Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahoj holky, tak já to mám za 191 - to se to ale blíží rychlostí blesku :-D :-D :-D :-D :-D jinak mně by se na přítele líbil třeba tmavě hnědý oblek s proužkem , tak uvidíme, co nakonec vybereme :-D
Profilova fotka
Ahoj holčiny :-) Dneska jsem se nemohla celý dopoledne semka přihlásit... Vždycky mě to přesměrovala na nějakou jinou stránku.. blbou :-/ A teď už je to O.K. :-) Juchůůů. Včera jsme byli miláčkově sestře na promoci. Bylo to fajn, už abych se taky dočkala... Proběhlo tam i téma naše svatba a budoucí tchánovci mě mile překvapili. ;-) Skorotchýně totiž viděla nějakou svatbu, kde byl ženich ve světlým obleku a moc se jí to líbilo, stejně jako tchánovi... Takže teď mi konečně dali v něčem zapravdu a chcou, ať si Mira pořídí novej oblek - světlej. Juchůůů. Tak když už nás bude tolik, tak se asi nechá přesvědčit... Doufám. On totiž původně nechtěl novej oblek vůbec, že se mu líbí ten, co má (asi 3 roky) a v něm se chce ženit. Jenže ten je mu krapet velkej (si asi mysleli, že chlapeček ještě vyroste...), tak teď vážně uvažujem, že si koupí na svatbu novej oblek. No a to byl můj sen, aby ke mně ženich ladil a měl světlý oblek. Tak třeba se splní :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já si užívám dovolenou tento týden u rodičů na moravě. A lítám okolo svatby... V úterý jsem obíhala všechny možné hospody a nedá se říct, že bych byla s některé extra nadšená... Tak jsme se v úterý večer s přítelem rozhodli na zmenšení svatby na polovinu cca 35. Z čehož já mám obrosvskou radost, vždycky jsem chtěla malou svatbu. ;-) Včera jsem byla na šatech. Vložím nějaké fotky do alba, až je budu mít v pc. Odpoledne jedu se poptat podrobněj do jedné hospůdky, kde uvažujeme o svatbě. Termín je pořád volný a mě se tam i docela líbí a hlavně snížený počet lidí by se tam měl vejít.... :-)
Profilova fotka
Peti gratuluju k novinkám :-) Jen tak dál. Vidím, že toho stíháš celkem dost... Jejda, mě to tak baví!
Profilova fotka
No vidíš Ivul, tak se ti rýsuje jedno z tvých přání ohledně svatby ;-) Já osobně chci mít ženicha černého, ale každá máme jiné představy a vkus (i ta bílá se mi líbí, ale chci černého :-) Péťo, my s přítelem taky zkrouhli počet lidí na svatbě a hned je mi líp. Bude nás 20, jen blízká rodina a ti úplně nej kamarádi. S ostatními uděláme pak nějakou grilovačku, abychom se s nimi mohli pořádně napít, kdybychom je měli všechny pozvat, tak se nedoplatíme. A pak bude ještě jedna akce s rodinou přítele u jeho rodičů doma, aby se udělal kompromis, když nebudou na svatbě :-)
Ahoj Petrohello, planujeme unor nebo duben, jeste nevime... ale jak to tu tak sleduju, koukam, ze spousta tu planuje i vic jak rok dopredu, tak me to dost znejistuje!!:( Jestli neni unor moc brzo, na to, ze jeste ani nemame presny termin...?? To by to byl kdyztak ten duben... Ty koukam jeste pripravy vubec neresis? A termin uz mate pevny?
