Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
No myslím si, že nebudou tak tenké, ale nevím nejsem znalec. Určitě si je pořádně prohlédnu, než si je objednáme.
Už se na ten katalog moc těším a na prstýnky taky. Zásnubní se mi líbí moooc, tak snad se povedou i ty snubní :-) . Kolik plánujete hostů?
Jo jo věřím že budeme mít nádherné prstýnky :-) Hostů budeme mít 70. Ženich má početnou rodinu :-) Kolik vy?
Hezký :-) My "jen" 50, přesněji asi 51 nebo tak nějak. Trošku se bojím, aby nás to nezruinovalo :-)
Taky mám trošinku strach, ale je to jen jednou za život, tak ať to stojí za to :-)
Toho hesla se taky držíme a přítel mě uklidňuje, že se něco vybere na svatebních darech, tak snad to nebude tak hrozný. S jakým počítáte rozpočtem, jestli to není tajný a budete si to platit jen vy nebo i rodiče?
ahojky,tak jsem tu zas,jen jsem se prihlasila,dorazil pritel a nutne potreboval na net ]-( ,tak snad konecne tu chvili budu :-)
Ahojky :-)
Tak ještě jsme to nějak nerozpočítávali. Rozpočet ani možná žádný dělat nebudeme. Budeme to řešit operativně jak to přijde. Chci vše zařizovat postupně, ať jsou výdaje postupné a né nehorázná suma najednou. Přispívat nám budou rodiče na hostinu. Kolik bude stát jídlo se dozvíme až v únoru, to máme přijít do restaurace na podrobnější domluvu a budeme už vybírat menu. Oznámení jsem původně chtěla nějaké to rozkládací, ale došla jsem k závěru, že kartička stačí. Vy už nějaký rozpočet máte? A pomůžou vám rodiče? Nemám představu s jakou částkou můžu počítat na květiny, vůbec nevím, kolik tak stojí. Jinak co jsem se tak dívala na internet, tak kameramani berou cca 4000, fotograf 3000 a hudba? To nevím, počítám kolem 5000? Ale vážně ještě nemám vůbec představu, ale snad se potom nezhroutím, ale je fakt, že něco vybereme na darech, tak tu velkou díru v rozpočtu tím trochu zaplácneme ne? :-D A to jestli dá osud, tak v březnu budeme kupovat ještě druhého hafíka :-D
colima: řákala jsem si, že ses nám někde ztratila :-)
je to des,mohla bych tu sedet stale,ale uz tu tvrdnu mesic a stoji mi vse ostatni. tak si pomalu zvykam neco udelat a pak teprve jit sem. taky jsem zacala planovat Vanoce,at se z te svatby nezblaznim.mam ji stale v hlavne a uz je toho dost
jo vyparila jsem se doost rychle :-( jinak jsem dosla k zaveru,ze proste v lednu pujdu, zjistim jestli vychazi datum obradu,restaurace a saty na muj den a jestli ne,nebudu to hrotit a 7/2007 to jistí. Milacek proste hodla vse zarizovat az po zasnoubeni a jelikoz ma na vse cas a planuje ho teprve na vanoce,tak jsem to vzdala. chtela jsem svatbu pristi roka,ale to jsem rikala uz loni a taky jsem to prezila. je taky mozny ze uz magorim,protoze vsichni maji terminy,.... a ja nic
Článek se načítá
colimo: v klidu, termín určitě seženeš i v lednu. Kamarádka se vdávala letos v záři a svatbu zařídila za 2 měsíce a sehnala všechno. Hezky se budeš vdávat 7/2006 jako my ostatní a budeme si vyprávět zážitky
Coli a to bys chtěla odkládat ještě další rok? já už bych to nevydržela, moc se těším, až se vezmeme. kdybys čekala ještě o rok déle a koukala furt na beremese, tak se fakt zblázníš. :-) Jinak mírnou závislost mám taky, ale snažím se odvykat a taky doma něco udělat a hlavně pracovat na bakalářce... Cleo, rozpočet jako takový nemáme, jen jsem to tak počítala a vyšla mi částka přes 60 tis. Kč, tak jsem zvědavá, jak to dopadne...
no zatim v to doufam,ale je to fakt mazec.mame toho proste hodne,ze se ani nedivim,ze ta svatba se tak neresi.Ja jsem cvok,ale pritel je normalni.tak proste v lednu uvidim.Proste delat byt, stavet dilnu,chodit do prace a planovat svatbu je trochu moc. ale co mam delat,kdyz chceme vsechno hned :-) nejdhorsi je,ze loni jsem to neresila,jen jsme tema svatba nadhodili a hned ho zase kvuli penizkum zavrhli.Ale letos jsme to vzali vazne a tak jsem tomu i podlehla.Pritom je to ve finale takova blbost! Hlavne ze jsem spolu a jde nam to.
