Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahoj Pavli :-) gratuluju k nové práci ;-) Ještě jsou tu víkendy :-D Jak se dneska máš?
Profilova fotka
Leni, dekuju. No zacinam mit z te prace strach, co me tam ceka a neceka :-D ... a vikend tak rychle utece :-( Ale ma byt krasne a pritel je zrovna pryc :-/ To mam teda pech ... Jinak tak nejak okounim s tim, zda nemam napsat te kamosce, co dela, ze by jsme se sli podivat na saty, ale porad mi to prijde nejak brzo :-o Jak se mas ty? Planujete neco na vikendik? Ze bych se inspirovala?
Profilova fotka
Já mám doma óóóóóóbrovskouuuuuuuu hromadu prádla na žehlení :-( Ale v sobotu ráno si přispím, protože minulý víkend jsme měli rodinnou sešlost a pak hned do práce, tak jsem nevyspaná. Já už bych si tež ráda zkusila nějaké šaty, už mě to láká :-)
Profilova fotka
Tak to ja zehlila vcera vecer u televize :-D Saty odkladam na listopad, je asi fakt jeste brzy, ale doufam, ze si pak ten cas najdu :-( No nic jdu tady poklidit a neco pojist, ten cas nejak leti :-o
Profilova fotka
Taky bych něco zobla, už mi kručí v břichu :-) A čas by mohl letět éééééééště rychleji, když jsem v práci a pak hezky pomalu přes víkend :-D zatím pa
Profilova fotka
No tak jsem si zobla pudink, nic moc :-D Tak pekny dlouhy vikend, kdybych se tu uz neobjevila :-) pa
Profilova fotka
Ahoj Pavli, blahopřeju k nové práci .. :-) Copak budeš dělat? Já na prádlo kašlu, žehlím jen to co opravdu musím....
Profilova fotka
Ahoj holky v novém týdnu :-) Taky se přidávám k zástupu gratulantů k nové práci Pavli ;-) Jaký jste měly víkend? Kromě žehlení... :-N
Profilova fotka
Ahoj Ivi, tak my jsme zkrášlovali náš nový byteček a jsem nějaká nachcípaná - takže jsem odpočívala.... ;-)
Profilova fotka
Ahoj Peti, a co jste zkrášlili? To mě zajímá :-) Já pořád něco do bytu vymýšlím... A nachcípnutá jsem taky a právě se chystám do práce a vůbec se mi nechce... Radši bych jenom ležela pila čajíček, tak s Tebou soucítím...
Profilova fotka
Do ložnice jsme dali lustr, v obýváku jsem umyla okno a koupila záclonu a kytičku, na záchod jsme dali nové světlo a větrák, do kuchyně jsem navěsila svícny, nakoupila některé chybějící části nádobí..... A určitě jsem na něco zapomněla..... Bydlíme 14 dní, takže toho zatím moc nemáme, ale docela rychlostí blesku k mému překvapení dodáváme.... :-)
Profilova fotka
ahoj holky, jsem zase zpět z dovolené, sice jsem dneska moc nekomunikovala, ale slibuju, že se polepším,.... dneska sem jen dočítala :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Spetra: Jste si udělali radost :-) Hezky vybavujete. Tak jen tak dál! Přeju mnoho úspěchů. A jak bydlíte 14 dnů? V novém, větším, svojem, či "konečně spolu"? Tak gratuluju k hnízdečku, taky bych chtěla zařizovat... :-N Tiše závidím... |-|
Profilova fotka
Ahoj Ivi, v podstatě kombinace - konečně spolu a ve svojem ;-) Líbí se nám úžasně strašně si to užíváme... Je to nádherný pocit.....
Profilova fotka
emipshere: jak bylo na dovolené? Holky jinak včera jsem po přečtení diskuze byla v White Leaf v Praze. Prodávají tam šaty..... Ceny se pohybují od 6.000,-- do 15.000,-- aspoň z těch co jsem měla na sobě já. Paní prodavačka je velmi příjemná. Šaty dovážejí z Anglie. Upraví je vám přímo na míru a možno i několik malých změn. Jedny se mi tam dost líbili a cena byla velmi příjemná (za tuto cenu je skoro problém si v Praze půjčit šaty).... A taky mám nápad na trošku obměny...... ;-) Spodničku a závoj vám půjčí zadarmo.... Taky ušijou šál či bolerko... A šatičky jsou ve skutečnosti o něco hezčí než na netu.....