Profilova fotka
blundo007 vítám Tě: pokud nejsi nijak zvlášť náročná a penízky jsi schpná dát skoro najednou - pak je únor úplně v pohodě a zvládneš to ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Jéé bludo007, ty jsi tady taky - vítám tě - já jsem reagovala na tvoji diskuzi ohledně toho času na přípravy :-) Kde jsteeeeee, tady dneska od rána nikdo nebyl??? Máme tu zase paťulínek :-)
Profilova fotka
Hola hola! Dneska jsem tu jen na skok - jako v poslední době pořád... Právě jsem se vrátila z nákupu a nedalo mi to, tak jsem si zpočítala, že jsem odtáhla SAMA NARÁZ víc jak třicetikilovej nákup... A mně se to zdálo hnedka nějak těžký, ty tašky... Ufff. Ale na svatbu nic. Ach jooo, si budu muset zase brzo udělat radost a něco si pořídit. :-N Bludo007: Přesně, jak říká Peťka. My taky ještě pořádně nic nemáme... A do února je fakt ještě relativně dost času. Někdo zvládne nachystat svatbu i za 14 dní ;-) Záleží na tom, kolik tam chceš lidí a taky kde to chceš mít. Zamluvit si místo obřadu a hostiny, pokud máš o tom svoji představu, může být oříšek... Zase ale pokud netrváte na termínu, můžete se zařídit podle toho, kdy bude volno... :-) Mně se třeba víc líbí duben, protože už je jaro - venku všechno kvete... Ale do toho nevlezeš. Letos bylo v únoru tak, jak klidně může být i v dubnu a naopak někdy je v dubnu ještě sníh... Mnoho úsoěchů a šťastnou volbu ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mám šaty. Po předevčerejším zkoušení šatů a komentářích všech možných lidí, kdy každý měl jiný názor... jsem dnes vešla do první půjčovny a hned první šaty jsem si po 2 hodinách přemýšlení vybrala a zaplatila na ně 50 % zálohu :-) Příteli jsem koupila košili, ať je ve stejné barvě jako moje šaty. Domluvila jsem si fotografa. Já vám mám takovou radost. ;-)
Profilova fotka
Ahoj Peťo, ty jooooo, tiše závidím ;-) :-) Já už chcu takyyyyyyyyyy :-( To sis vybírala dneska ty šaty sama? Já nevím, jestli bych přítele udržela v obchodě 2 hodiny :-D Gratuluju k úspěšnému dni :-) :-) :-) Čauky
Profilova fotka
Byla jsem tam úplně sama :-) Přítele jsem sebou neměla bude to překvapení :-) Ten by tam nevydržel ani 10 minut. Zdálo se mi dnes, že mi ustřihli vlečku :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Peťo, tak to jsi dobrá, že sis je vybrala sama. To já bývám většinou hrozně nerozhodná a potřebuju k sobě ještě někoho, aby to posoudil, jak to na mě vypadá. Říkala jsem příteli, že musí na šaty se mnou, ale budu mu muset slíbit, že to nebude dlouho trvat, to by měl asi z toho nervy :-D Jo sny okolo svatby už jsem měla - a taky ne zrovna veselé. Hezký víkend :-)
Ahojky právě jsme s přítelem doplánovali a zarezervovali 19. duben 2008. Ptala jste se jestli není brzy? Vůbec ne nejvyšší čas. Protože jestli nebzdlíte přímo v Brně tak na Blanensku je dost omezený výběr restaurací pro svatební hostinu!!!! Hodně štěstí Markéta a Mirek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zase tu na chvilu :-) Peto, tak to je super, ze uz mas satecky a obdivuju, ze jsi sla zkouset sama ... ja bych sla rada taky, ponevadz zatim nevim, s kym bych jinak jit mela ... teda pocitam s jednou kamoskou, ale je z Prahy, tak je to kapku komplikovane :-) Ale sama nebo s pritelem bych vyrazila taky, jen nevim, jak by na me koukali v pujcovne, jsou asi spis zvykli, ze tam prijde lidi vic :-) Leni, ty jdes s pritelem vybirat? Ja jsem se meho neptala :-( , ale nakupy nemusime ani jeden, tak jsem zvedava, jak to dopadne :-) Jinak jsme vcera koupili uz oblek, cerny s prouzky, mooc pekny :-) Mam fakt radost :-) Ale pak nam nekdo rozbil okno u auta :-( Lidi jsou fakt zly ]-( ]-( ]-( Jinak jsme prinesli oblek domu a vsichni hned, ze to je na svatbu :-D :-D :-D Tak jsme tvrdili, ze ne e ne e ne e :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Pavli, jojo, já chci jít nakupovat s přítelem :-) Ale musím mu slíbit, že v obchodě nebudu několik hodin :-D To by asi utek. :-D Někteří lidi jsou hrozní :-( ]-( Gratuluju k obleku :-) A věřil vám někdo, že to není na svatbu? :-D :-D :-D
Ahoj všem :-) Jsem tu dnes poprvé, brát se chceme někdy v dubnu, ale koukám, že jsme asi s plánováním trochu pozadu :-) Zatím řešíme pořád místo a termín. Chtěla jsem se vás zeptat, nevíte někdo něco o tom, jestli se dají dělat svatby na Zbraslavském zámku? Na internetu to sice mají, ale na kontakní adrese nikdo neodpovídá... Mějte se hezky a ať jdou přípravy ;-)
Profilova fotka
Ahoj andrusko, vítám tě mezi dubňačkama. Se Zbraslavským zámkem ti bohužel neporadím. Ani nevím, kde to je :-) Praha?? Pozadu určitě nejsi. My máme jenom termín a předběžnou rezervaci v restauraci , ale asi půjdem jinam. Ahoj ;-)
Profilova fotka
Dobre ranko ... no nevim, jestli nam to nekdo veril, ale z nas nic nedostali ;-) Se zkusim taky pritele zeptat zda by se mnou sel, ale spis bych chtela, aby to bylo pro vsechny prekvapko ;-) Leni, taky vy vybirate restauraci dal? My byli o vikendu mrknout na tem mlyn co jsem tady uz zminovala driv, ze tam muze byt i obrad, ale bohuzel meli asi nejakou akci a bylo zavreno :-( Andrusko, vitej :-) Taky myslim, ze pozadu nejsi, zalezi na tom, jak jsi narocna ... :-) Myslim, ze jde udelat svatbu i do mesice ;-) Jen ja bych ty vydaje asi za mesic nerozchodila :-( Holky, mate uz nejaky financni plan, do kolika by jste se chteli vejit?
