Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
Tak to jsi šikulka. Já teď píšu záznamy z praxe a psychicky se připravuju na to vyhodnocování dotazníků. To budu dělat tak 14 dní, než to budu mít všechno v kupě. To číslo je opravdu děsivé, to máš pravdu. Je zajímavé, jak se liší názory mladých a starších žen. Jak má žena nad 40 let, tak si myslí, že domácí násilí není běžné a typují tak 10, maximálně 20 %. A taky si myslí, že to je záležitost partnerů, kterou by si měli vyřešit mezi sebou. Mladé ženy to už naštěstí vidí jinak a klidně by vyhledali pomoc i u policie. TAk u vás pršelo? U nás bylo včera pěkně.. Byli jsme s Peťou u babičky a dědy a Peťou s mým tátou vyvážel žumpu a hnůj :-) Ale strašně to mému miláčkovi slušelo, když měl na sobě montérky a gumáky :-) Byla jsem ráda, že se neštítí žádné práce.
Jo jo, chlap musí umět všechno. To já se vždycky směju, když volá nějakej kamarád, aby mu Vašek s něčím pomohl. Třeba minulý týden po něm chtěl kamarád vyvrtat do zdi díry na upevnění garnyže na záclony, že by to prý vrtal celej den a pro Vaška je to práce na 10 minut. To se pak vždycky divím, že tohle někdo neumí a jsem hrdá, že mam tak šikovnýho chlapa. :-) A kolik těch dotazníků máš? Já včera hledala údaje o jednotlivých bankovních kontech a vážně jsem ocenila, že ty banky mají infolinky, které fungují 24 hod denně. Tak jsem volala pro informace i kolem půl desátý večer a připadala si divně, ale Vašek říkal, že jsou uřčitě rádi, že se nenuděj, protože moc lidí jim tam asi v pátek v noci nevolá. :-) Byla sis včera pro ty botky?
Profilova fotka
Tak to je bezva, že máme obě dvě takové šikovné budoucí mažílky :-D My tam pojedeme i příští týden a Peťa bude kácet (teda motorovou pilou :) ořešák, tak už teď mám docela strach, aby se mu něco nestalo, ale dělal to už hodněkrát, tak to snad bude v pohodě. Hodně si tím šplhnul u taťky i dědy, když viděli, co všechno zvládne. Na ty botky jsem nebyla, už bychom to včera nestihli. Ale jsem domluvená s mamkou, že tam zajedeme autobusem buď v úterý nebo ve čtvrtek, a že se tam i ona mrkne na nějaké společenské šaty, které by si mohla na tu svatbu půjčit. Zatím mi podruhé nevolali, tak snad nebudou naštvaní.. Dotazníků mám zatím asi 60 a potřebuju 80 :( Musím ještě něco sehnat, ale už mě moc nenapadá, kde..
Ahoj holky, tak co už všechno máte zařízeno na svatbu? Dívala jsem se do kalendáře a už se to blíží a blíží :-D
Profilova fotka
Ahojky cleo, blíží se to teda fakt rychle, před chvílí to bylo přes rok, a teď už za nějakých osm měsíců a kousek :-) My máme místo obřadu, hostiny, já mám šatky a botky, máme objednané prstýnky a vymyšlené oznámení. To je zatím vše..
A dávalas je Péťovi, aby je rozdal třeba ve škole? A prosím tě, nepamatuješ si, kde jsi ty prstýnky našla? Jestli jsi hledla třeba ve zlatnictví ve vašem kraji nebo na jakým vyhledávači?
Jo jo právě jsem se dívala do kalendáře. Teď se budu soustředit na Vánoce a po Vánocích už to bude skoro jen půl roku :-) Já mám taky šaktky, potřebuji sehnat ještě botky, ale zatím nevím, kde je budu shánět :-( Kdy si necháte vytisknout oznámení? Já přemýšlím, že ho zajdem vybrat a vytisknout někdy v březnu. Ještě mám problém s vizážistkou, musím najít nějakou šikovnou. Snad se mi to podaří, mám na to přece ještě jenom čas :-) Na prstýnky se chystám taky v březnu, ale až uvidím ten výběr, tak jak se znám, nebudu si moct vybrat :-D
Márinko, prý to je zatím vše, to jsi mě pobavila :-) Ahoj Cleo, my nemáme nic, jen žádost na matrice, ale potvrzený termín budeme mít až v prosinci...
aajka: jaké prstýnky hledáte?
