Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj Leni, chudák pejsek. Já se teď cítím asi podobně... Moje mamka se těší na vnoučata :-) takže je úplně nadšená. V den mé svatby budu mít 4 dny po 26 :-)
Profilova fotka
Takze po svatbe uz planujete mimi? :-)
Profilova fotka
Ahojky čau Pavli, no já nevím, když jsme se vrátili od doktora, tak byl malý čipernější a vypadal o dost líp, ale k večeru a dneska ráno se mi zdá zase nějaký divný. Je smutný, bolí ho asi i ty přední packy (má je rozpíchané od jehly) a ráno se i klepal - nevím, jestli z té teploty nebo ze zimy (přišli jsme z venku), tak jsem ho zabalila do deky a dala do pelíšku spinkat. Je to takové moje chlupaté miminko :-) Zlatíčko celé rodiny. Včera mi přišel vzorek oznámka a pozvánky ke stolu - nádheraaaaa :-)
Profilova fotka
ahoj Peťo :-) Já budu mít těsně před 28 (narozky mám v květnu, tak to se stihnu vdát ještě v 27 letech :-D a příteli je 30)
Profilova fotka
No tak to se nedivim, rano byl venku mraz :-( Tak snad z toho :-) a uz to bude Ok! ju, to jak jsi rikala, ze objednavas pres net, vid? Takze do toho jdete? Uz ted? treba budete mit jeste jiny napady ...
Profilova fotka
Jojo přes net - 4m (z Prahy), no když já jsem se do toho oznámka úplně zamilovala, je zelenkavé s jemným vzorem květinky a s mašličkou (jak budu doma, dám to do alba) - chceme svatbu v zelenkavé barvě. Já jsem tam psala mail - jen jsem se chtěla poptat ohledně cen a poštovného atd. a paní mi hned odepsala, že mi pošle vzorek a ať ji jen napíšu adresu. No a já jsem neodolala. Ještě to objednávat nebudem, nevíme přesný počet lidí... ale chtěla bych ty svatební útraty nějak rozdělit, aby to pak všechno nepřišlo na jednou. Prstýnky chceme na Vánoce :-)
Profilova fotka
Tak to se budu tesit na obrazek :-) My si chcem delat oznamko sami ... no a kdyz to nepujde, tak jen tisk v tiskarne, ale navrh bude asi urcite nas :-D No chci videt, co vymyslime :-) Taky chci ty utraty delat postupne ... takze premyslim o dekoraci a takove ty male vychytavky, kterymi nic nezkazim, kdyz bude nejaka zmena ... Tak prstynky pod stromecek je dobrej napad :-) Ale nevim, jestli bych pritele presvedcila, podle nej je na vsechno dost casu :-) Ja bych chtela prstynky z titanu nebo chir. ocele :-(
Profilova fotka
No ono to uteče... :-D Já bych chtěla prstýnky ze žlutého zlata s nějakou pěknou rytinou nebo tak něco, eventuelně pro mě s kamínkem :-) Taky bych už chtěla nakoupit někou dekoraci, už jsem mrkla na něco v Ikei a na netu. Včera jsem příteli ukazovala fotky dortů, kytek a účesů a dokonce se mi z něho podařilo vyloudit hodnocení - tak jsme se tomu zasmáli (protože tu svatbu prožívám víc já a někdy si ze mě dělá srandu, ale byla jsem ráda, že mi řekl svůj názor).
Profilova fotka
Dobré ráno děvčata :-) tak se mi zase povedlo sem nakouknout. Koukám, že všechny máte nějaká zvířátka. Úplně chápu jak se cítíte, když jsou nemocná. Máme pejska, dvě číči a koníka k tomu. Taky vždycky prožíváme jejich trápení jako svá vlastní. Určitě to bude dobré! My bychom taky do vánoc chtěli mít prstýnky doma, když vidím, jak si některé nevěsty stěžují, že jim chodí pozdě nebo i vůbec, nechtěla bych si na obřad půjčovat cizí. Včera jsme s přítelem zkrouhli počet pozvaných hostů, uděláme to jen s rodinou a svědky (i tak to bude 20 lidí) a s přáteli se napijem u prasátka, uděláme pro ně rozlučku.
Profilova fotka
Ahojky holky, jak jste na tom s přípravama?PAvlinko z toho si nic nedělej, můj přítel je taky toho názoru, že je času dost...Jinak my už prstýnky budeme mít příští týden...Jsou ze žlutého zlata a já tam budu mít briliantíky...Jsou prostě k nakousnutí...
Profilova fotka
ahoj medy a bledulinko :-) bledulinka: gratuluju k prstýnkům ;-)
Profilova fotka
No Pavli, mi v tom zda bude mimi po svatbě ještě jasno nemáme. Neříkáme že bychom nechtěli, ale...
