Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
Už je to tam. Iris: I do zelena to bude hezké, taky jsem viděla zelenou výzdobu a moc se mi líbila. My jsme vybírali něco, co se bude hodit ke dřevu, takže zvítězily teplé barvičky
Profilova fotka
Jo v Ikea se dají koupit krásné věci na ozdobu a nestojí to moc... Taky tam budu nakupovat. Dají se tam koupit fakt super věci. Asi budu mít plovací svíčky na stole... Pomáhá mi s tím kolegyně s ozdobou. Jo taky jsem se byli dívat na restauraci, tak už jí máme vybranou. Je to Černý kohout v Praze. Hrozně se nám to tam líbilo,k doufám že to tam bude super. Možná budeme mít i živou ´kapelu, nějak nás tam hrozně učarovali :-)
Marinko, to oznámení už jsem viděla včera a moc se mi líbí. :-) A co ty prstýnky, nemáš fotečku?
Profilova fotka
Mariko, to oznámení je opravdu super. Hrozně originální. Děláte si to sami, nebo si to necháváte tisknout????? Já už mám taky oznámení vymyšlené, ale čekáme na nový PC a tam to musím upravit.......
Profilova fotka
aajko: To jsem ráda, že se ti líbí! Fotku POŘÁD nemám, protože miláček prostě není schopný přinést ty šňůry od foťáku, abychom tu fotku dali do počítače.. Ale jsou opravdu hodně podobné jako ty, co mám v albu. Je to hrozné, mít je doma a nemoct je nosit :-)
To věřím. My ty naše vysněné teprv hledáme a nenacházíme.. :-(
Marinko,to oznámko je moc hezký. My bychom chtěli jen kartičku...buď bílou,nebo zelenkavou,ale vybírat jsme ještě nebyli,myslím,že na tohle je ještě čas.
Profilova fotka
gandy: Fotky jsme dělali sami a celé jsme si ho vymysleli my, ale vytisknou nám ho na fotosvatebka. Jsou to super stránky, jsme s nimi moc spokojení!! Vřele doporučuju..
Profilova fotka
iris: Času je spousta, ale my už jsme hrozně nedočkaví :-D Ale zatím ho máme jen v elektronické podobě, s tiskem ještě počkáme..
My se taky hodně těšíme,ale zařizujeme pomaleji :-D
my ještě pomaleji, necháme si na to asi rok :-D uvidíme
Profilova fotka
už jen 7 měsíců.... jupí... :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
no jo, fakt ze jo, presne ve ctvrtek za 7 mesicu mame holky vymalovano!!!!
Já za 7 měsíců a 3 týdny...ale 7.12. mám dovču a jdu se ségrou na první obhlídku šatiček :-) Moooooc se těším!
Profilova fotka
Iris i ja se tesim na ohlidku satu. Kdy si je pak hodlas zamlouvat definitivne? Ja nevim jestli v tom lednu neni brzo, kdyz mame termin 1. cervence.
Podle toho,co se mi bude líbita co mi sedne...Když mě něco zaujme a bude mi to slušet a sedět,tak to asi zamluvím hned...Prostě podle situace.
Profilova fotka
sandra81___ myslím si, že to vůbec není bro, já pokud se mi nějaké zalíbí, tak je klidně v lednu zamluvím.... abych pak neplakala, když je půjdu zamluvit jindy a ejhle už nebudou k mání....
Profilova fotka
Ahojky holky, já jdu v sobotu se svědkyní vybírat šatičky. chci oběhat ještě pár salonu abych se pak definitivně rozhodla. KDyž jsem se v salonu patala zda to není brzo, tak říkali že ne, jelikož leden, únor hodně holek chodí si vybírat a pak nebude takový výběr. Ale ve spoustě salonu v lednu budou mít nové kolekce, tak počkejte i do ledna co bude nového :-N Včera jsem od kolegyňky dostala naušničky na svatbu, jsou moc krásné.... A už mám na poště i korunku, tak se na to moc těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já korunku nechci,budou mi stačit kytičky a závoj.Účes se bude dělat podle toho,jak mi dorostou vlasy...pokud je zase neostříhám :-D Náušničky si potom daruju k narozeninám ;-) A na to vybírání šatiček se tščím,nemyslím si ,že je to brzy.Aspoň budu mít přehled. ;-)
Profilova fotka
Taky se těším na vybírání šatiček. Šla bych klidně hned, ale brzdí mě ten náš ještě nejistý termín. Takže počkám do ledna. Já bych korunku moc chtěla, už mám nutkání si jí objednat, ale bohužel nevím jaké šaty si vybrat... Takže nejdřív nějaké zkusím a pak k tomu vyberu korunku. Třeba se k nějaké nebude hodit a co pak s ní??? ?-( Každopádně, závoj s korunkou bych chtěla.... Přemýšlela jsem, že bych si závoj nechala ušít.... Chtěla bych ho totiž až na zem... ale zase to záleží na šatech... Já mám totiž širokou škálu těch co se mi líbí.... jsou tam bílé, šampáň i vanilkové a tak nevím jaké budou sedět..... Paní v salónu mi řekla, že by u mě do bílých nešla, protože se neopaluju, tudíž jsem bílá jak stěna a že by na mě bílé šaty mohly vypadat tvrdě.... tak uvidíme.... iris_____ ty sis objednala korunku přes internet???
