Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
:-D tak to bude vazne dobry ... jeste ty svedky navliknete do stejne "uniformy" a na zada napis "uz neuteces" :-D Hm, je to tezky, pritel ji nemusi, byli jsme s nimi na dovolene a ona se mu tam tak nejak zprotivila no |-| Je to takovej general :-D Ja si s ni pokecam a i rozumim ( ale znate to, jeste nedoslo na krajeni chleba ), ale uz se moc casto nevidame ... a nechci lhat, ze na me na te dovolene taky neudelala jiny dojem, nez jsem mela driv ;-)
Profilova fotka
pavlí - tak je to vždycky, toho člověka poznáš až když s ním chvilku někde seš a vidíš jeho reakce bez přetvářky leni - tak to jsem ráda, hlavně, že je v pohodě,.... je, tak to gratuluju - ještě máš poslední šanci si to rozmyslet :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak to nevím, jestli by prošlo, ale každopádně to bude vypadat na fotkách fakt jak ochranka :-)) Aspoň nemusím řešit kytky pro svědkyně. Taky výhoda. No rozhodně si nic rozmýšlet Edit nebudu, jsem šťastná, že ho mám!!! ;-) S tou kámoškou se budeš muset rozmyslet sama. Normálně bych jí na rovinu řekla, pokud chceš aby šla s tebou na šaty, ať jde, vždyť nemusí vědět dopředu, že na svatbu zvaná není.
Profilova fotka
to je fakt :-) Chci se jit mrknout na saty ted nekdy, abych tak nejak vedela, co se tady da sehnat a mela jsem popripade pak dost casu kouknout i nekam dal ... :-(
Profilova fotka
Nelam si s kámoškou hlavu! Uvidíš, že to bude ok....já třeba řeším, to, že přítelův svědek je hrozně fajn kluk a jeho manželka je kráva se kterou momentálně ani já ani přítel nemluvíme, takže ji tam nechcem, ale zas to není fér vůči tomu kamarádovi, no uvidíme
Profilova fotka
:-D :-D :-D Tak to chapu ... jak budem zvat kamarady na vecer na svatbu, tak si treba s jejich partnerkama taky nerozumime :-( ale co se da delat, zvat je bez protejsku proste nemuzem :-( a ja bych tak rada 8-)
Profilova fotka
Jé jak já bych ráda nepozvala některé protějšky (skoro všechny) :-D Ale co nějak to dopadne, vždycky se najde někdo kdo tě pomluví, tak už to neřeším
Profilova fotka
A fakt to nejde? |-| :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
E-e :-S ]-( :-D
Profilova fotka
:-) Ahojky všechny nevěsty, které se rozhodli vdávat se právě v dubnu ;-) . Já se budu vdávat na kamenném hradě ve Sloupu v Čechách, je tam taková komorní kamenná kaple. Dobré je, že termín se již dá zamluvit nyní na matrice V Novém Boru, navíc termíny jsou volné, protože hrad není tolik profláknutej jako ostatní hrady a zámky. Spíš jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte někdo nějaký typ na pronájem nějakého rekreačního střediska v okolí Sloupu, budeme totiž mít 70lidí a potřebujeme udělat hostinu někde i s ubytováním pro všechny. Díky
Profilova fotka
ahoj marsulinka - tak to Ti bohužel neporadím :-(
Profilova fotka
E-e ??? ]-( sakris, to je teda vec, tahleta taktnost, etika atd. :-D :-D marsulinko, tak to ja Ti taky neporadim, ale zkus kouknout na stranky te obce nebo nejake jine pobliz, mivaji tam tipy na vylety, ubytovani atd. ... tam by jsi treba neco zajimaveho mohla najit ... ja takhle nasla taky ... ;-) Tak hodne stesticka ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezke odpoledne ve spolek :-) Teda chvilku mi trvalo, než jsem se prokousala dnešní diskuzí... Jen mimochodem. Dnes půjdu zkoušet šaty s jendou kamarádkou a myslím, že ani nepočítá s tím, že by šla na svatbu. Je to v podstatě kolegyně a jednou tak prohodila, že by šla šaty zkoušet hned, tak jsem jí teď navrhla ať jde se mnou a ráda souhlasila... Takže žádný strachy
Profilova fotka
A co se etiky týká, mám pár kamarádů/ek, jejichž protějšky ani skoro neznám a hodlám je tam tedy pozvat sólo. Ať si o tom myslí kdo chce co chce, ale někoho, koho ani neznám, prostě na svatbě nechci... x-)
Profilova fotka
Ahoj, tak aby jste se pobavili můj brácha i taťka už mají koupené obleky asi 2 měsíce. Moje ségra a mamka - mají zatím "jenom" látku a představu o šatech. :-)
Profilova fotka
Holky, když jste u těch obleků, mám dotaz. Přítel chce jít na svatbu ve svým obleku, kterej má už tři roky. Pravda je, že ho využil na státnice, promoce a asi tři plesy, ale není to blbý? Mají vaši partneři novej, půjčenej nebo i vlastní starší oblek? A tatéž otázka platí i na boty...
