Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
to nic :) cerven - zari, jeste jsme to podrobnej neprobirali, ja jsem totiz ve francii, tak az za mnou pritel prijede...pry aby to melo tu spravnou romantiku (jenze kdyz to rozhodnuti vis uz od konce zari, tak to vydrz :) ale ted uz je to jen tyden cekani, tak se silene tesim!! marinko uz jsem ti to odeslala
Dneska vaří miláček a já budu pracovat na bakalářce. Prý bude rolka z krůtího masa, mňam. Umím si to zařídit, viď. Tak pa pa :-)
Profilova fotka
TAk to se máš :) Ahojky..
je tu někdo? :-(
Ahoj, já tu jsem, ale už tu asi nejsi ty :-)
Ahojky holky!Dotazníky vám nezávidím,ale u nás je problém s tím domácím násilím :-( Tedy,ne ze strany mého miláčka,ale ze strany mého otce.Naštěstí už u rodičů nebydlím,ale stejně se pořád bojím o mamku i o ségru.Už to došlo tak daleko,že na něj mamka ty policajty zavolala...Doufám,že konečně opravdu podá žádost o rozvod. Jinak na svatební přípravy se fakt těším (a už vím,že otce na svatbu nepozvu ani ze slušnosti). Uf,omlouvám,se,ale nějak jsem se dneska potřebovala vypovídat a svěřit.
ahojky holky!!!
Tak už jsem tady :-)
já už tu jsem :-) no právě jak jsi říkala,mě by se to taky nelíbilo všude,ale u nás v parku je Salla Terena a tam by to bylo super-výhled na zámek-je to naproti,jde tam elektrika a dalo by se to uzavřit a chodit pěkně po schodech - jen svatebčané,ale........ a to počasí,no :-|
taky jsem čím dál víc rozhodnutá pro prstýnky,pomalu chi zjišťovat,jak by to šlo s tou naší kombinací.
A pro které jsi rozhodnutá, máš je v albu?
jo dva obrázky bílého zlata.líbí se to i přítelovi,ale musíme to dovymyslet.jáchci buď to první (ale opačně barvy),nebo to druhé-ale proužek stříbra rovný a bez kamínků.NO a pro miláčka kombinace dvou ryzostí zlata-oboje ale žlutá barva-jde si to představit?
Článek se načítá
ty prstýnky s tou rovnou linkou mají v té firmě v nabídce,ale nejde mi to dostat sem,nevím proč. Musíme se ještě dohodnout,co přesně a pak hlavně,jak si to nechat udělat-ta firma je z Hradce Králového (minulý týden jsem tam byla,že jsem to nevěděla dřív!!! :-( )
A to je kombinace zlata a stříbra ty první? Ty se mi líbí, akorát já bych to chtěla v kombinaci bílé a žluté zlato. A když je jiná ryzost zlata, tak to má jinou barvu? Moc tomu nerozumím. A má ta firma www stránky? Jestli ano, písneš mi je do IP? Já teď řešila s Vaškem chodbu, budeme ji předělávat a obkládat, proto jsem tu tak dlouho nebyla...
jasně,my zase v pátek objednali dveře a miláček teď skládá dřevo na třechu dílny-ta svatba neni jediné,co řešíme,co :-D Tak první je kombinace zlata - barvy, to druhé je se stříbrem. stránky ti pošlu. Je tam i ten obrázek toho,co přesně chci.ale vypadá to na to první-aby to šlo udělat i ze žlutého zlata.Ikdyž právě nevím,jak by to vypadalo. Na těch stránkách i hodně popisují,tam se taky něco dozvíš.
Pěkné, tyhle stránky znám. Jen škoda, že ty ceny nejsou moc lidové.. :-| Ty první prstýnky hodně připomínají ty, co se mi tak líbí. Určitě by to šlo udělat i z té kombinace, co bych chtěla já, akorát se bojím, aby to dobře dopadlo a z toho důvodu si nechci prstýnky nechat dělat na zakázku, jak mi tu hodně holek radí. Bojím se, že to objednám, zapatím, oni to udělají a nám se to nebude líbit a peníze vyhozený nanic. To by mě asi trefil šlak. :-)
no však to taky řeším.Ale ve Dvoře mám známé,tak bych to naplánovala jako výlet a když to nebude ono,tak do toho nepůjdu.taky se teď snažím najít nějakou dílnu blíž,kam bych mohla zajet víckrát. Jinak cena je hrozná,ale zase do prstýnků se mi to vrazit chce.To spíš uvažuju a levnějších květinách.ty zvadnou a co,ale prstýnky jsou na pořád
To je fakt, že prstýnky zůstanou na pořád, ale já bych byla ochotná asi tak do 10 tis. Už tak mě jímá hrůza, když si pak ten prstýnek někde škrábnu nebo bych ho třeba ztratila, to by mě vezli... :-)
Ahoooj je tu někdo? :-|
ahojky,musela jsem pryč. Aajka-to ja poškrábání neřeším,já vždycky myslela,že tak 10000 stojí.Já taky doufám,že bych se do toho mohla vejít.máme oba malé ruce a nechceme kamínky.no uvidíme. ahojky clea, jak se máš?
ahojky, jo jo jde to :-) My plánujeme taky dát za prstýnky tak nějak kolem těch 10 000 Kč, tak uvidíme, jaká bude realita :-)
no jasně,ale to je asi jediná věc,do které to má fakt cenu vrazit. zbytek se vytratí
jo jo no právě, prstýnky nám zůstanou, proto musí stát za to :-D
jo,ale taky by se mi líbilo,kdyby to stálo 5000.ale nemam iluze :-(
jo jo ale známí nám říkali, že nemá cenu šetřit, oni si koupili nějak kolem těch 5000 a prý jsou strašně měké :-( Takže raději připlatíme :-S
jo,to jsem už taky někdo slyšela,tak snad nám to vyjde,ty už máš nějaký tip?
Chci kombinaci žlutého a bílého zlata. Širší proužek žluté zlato, tenčí bílé. Pošlu Ti do IP adresu na stránky firmy, od které je chci určitě, ale ještě jsem je všechny neviděla v reálu, tak třeba změním typ prstenů. Uvidíme. Ty chceš jaké?
jdu se podívat,já je mám v albu jako první,nebo ti ještě taky pošlu do IP kde jsou
Už jsem se byla na ně mrknout v tvém albu, jsou krásné ;-)
c 433 - bez kamínku(str.2) ,nebo 434 (str.1)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?