Sonepka,já korunku mít nebudu,ale Gandy si ji objednala a už ji má prý na poště. Mně všichni říkají,že bych měla mít radši smetanové,než bílé,ale rozhodnu se podle toho,jak v tom budu vypadat.Závoj chci krátký,ale určitě.
Profilova fotka
No Sonepko, ja si je taky asi zamluvim v tom lednu, ale mam z toho nejaku tremu. Taky si rikam, ze kdyz si je zamluvim tak co pak budu do cervence delat? Jakom myslim to tak, ze takhle se surfuju po netu, koukam co se mi libi atd. a kdyz si je zamluvim tak uz nemusim po nicem koukat. Jinak taky nevim jestli bile nebo sampan, ale bile jsou vetsinou az moc bile. Jelikoz se neopalujes tak bych do bilych nesla byt tebou. Ale uvidsi preci sama nejlip, ktere ti nejvic padnou. Korunku bych asi taky chtela, zavoj taky, ne moc dlouhy, jen nevim co s vlasama. Nechci je mit nahoru, ale nejak pekne upravene rozpustene,takze nevim jak dotoho pak vrazim jeste korunku a zavoj....
Sandra81,s vlasy ti určitě poradí kadeřnice.A myslím,že budeš mít kolem svatebních příprav dost starostí.Já třeba budu ráda,když budu vědět,že mám vybrané pěkné šatky a budu se zase soustředit na něco jiného. :-)
Profilova fotka
No to je taky fakt, ze je toho hodne co se musi zarizovat a tak saty budu mit aspon z krku. Jelikoz v Cr taky moc nejsem, hodlame ted v lednu zaridit obleceni,kapelu, menu na zamku a na akci vecer, fotografa a kameramana. Zbytek asi v dubnu a pak snad se do CR jeste dostanem nekdy v cervnu. Iris, kdy si jdes teda zamlouvat saty ty?
Profilova fotka
Tyk bych nechtěla vlasy sepnout. Moje kadeřnice mi říká ať do toho jdu, mám dlouhé vlasy, tak prý by to nebyl problém. Všude když koukám, tak něvěsty mají drdol, pod drdolem závoj a korunku. J8 bych chtěla taky něco jako rozpuštěné a když né přímo rozpuštěné, tak alespoň polo.... Něco jako mám v albu. Já jsem měla drdol pouze jednou na mém maturitním plese a musím uzta, že jsem se v něm necítila odbře, bylo to jako kdybych měla něco cizího.... Holky, věříte na pověry, budečte se jimi řídit???? jako třeba perly.... nebo růže????
Jaká pověra o růžích? To neznám.
Profilova fotka
mousa____ babičky mi vždy říkávaly a mám o tom i knihu, že nevěsta by neměla mít ve sdvatební květině růži, neboť růže značí pichlavé manželství. Stejně tak jako perly na nevěstě znamenají slzy v manželství
Sandra81: na první obhlídku šatů vyrážím 7.12. a pokud mi budou některé sedět na tělo a budou fakt stát za to,tak je rovnou i zamluvím. sonepka: na pověry nevěřím,myslím,že více záleží na těch lidech,já chci mít kytici jedině z růží...perličky tedy nechci,ale ne kvůli pověře,ale proto,že se mi líbí kytičky :-)
Ahojky, já na pověry taky nedám, mám přece báječného muže, tak se není čeho bát. :-D Růže budu mít určitě, protože je mám moooc ráda a jestli i perličky, to záleží na šatech, ale určitě se jim nebudu vyhýbat. Sonepko a ty na to věříš nebo ne?
Podle pověr by si člověk nemohl udělat svatbu takovou,jaká by se mu líbila :-D Skoro všemu by ses musela vyhnout...těch pověr je docela dost,podle toho,co se člověk dočte na těchto stránkách. Jak říká Aajka,pokud máme báječného muže,není se čeho bát :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?