Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
Já chodím s kamarádkou s práce, ale jestli si nebudu moc vybrat tak budu chodit se svědkyní. Je to blbé, protože každá bydlíme na druhém konci Prahy, ale určo se to bude muset nějak udělat, jelikož já i kolegyně měníme práci, takže už spolu chodit nebudeme. Ale kolegyňka mi pomáhá i s přípravama, bude mi dělat dekoraci na stůl, už to máme trošku vymyšlené, něco na způsob jako mám v albu´. Já si myslím že svědkyně která tě zná nejlíp, proto jí asi i chceš, tak by ti dokázala dobře pomoct nebo maminka!!!!
Profilova fotka
No, já na ty pověry moc nejsem. A protože můj nastávající má dobrý vkus, vím, že mi dobře poradí, když se nebudu moct rozhodnout. :-)
Mousa,určitě si vyber podle sebe!Ty šatičky budeš mít oblečené přece ty,tak se v nich musíš cítit pohodlně a krásně ;-) Gandy,já se zase nemůžu se ségrou shodnout na volném dnu...Máme obě moc práce a každá už bydlíme jinde.Sice obě pracujeme v Praze,ale na šatičky se chci podívat na Kladně nebo v Buštěhradě.Výzdobu mi bude dělat druhá sestřička.
Profilova fotka
Iris, já se taky chystám do Buštěhradu. Jsme z Berouna.Včera jsme byli v Hořovicích, ale nic jsem si nevybrala. Tak uvidím. 8-)
Já jsem od Křivoklátu :-) Docela mě překvapuje,že v Berouně žádná půjčovna není.
Profilova fotka
No, teď tu nějakou otevřeli,ale ještě jsem tam nebyla a co jsem viděla na netu, tak je to takové dost extravagantní - nic pro mě. :-(
Aha.Já taky nejsem na extravagantní...Spíš bych chtěla něco takového,jako mám zatím v albu příprav.Ve skutečnosti to možná bude jiné,podle toho,co mi bude.
Profilova fotka
Je tu někdo?
Ahoj, já tu jsem :-)
Profilova fotka
Ahojda jak je?
No, já zrovna píšu seminárku, takže jsem tu jen tak napůl. A co ty?
Profilova fotka
Aajka jo jo jde to . Tak to ti nazavidim to by se mi tedy vazne nechtelo.
Článek se načítá
Profilova fotka
cau holky ja jsem tu taky :-)
Profilova fotka
Ahojda sandro ;-) jak je?
Profilova fotka
ale jo jde to, si predstav ze v tady u nas v Holandsku napad snih a jsou z toho vsichni v soku. Hrozny kalamity, prestaly jezdit autobusy, auta nemaj zimni gumy....no des. Tak me to docela pobavilo. Napadlo 10 cm a jsou vyrizeny!!!!
Profilova fotka
sandro no tak to je mazec...ani nevis jak ti zavidim ze jsi v holandsku ... je to muj sen se tam podivat
Profilova fotka
fakt jo? no ja bych zas radsi byla v CR! Tady skoro nic neni, jen sejry, kola a rovina. Kdybys sem ale nekdy prijela tak dej vedet. :-)
Profilova fotka
sandro to ja bych jela na jare kvuli tulipanum :-D ale az tak asi za tricet let az budou deti z baraku :-D :-D :-D
Profilova fotka
hele, deti z baraku, ty uz jako naky mas jo? spis prijed dokud deti jeste nemas. Nejhezci to tu je v breznu a dubnu, vse krasne kvete.MIn. rok jsme byli v Keukenhof a to je fakt krasa. No tak zatim cau.
Profilova fotka
Ahojky holky, už máte vybráno kde si necháte dělat svatební koláčky?? Já vůbec nevím. Nemám představu, aby to zas nebylo moc drahé a bylo to dobré. Kolik bychom si jich měli nechat udělat když budeme mít cca50 lidí????
Profilova fotka
Gandy, taky vubec nevim. Asi bude nejlepsi obejit par curkraren, ochutnat tam a pak kde to bude nejlip chutnat a nebude drahy, tam objednat. nebo od nekoho sehnat tip. Ale ja taky zatim zadny tip nemam, takze netusim. Ani nevim dorty kdo nam udela atd.
Gandy,o počtu představu nemám,ale my je budeme péct s maminkami sami...Mám doma nějaké recepty,takže se některý nejprve vyzkouší a pak se udělají na svatbu :-) Obě maminky jsou šikovné a já peču děsně ráda,takže si myslím,že se to zvládne.Nebudeme jich dělat moc,protože budeme péct ještě nějaké řezy a tak...
Profilova fotka
Ahojte holky, jak jdou přípravy?
Ahoj Marinko! Teď jsou spíš vánoční přípravy,než svatební...Ale mám vyhlídnuté malé skleněné svícínky na svatební tabuli...1 ks za 9,-- Kč v ikee a do toho budou malé zelené svíčky.Teď jen mít čas tam zajet...
Profilova fotka
V ikey mají plno superních věcí, které by se dali na svatbu použít.. Tak ty ji budeš mít ladědou do zelena?
Jojo,chci do zelena...aby měl přítel radost :-) A mně se to taky líbí.Ubrusy budou bílé,ale bude větvičková výzdoba. Právě,že ty svícínky nejsou ani drahé a dají se použít i při jiných příležitostech.
Profilova fotka
To jo, za 9 Kč, to je skoro zadarmo! My budeme mít výzdobu oranžovo-červenou.
Ahoj nevěstinky. :-) Márinko, ty ještě žiješ? :-) A co prstýnky, už je máte doma?
Oranžovo - červená?To bude krááásný.U nás je to ovlivněné přítelovou vášní...je to myslivec :-)
Profilova fotka
Ahoj aajko, já jsem teď byla pořád na praxi a nedostala jsem se vůbec na net, je to hrůza, nic nestíhám.. A to se blíží Vánoce! Prstýnky jsou doma a jsou krááásné!!! Už máme i návrh oznámení, dám ho na chvíli do alba, zatím nechci, aby ho viděl někdo z rodiny. Tak za chvíli jukni a pak to smažu..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?