Profilova fotka
Dobré ráno slečny. To je ale novinek :-) Peti - gratuluju, já bych sama na šaty asi sama nešla, jsem nerozhodná. To Ti teda závidím :-) Ale s přítelem taky ne, bude to překvápko ;-) Pavli, jestli se Ti chce, proč bys nešla do půjčovny sama? Já myslím, že jsou zvyklí na všechno... A podle mě to není vůbec blbý. Andrusko - vítej :-) Pozadu nejsi! Jenom klid. To my jsme trošku ujetý ;-) Spíš nechcem všechno platit naráz. Ale jestli je Ti to jedno, tak máš ještě spooouuustu času. Tak tady zatím sbírej inspiraci :-)
Profilova fotka
Ahoj Pavli :-) tak to naštve, že - když tam přijdete a oni mají zavřeno - taky to znám. No my tu Roli máme jako pojistku, ale chtěli bysme do prosince (tam to máme v prosinci potvrdit) sehnat ještě něco jiného s hezčím interiérem a rychlejší obsluhou :-D Finanční plán... ach jo...jak začnu sčítat, tak ta částka letí tak strašně rychle nahoru :-( Nechci luxus a co půjde (např. bižu - něco jednoduchého, možná použiju bílé boty, co mám doma, 1 dort - tady jsem četla, že někdo měl i 9 dortů :-o ...) tak bych chtěla srazit dolů (tu cenu ;-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi :-)
Profilova fotka
Ahoj Leni :-) My jsme si udělali předběžně rozpočet a vyšlo nám to na víc jak 100 000 :-o =-) Byli jsme z toho trošku v šoku, protože teď ještě zjišťujeme na co jsme všechno zapomněli... Tak uvidíme, jak se nám to podaří ostrouhat...
Profilova fotka
no ja jen tak od oka řekla, že do 80tisíc :-( tak nevím :-( Ivu, kolik mate planovynch lidicek?
Profilova fotka
Ty brďo :-o Tak to je pálka. Ale to máte asi hodně hostů, že.A to se pak nasčítá.Já jsem to teď jen tak narychlo sečetla a kéž bysme se vlezli do 40.000,- Ale kde to vezmem, to nevím :-D Nejvíc bude stát ta hostina.
Profilova fotka
ahoj holky, petí - gratuluju k šatům, které si nakonec vybrala?
Profilova fotka
No pálka to je :-( Neplánujeme až tolik lidí... na hostinu tak 45 a na večer maximálně dalších 10. Jenže se to nasčítá - pravděpodobně budeme téměř všem zajišťovat dopravu a některým i ubytování... A počítáme do toho fakt vše - Hostinu, oblečení, cukroví, výzdobu, oznámení, poplatky...
Profilova fotka
Leni, tak to ja bych rada taky do tech 40, ale vubec nemam predstavu, jestli je to realne :-( Uz jen ted nas stal ten oblek 6500,- + pujcovne saty a hned je to castka skorem za nic :-( Asi to zkusim nejak rozepsat pro predstavu, byla tady na to i mozna nejaka diskuse.
Profilova fotka
JJ, diskuze na toto téma tu někde jsou. Ale tam se stejně nic moc nedozvíš... Extrémy jsou svatba za 5000 a klidně i za několik set tisíc a pak cokoli mezi tím. Důležitý je vybrat hospodu. Na tom se dá ušetřit fak nejvíc... My jsme byli nároční, takže za hospodu zaplatíme. Ale tady v Brně se dá udělat hostina od 500 za osobu do 2000 na osobu. A to při těch cca 50 lidech je už pořádnej rozdíl...
Profilova fotka
Jejda, já zapomněla na ubytování a oznámko - takže další částka navrch :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?