Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
U nás to tak většinou dopadne, že se jdeme jen dívat a nakonec to koupíme nebo obědnáme :-)
Coli, kde v parku? V Kláštěrci? Jinak neboj, paní fakt říkala, že to zatím plný neni a nebude, vždyť všem říkala, že až v lednu, takže asi není moc bláznů, co to zkouší znova a znova :-) Ale možná jsem to neměla teď psát tak veřejně, aby se netvořily fronty. 8-) Márinko a oni ti tam ty botky schovávají, to už je dlouho, co je tam máš, že?
to jste rychlíci-psaní neřeš-to ja taky ne.jednou s háčkama,jedou bez-podle situace.hlavně když jde pochopit,co se tím myslí
Jo jo, hlavně, že si rozumíme. :-) Já hledám ty prstýnky, co mám v albu a nenacházím :-(
Profilova fotka
aajka: No právě, že mi ty botky byly velké, tak jsem musela obědnat menší číslo. Volali mi tuším 27. října, tak to je ještě v pohodě. Oni ví, že si po ně musím přijít, když tam mám zamluvené šaty, ale asi je štve, že jim tam zabírají místo..Snad to vyjde v tu sobotu, jestli přemluvím miláčka, ať nás tam s mamkou hodí.
jo jasně a že si tady každý rozumí :-D a prstýnky-my máme ten boj s dvojím zlatem-už jsem někomu psala.teď jsem se navíc zamilovala do kombice bílé zlato+stříbro.ale nenapadá mě obměna pro žluté zlato :-(
Coli, to jsem ještě nikde neviděla, takovou kombinaci, máš někde fotku? Jiank ještě k tomu úřadu, zálohu žádnou nechtěli... Mari, tak to jo, to ještě není tak dlouho...Vy se máte, že už to všechno máte. Včera jsem někde četla, že už máte zamluvený i ten termín, viď. A taky dodatečně všechno nej k výročí, a ať vám to klape :-)
aaji,jo v parku u nas,je fakt pekny,byla by tam pekna mistecka,ale ta chut uradu neni prstýnky mám na PC,nejdou mi vložit do alba. nasla jsem je na netu.zase to zkusim a preposlat.nesla jsem jeden druh v albu nekoho jineho
Mari-tobe zavidim,vse tak domluvene, v klidku,ja mam zatim jen hukot v hlavne :-S
holky,jdu se pokusit zdrhnout,tak jsetli se najedno neozvu,povedlo se :-D
Profilova fotka
aajka: Ano, termín nám naštěstí klapl! Zatím je to jen přes telefon, ale už napevno. V lednu máme přijet osobně s občankama. Děkuju za blahopřání, jsi hodná. Oslavili jsme to moc pěkně! colima: Ale prosím tě, však času je dost. Já toho taky ještě hromadu nemám - oznámení, fotografa, hudbu, kameramana, vůbec netuším, kde necháme napéct apod. To jen tak vypadá, že je toho hodně zařízené..
Já bych chtěla mít do Vánoc termín a místo hostiny a budu spokojená, na šatička půjdu tak v lednu nebo únoru a ostatní postupně.. My měli včera takové malinké skorovýročí, protože bylo prvního a my spolu začali chodit 1.4., ale tak velké jako vy jsme to neměli.. V roce 2006 zrovna vychází 1.4. na sobotu a to by se mi jako termín svatby líbilo, aspoň by si to miláček snadno zapamatoval. :-) Ale nejde to kvůli státnicím, ale zase v červenci bude snad tepleji...
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem taky chtěla původně svatbu na jaře, ale nakonec jsem to ze stejného důvodu jako ty přesunula na červenec. Tepleji bude určitě, ale spíš se bojím, aby nebylo teplo až moc a hosté se nám neupařili..
No, letos v létě byla pěkná zima, to si asi neyvbereš, ale snad bude příjemně. Max to na obřadu nějak přežijeme a v restauraci určitě bude fajn, i kdyby bylo vedro nebo naopak pršelo...
Profilova fotka
Mně by hodně mrzelo, kdyby pršelo, protože jsme si ten zámek vybrali hlavně kvůli krásnému parku, kde by byly úžasné fotečky! Ale snad bude stát štěstíčko při nás.. I když myslím, že pokud k tomu nakonec dojde a bude pršet, tak mi to vůbec nebude vadit.
jsem tu zase! :-D
Profilova fotka
Tak co, utekla jsi? :-)
taky mám červenec z důvodu tepla,jinak by se mi moc líbil květen-taky kvůli fotkám.jo a jestli bude na focení pršet,budu asi nešťastná a nezakryju to.Já miluju fotky a tak se na to děsně těším! snad konečně budu mít alespoň jednu pěknou fotku nás dvou.zatím nemám.Miláček se nerad fotí a tak vypadá nešťastně buď on a nebo já.
utelka jsem,jsem už doma,jdu se jen s vámi rozloučit.utíkám se vykoupat,děla miláčkovi svačinku na zítra,....doma to doteď stálo,tak to letím dohnat :-))
Já bych taky nerada déšť, protože miláček nechce fotky z ateliéru, tak nevím, jak to vyřešit, kdyby pršelo. My máme opačný problém, Miláček vypadá na fotkách jak model a já jsem to křoví vzadu.. :-)
Profilova fotka
My máte taky jen pár hezkých fotek, kde se tváříme oba normálně :-) Peťa focení nesnáží, tak pro něj to bude opravdové utrpení, dělat nějaké pózy a usmívat se, protože on se na fotkách skoro nikdy neusmívá. Jedině snad, když ho fotím já.
no já o sobě nemluvím,ale já se alespoň snažím,ale miláček to tak komentuje,...že se pak mračím taky.tak uvidíme,s ateliérem vůbec nepočítám,také fotky nechci,prostě bude červenec hezký!!! a hotovo!!!
Profilova fotka
aajka: Ha, ha, že prý křoví!! To by musel být jedině nějaký šeříkový keřík, jsi přece moc pěkná! colima: Tak se měj fajn, pěkné pokoupáníčko! ;-)
Profilova fotka
Jasně, a HOTOVO!
marinka-díky moc aaji-to je fakt,jestli tomu co mas na fotce rikas krovi,tak nevim,jaka byliny jsem ja :-|
teda spis krovina :-D
Profilova fotka
colima: Ty mě dokážeš pobavit :-) Že prý křovina :-D
jo,však já se tu taky bavima mám vás víc a víc ráda a jen nerada odcházím.ale fakt musím,tak zatím pa :-(
Profilova fotka
páááááááááááááááááááááááááááááááá
Profilova fotka
Já se taky loučím, jdu se rozčilovat u zpráv :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?