Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj Pavlíííííííí, zdravím tě :-) A držím palce ať jsou kolegové v poho ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky. Moc vas vsechny zdravim. Jen jsem chtela napsta ohledne tech prevodu z farnosti do farnosti. Takhle me to rekl farar z mista, kde chceme mit svatbu. Ja jsem ted z jine farnosti, protoze jsem se prestehovala k priteli a chvceme mit svatbu jinde, nez v nasi farnosti. Pry je to nejaky papri, ktery ti vypise farar z te farnosti kam spadate a date to v miste, kde bude probihat obrad. Asi je to docela paprirovani,ale nejde to nejak obejit.Jak je to na urade to netusim,ale kdyz mela kamoska svatbu v kostele,tak to musela mit taky. Ohledne ucesu jsem jeste nepremyslela, urcite nejak vycesany.Mam ofinku a bryle,tak uvidim,jak se to bude hodit k satum a tak podobne..Na saty jsem se jeste porad nevypravila. Byla jsem se akorat jednou podivat v brne a ta pani ze salonu se na me tak usklibla, kdyz zjistila, ze chci saty az na duben, tak jsem od te doby nemela chut nekam jit. Preju vam prijemny den, i kdyz destivy, snad uz bude konecne lepe..Jsem zase v praci, tak snad to utece. Moc Vas vsechny zdravim a tesim se na dalsi prispevky. Papa Lenka Step.
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem zavitala dnes, zitra asi nebude zase cas :-( Az jedine na vecer :-) Myslim, ze to papirovani se asi tyka i uradu ... kazdy spadame pod nejakou matriku - okres a kdyz bude svatba jinde, tak se to pak musi evidovat v miste kde jsme nahlaseni na matrice,ne? Ale asi bych v tom nevidela zadny problem :-) O ucesu jsem zatim neuvazovala, teda par typu jsem si tady ulozila ... ale tezkou posoudit co mi bude sedet :-) Pritel je o dost vyssi, takze by byl fajn vysoky uces, ale zase nechci nic vycesaneho, bo bych v tom mela kulaty oblicej a odstaty usi :-D :-D :-D Si asi nevyberu :-D
Profilova fotka
Hezký den v novém týdnu přeji všem :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, o účesu mám představu - na půl rozpuštěné na hoře seplé a živé květiny ve vlasech.
Profilova fotka
Ahoj Peto, o jakych kytickach uvazujes? Ja se s tim nikdy nesetkala ... ani nevim, jak by mi to tam drzelo :-. A typ kytky si tezko predem vyzkousim ... A jeste jeden dotaz :-) ... ta kyticka se objednava v kvetinarstvi nebo to obstara kadernice? Ja zatim premyslim o celence ... ale vazne jinak nevim, pockam co vymysli kadernice a v cem se budu citit nejlip ;-)
Profilova fotka
ahooooooooooooooooooooj, teda kde jste všechny????????????????????????????????
Profilova fotka
Ahoooj :-) Je tu v poslední době nějak mrtvo... :-(
Profilova fotka
no to teda, na to , že se nám to pomalu, ale jistě blíží
Profilova fotka
No právě, zatím asi spíš pomalu, než jistě :-) Tak jak pokračuješ s přípravami Ty?
Profilova fotka
já jsem se teďka zassekla na mrtvém bodě, mám doma vlizelín, organzu , svíčky a boty,..... tenhle týden, bysme to měli oznámit lubošovým rodičům,... tak zase budeme o krok blíž, co ty?
Profilova fotka
U nás je to trochu podobný, i když já nemám doma ještě nic... Teda koupila jsem si krássný popůlnoční šatičky :-) Ty už jsou schovaný u rodičů... Máme předběžně rezervovanej hotel a já mám předběžně zamluvený šaty, i když uvažuju, že si je nechám ušít od číňánka z ebay... V okolí už to všichni ví, takže žádný oznamování nás už nečeká. Teď spíš rozhazujeme sítě, co se týká cukroví - sondujeme. Kameramana budeme mít mojeho kamaráda (studuje kameru na vysoké...) a fotit bude asi kámoška, co se tomu věnuje spíš amatérsky, ale fotky má hezký ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a teď nás spíš čeká rozhodování a kompromisy co se týká celkové organizace. Přítelovi rodiče totiž mají tendenci výrazně nám do toho kecat... Naštěstí se ale rozhodli, že se o tom pobaví s mojima rodičema a ti to nechávají na nás, tak snad to nakonec bude den podle našich představ, ne podle představ rodičů...