Profilova fotka
Takze vsichni jsou uz obleceni, az na na nevestu :-D :-D :-D Jeste k tem protejskum ... ja co mam v planu zvat kamaradky, tak jejich protejsky znam a prinejmensim si s nimi mam co rict ... a pak teda kamaradi meho pritele, schazime se spoelcne, takze je povazuji i za sve ... ale z jejich partnerkami si pokecam tak s jednou dvemi a nektere s nami ani nechodi akce, takze nevidim duvod, proc by meli byt zvane :-( Ale bohuzel si o tom rozhoduje pritel a ne ja ]-(
Profilova fotka
Ivu, myslim, ze kdyz ma nekdo doma pekny oblek, tak ze si k tomu poridi treba jen novou kosili, kravatu popr. botky ... Chlapi to tak neresi a na druhou stranu, z holek svatebni saty ve skrini ma asi maloktera, ze? :-D My oblek kupovat budem (nejspis). Pritel zadny nema, takze ho aspon upotrebi na plesy atd. ... takze zadna jednorazova koupe napriklad bileho obleku, ale nejakeho, ktery se da vyuzit i jinak ... a verim, ze kdyby mel doma nejaky 2 roky, tak ze kupovat se zadny jiny nebude :-D
Profilova fotka
Ahojky další dubňandy :-) No můj přítel má oblek nový, ale občas si ho bere do práce na jednání. Tohle neřeším, když má doma dva obleky, které nosí, tak proč kvůli tomu kupovat nový, takže tohle máme vyřešené. Hlavní je aby mu seděl, byl čistý a nezničený!
Profilova fotka
Paráda, tak to jsem ráda. Bála jsem se, aby chudáček nebyl o něco ošizen ;-) Ale jemu se jeho oblek líbí a tak v něm chce být. Trvá si na tom... Já jsem nejdřív chtěla, aby měl světlý oblek - z půjčovny, ale když chce svůj... Aspoň ušetříme :-D
Profilova fotka
Jinak košili bude mít samozřejmě novou. Stejně potřebuje s dlouhým rukávem... A taky dostane novou kravatu, tak co, to mu musí stačit 8-)
Profilova fotka
Ahoj, mi zatím netušíme. Budeme se řídit podle mých šatů. Přítel sice oblek má. Ale doufám, že koupíme nový nebo půjčime....
Profilova fotka
Ahoj holky, kdepak jste? :-)
Profilova fotka
Ahoj Peťo, jak se máš? Hurááá, za hoďku jdu domů. Ale máme nemocného pejska, tak musím jet s ním k doktorovi. Co se stalo, dneska je tu nějak mrtvo.
Profilova fotka
Ahoj holky.Tak mi to chceme mít taky v dubnu a to 26. Svatba bude v kostele a momentálně vybíráme hospodu.Jinak šaty teprve obhlížím,budu je mít od kamarádky, která má salon.Mám ještě nějaké kontakty na zákusky a vdolečky.Tak to začínám všechno pomaloučku promýšlet... :-)
Profilova fotka
Ahoj, copak je pejskovi?
Profilova fotka
Ahoj holky, speciální pozdrav pro novou nevěstu :-) Kláru (předpokládám). Tady je dneska mrtvo a já se cítím úplně stejně. Včera mě přepadla asi chřipka a já se prostě nechala :-( Dneska jsem navíc lítala v práci jak hadr a zítra to bude ještě horší... Aspoň jsem si zrušila práci na sobotu (jdu ale v sobotu večer kámošům na svícu ;-) , to rušit nebudu 8-) ) Takže jsem na tom s pejskem podobně... Aspoň v tom nejsem sama...
