Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Když já se docela nerada fotím, protože většinou vypadám na fotkách blbě, budu se muset snažit. Ale snad, když budu šťastná, tak to na těch fotkách bude znát...
Tak pa pa holky, zas někdy příště.. :-)
jejej,tady se to hezky rozjelo :-) Aajko,já se taky nerada fotím,myslím ,že nato nejsem ten správný typ,ale ono to nějak dopadne 8-)
ahojky hokly, tak s focením jsem na tom úplně stejně. Na minutkách vypadám jakž takž, ale na fotkách, kde vím, že se budu fotit, tak je to hrůza, takže z toho mám taky strach :-(
Ahojky, já se docela ráda fotím, ale ten výsledek bývá dost strašnej :-S - clea: to máš dobrý když vypadáš na minutkách dobře - protože s tím pozováním umí dobrej fotograf udělat hodně ;-)
ahojky,jste tu? ja zase jen na skok,než me miláček vyhodí ;-)
Ahoj, já tu jsem, ale taky jen na minutku..
jo ja taky,jen co pokecám s kámoškou přes ICQ :-)) ty prstýnky jsem taky našla v nějakém albu,ale mám pořád pocit,že jsem je někde viděla i v reálu, budu pátrat!!!! když zjistím,ovzu se ;-)
Pátrej, pátrej, byla bych ráda, jsou to naše vysněný prstýnky..
jo to už vím,včera jsi to psala,hledá,hledám,já chci pro miláčka něco jiného,ale tohle taky neni špatné ;-)
a co u vás nového? vy jste proti nám hrozně akční.já mám vše v hlavně,ale rozjet to ještě nechci,dokud neproběhne to oficiální zasnoubení :-(
To my už zasnoubení máme dávno za sebou, požádaná jsem byla 29.června 2005 a dostala krásnej prstýnek...A to už mluvíte konkrétně o svatbě a on tě ještě nepožádal? Asi by potřeboval popostrčit.. :-)
Článek se načítá
Já taky pořád čekám na prstýnek... :-) Ale vím,že už se na něj ptal,jen neměli v mé velikosti a teď má hodně lítání. Dneska jsem pořídila svatební knihu,tak už mám kam poznamenávat přípravy.
ahojky holky! aajka-no nepotrebuje,ma to naplanovany,jen nepocital,ze uz se toho tolik potrebuje zaridit predem.Chce to urcite udelat na Vanoce.nevim jiste nic,ale rekl mi,ze kdyz uz to naplanoval,nebude to menit. :-) Loni se kamaradi zasnoubili 1.1. a brali se v srpnu,tak mozna myslel,ze to budes do cervence stacit.Ale ja nejsem oni,ja to chci mit uz zarizene. :-D
iris-tu svatebni knihu chci taky,uz se pro ni taky chystam!!! ;-) jsem rada,ze na prstynek ceka tady nevest vic.jak jsem tu koukala,tak fakt celkem dost.no my bychom meli vse moc brzo a kluci zase maji az moooc casu,vid ;-) ]-(
S tím souhlasím. ;-) Přítel říkal něco o Vánocích...Prostě času dost :-D Už se těším,až tam budu mít co zaznamenávat.Aspoň,že termín a místo hostiny a ubytování máme zajištěné. 8-)
jsem ráda,že to říkáš,fakt skoro jako my.právě se chystáme nejbližší době na večeři do místa,kde chceme mít hostinu.chceme zjistit majitele,.... Nejdřív jsem byla celá nešťastná,že jsou všichni ofic.zasnoubení,... Pak jsem se rozkoukala a spadla na zem.Ono to je fakt rozdílné,jak se to v jaké rodině bere,jak je na to rodina připravena,..... Teď vím skoro jistě,že to budou ty Vánoce-od září se na ně přítel podivně vyptával to je mu většinou tohle fuk a najednou plánoval strom,... taky už se jednou právě podřekl,že prostě už to má zařízené a nechce to měnit-nevím,jestli to třeba řekl rodičům....fakt netuším.Ale jsme spolu přes 2 roky, že svatbu chcem všichni vědí a čekají už rok,máme byteček,..... tak na ten prstýnek už si počkám :-D
Já si na něj taky počkám,nevadí mi to.O svatbě už všichni vědí,stejně nechceme dělat oficiální žádání o mou ruku před rodiči.Stačí,když se zeptá mne :-) Přítel se vyptával,jakou potřebuju velikost,jestli mi nebude vadit v prstýnku více,než jeden kamínek.A pak asi za týden povídal,že v mé velikosti nic neměli a zmínil se o Vánocích. My jsme spolu rok a asi 2 měsíce,bydlíme spolu od března,máme pejska,máme se rádi :-)
no mě se teda na velikost neptá-asi mu poradí někdo v rodině,nebo to připadně vyměníme ;-) , ale taky to chce asi spláchnout z jedné vody-ta rodina je takový strašák a o Vánocích se stejně scházíme,tak asi proto . Jinak jsme na tom fakt podobně.Jsme spolu taky přes 2 roky (a tři měsíce :-) ), máme byt od ledna 2004 a bydlíme v něm od minulého srpna (předělávali jsme ho). a máme kocoura a taky se moc milujem (až se mi to po těch 2 letech nechce věřit a připadám si divná)
Coli,my spolu budeme 2 roky až v srpnu po svatbě :-) Divná si nepřipadej,já mám taky pocit,že čím jsme spolu dýl,tím víc se milujeme.Třeba teď jsem ještě v práci a vážně se těším,až budu s miláčkem doma.My bydlíme v pronajatém bytečku,ale je to tam super.Není to v paneláku,ale v malém baráčku a je to hodně velké a levné a navíc jsou klem toho samé lesy.