Profilova fotka
Peti, tak to je paráda. Moc vám to přeju :-) My spolu bydlíme už tři roky, ale stále v nájmu... A to se moc nevyplácí. Teď jsme v garzonce a už nám tu začíná být těsno... Chce to aspoň 1+1. My ale asi budem měnit až po svatbě :-) Emisp.:Promin, já na Tebe včera zapomněla... Tak vítej zpátky :-)
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Ahoj Edit, kde jsi byla na dovolené? Ahoj Peťo, Ivo :-) Jééé, Peťo, ty už sis zkoušela šaty?! Tiše závidím ;-) Ale není to moc drahé 6-15000,-? Doufám, že už taky brzo vyrazím zkoušet :-)
Profilova fotka
no vzhledem k tomu, že to je prodej mi to drahé moc nepříjde, buď ti zůstanou a nebo je můžeš znovu prodat. A když se podíváš na ceny šatů v půjčovně v Praze, tak se v podstatě stejné. Já mám ale štěstí mě se líbí šaty za 7.000,-- budu k tomu chtít šál, prodloužit vlečku, jiné barvy kamínků... takže to půjde trochu víš. Ale´dělá mi radost, že můžu říct no víte, já bych "chtěla tu vlečku o 20 cm delší".
Profilova fotka
ahoj holky, dovolená super, jen to uteklo jak voda,... potkala jsem se snad s milionem lidí, které už jsem pěkně dlouho neviděla,... . taky sem měla snahu koukat po látce na výzdobu a nic - když už se mi nějaká líbila, tak jí neměli tolik, kolik sem potřebovala - ale jinak jsem si koupila novou kabelku a krásný pyžamko :-D :-D :-D :-D a co vy, co nového?
Profilova fotka
Peťo, aha, já jsem myslela, že je to půjčovné, špatně jsem si to přečetla ;-) Tak to za prodej v Praze ok cena. Já si chci taky šaty koupit, ale chtěla bych to tak max do 3000,- (šaty ne jako svatební, ale společenské), snad se mi to podaří :-) Edit, u nás nic nového (kromě té restaurace, kde máme rezervačku), ale teď se má nedaleko našeho bydliště otevírat nová restaurace a penzion, tak se tam půjdem kouknout. Pejsem se nám uzdravuje - už je takový, ajko dřív, veselý, hraje si a už se vzteká tak, jako dřív :-D ...jen ještě musí mít dietu a bere léky.
Profilova fotka
leni - tak to je dobře, to jsem ráda , co pejskovi bylo?
Profilova fotka
Přesně nevíme, jak k tomu přišel, ale po vyšetření krve mu našli něco na játrech - prý buď něco sežral, co neměl - něco toxického (ale to nechápu, protože dostává ty nejlepší granule a žádné zbytky mu nedáváme a venku ho hlídáme) a nebo to prý bylo virové onemocnění. Ono se to stalo po víkendu, kdy byl u skorotchýně a skorotchána, ale ti říkali, že byl ok. Když jsme ho vyzvedávali (byli jsme totiž mimo město na víkend a nemohli jsme ho vzít s sebou), tak byl veselý, ale ráno v pondělí se s ním už něco dělo. Může to být náhoda, že byl zrovna u nich, ale já už si nebudu jistá, jestli ho tam někdy dám na pohlídání.
Profilova fotka
tak jasně , to chápu, opravdu to mohlo být virového původu,... taky je možný, že někde něco sežral,.... :-( to ten náš sse prostě uhlídat moc nedá,... ale je pravda, že od té doby, co mu dáváme purinu - proplan - tak problémy ustaly
Profilova fotka
Leni, to jsem ráda, že už je hafákovi líp :-) Tak ho od nás pozdravuj ;-) V poslední době to tu nějak vázne... Já včera zarezervovala předběžně restauraci :-) Juchůůůů!!
Profilova fotka
Hafánka čivaváčka pozdravím ;-) díky :-) Ten náš baští Royal Canin pro čivavy a teď má speciální granule, ale nevím, jak se to jmenuje - je tam napsané veterinárně předepsaná dieta při onemocnění jater nebo tak nějak :-) Ivi: gratulujuuuuuuu :-)
Profilova fotka
ivy - také tak leni - jak je starý?
Profilova fotka
3 roky a 4 měsíce a 3 dny :-D (pokud dobře počítám :-) ) A jakého máš ty pejska?
Profilova fotka
já mám 13- bude mu 14 let v říjnu, je to starej, hluchej, skoro slepej a malinko nervozní střední pudlík, ale je to můj milášek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
to už je dědoušek :-) v tom ti rozumím, taky je to naše zlatíčko :-)
Profilova fotka
to jo, je, ale jinak je furt vitální, hodně mu sedí ten proplan,... předtím hodně trpěl se zádama, si chudák špatně hnul a pak byl zlomenej třeba dva dny :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?