Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
Taky neverim na povery, tu o ruzich jsem ani neznala a s tema perlama to je znamy. Ruze budu mit, je to nejhezci kytka podle me a perly nechci, pripada mi to takove chude.... Sonepko, ja mam taky prave dlouhy vlasy a v drdolu bych se celej den necitila dobre, protoze na to nejsem zvykla. Max. doma kdyz uklizim nebo v praci aby mi vlasy neprekazely. Ale prijde mi ze by tech vlasu byla v drdolu skoda, takze taky to vyresim nejak pul napul. Uvidime. JEste nemam ani kadernici....Ty jo sonepko?
Profilova fotka
Já na pověry věřím.... bohužel.... ale je jasné, že když máme baječné mužské, tak pověry nepověry.... Každopádně perly nechci a růže taky ne..... Moje maminka se vdávala a měly kaly, od té doby mě uchvátily, takže jedině kaly..... sandra81___ JJ už bych asi kadeřnici měla, i když posledně se na mě teda vyřádila.... Nosim ofinu (kvůli jizvě na čele) už od malička a ona šla s trendem a ustřihla mi jí nakoso a ještě tak maličkou... jenže k mému obličeji to prostě vůbec nešlo. ještě že mi rostou vlasy tak rychle, už nevypadám jak debil. Už začínám dělat něco pro krásu, zítra jsem objednaná na manikuru. :-)
Profilova fotka
Tak to s těma pověrama jsem neznala. Ale budu mít korunku kde budou perly no a přemýšlím nad růžema nebo kalama, tak ještě nevím.... Holky nevíte jaké barvy mají kaly. Vím že bíle, viděla jsem takové oranžové, ale jelikož chci mít svatbu do růžovat, tak chci mít i kytičku růžovou.
Ahoj gandy, já jsem viděla i vínové kaly, ale růžové ne. Možná ale existují, zkus se zeptat někde v květinářství.... Sonepko, když věříš na pověry, nevadí ti, že kala je "pohřební" kytka?
Profilova fotka
No tak by se to dalo udělat bílé kaly a do toho růžové doplňky, jako uvázání a tak. ale opravdu ještě nevím jakou chci kytičku =-) asi taky podle šatiček a doplňků =-) :-N
Profilova fotka
Co jsou kaly? :-(
Gandy, to by šlo... Sandro, koukni na http://www.beremese.cz/album/album.ph... ;-)
Gandy,to je dobrej nápad...růžová s bílou je pěkná kombinace... Já chci určitě růže,kytičku nejlíp takovou,jakou mám v albu.Sice bude jinak svatba bílo - zelená,ale tahle kytička mě prostě chytla za srdce...Jinak bych měka jako náhradní variantu jen bílé růže se zelenými doplňky...
Profilova fotka
aajka____ pověry, nebo spíš kniha kterou mám říká, že jsou kaly svatební květiny, pohřební se uvádí karafiáty :-), ale ono na tom přeci tak nezáleží.
Profilova fotka
Iris to je moc pěkná kytička co máš v ablu, no a já pořád nevím. Růžičky mám hrozně ráda, jiné kytky mi ani nikdo nekupuje, protože to je moje kytička, ale zas si říkám že by to chtělo něco pro mě né běžného!!!! No uvidíme, říkám podle šatiček se rozhodnu :-)
Sonepko, já neříkám, že na tom záleží, ale dřív se kaly používaly hlavně jako pohřební kytky. Já na to nedám, jen mě tak napadlo, když jsi říkala, že na pověry dáš, tak jestli ti tohle nevadí... Gandy, proč myslíš, že by kytka měla být pro tebe né běžná? Zvlášť když máš růže tak ráda...
Gandy,já si taky myslím,že když se ti líbí růžičky ,tak si je klidně vezmi.Pokud ti půjdou k šatičkám,tak proč ne? Jinou jsem zatím do alba ani nedala,tahle mě okouzlila.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ach jo holky, to je doba jeste do toho naseho terminu co? Uz se fakt tesim, at uz mam aspon ty vanoce za sebou, pak to od ledna uz lip utece podle me. co vy? Jak jste daleko s pripravama?
Doba to je,ale ono to uteče.Přípravy pořád stejné...zatím skoro nic nemám :-D Ale inspirace sbírám pořád.