Ahoj tak taky přispěju svou troškou do mlýna :-) My spolu budeme v den svatby 5 let, bydlíme spolu skoro od začátku vztahu, bylo to takové pomalé přespávání až to přešlo ve společené bydlení :-) Pejska máme od počátku vztahu a jeslti osud dá, tak v březnu se naše malá rodinka rozroste o dalšího psího člena :-) A samozřejmě se stále moc milujeme. Holky už se těším na příští rok, jak rozjedeme ty "pravé" přípravy na svatbu :-)
já se taky těším,až se to rozjede úplně celé,ikdyž se i trochu bojím.jsem puntičkář, mám určité představy a jen nerada budu dělat ústupky a kompromisy,když něco nepůjde podle mě :-) a že to určitě přijde :-D
colima: tak to znám, já jsme přesně to samé :-) taky už jsou takové náznaky, které mi narušují tu mou představu, ale za mou představu se budu prát zuby nehty :-) co se týče svatby jsem nekompromisní :-|
no to bychom si rozuměli,co vymyslím a ujisitím se,že to je to nej.co chci,je zle a jdu si tvrdě za tím. Třeba já už řeším,jak to udělat s kytkama.chtěla bych být u toho,až je bude vázat,abych mohla "komandovat"co přesně chci,co dodat nebo nedávat.ale bude těžké tu někoho najít kdo vůbec váže pěkné kytice a ještě aby mě chtěli na návštěvu? no nevim, bude to hrůza!!!! ]-(
colima: jo jo to bychom si rozuměly :-) ale máš pravdu, najít někoho, kdo tě nechá při vázání kytic bude velice obtížné :-) já plánuju ukázat obrázek, jak má vypadat má kytice a snad ji uváže nějak podobně. Ale mám strach co se týká barvy kytice, chci kaly, takové ty mango (meruňkovo-oranžová barva) a doufám, že trefí přestně tu barvu. Přemýšlím, že ji to snad ukážu přímo na pc :-) Z čeho mám obavy, tak je to, že se do příprav svatby začínají nějak moc angažovat přítelovi rodiče, takže to bude hodně obtížné jim vysvětlit, že to chci tak jak chci já a ne tak, jak vymysleli oni. Chjo potřebuji pevné nervy :-|
jo,to snad u nas nehrozi,ale nikdy nevis.myslim,ze u nas se bude spis jen kritizovat. :-| Jinak já chci taky kaly-ale bílé,vínové růže a břečťan.ale pak ještě nějaké jiné zelené a bílé.Zatím netuším přesně co,ale vím,že mají vzorníky květin,tak snad se dá vybrat.Já mám zase představu,ale když to pak vidíš,měníš podle situace,a toho se právě bojím.Že pak to uvidim,nebude to ono,ale už to nezměním.tak si taky říkám,že v nejhorším si najdu tak 2 kytice,které by mi nevadily a taky je ukážu,no uvidíme. napsala sjem to hrozně rychle,my jdeme někam na pivko (přiletěli známí se svatební cesty,tak jdeme konzultovat) tak zatím ahojky a určitě to s tebou zase ráda proberu!!!!! zatim ahojky
oki tak pa pa, uháněj, bude to určitě poučné ;-)
Tak jsem tady :-)
Profilova fotka
Ty prstýnky jsem viděla na stránkách nějakého zlatnictví.. Zkošela jsi napsat té nevěstě, která měla tyhle prstýnky v albu, odkud jsou? A děkuju za ten dotazník!! Ptala ses na ta procenta;takže 30% žen je alespoň jednou za život obětí domácího násilí, což je teda docela dost!
Tak jsem to odhadla dobře, to je fakt síla.....Ptala jsem se, společně je hledáme a nenacházíme :-( Já včera celý den pracovala na bakalářce a docela jsem s tím pohla, to jsem moc ráda. Stejně pršelo, takže mi ani nevadilo, že jsem zalezlá u počítacče. Dneska budu pokračovat, když mi to včera tak šlo..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?