Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
jsem ráda,že se narozeniny povedli i ty dárky!!! fakt super
Na mě ten dort byl docela výkon - dělala jsem ho prvně v životě :-) . Až na malinký detaily (jako nepovedenej krém) se povedl a dokonce i chutnal :-D . Všichni se jen olizovali. Pak mi Zdenda děkoval - prý za všechno ;-) . A představ si, včera jsme byli vybírat oblek na svatbu! A vybrali jsme - v to jsem teda fakt nedoufala, ale Zdenda se překonával :-) .
a jaký,toho se taky děsím!!! mám představy,ale jsem zvědavá,jak moc mi překazí plány svyma podmínkama k dortu moooc gratuluju (ja ho taky delala poprve az pro nej uplne sama :-D
Bylo to úplně v pohodě. Oblek má ze stejnýho salonu jako mám já šaty, barva tmavší šedá s jemným proužkem a strašně mu to sluší :-). Zkoušel i klasiku, černej, ale má černý vlasy a vypadal v tom jak funebrák :-D . Cena 5990 Kč, sleva 300 Kč, takže 5690. Je k tomu i vesta.
Ještě je sranda to, že jsem mu někdy před měsícem povídala, že by se mi líbil na něm šedej oblek s proužkem - a Zdenda odvětil, že v tom bude vypadat jak z koncentráku :-) . No a jakej si nakonec vybral - šedej s proužkem :-D . Ale já ho fakt do ničeho netlačila, hlavní slovo měl on a sám uznal, že tenhle se mu líbí, sedí mu a z těch co si zkoušel je bezkonkurenčně nejlepší.
já chci taky hlavně světlejsí oblek,šedá taky připadá v úvahu. a od koho jste ho koupili a za kolik - jestli můžu (nemám představy)
Majitel salonu mi povídal, že tenhle typ obleku má OP Prostějov zhruba od 8 do 12 tisíc :-o . Od jakýho je výrobce to teď fakt netuším, budu vědět, až pro něj se Zdendou půjdem (dodání do 3 týdnů). Cena 5690 Kč. Myslím, že je to docela slušná cena.
Bracha si prave kupoval nejaky drahy za 10 000,taky jsem si rikala to OP Pro.hlavne pritel je ma rad,tak tam ho asi dostanu.A ceny myslim,ze je hodne dobra!!!!
a košile?Budeš ji nějak barevně ladit s tebou (kyticí???) já někde viděla jak měl ženich jen červenou košili bez kravaty,tmavý oblek a pak mu to moc slušelo jen v té košili.Tak mám několik pmyslů,čekám až se miláček vyjádří,co by vlasntě chtěl Jestli píšu chyby sorry, dávám pozor ;-) a píšu poslepu :-D
A představ si, počítala jsem si zhruba, na kolik by nás svatba mohla vyjít - a zatím to vůbec není tak strašný. Přibližně 70 lidí (plus minus) a vychází mi to asi na 30 - 35 tisíc.
jak to chceš udělat?brácha měl asi 60 lidí večer trochu víc, šetřili,měli dobrý pronájem místa a platili 90 000! já to brala stručně a byla jsem taky na 50 000 raz dva
KYtky bych chtěkla mít oranžový a včera nám tam ukazovali i oranžovou košili :-) . Ale do šedýho obleku se prý nejvíc hodí bílá, takže asi zůstaneme u klasiky. V tý oranžový by ženich vypadal jak kanárek :-D . Ke kytici asi budeme ladit kravatu.
Článek se načítá
jak jsi toho dosáhla,máte na něco známé?
Pomůžou příbuzní :-D . Hudbu bych mohla mít tak kolem tisícovky (max. 2 tisíce), jídlo budeme dělat sami. kytky taky budou za levněji (mamka dělá v pohřební službě a zahradník, co jim tam dělá vazbu, mamce vždycky udělá cenu :-) ), oznámení nám bude dělat strejda (a třeba nám to dá jako svatební dar - takže zadarmo ;-) ..
jo,já taky vymýšlím,jak to udělat.Chtěla bych si plno věcí udělat sama,ale nemám známé,dostupnost,.... tobě to závidím!!! ale v dobrém :-)
:-D . Bohužel zatím nejsme milionáři, co ;-) ?
no bohužel,zatím mě ta svatba dost děsí. Kdysi jsem si myslela,jak mi to jednou bude připadal úžasné zařizovat,ale na nějaké finance jsem nemyslela.Teď je mi líto,že to trochu kazí tu nádheru toho plánování, ale to je určitě všude
Asi tak :-) . Včera jsme si se Zdendem připadali trochu jak blbci ;-) , protože paní v salonu sepsala objednávku na oblek a povídá, že by teda potřebovala nějakou zálohu a že by brala tak 2 tisíce. Zdenda byl pez peněz, já taky, no tak nakonec šel rychle vybrat do bankomatu a dal jí tisícovku, ale taky nás to mohlo napadnout dřív, že asi nějakou zálohu chtít budou :-) . Jenže na druhou stranu jsme nepočítali s tím, že tak rychle něco vyberem :-D . V salonu řekli, že prý by si tam Zdendu hned nechali jako modela :-D .
to ti ho závidím? bane,mojeho nedám, on je taky model-má neuvěřitelně pěkný nohy,doufam že dcery budou po něm ;-) nebyli jste za blbce,já chodím bez peněz stále! vždy musím do bankomatu,jsem tak už zvyklá
My ne že bysme bez nich chodili, ale prostě jsme byli (já úplně a Zdenda téměř) švorc. Prostě bylo nějak moc vydání a peníze mizely závratnou rychlostí :-(
o tom jak mizí peníze mi ani nemluv.Stále doděláváme byt, stavíme dílnu,plánujeme svatbu, chtěli bychom na dovolenou.... no nekrademe,taky jsme stále švorc,peníze kolem nás jen prochází
Ahoj holky můžu se přidat na chvíli ke konverzaci? :-)
No u nás je to docela zajímavý, já jsem nezaměstnaná a Zdenda má zhruba kolem 9 tisíc. A jestli si nenajdu práci do svatby, tak po svatbě nebudu mít nárok na nic a budu žít na Zdendův účet. Brrrr ]-( . Teď se teda snaží jít do Bosche, tam by měl o dost víc, dostal se do výběrovýho řízení, tak to třeba vyjde. Minulý měsíc měl skoro 10 tisíc, ale se 17,5 hod. přesčasů!! vždyť to je děsný!
jasně ahojky,už jsem psala,že jsem na školení,ale u toho stíhám i tyto stránky-jak jinak :-D Kde jsi ty?
chechta: Zdravím, koukám, že jsi ze stejnýho okresu jako já :-)
Musím na chvilku zmizet, ale tak za dvacet minut jsem zpátky :-) . Tak zatím.
Jojo taky z Třebíče - koukám, že s těma penězma je to všude stejný
clarka-to je děsný,oni chtěji práce,ale ne platit,drzím palce at mu to s tou prací vyjde!!!! Jinak my taky nejsme manželé ale máme spol.bydlení,tak taky nedostane miláček příspěvek na bydlení.já prý mám dost,tak mu nic nedají.Fakt jsem zvědavá,co bude po svatbě,to snad nemáš právo na nic
mám školení asi do 7,já tu teda určitě budu :-(
To musíš umět ze sebe dělat socku, aby ti něco dali :-) My taky nebudeme mít po svatbě nárok na nic. Clarka: to je fakt děs, ale bohužel v Třebíči je tohle běžnej standart - v Boschi to bude mít lepší

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?