Profilova fotka
sandra81___ v podstě mám všechno oběhané, chybí mi obejít sal=ony, ale jinak to mám vše hozené na papíru, stačí jen obvolat, zařídit.... Včera jsme se rozhodli i pro fotografa, i když jsme ho původně nechtěli. Tak uvidíme..... Jinak jsem už připravená na Vánoce, mám upečíno, cvěnce i výzdoba, takže Vánoce mohou přijít.... my jsme ohledně té svatby museli začít dřív a vše zařídíit, protože si cca v únoru budeme kupovat svůj vlastní byta ato bude ještě hrozně moc práce.
Profilova fotka
Jo tak hodne stesti s koupi noveho bytecku Sonepko. No tak to mas docela dobry, ze vse jen obvolas a hotovo. Ja hodlam ted v lednu zaridit ty saty, fotografa, video (ASI), menu na pocet lidi a jeste par veci. Pr. tyden jdem rozeslat oznameni aby nam lidi dali do 22.12. vedet, kdo na svatbu prijede, protoze taklhe nemuzu nic na pocet jinak domlouvat. No jsem na to zvedava, kolik jich bude chtet z NL prijet. Snad ne moc.
Profilova fotka
Sandro-tak to seš rychlík. Já teprv koukám kde co a jak mají.... Nejprve potřebuju víc věcí a pak se rozhodnout jaká je nejlepší. No a klobouk dolu že už máš i upečeno!!!!!!!! Já začnu až příští víkend.... :-p
Já mám zatím jen linecké,o víkendu se chystám na rohlíčky a ještě budu dělat asi další 2 druhy - tatrankové kuličky a ořechové placičky a zbytek napeče maminka mého přítele,budeme na Vánoce u nich. Gandy,já taky ještě nevím,kde co mají...
Profilova fotka
Nastesti me se peceni netyka!!! V NL vanoce neslavime, jezdime na ne do CR a tam se necham pohostit u maminky, sestricky a kamaradek. Hodne stestim s pecenim a hlavne toho pak moc nejezte, at se vejdete do saticek!!! :-)
Profilova fotka
sandra81____ Normálně nebudeš mi věřit, ale jediné období, kdy mohu zhubnout, jsou Vánoce.... nevím, jestli je to tím, jak peču, tak že to nemohu ani vidět, nebo nevím proč, ale to období na mě dobře působí, asi i tens stres.... nevím Jaké jsou vůbec Vánoce v NL, jsou hodně odlišné od těch našich???
já když peču,tak se toho tak "načuchám",že to cukroví pak taky moc nemusím :-)
Profilova fotka
iris___ to jsem ráda, že nejsem sama :-)
sonepka,sama v tom určitě nejsi,je nás víc :-) já to mám kolikrát i když vařím oběd...najím se vůně
Profilova fotka
iris:___- jo tak to dám přečís mému příteli, protože on mi nevěří, že když vařím, že pak třeba nejím..... a pořád mě nutí.... hihi.... to jsi mi pomohla.... už mám argument,....
Profilova fotka
Sonepko: vanoce v NL stoji za hovno!!! Proto je tu neslavime. Jen jednou zatim a to proto ze segra myho pritele mela v te dobe rodit (neporodila, az po novym roce, takze jsem byla pekne nas....) jezdime jedine do CR, vanoce bez snehu v NL a bez kapra a darku to fakt uz nechci zazit. Oni tu slavi spis Mikulase, hrozne divne. ani ja snad moc o vanocich nepriberu, sladky moc nemusim a navic budem snad hodne lyzovat tak se to vylyzuje :-) DOUFAM
Profilova fotka
sandra84___ oni mají vážně Vánoce bez dárků??? To si neumím předsdtavit. Přece jen Vánoce jsou hrozně stresující, ale mají něco do sebe a nevyměnila bych je.... Tvému příteli se naše Vánoce líbí????
Vánoce bez dárků???Chudáci děti...Já bych si to bez stromčku a bez dárků pod ním tak nějak neuměla představit. Sonepk,jsem ráda,že jsem ti pomohla najít argument. :-)
Profilova fotka
:-)
Profilova fotka
koukám, že jsem sandru omladila... misto 81jsem jí dala 84.... :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Omlazení jí určitě vadit nebude :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?