Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
Ježiš, to by mě strašně nebavilo!! :-D
mě taky ne!!!tak proto jezdím sem!!! příště ale nebude tolik žvanit,budu muset dělat úkoly,tak mi tolik času nezbude. ]-(
Ahoj holky :-)
ahojky aajii
Profilova fotka
Ahoj Marti!
Ahojky, teď jsme se vratili z Jirkova z úřadu, byli jsme tam dát žádosti...A pak jsme se stavili v Obi a koupili konečně koberec do haly :-)
Profilova fotka
Takže už máte zamluvený obřad? Nebo jaké žádosti?
ját žádost?vzali ji? a to ví,že ten termín půjde? koberec moc přeju!
a v kolik hodin? já chci nutně až po 12
Miláček tam dneska volal a paní matrikářka nám řekla, že termíny ještě nemaj, ale že když přineseme žádost, občanky a rodný listy, tak si nás tam zapíšou, ale ne přesnej termín, ale jen měsíc, takže u nás červenec..Řekla totiž, že už tam volalo hodně lidí, tak to teď dělaj takhle a máme si zavolat v prosinci na upřesnění dnu...
Profilova fotka
My to máme v 11 a jsem ráda, později jsem nechtěla, protože i tak budeme obědvat nejdřív o půl druhé a to už budou hosté úplně mrtví hlady!
Profilova fotka
A kde jsou ty žádosti? Na MÚ?
Článek se načítá
My to musíme mít taky mezi 12-13 hod, jinak to nestihneme, ale to se upřesní až v tom prosinci. Ale stejně je to pokrok a mám z toho radost, protože doteď to vypadalo, že s nima do ledna nehnem...
jo,kde je ta žádost? to bych měla taky řešit!!!! :-o já zase chci odpol. plno lidí pojede i 5 hodin na obřad,tak ať nemusí vyrazit ve 2 ráno.taky se asi chtěji upravit,...proto
Márinko, ano, ty žádosti jsou na městském úřadě. My to musíme mít takhle později, protože tam jedem asi 45minut, tak abych nemusela vstávat ve čtyři ráno :-) Hosti dostanou u rodičů občerstvení a do auta pití, tak snad všichni přežijou...
aji, a neříkali jak to s tím časem bude? jestli ti jde vyhovět? a taky jestli budou oddávat kažkou sobotu,nebo už teď uvažují o nějaké výluce? Nevíš?????
Tu žádost jsem stáhla ze stránek městského úřadu, ale moc to nerozkřikuj, ať tam nejsou fronty a vyjde nám ten náš termín ;-)
myslíš že když si ty žádosti vyzvednu u nás,budou stejné jako v Jirkově? jak jsi to udělala?
Profilova fotka
colima: Vy se budete vdávat tam, kde aajka? aajka: Tak to jo, my to máme asi 20 minut cesty a já stejně vím, že nebudu celou noc spát, jak budu nervózní :-D
Oni zatím fakt nic nevědí, to až v prosinci a na hodinu jsem se neptala, protože jsem se ptala, jestli by si tam paní přecejen nemohla napsat, že to chceme ze začátku, nejlépe 8.7., ale paní "fakt nemohla". I tohle je úspěch. Kamarád se tam ženil ve 12:30, takže to určitě půjde...
Márinko, tak to máte s cestou v pohodě, my to právě máme takhle a já mám dlouhý vlasy, takže kadeřnice říkala, že nejmíň dvě hoďky a spíš dýl, tak abych nestávala za svítání...
marinka-jo chcem se brat na stejnem miste!
aaji-paní batrimová? nebo tak nějak?
Jo, mám pocit, že to je to jméno. Ale je to fuk, na matrice tam seděj jen dvě paní. Mají úřední hodiny v pondělí a středu a paní říkala, že ať se nebojíme, že v tom prosinci ještě plno určitě nebude...
Coli, ale jestli nám sebereš 8.7.2006 ve 12:30 nebo 13:00, tak tě kousnu ;-)
Co ty Márinko, kdy budete mít doma ty prstýnky?
no ty jsi me totiz dost vydesila.my zatim jeste nezavrhli uplne ten nas park.chceme je prinutit oddat nas venku-loni to kamaradce neproslo,tak s tim moc nepocitam.ale chci to zkusit.a oni taky maji cas do prosince mininalne. chteji v Jirkove zalohu?
Profilova fotka
Prytýnky bychom měli mít příští týden. Ale nemůžu se teď nějak dostat do Zlína pro ty boty. Jsem teď dlouho na praxi a nestíhám.. Snad v sobotu..
aaji-my chceme 22.7. nebo 7.7.-jeste nepadlo poslední slovo. a marinka-prstynky doma?zavidim,ja uz se tesim!!!!!!!
Profilova fotka
Bože, já už neumím ani psát :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?