Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
teď to prohlížím, jsou tam krááááásné prstýnky
no to jsou,hele já se nemůžu dostat na tu kolekci,vůbec mi to nic nenačítá,ukazuje mi to jen úvodní stranu a na nic to nereaguje
no ať dělám,co dělám,je to hrůza,ale nepohne se mi to.stále jen úvodní strana a nabízí mi to jen 3 prstýnky :-(
už se mi to asi pohlo?!
a jaký používáš prohlížeč? Taky mi to nefungovalo ve Firefoxu, v IE to funguje.
tak to je taky hustej model,jsou krásný hodně zvláštní,dobrý nápad
Mám to chápat, že už jsi se tam dostala? :-)
já už tam několikrát byla,ale nikdy se to nehýbalo.asi se to musí nechat dlouho "uležet".najednou se to spustilo :-)
:-D super hlavě že se to spustilo 8-)
no jo,zkouším se tam taky rozhlídnout,ale zase to zlobí.no hlavně že už máme tu představu.ještě to vidět "naživo",co.na to jsem taky zvědavá
Já viděla jen pár za výlohou a byla jsem nadšená. Ještě jsem nešla dovnitř, chtěla bych už vybírat, ale ještě se mi to zdá brzy. Chystáme se tam cca v březnu. Už se mooooc těším.
no my taky,koukam vy se berete o tyden driv! :-)
Článek se načítá
Jééé to fakt :-D
12E a 15D- colours line- ty by se líbili me :-)
Jo jo taky jsou krásné... Bude to složité ten výběr co? :-D
jen trochu jinde,jdu ti jeste omrknout album ;-)
moc tam toho nemám, teprve jsem ho dnes založila, ale budu přidávat :-)
no vidíš,taky chci kombinaci s kalama-ikdyž mi to všichni rozmlouvají-že je to pohřební kytka
V reálu jsem viděla 16/E a 16/B jsou úžasné, ale s kamínkama nechi. Ale na pohled jsou super.
Já se pro kaly jednoznačně rozhodla. Já budu mít ty oranžové, maminkám nechám uvázat asi žluté a svědkyni a babičkám asi bílé. Chci aby to vše k sobě ladilo. Chci mít svatbu v meruňkové barvě.
to já chci kytici červeno bílo zelenou - červené růže-tmavě vínové, bílé kaly a břečťan ,já zase chci tu tmavě rudou a bílou kombinaci
ten dort s kalama co máš v albu by se mi hodil :-) Je úžasný
A o té výzdobě s kalama jsem také přemýšlela, ale myslím, že by mě to vyšlo pěkně draho, kdybych měla mít jednu kalu u každého hosta, budeme jich mít cca 70 ]-(
no je trochu moc veliký a kytky moc mohutné,ale taky se mi moc líbí.já chci jemný,mám jich ještě několik v zásobě.už vím i kde je u nás dělají,ale to ještě uvidíme.já dorty nejím,tak mi to tolik nebere 8-)
Tak to já zatím vůbec netuším, ke si nechám upéct dorty, cukroví a koláčky. Ale zatím to neřeším, začnu to řešit, až už bude pozdě :-D
no to tam mám taky jen proto,že se mi to líbí. víc reálně vidím to další-jen břečťan a v tom bílé gerbery a růže možná i červné.to uvidím.taky chci levnější a kaly jsou fakt nářez. já právě třeba kytky hrozně miluju,ale ty zvadnou a co.tak na nich chci "uštřit - tzn.najít pěknou ale levnější variantu". A právě na těch prstýnkách nešetřit.
Jo jo taky přemýšlím, jakou zvolím květinovou výzdobu, ať se to nebije s těma kalama, ale nevím nevím, nechám si asi poradit v květinářství. Kolik budete mít lidí vy?
pro maminky a svědkyni mám vymyšlené tulipány.ale mojí mamce zkusím objednat konvalinky.hrozně je chtěla na svojí svatbu,ale nebyla sezóna.a hlavně stačí jen maličko. to cukroví taky neřeším,ale jeden dort co se mi děsně líbí,přímo nabízí u nás v blízkosti ve výrobně - asi 1400.ale máme tu "známe" u kterých si dort nechala dělat švagrová - mnohem levnější + mini zákusky tak možná to necháme udělat tam,jak říkám,na tom mi zase až tak nezáleží. pro mě jsou důležité šaty,prstýnky, kytky,oznámení, výzdoba (v pořadí) , ...a pak ostatní
jo jo pro mě taky, cukroví a dorty nechávám na později. To je perfektní nápad, objednat mamce ty konvalinky, bude určitě dojatá. A co už máš všechno zařízené? My kostel, hostinu, šaty, další věci nechám až na příští rok. A kde plánujete svatební noc? My se rozhodli, že nebudeme doma, asi si zamluvíme novomanželské apartmá na hotelu :-D a přítel chce na svatební cestu, já s tím nepočítala (jsem taková psí máma a nechci nechat psy samotné dlouho doma), tak pojedeme asi někam aspoň na víkend.
no my nemáme zařízené nic,přítel má na vše čas,mě nachápe a navíc si naplánoval zasnoubení až na Vánoce-tak co řešit :-D Taky nebudeme spát doma,ale na hotelu,kde bude oslava-ostaní budou moc domu,ale my nepojedeme-abychom se třeba mohli vracet,nebo prostě nevím. Svatební cesta by byla super někam k moři-chtěla bych Chorvatsko.ale já mám lepší nápad.Svatba bude stát dost,tak bych ráda jela na 3 dny třeba do Krumlova nebo Telče.nějaký maličký hotýlek - krásné soukromí.hlavně v dosahu památek,...abychom zase nebyli stále zavření. ale i tak to vyjde docela na dost :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?