Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
u vás je to taky tak?no že se ptám? co? :-D O tobě zatím moc nevím a to máš svatbu naplánovanou na stejný den! jak dlouho jste spolu?
Jé toho jsem si ani nevšimla. :-D My jsme spolu pět let
Někdy v nejbližší době budem kupovat byt - tak to s těma penězma bude dost hrůza, ale snad něco přispějou rodiče
tak to jste spolu fakt dost dlouho na svatbu. a s bytem to znám,kupovali jsem ho před necelýma 2 rokama.Ale bohužel bez příspěvku :-( máš album?podívala bych se na tvé představy, jdu to obhlídnout
no jasně,to jsi ty s těma kalama,já je chi taky a už jsem tu jednou psala,jak mě všichni u nás od kal odrazují,že je to pohřební kytka.já si to nemyslím a jsem ráda,že tu je tolik nevěst se stejným názorem ;-)
Mám koukni na ně - my to taky budem mít bez příspěvku. Protože ho budem kupovat do konce tohohle roku. Příspěvek je jen pro manželé a nebo páry, kteří mají spolu dítě. No neva - to se nějak zmákne - taky se jdu podívat na tvé album jesli nějaké máš :-)
já myslela tu pomoc od rodičů. album mám,ale zatím tam mám jen to pro mě opravdu nej,hodně toho mám jen na mém PC
Aha - já jsem tě špatně pochopila - oni te totiž vyšli nějaký ty příspěvky pro mladý od státu viš? No, moje máma mi řekla, že mi svatbu chce zaplatit - jenže to já zas úplně nechci - jen tak trochu přispět. Album jsem zhlídla - ty první šatky jsou fakt hezký. Už máte zamluvenej termín?
ty první jsou mé vysněné.už vím,kde je mají tam pojedu jako první.Jsem do nich fakt blázen.Ale uvidím,třeba na mě budou hrozný. Termín zamluvený mít nemůžeme.u nás to teprve někdy v prosinci vypíší.pak hned volám. Jak jste na tom vy?
Já dneska volala na matriku a mám ho přeběžně zamluvenej. Musím tam do čtrnácti dnů přijít a zamluvit na pevno a ty všechny oficiality. Jenže se nechci vdávat na radnici, ale venku pod širým nebem u zámku - tak to musím ještě nejdřív dohodnout na zámku a pak půjdu na pevno zamluvit na matriku a přitom vypláznu 2000 na víc za to, že nebudu mít svatbu na radnici - což je docela síl :-o a
Odkud vůbec jsi? :-)
ok Karlových Varů taky chci zámek, u nás se oddává na zámku ale v hrozné místnosti-maličké,...tak taky chci jestli nám to udělají venku,ale zatím ani neodpověděli na dotaz. tak mám vyhlídnutý další zámek s krásným rytířským sálem - když to u nás nevyjde (a jak je u nás znám,nevyjde!) taky za ten zámek se sálem chtějí 3000! asi je to všude
Článek se načítá
No to já ještě nevím co mi na zámku řeknou - tam jsem ještě vůbec nebyla - tyhle prachy chce matrika. Jsem zvědavá co řeknou na zámku - jestli mi naúčtujou za to, že se chci vdát na nádvoří - tak na to kašlu, protože to by bylo už asi trochu moc - je to normálně veřejně přístupný místo - tak snad nebudou nic moc chtít
Profilova fotka
Jé, holky to je super, sešly jsme se tu tři se stejným datem :-)
jasně, ahojky!!!! je to hnus,co chtějí za ty peníze pořád!!!
marinak:ahoj - to je fajn - je to fakt hezký datum :-D
to teda jo - kolik budete mít lidí? My asi dvacet - jinak by to asi nešlo
no my právě asi těch 50 - jinak by to právě u nás nešlo :-|
Profilova fotka
My budeme mít 30 až 35. Myslím, že to ještě v pohodě zvládnem. Bude tam hodně mladých..
No kdybych pozvala všechny příbuzný se kterejma se stýkáme tak to by bylo něco :-) - tak to řeším základní rodinou a bude to snad vpoho
Holky loučím se musím letět do Angličtiny tak papa
no rodiny bude taky jen do 20 - taky jen základní rodinka!!!! ale chceme kamarády - bez těch já nemůžu a miláček taky ne
už jsem zase tu :-)
já pořád, školení mě neba :-S ]-(
ještě že můžu být na netu
ještě že ten internet existuje, co? :-)
Profilova fotka
Tak ty jsi na školení a přitom jsi na netu? Tak to jsi teda číslo :-D
jo,právě jsem napsala test-hrůza!!!! vůbec nedávám pozor,nevadí!!! důležité je to odsedět
Profilova fotka
A co to je za školení?
na počítačích-multimédia ve výuce :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?