Článek se načítá
Profilova fotka
no holky me zlato nevadi, ale zluty nemusim, ikdyz nejaky ten prstynek ze zluteho zlata mam :-) Ale pritel by mi zlute zlato nenosil a me by se to na nem ani nelibilo, tak chci mrknout jak bude vypadat ten titan a jak se to da sehnat ... a lidi si muzou treba myslet, ze to je bile zlato :-) Tak to ja jsem zvedava, kdy z pritele vymamim nejake hodnoceni ... sice se podiva na to co mu ukazuju, ale nadsenej z toho jako ja neni :-d :-D :-D Jee, prasatko mnam, se uz tesiiim na grilovacku :-)
Profilova fotka
Jaro 2008- moc děkuji.TY si budeš nechat dělat oznámení z 4M?Já jsem o tom taky přemýšlela..
Profilova fotka
Peto, jj, ze se vzdycky vsude najde nejake to ale :-)
Profilova fotka
Pavli, tak to jsme na tom stejně, přítel má taky na všechno moc času. Takže všechno přemýšlím jenom já :-( Prstýnky jsem k vánocům navrhla a to se mu líbilo. Já totiž loni dostala po rozdávání vánočních dárků zásnubní prstýnek :-)
Profilova fotka
To jo vždycky je nějaké ale, no uvidíme, po svatbě.... třeba se to ale zmenší a my si ho pořídíme.... ;-)
Profilova fotka
Když už jsme u těch miminek.... Plánujete na něm po svatbě začít pracovat? ;-)
Profilova fotka
Tak to bylo prekvapko :-) No me je jasny, ze pritele nezajimaji treba kytky a vyzdoba ;-) tak aspon zkousim vyloudit kolik lidi, kde v kolik atd. :-D a snazim se vysvtelit, ze vse souvisi se vsim, takze bych to potrebovala dat dohromady :-D
Profilova fotka
tak my by jsme urcite mimi chteli :-) Vcera bylo pozde :-D
Profilova fotka
Jé Peťo, tak to jsi s tím zásnubním prstýnkem měla jako moje budoucí švagrová.My jsme se zasnoubili v říjnu a oni hned po nás na Vánoce. Tam mě napadlo, jestli třeba jak se vezmem nebo teď, když jsme oznámili termín svatby, jestli taky s něčím přijdou :-D Oni si ale nejdřív udělali mimčo (mají 4 měsíční krásnou holčičku). Sranda je, že týden po nás se budou brát jedni naši známí. Ale na jiné radnici.
Profilova fotka
Jsem myslela, že budeme trochu originální (protože nevím z blízkého okolí, kdo by se bral v dubnu) a oni si to šoupli taky na duben. No ještěže ne na 19., to by mě ]-(
Profilova fotka
Tak to mi budem asi originalni s kvetnem :-D
Profilova fotka
No já jsem mimčo úplně nebo skoro úplně odmítala, pak jsem to změnila, jakože možná jo (že si to jako do 30 rozmyslím) a teď nevím. Chtěla bych to zažít - být těhotná...(na druhou stranu občas chodím číst na modrého koníka a holky mají tolik starostí, nebo změn na těle, že se mi do toho zas moc nechce). A miminka jsou sladká, ale až to vyroste...závazek na celý život. Nějak ještě nemám odvahu. Vždyť my jsem ještě nebyli ani na pořádné dovolené týden v kuse :-( :-D :-D (jenom na víkendy)
Profilova fotka
Pavli, květen je krásný měsíc (mám narozky :-D , ale báli jsme se, že jak všechno pokvete, tak budem kýchat a smrkat. Doufám, že duben bude ještě ok A na pověry okolo května nevěřím. My třeba nechcem to společné jezení z talíře nebo únos nevěsty (rozbíjení talíře asi jo a přenesení přes práh určitě jo :-)
Profilova fotka
My miminko plánujeme hned po svatbě, že bychom začali zkoušet. Já zásnubák dostala na víkendu v Mariánských Lázních, který jsem dostala k narozeninám. :-)
Profilova fotka
medy, já ho dostala v sobotu ráno v posteli, to bylo sladké probuzení :-)
Profilova fotka
Dneska jsem nějak pospíchala do práce a zapomněla jsem si ho vzít :-(
Profilova fotka
to ja se na mimco tesim, ale i bojim, jak to zvladnu :-( Mam kolem sebe plno lidi stejne starych jako ja, co maji uz jedno nebo dve deti :-D Teda ve 20ti jsem po miminku ale opravdu neprahla :-) No a kdyz bych chtela treba 3deticky, tak v tech 26 mam nejvyssi cas :-o :-D Na modreho konika taky chodim obcas ;-) sice si obcas prectu, jak probiha porod, cehoz se bojim ze vseho nejvic, ale nijak me neodrazuji :-)
Profilova fotka
Ju, medy-Leni tak to je fajn :-) Tak to se sejdem snad i na konikovi :-D :-D :-D Jinak teda ja dostala prstynek taky v den svych narozenin ;-) No vidis ... tak s tou alergii me to hned nenapadlo, jsem alergik :-( Ale snad to bude v poho :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?