A neboj, termíny na Hrádku budou stejně až v lednu, takže to budete mít v pohodě. A já jdu na šaty i restauraci zařizovat taky až v lednu, takže nezoufej. Nesmíš se nechat rozhodit holkama, co už všechno mají. Já taky nemám nic. Jen budoucího manžela a to je to hlavní :-D
Colimo určitě to vyjde v roce 2006, věřím v to! Holky musím na chvíli odskočit tak zatím pa pa pa
díky za podporu,pa :-)
Coli, všude je spousta práce. Já končím školu, přítel chodí do práce, dálkově studuje, přestavujeme barák a práce je až nad hlavu, ale prostě jsme se rozhodli, že už to nechceme odkládat, tak se prostě vezmeme a určitě se to všechno nějak zvládne...
Pa cleo
aaji- no prave,asi magorim tim,jak tu vsichni vsechno maji.kdyz zavru tyhle stranky,tak si taky rikam,ze je cas,ale vlezu sem a jsem mimo. Bracha a svagrova se taky zasnoubili v prosinci a vse zarizovali dyl v pohode.A loni kamaradka taky. tu pozadal pritel necekane na Novy rok a bylo.a v srpnu to zvladli super.Jsem proste cvok.nebo to mozna prijde na kazdou.nevim. Fakt je,ze jsme objednali po roce a pul konecne dvere,tak se mam na co tesit a taky se desne tesim,jsem rada ze i tu dilnu stihneme mozna do konce tydne zastresit a presto se vztekam,ze neni podle me ta svatba.no jsem same se zebe nestastna
Nic si z toho nedělej, to je tím počasím, teda aspoň na mě to působí, dneska jsem měla depku jak blázen ,ale docela jste mě z toho dostaly. :-) Já měla takový stavy, než jsem dostala prstýnek. Na jarní dovolený jsme o svatbě začali mluvit vážně, teda hlavně přítel řekl, že už si mě chce vzít teď a ne už dál čekat. A když se začal pomalu blížit ten čas, kdy jsem čekala, že se zasnoubíme, podle toho, že do roka, tak jsem se nemohla dočkat. Když jsem tak někdy naťukla, jestli se byl přítel podívat někde ve zlatnictví a on pořád říkal, že ne, tak jsem pomalu ztrácela nervy a dostávala vztek, protože jsem nemohla vydržet to napětí. Taky jsem říkala, že se ještě vdávat nemusím a tak. No a pak jednoho dne přinesl krabičku a poklekl přede mnou a všechno zlý bylo pryč. :-) A pak mi řekl, že zlatnictví okukoval dávno, jen mi to nechtěl říkat...Třeba to má naplánované na ty Vánoce a bude to pěkný, uvidíš. A všechno se v pohodě stihne...
no naplánovaný už to má,to mi řekl
no podřekl se ;-)
Tak vidíš, uteče to jako voda, Vánoce jsou za dveřma. Vašek taky plánoval, jak to všechno provede, ale pak, když koupil prstýnek, tak to nemohl vydržet a hned ten den mě požádal. :-)
a jinak-proč máš depku ty? já toho mám teď i dost v práci a je fakt,že na mě působí počasí číleně.ale to už jsem snad překonala
Taky toho mám dost, mám nervy z tý bakalářky a školy a hlavně z toho počasí. Jsem tvor žijící na sluneční energii, a když není, tak na mě jdou chmury. Už se těším na Vánoce, to bude hezký a to období do nich musím nějak přežít...
tak to jsme na tom stejně,taky do Vánoc přežívám celkem OK,pak je to horší. taky proto jsem dnes odpoledne už porcházela co mám doma na Vánoce a co mám nakoupit.budu si dělat saam adventrní věnec,....pravě už se na to těším.zase něco nového. jinak škola to chápu,že máš depku,to jsem taky zažila :-|
Tak já se jdu koupat, abych pak mohla v klidu koukat na telku. Zatím ahoj, možná se tu ještě stavím. :-)
Profilova fotka
Ahoj, k tomu katalogu od retofy.Prstýnky jsou fakt nádhera,ale většina s kamínky,takže jsme si moc nevybrali. Hrozně se mi líbí, ale těch šutříků se fakt bojím,jo, a ceny tam nejsou.Jen fotky. My jsme chtěli svatbu v červnu,ale mají být volby a tak ani oni sami neví, jak to bude. Takže máme zamluvený termín - 7.7.2006, ve 13.hod. na zámku Dobříš. Je to nádhera!!!! :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?