Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
Ahojky, taky se vdávám v červenci 2006, moc se na to těším. Včera jsem si zrovna byla zkoušet šaty, moc krásné. Ale mám pocit že nebudu rozhodná. Už teď váhám nad třema šatama a to jsem byla jen ve dvou salonech. Taky jsem si včera koupila svatební knihu. Moc ráda bych si udělala svatební noviny, ale nevím jak začít, poradíte jak začít a co všechno tam dát. Dík moc
Ahoj Gandy a máš ty šatička vyfocené? Jinak ohledně svatebních novin, najdi si tady to téma a tam je hodně odkazů na už hotové noviny, takže to můžeš použít.
Profilova fotka
šatičky vyfocené mám, pak je dám do albumu. Mrknu na ty noviny. Dík
Gandy,hlavně,že už víš,jaké šatičky ti sluší,ne?Já vyrazím asi na první obhlídku v prosinci...Ale trochu se bojím,mám velká prsa,v pase málo...No,ale věřím,že seženu :-)
Profilova fotka
Já bych chtěla jet do salonu zítra. Tak uvidíme. Taky vím, že se nebudu moct rozhodnout, ale můj nastávající půjde se mnou, tak rozhodne. ;-)
Profilova fotka
Iris ty se ničeho neboj, já bych taky chtěla mít velká prsa. Mám malé a korzety my moc nesluší. Nebo mi to aspoň tak přijde. chodí semnou kamarádka, tak radí!!!! S přítelem chodit nechci, chci aby to bylo pro něho překvápko, ani foto neuvidí. :-)
Já půjdu se ségrou,taky nechci,aby ty šatičky přítel viděl,ale asi to stejně uvidí na fotce,protože budu chtít,aby mi je poslal do práce mailem...Doma nemáme počítač :-| Já bych klidně brala menší prsa...
Profilova fotka
Já taky nechci chodit s přítelem vybírat šaty, jak se říká, přináší to smůlu, takže přijede máma, protože ta mě vždy správně zkritizuje, nikdo jiný to tak neumí a k tomu si vezmu ještě kamarádku, abych měla víc názorů. Ještě jsem šaty vybírat nebyla, ale bojím, se že budu moc nerozhodná.
Profilova fotka
Jo tak to já jsem taky nerozhodná, ale člověk si musí vybrat. Ono až jich uvidíš víc na sobě, tak si řekneš co ti sluš´í a co ne. A doporučovala bych si vzít foťák, protože v salonu seš z těch šatů rozčarovaná a pak přijdeš dom a vidíš to uplně jinak, nebo aspoň já.... ]-(
Já si budu brát foťák určitě.Jinak ségra je taky dost kritická a tak se nebojím,že by neporadila. ;-)
Profilova fotka
Taky si vezmu foť´ák, plánuju náštěvu až tak na leden, dřív ani bohužel nemohu, protože až v lednu mi potvrdí termín. :-(
My termín naštěstí už máme...Teď se chystám jen na takovou první výpravu,zjistit,kde co mají,za kolik,jak jsou ochotní,jestli mi je upraví a tak.No,ale pokud se mi něco bude líbit hodně moc,tak to rovnou zamluvím,abych měla klídek.Už se na to těším.Čekám jen,až mi ségra napíše,kdy bude mít volno...
Článek se načítá
Profilova fotka
Já už mám všechno oběhané, od prstýnků po salóny, ale na zkoušku ještě počkám do konce ledna, už aby to bylo !!!
Jééé,tak to máš super!Prstýnky jsem už taky okukovala,myslím,že si vybereme :-) I za rozumnou cenu.Oznámko chceme jednoduché,kartičku.Ráda bych zelenkavé,ale to jsem zatím viděla jen ve velkém formátu.Mně se ale líbí malé.
Profilova fotka
My bychom chtěli vyrobit nějaké svoje oznámko. Skoromanžel je hdně škovný, tak něco vyrobí a já to jen zkritizuji.... hihi..... :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
No přítel včera přinesl katalog prstýnků od své známé, tak už sme taky vybírali nebo spíš koukali, zatím nevím. Určitě vím že chci z bílého zlata. Hodně se mi líbí matný, tak uvidíme. O víkendu nad to sedmene a vybereme. Jinak termín už máme potvrzený, tak už vybírám. Holky jsem z Prahy, neporadíte mi kde se dají sehnat koláčky svatební za rozumné ceny. Vím že je na to čas, ale radši chci mít víc na výběr a hlavně zatím vůbec nevím kde. ]-( Na restauraci se jdeme podívat o víkendu, tak jsem na to zvědavá, docela se těším :-)
Profilova fotka
AHojda jak se vede? Jak to tak ctu tak jse asi jedina ktra jen zatim jen tak kouka ... jste nejaci rychlici saticky zamluveny, prstynky vybrany... :-S
Ahojky! Verusinku,já ještě nemám nic :-) Takže se neboj,že jsi jediná. ;-) Rozhlížet se teprve půjdu,ale těším se.Gandy je rychlík...
Ahoj nevěstinky, taky ještě nemám vůbec nic. :-)
Ahoj holky- já ještě taky nemám nic- jen zamluvený termín ;-) ! Zatím jen tak brouzdám po netu a v časopisech a sním :-) .
Já taky sním a vyhlížím na netu,co by se mi líbilo...Horší bude to pak sehnat ]-(
No z toho mám taky strach- že si vysním něco co pak neseženu a budu zklamaná- já se znám :-|
Já se radši držím trochu při zemi,abych pak nebyla zklamaná,ale jde to těžko...tolik věcí se mi líbí :-D
Profilova fotka
Já právě začínám dřív, aby toho pak nebylo hodně na shánění. Taky jsem si říkala že je to možná brzo, ale kdoví. Ptala sjem se pani v jednom salonu a ona říkala že jsem začala dobře, protože v únor, březen, budou všichni chodit po šatech a už toho bude hodně zamluvené. Teprve zkouším jaký typ šatů mi bude slušet!!! Zatím opravdu nevím, no uvidíme. Mám zatím 3favoritky, ale to se vše uvidí :-)
Já chci teď koupit svíčky a ubrousky,prostě to,co vydrží,takové ty maličkosti,bez kterých by to ale nebylo ono. Ale nejvíc se těším na vybírání šatiček a prstýnků.Asi se nedočkám.A ségra pořád nenapsala,kdy bude mít to volno :-| Aby mohla jít jako poradce.
No jo holky- ským vlastně budete vybírat šaty?
No,já právě se ségrou a pokud si nevyberu na první pokus,tak chci na další kolo vzít ještě 2 kamarádky...A možná maminu,ale to už by nás bylo zase moc :-D Ségra mě bude i líčit a dělat nehtíky a její kamarádka by mě měla nakadeřit...Ale to ještě není domluvené.
Hmm....a s kým půjdu já? Segra je malá...asi se svědkyní. S miláčkem by to asi nebylo ono co?
Ženich by neměl šaty vidět před svatbou,ale myslím,že je to na rozhodnutí každé nevěstinky.Svědkyně by určitě šla,ne?Nebo maminka?
No jo určitě by šly- jen mám strach, že se neshodnem a mě to pak bude štvát, ale to je jedno- vyberu si podle sebe- co mi bude slušet.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?