Mám je ve svém albu, jsou v kombinaci bílého a žlutého zlata. Jestli jsi je někde viděla a víš, odkud jsou, tak mi dej prosím vědět...
Někde jsem je viděla, zkusím se ti mrknout
Jeee, kdybys je našla, to bych byla moooooc ráda....
Článek se načítá
Vím ještě o podobných, které plánuju já. Ale nejsou to ty samé :-( Ale ty tvoje budu hledat neboj
A jaké plánuješ ty?
Profilova fotka
Marti, já jsem je právě našla přes vyhledávač, jako nabídku nějakého zlatnictví (ale ne jen v našem kraji). Ale prošla jsem toho tolik, že je nemůžu najít :-( Třeba bude clea úspěšnější. Peťovi do třídy bych ty dotazníky dát mohla, ale teď bych právě potřebovala věkovou skupinu nad 40 let. Od mladých holek toho mám plno.. Už to dala moje i Peťova mamka v práci, ale pořád je toho málo. clea: My budeme mít oznámení s fotkama, které jsme sami udělali. Vytvoří nám ho na stánkách www.svatebka.cz, tak tam když tak jukni. Chtěli jsme hlavně něco originálního, co nikdo jiný nemá..
aajko: pošlu Ti odkazy s čísly do IP
aajka: už to máš v IP
a na těch stránkách píšou, že na přání provedou drobné korektury, takže by ti je možná upravili dle tvého přání
My budeme mít taky oznámení s fotkama, ale uděláme si ho sami. Můj skoromanžílek prostě umí všechno :-)
Já zase sháním bižu co má leontynka v albu. Jsou to takové ty bílé kytičky. Kdybyste je někde viděly, tak mi prosím dejte vědět.
Márinko a na jakém vyhledávači hledáš?
Márinko hned tam jdu kouknout ;-)
Cleo, když to někde uvidím, tak dám vědět...
Profilova fotka
Určitě jsem je našla přes centrum, ale teď mám pocit, že už jsem prošla všechna zlatnictví, které mi to vyhledalo a nemůžu je najít. Buď jsem je přehlídla, nebo jsem si je spletla s nějakými podobnými. Kbybys ale netrvala přesně na těchto, tak si myslím, že byste mohli bez problémů sehnat nějaké velice podobné.
ahoj aajko, nejsou ty prstynky z raje snubnich prstenu? http://www.snubniprsteny.info/htm/ind... ale nevim bliz jsem to nezkoumala... marinko jestli chces, tak mi klidne ten dotaznik posli na pebor@centrum.cz, taky mam dotaznikovou diplomku, jen ja jich musim mit 100 z CR a 100 z FR...a to vyhodnocovani neni tak hrozny, delam to pres tabulky v excelu a jde to docela dost rychle
Cleo nejsou, ale tam mají taky pěkné prstýnky....
Profilova fotka
Díky pido, už jsem ti ho poslala. Teda, 200 dotazníků??!!! To je šílené... :-)
jdu na to :) neni to tak sileny, v cr uz to mam a ve francii uz mi zbyva jen 30...a to jsou uplne spodni hranice co mi rekli...aby to melo opravdovou platnost, muselo by jich byt mnohem vic..az k tisici:)
Jé, ahoj Pido, omlouvám se, ale nějak jsem myslela, že to psala Clea. :-) Kdy chystáte svatbu?
Profilova fotka
Marti, já se zatím loučím, musím jít vařit obídek, ať mi miláček neumře hlady. Ty dnes něco vaříš, nebo jdete na oběd k rodičům?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?