Profilova fotka
Ahoj Peťo, má teplotu a vzali mu i krev (to bylo šílený, máme čivavu - 3 roky - pejsek - a brát krev z tak malé pacinky...!!! božatko moje, byl ale statečný). Dostal nějaké injekce proti bolesti, teplotě a kašli, zítra tam jdeme pro výsledky a na kontrolu. Ale po té injekci se mu ulevilo. Ale ještě to není ono. Poslední dobou má nějak často trápení. Dokonce jsme s ním museli jst v 10 večer na pohotovost, vypadalo to na epileptický záchvat.Snad už to bude dobrý. :-)
Profilova fotka
Cauky holky. Moc Vas vsechny zdravim. Koukala jsem na vase nazory, celkem nestiham cist a ani reagovat. Mam ted nejake hektike obdobi. Jsem rada, ze muzu aspon s nekym pokecat o svatbe a take zjistit celkem dulezite rada a poznamky ohledne svatby..Ty svatebni pochody jsou fakt super. Kamosce na svatbe zpivaly neco od Bacha,ale nevim presne, jak se to jmenovalo.Musim to od ni zjistit, az prijede ze svatebni cesty. Uplne me to rozbrecelo a nebyla jsem jedina. Nastesti. Tento tyden mam dovcu, tak jsem byla s pritelem zarizovat na fare u farare. Puvodne nas nechtel oddat, ze patrime do jine farnosti, ale nakonec nam vyhovi, tak jsem rada. Jen vyresit ty neprijemnosti ohledne prevodu z jedne farnosti do druhe..Jinak mame zamluvenou hudbu.Znam je docela dobre, ale pristi tyden hraji u nas na vinobrani, tak si je urcite rada poslechnu a take se snima domluvime, co hrat a co ne..Jeste jsme dneska byli omrknout sal, kde bude hostina. Vyzkouseli jsme jake maji jidlo a trochu otestovali obsluhu, tak jsme byli spokojeni..Docela uspesny den..Saty jeste nechavam v klidu. Premyslime o poctu hostu a take o svatebni kvetine. Libi se me ruze, no proste klasika.. Obke pro zenicha budeme urcite kupovat,protoze zenichova maminka pracuje v konfekci, takze se nemusim bat, ze by milacek udelal ostudu. Sobe urcite vybere take pekny kostymek. Ma to totiz v oku..Podporu v ni mame urcite..Moje mama to nejak neresi,asi si jeste neuvedomila, ze se ji bude dcera vdavat..Akorat me rekla, jestli na to jeste neni brzy???Docela sranda. Kdyz se budu vdavat, tak me bude 25,5 let, coz neni zrovna malo ale ani moc..Mama se vdavala ve 23 letech, driv to ale pry bylo jiny.. Jeste bych chtela eagovat na Lencu ohledne delky chozeni pred svatbou. Vim, sice ze jste to probiraly uz davno,ale jen jsem k tomu chtela rict, ze to neni vubec rozhodujici. Mela j¨sem predtim vztah, ktery trval 6,5 let. Schylovalo se ke svatbe,ale nakonec z toho seslo. Myslela jsem, ze jsme par na cely ziot. Lide kolem si myslely, ze si delame srandu, ze jsme se rozesli..Byl to uz prechozeny vztah. Vidim to i na sve kamosce, ktera chodi s pritelovym bratrem. Jsou spolu 7 let a jeste se jim do svatby nejak nechce. Ted o tom zacaly mluvit, kdyz my zarizujeme vse kolëm svatby, tak aby nebyly pozadu..Ale nejsou jiz originalni..Zapomela jsem dodat, ze s pritelem jsme od cervence 2006.Svatbu planujeme na 26.4.2008.Myslim si, ze je to pekne datum..Takze Leni bud klidna, hlavne, kdyz si rozumite a vite, co oba chcete. To je totiz zaklad. Pokud nevi jeden, co chce, tak je to blby.. Tak holky papa, moc vas vsechny zdravi. Snad jsem Vas nenudila svym prispevkem. Celkem jsem se vypovidala... Jen bych chtela poprosit, jestli nekdo nema nejaky dobry typ na svatebni saty, nejaky katalog, at uz v tistene forme nebo na netu. Na netu jsem nasla jen par satu a moc nadsena jsem nebyla.Moc diky.Tak dobrou noc. Zdravi Vas Lenka,,
Profilova fotka
Dobre mrazive ranko ;-) Jsem musela rano skrabat autiko :-( Ale za to jsem si koupila k snidani loupacky :-D Tak ja porad nic noveho :-D Mam sice nutkani na zitra jit kouknout po nejakych satech, ale porad se bojim, ze je prilis brzo :-( Svatbu nakonec planujem teda az na kveten, kvuli tomu pocasi :-N Jinak jsem si poridila svatebni prádélko :-D :-D :-D Leni, co pejsek? Uz je dobrej? My budem muset ted na podzim s Fretkou na kastraci :-( Tak se bojim, jak na to bude reagovat, chudera malej smradlavej :-D :-( Leni *lestep* jaky prevod mezi farnostmi? Jako ze spadate pod jeden kostel v okoli, ale chcete svatbu jinde, tak s tim je nejake papirovani? My budem mit svatbu taky v jinem okrese, tak ani nevim, na jakou matriku se mam obratit :-( Ju, to me bude necelych 25 o svatbe :-D Ale reakce zatim zadne, zda nejsem moc mlada, bo to nikdo nevi :-D Ale jedna moje sestra se vdavala v 17 a druha v 22 :-D Tak myslim, ze si spis mysleji opak :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?