Profilova fotka
sem zapomněla, šaty a foťáka máme taky :-D a hospodu taky, jen ten termín, ale ten budeme mít až v lednu, tak doufám, že to všechno klapne :-)
Profilova fotka
S tím termínem myslím, že to bude O.K. Ber to tak, že nikdo ho nemůže už teď, takže když si pohnete, tak to bude určitě vaše :-) Kdes nakupovala tu dekoraci?
Profilova fotka
Ahooj Holkýýýýýýý! :-) Tak jsem se sem taky konečně zas dostala, hrůza moc práce a doma nemám net. K účesu: Já chci taky napůl rozpuštěný zvlněný s kytkama. Sice mi ty vlasy taky rostou hrozně pomalu, ale snad to ještě doroste. Taky už koukáme po hospůdce, ale pořád nějak nemůžem ujasnit jak to vlastně bude, nejdřív, že málo lidí, pak zas ještě ten ten a ten a pak zas málo :-D je to fakt na hlavu ]-( Co prstýnky holky? Uvažujete některá o oceli?
Profilova fotka
ahoj holky, tak já mám termín potvrzenej a zabloknutou restauraci, jen na ty šaty se nějak nemůžu dokopat :-N
Profilova fotka
ahoj leni - tak ocel bych chtěl já, ale zase skoromanžel chce zlato, - takže nevim, jak se jinak máš? ahoj - ale jen utíkej, ať tě taky vidíme jako princeznu :-)
Profilova fotka
medy: my jsme byli prstýnky ojuknout a teda to zlato strašný, nelíbyl se mi ani jeden vzor a ještě ty úžasný ceny ]-( , v oceli měli takových krásných, ani bych nevěděla který, a cena?!Absolutně nesrovnatelná, původně jsem chtěla bílý zlato, ale asi možná změním názor.... :-N
Profilova fotka
Ahoooooooj :-) Tak už jsem tu taky ;-) Já s účesem furt nevím a asi nebudu vědět, dokud mi kadeřnice něco na hlavě nevytvoří. Myslela jsem neprve, že jen takový nějaký drdol a k tomu květ na ozdobu, ale pak mě napadlo, že rozpuštěné vlasy s čelenkou by taky nebyly marné - o víkendu jsem trdlovala před zrcadlem a improvizovala jsem a ukazovala jsem se příteli a ten zhodnotil, že mi asi bude slušet účes vyšesaný, ale ne moc (on tomu pak říká druhá hlava, jak je to moc :-D ) a pár spuštěných pramínků a decentně nějakou ozdobu. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne :-D Co se týče prstýnků, tak jsme se s přtelem shodli na žlutém zlatě s nějakým pěkným vzorkem - rytinou nebo tak nějak. Snad se dohodnem pak i ve zlatnictví, až to budeme zkoušet :-D Abych pravdu řekla, o bílém, červeném zlatě vím, ale až tady jsem se dozvěděla, že se dají dělat prstýnky z oceli.
