotka světlejší a focená ve stoje ale vypadám tlustčí než to opravdu je:(vložím i fotky modelek ale to se nedá moc srovnat. Když už jsem se rozhodla pro jedny, tak mě je zas rozmluvily....já vím, jsem hrozná ale chtěla bych názor i od někoho, kdo mne vůbec nezná, neví co nosím, jak se líčím....děkuji moc předem:)))
Jinak jsem ještě zapoměla, že tu soupravu co mám v albu, budu mít i na sobě a nevím ke kterým by se více hodila, jinak kytičku povezu na hrob svojemu tátovi po obřadu, prý se tím vzdává úcta, taky jsem to s mámou řešila, chtěla to jinak ale u nás to jinak neprojde. Chtěla jsem aby mne vedl tátovo brácha ale má 70let a bydlí 350km daleko a na cestu už se necítí, tak mě povede mámy brácha....
Profilova fotka
Peto, ty fotky jsou hodne malinke :-(
Ahojky, jej já jsem ale trdlo, tak jsem je vložila ještě jednou a jsou vetší, moc se omlouvám za kvalitu. A předem děkuji:)
Profilova fotka
Pokud budu mít družičku tak jednu 5 let. Myslím, že kytičku jí do ruky dávat nebudu. Spíš košíček.... Družičku v rodině nemáme, tak by byla na obřad půjčená od sousedů :-(
Profilova fotka
fotky jsem blbec uložila takhle blbě a jinak už je nemám... :-|
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak už to mám dneska za 108 dní a přijde mi že se absolutně nic neděje ]-(
Profilova fotka
jo k družičkám a kytičkám, kytku plánuju pro maminky, svědkyni menší, a pro družičky (budu mít 2-3) asi košíček nebo malou kytičku :-)
Profilova fotka
Teda holky, vy se zase rozepisujete :-) Já šprtám, až se ze mě kouří... Dneska se mi do toho nějak nechce... Mám pauzu od státnic, protože zítra dělám ještě zkoušku, tak se učím na to. No jsem zvědavá, jak to všechno zvládnu... Ale vy tady řešíte krásný věc - šaty drůžičky.... :-N To je krása. Já žádný drůžičky mít nebudu. Nejmladší účastnice bude moje sestřenice a ta má 13 let... :-| To už se mi zdá celkem velká na drůžičku... Ach jo, ale doufám, že budeme mít brzo my nějakou princeznu, která bude chodit za družičku všem okolo ;-)
Profilova fotka
no blíží se nám to, některé to mate možná i pod 100
Profilova fotka
jo holky ještě jsem se chtěla zeptat, jestli někdo uvažujete o předmanželské smlouvě...? =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?