Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
No my přemýšleli nad víkendem v Paříži, ale ještě uvidíme, je to daleko a člověk neví, co ho do té doby vše napadne :-D Přítel měl taky na vše čas, ale nakonec jsem mu vysvětlila, že zamluvit termín a restauraci je důležité a čím dříve tím lépe. Chtěli jsme přesně toto datum a ne žádné jiné, tak mi dal za pravdu, že ho musíme zařídit co nejdříve, ať o něj nepřijdeme.
no můj miláček je od malička na této vesnici-je tu město,ale způsob života ne a tak žije v té pohodě,jako na vesnici,na vše je čas - a kolik lidí se asi bude chtít brát,... no nedá si to vymluvit.bohužel.jinak je dost moderní, nakoupavat musí i on jedině v Praze,Varech,....to neni problém,to chce sám,ale s tou svatbou je staromódní - tyden předem - stačí ]-(
taky chci "náš" termín.jaký k tomu máte důvod vy? my téměř výročí
15. 7. 2006 budeme mít pět let, takže přesně na výročí
nám to o 5 dnů uteče :-| ,mám 27.7. ale 20.7. jsem tenkrát spolu spali ve stanu -aniž by vůbec někoho napadlo,že jednou budeme pár,.... tak proto 22. je to nejblíž.navíc mám hrozně ráda 2 (narodila jsem se 2.) a přitel 11tého (takže taky dohromady 2)jen mi budeme mít tři roky
budu se pomalu loučit,miláček už usíná a je mu smutno,tak jdu vedle něj.
oki tak pa pa já jdu taky za skoromanžílkem :-)
jasně,pozdravuj,ráda tě zase uvidim :-D ,dobrou noc a pěkné svatební sny :-D :-D :-D
ahojky holky :-D
Jé ahoj, jsi tu ještě?
Ahoooj je tu ještě někdo? :-)
Ahoj, jsem tu. :-)
Článek se načítá
Ahoooj, tak jak pokračuješ s lovem na prstýnky?
Hledám, hledám, ale pořád nic. A co ty?
Stále jsem je nenašla :-( Ale útěchou je, že do července ještě času dost :-)
A co jinak ohledně svatby? Už máte zamluvený termín? Já jsem zjistila, že s největší pravděpodobností ten náš nebude vypsaný, tak budeme muset měnit. A kdyby měli 1.7.2006, tak to by se mi taky líbilo, to bychom měli měli svatbu přesně za 4 roky a 3 měsíce od prvního rande. :-)
1. 7. 2006 je krásné datum! Kdybychom neměli výročí na 15.7. tak bych volila toto. Termín už máme zamluvený, ale jen ještě musíme dohodnout hodinu. Já bych hodinu obřadu volila na 12:00, ale většina mě přemlouvá na 11:00, protože hostina bude cca hodina cesty od místa obřadu a mají strach, že hosté umřou hlady :-) Ale já zase nechci vstávat někdy ve 4 hodiny ;-( Kadeřnici mám totiž cca 30 - 45 minut od bydliště, tak musím počítat raději cca 2 hodiny na cestování. Někde po cestě od ní domů potřebuju sehnad vizášistku, ale kde ji vykouzlím, tak to ještě nevím. Nechci se ráno honit, chci si to užít. Chjo tak uvidím jak to domluvím
My chceme tak mezi 12 a 13 hod, protože taky máme hoďku cesty na obřad a pak zpátky na hostinu. Taky jsem se trochu bála, aby hosti nepadli hlady, ale budeme mít doma pohoštění, takže lidem řekeneme, ať se fakt neupejpají a dají si, aby nám nepopošli :-) A mamka a kadeřnice mi řekly, ať to posuneme co nejdál, protože mám dlouhý vlasy, takže tak tři hoďky na účes není žádnej čas. :-) Ale mám štěstí, protože kadeřnice přijede k nám domů, respektive mi jí někdo přiveze a myslím, že u nich v salonu dělá někdo i svatební líčení, tak bych si je nechala dovézt obě a měla bych to bez cestování. :-)
Tak to máš perfektní, s tím dovozem až do domu :-) Já mám krátké vlasy, takže si myslím, že budu hotová hned. Před chvílí jsem si objednala katalog prstenů, už se těším, až mi dorazí :-)
a od koho sis objednala katalog? Já si objednala Retofy, tak před hodinou :-)
Já Retofy tak před 15 minutama :-D
A jak si na tom s přípravama ty? Co už máš?
:-) Jsem na to zvědavá. Na netu mají hezké prstýnky, tak se těším a taky mě zajímá, kolik budou stát...Kdy se chystáš na šaty? A jaké výročí máte toho 15.7.?
15. 7. 2006 spolu budeme 5 let. Šaty už mám, teta rušila půjčovnu, tak jsem si u ní ještě vybrala. Musí se ale upravit, protože jsem malá a štíhlá. Sukni mi musí švadlena zmenšit o 20 cm :-D V březnu nebo v dubnu potom zajedu na zkoušku. Já se rozhodla, že chci prstýnky od Retofy, tak doufám, že mě při zjištění ceny netrefí šlak :-)
ahojky holky,tak jsem tu zase-na chvili :-)
colima ahoooj
To vám tedy hezky vyšlo, to datum. My máme čtyři roky 1.4. a je to taky sobota a moc by se mi to líbilo, ale já dělám v červnu státnice, tak bych toho měla nad hlavu... Tak to máš dobrý, že teta měla půjčovnu a šaty už máš vybraný. A jakou mají barvu? Já bych chtěla bílé a jenom bílé :-) A jsou vcelku nebo korzet a sukně? My mysleli, že prstýnky nás budou stát tak kolem 5 tis. Kč, a pak když jsme koukali na netu, jsme zjistili, že typy, co se nám líbí, stojí kolem 10 tis. a víc. Miláček to nejdřív rozdejchával, ale už se taky pomalu smiřuje s tím, že to bude tolik...
Chci taky bílé šaty a vždycky jsem chtěla. Takže mám bílé šaty - korzet a sukně. Úplně jednoduchá sukně bez ničeho a jednoduše zdobený korzet. Razím heslo v jednoduchosti je krása. :-) To já počítám těch 10 tis. za prstýnky. Známí nás i varovali, že na prstýncích nemáme šetřit, že oni to udělali a mají je moc měkké.
Jo jo taky mě to z prvu ani nenapdalo, to datum svatby. Přemýšleli jsem první, že se vzememe v dubnu, ale oba dálkově studujeme, tak jsme si řekli, že raději to necháme na červenec, až budeme mít po zkouškách a v tu mi svitlo, koukla jsem do kalendáře a 15. byla sobota, tak a bylo jasno. Tohle datum a žádné jiné :-D
A když budou dražší, tak nebudou tak měkké? To nutně nemusí přece záviset jen na tom. Kdyby stály jen tak 3000 Kč oba, tak to jo, ale když budou v rozmezí 5-10 tis., tak jak poznáš, jestli ten rozdíl v ceně není dám jen známým jménem výrobce? Moc tomu nerozumím...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?