Profilova fotka
A s dortem taky nějak měním - nejprve jsem chtěla velké dvojsrdce a teď už jsem zase na vážkách - začali se mi líbit dvou nebo trojposchoďové kulaté dorty :-) Ach jo, já jsem někdy strááááááášně nerozhodná :-S Ale co nezměním je, že chci bílé nebo krémové růže se zeleným :-)
Profilova fotka
My to budeme mít s prstýnkama těžký, já nosím žlutý šperky a přítel bílý. Budem to asi řešit tak, že já budu mít zlatý s motivem bílýho a přítel opačně... Jinak nejsem moc náročná. Líbí se mi obyčejná klasika... ;-)
Profilova fotka
My oba chceme ty ocelové, nosím ocelové už dva a moc se mi to líbí, zlato časem zajde, tak se mi nechce do toho vrážet peníze. Ale to je na vkusu každého. Mám zásnubní s diamantíkem a moc se mi líbí. A jsou cenově úplně jinak než zlato. Dort budeme mít od tchýně, přítel říká, že je poživatelný, tak to nijak neřeším, mám zkušenost, že sv. dort se na svatbě paradoxně moc nejí :-) Edit, jinak se mám celkem fajn, koník je dobrý, takže jsem v poho, taky ten zaplacený termín mi přidal klid :-)
Profilova fotka
Ahojky, my chceme taky prstynky z ocele nebo titanu ... ale nevim, jestli se to necha sehnat normalne v klenotech (zlatnictvich). Koukala jsem jen myslim na piercing.cz a tam byli pekny, ale rada bych si je zkusila, jak to bude vypadat na ruce :-) Jinak jsem chtela bile zlato, zlute moc nenosim a na priteli se mi nelibi :-( Ju, jste tu jeste nakousli dortiky, ja premyslim o poschodaku a asi o hranatem :-D No uvidi se asi podle ceny, je spousta krasnych dortu i jednopatrovych netradicnich tvaru ;-) Moje kamaradka pece obcas nekomu na narozky treba motorku, kosik s ovocem atd. :-)
Profilova fotka
Ahoj Pavli, já chci kytku z tulipánů, možná budou ještě s nějakýma dalšíma kytkama. V květinářství mi řekli, že mi dají tulipány na hřebínek nebo je možnost jen z okvětních lístků na drátky.... A určitě existuje spostu jiných možností. O účesech s živou kytkou ve vlasech je tady zvlášť téma. Tak se na to koukni, jestli o tom uvažuješ.
Profilova fotka
Medy, taky uvažujeme o prstýncích z oceli... ale jisti si tím zatím nejsme ;-) Dort mi prý koupí sourozenci, tak jsem zvědavá :-)
Profilova fotka
ahoj holky, leni - tak to jsem ráda, s tím termínem tomu věřim,... to tě hned uklidní peťo - tulipánky jsem chtěla původně taky, ale moc by mi nevynikly k šatům, tak jsem se rozhodla pro růže - asi tak nějak barva lososovo - smetanová a něco zeleného k tomu pavlí - moje slova - ocel nebo titan, ještě to doma musíme probrat,... jinak tenhle měsíc půjdeme kupovaat oblek, tak už se moc těším :-D
Profilova fotka
Dobre ranko, Editko tak to budes mit za chvilku uz na svatbu pripraveno ;-) Oblek budem taky kupovat :-o Ale vubec nemam predstavu jakou barvu, mel by byt universal :-D aby se nechal pak uzivat i na jiny akce :-D Ale cerny se mi zda na svatbu moc tmavy, nebo ne? =-) Jinak ja ted nic nestiham, takze ani nic noveho :-/ No mohla bych aspon vybrat nejaky datum, na ktery se budem na matrice ptat ... Holky, koncem kvetna uz byva docela dost teplo, ze? =-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dobré ráno :-) Přítel bude mít tmavý oblek, ale není to černá. A teď abych pravdu řekla ani přesně nevím, co to je za barvu :-D Ale vím, že tam má hezký tenký proužek. Šije mu ho moje skorotchýně. Viděla jsem zatím to sako - moc pěkné, ale bude muset zkrátit rukávy. Pavli: s tím počasím člověk nikdy neví. Raz je místo jara rovnou léto nebo je i v létě kosa jak na podzim... Já na svatbu ještě nemám nic koupené :-( Podle svatebního plánovače mi to v úterý ukazovalo, že za 200 dní to vypukne :-D
Profilova fotka
Ahoj Holky! Můj přítel bude mít černý oblek, líbí se mi to a jeden nový má doma, pak ho bude nosit do práce. Proužkaté obleky jsou taky moc hezké, ale když už doma jeden máme, nebudem kupovat nový. S počasím máš pravdu Leni, my byli letos v termínu kdy máme příští rok svatbu v Mariánkách a tam bylo přímo nádherně, jindy je v dubnu ještě zima, no uvidíme, půjčím si pelerínu a buď si ji vezmu nebo ne. Celkem nad počasím nepřemýšlím, protože ho neovlivním, takže se spíš připravuju na to, že bude ošklivo a pak budu mít radost, že je hezky :-)) Mě to dnes ukazuje 184.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?